Nadpotliwość - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-24, 18:54   #31
maggddaalenka
Raczkowanie
 
Avatar maggddaalenka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Nadpotliwość

pomaga?? próbowałaś??
maggddaalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 18:58   #32
maggddaalenka
Raczkowanie
 
Avatar maggddaalenka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Nadpotliwość

i jeszcze jak byś napisała konkretny rodzaj bo z scholla do pocących sie stóp jest kilka to byłabym wdzięczna
maggddaalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 19:04   #33
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Nadpotliwość

Cytat:
Napisane przez maggddaalenka Pokaż wiadomość
pomaga?? próbowałaś??
probowałam i pomaga. w sprayu bo sa jeszcze w kremie. Działa ze nogi nie maja brzydkiego zapachu, przeciw potliwie i chyba przeciw bakteriom albo grzybycy. dałam cos 13 zł
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 00:43   #34
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Nadpotliwość

Hmm...Przykra sprawa... Ja bym się trochę obawiała tej tarczycy, bo wiem, że w okresie dojrzewania mogą z nią być problemy (to przecież też żródło hormonów). Myślę, że wizyta u lekarza dla uspokojenia dobrze Ci zrobi
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 21:54   #35
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Nadpotliwość

idzcie wszyscy do lekarza

sprawdzcie to!!!
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 23:13   #36
czorna_1988
Przyczajenie
 
Avatar czorna_1988
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4
GG do czorna_1988
Dot.: Nadpotliwość

ja mam tylko takie jedno małe zapytanie-czy ktoś wie do jakiego lekarza udać sie lub jakie badania nalezy wykonac zeby zaczac walczyc z nadmiernym poceniem(głownie stóp i dłoni)?? prosze o odpowiedz! pozdrawiam
czorna_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 23:58   #37
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Nadpotliwość

Cytat:
Napisane przez czorna_1988 Pokaż wiadomość
ja mam tylko takie jedno małe zapytanie-czy ktoś wie do jakiego lekarza udać sie lub jakie badania nalezy wykonac zeby zaczac walczyc z nadmiernym poceniem(głownie stóp i dłoni)?? prosze o odpowiedz! pozdrawiam
Do lekarza pierwszego kontaktu - on Cię dalej skieruje, gdzie trzeba i zleci odpowiednie badania.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 07:06   #38
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Nadpotliwość

Kurcze naprawdę ciężka sprawa, mój mąż też bardzo się poci ale tylko pod pachami, nigdzie indziej. Wierzę mu jak mówi, że mu wstyd w biurze itp. W tamtym roku miał zrobionych szereg badań i co ???i gucio!!!Nic nie wyszło - nie mamy zielonego pojęcia co to może być. Kosmetyki naprawdę żadne nie pomagały, ale ostatnio wyczytałam o vichy tym na 7 dni, no i kupiłam i o dziwo powiedział, że nie jest idealnie ale to jedyny antyperspirant, który na niego działa. Ale zauwazył dziwną rzecz, że jedną pachę ma suchą a drugą nie. Naprawdę dziwne ;-(
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 08:42   #39
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Nadpotliwość

Cytat:
Napisane przez ewunia2 Pokaż wiadomość
Kurcze naprawdę ciężka sprawa, mój mąż też bardzo się poci ale tylko pod pachami, nigdzie indziej. Wierzę mu jak mówi, że mu wstyd w biurze itp. W tamtym roku miał zrobionych szereg badań i co ???i gucio!!!Nic nie wyszło - nie mamy zielonego pojęcia co to może być. Kosmetyki naprawdę żadne nie pomagały, ale ostatnio wyczytałam o vichy tym na 7 dni, no i kupiłam i o dziwo powiedział, że nie jest idealnie ale to jedyny antyperspirant, który na niego działa. Ale zauwazył dziwną rzecz, że jedną pachę ma suchą a drugą nie. Naprawdę dziwne ;-(
poprostu taki ma organizm i tyle skoro badania nic nie wykazaly, to nie ma sie czym martwic!!
spoko!!
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 19:43   #40
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Nadpotliwość

Też mam z tym problem. Miałam robione badania na poziom hormonów i nadczynność/niedoczynność tarczycy. Wszystko jest w porządku. Seba90 - kiedy piszesz o tych schodach albo spacerze ze znajomymi to jakbym siebie widziała Nie jestem zmęczona (bo i nie ma po czym) a wyglądam jakbym przez 15 minut biegała w pełnym słońcu. Kolorowe koszulki odpadają,chyba że o koszulowej fakturze,na niektórych nie widać tych wstrętnych plam.
I też nie znajduję u siebie żadnej "cechy", która mogłaby to powodować.
Aha - żaden antyperspirant drogeryjny nie pomoże, Antidral nagle przestał działać po miesiącu,jeszcze mam do spróbowania Etiaxil.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 17:58   #41
Adekxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Nadpotliwość

Jeżeli ktoś probował juz etiaxilu , to prosze bardzo o odpowiedz czy pomaga ;]
Adekxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 20:34   #42
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Nadpotliwość

Cytat:
Napisane przez ewunia2 Pokaż wiadomość
Kurcze naprawdę ciężka sprawa, mój mąż też bardzo się poci ale tylko pod pachami, nigdzie indziej. Wierzę mu jak mówi, że mu wstyd w biurze itp. W tamtym roku miał zrobionych szereg badań i co ???i gucio!!!Nic nie wyszło - nie mamy zielonego pojęcia co to może być. Kosmetyki naprawdę żadne nie pomagały, ale ostatnio wyczytałam o vichy tym na 7 dni, no i kupiłam i o dziwo powiedział, że nie jest idealnie ale to jedyny antyperspirant, który na niego działa. Ale zauwazył dziwną rzecz, że jedną pachę ma suchą a drugą nie. Naprawdę dziwne ;-(
Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
Też mam z tym problem. Miałam robione badania na poziom hormonów i nadczynność/niedoczynność tarczycy. Wszystko jest w porządku. Seba90 - kiedy piszesz o tych schodach albo spacerze ze znajomymi to jakbym siebie widziała Nie jestem zmęczona (bo i nie ma po czym) a wyglądam jakbym przez 15 minut biegała w pełnym słońcu. Kolorowe koszulki odpadają,chyba że o koszulowej fakturze,na niektórych nie widać tych wstrętnych plam.
I też nie znajduję u siebie żadnej "cechy", która mogłaby to powodować.
Aha - żaden antyperspirant drogeryjny nie pomoże, Antidral nagle przestał działać po miesiącu,jeszcze mam do spróbowania Etiaxil.
Cytat:
Napisane przez Adekxdd Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś probował juz etiaxilu , to prosze bardzo o odpowiedz czy pomaga ;]
Ze swoich doświadczeń mogę powiedzieć tak:
nadmierna potliwość może mieć przyczynę w:
  • dużej nadwadze, czyli plus jakieś 8-10 kg,
  • bardzo stresującej pracy, czy też ogólnym poddenerwowaniu
  • problemami z tarczycą.
Ja miałam problem nadmiernej potliwości i u mnie, jak mogę obecnie stwierdzić wynikał on zarówno z nadwagi, jak i niezdrowego trybu życia oraz w znacznej mierze ze stresu. To jest taki stres, że nie możemy spokojnie obejrzeć filmu, ani przeczytać gazety. Człowiek jest niecierpliwy, ma wrażenie, że cały czas gdzieś goni. Czyta gazetę tytułami, raczej obrazkami, nie może się skupić.
Stres w następstwie powoduje gwałtowne wahania temperatury ciała i stąd nadpotliwość.
Obecnie schudłam 12 kg, od kilku m-cy używam etiaxilu i nie męczą mnie już te okropne plamy pod pachami. Przewertowałam kiedyś net i tam znalazłam właśnie etiaxil. Mam ten do skóry wrażliwej, bo nie piecze tak strasznie. Trzeba bardzo przestrzegać ulotki i smarować dokładnie jak piszą. Jeżeli posmaruje się na wydepilowaną pachę, to piecze tak, że nie można wytrzymać. Ogólnie bardzo skuteczny środek. Miałam też vichy 48 godz., ale ten działał tylko przez 1 m-c.
Obecnie mogę już nie stosować etiaxilu, bo nie pocę się już tak. Ten problem jest w dużej mierze wynikiem nadwagi. Inna sprawa to tarczyca. trzeba zrobić badania na tsh - chyba coś takiego.
Ze swojego doświadczenia wiem, że ten problem jest naprawdę męczący, ale też dużo ludzi to ma. Etiaxil jest drogi, ale mogę powiedzieć, że baaardzo skuteczny.
Ewunia, mąż napewno ze stresu tak ma. Problem również w tym, że ten stres nie jest jakość dokuczliwie odczuwalny, to takie ciągłe poddenerwowanie, niepokój. Musi znaleźć sposób na odprężenie, inaczej nawet z dobrym antypers. nie przejdzie.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 20:42   #43
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Nadpotliwość

nie uzywałam go ,ale używam innego o tym samym działaniu ,tańszego i myślę ,że nie musisz wydawać 5-ciu dych ,za coś ,za co możesz zapłacić kilka razy mniej
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 23:36   #44
Beatka424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: Nadpotliwość

gothic-lencia byłabym Ci bardzo wdzięczna gdybyś podał nazwę tego specyfiku
Beatka424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 18:47   #45
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Nadpotliwość

przepraszam,że tak późno ,ale nie czytałam tego posta.
wyślę Ci PW
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 17:21   #46
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Nadpotliwość

Od wczoraj wiem czym był spowodowane moje nadmierne pocenie i przykry zapach... - nerkami,
a właściwie ich złą pracą
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 17:28   #47
ziemniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 33
Dot.: Nadpotliwość

Lencia mozesz i mi wyslac nazwe tego specyfiku?
ziemniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 11:14   #48
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: Nadpotliwość

Cytat:
Napisane przez ewunia2 Pokaż wiadomość
Kurcze naprawdę ciężka sprawa, mój mąż też bardzo się poci ale tylko pod pachami, nigdzie indziej. Wierzę mu jak mówi, że mu wstyd w biurze itp. W tamtym roku miał zrobionych szereg badań i co ???i gucio!!!Nic nie wyszło - nie mamy zielonego pojęcia co to może być. Kosmetyki naprawdę żadne nie pomagały, ale ostatnio wyczytałam o vichy tym na 7 dni, no i kupiłam i o dziwo powiedział, że nie jest idealnie ale to jedyny antyperspirant, który na niego działa. Ale zauwazył dziwną rzecz, że jedną pachę ma suchą a drugą nie. Naprawdę dziwne ;-(
Polecam http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1446, duzo osob pisalo ze stosowalo rozne inne cuda i dopiero Etiaxil pomogl. Mialam przez jakis czas podobny problem i najpierw probowalam sama sobie pomoc (miedzy innymi Vichy o ktorym piszesz-nie pomogl), pozniej pytalam dermatologa, przepisal jakies mazidlo i powiedzial ze jak to nie pomoze to czeka mnie wycinanie gruczolow potowych . Nie pomoglo wiec zrezygnowalam z uslug owego lekarza. Pozniej przypadkiem trafilam na Etiaxil i nie moglam uwierzyc bo problem zniknal juz po jednym zastosowaniu , a pozniej tylko profilaktycznie. A lekarz chcial mi jakies operacje przeprowadzac pod pachami
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 17:05   #49
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Nadpotliwość

mi pomógł : ANTIDRAL ,kosztuje ok.12-14 zł w aptece
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 17:08   #50
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Nadpotliwość

proszę: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=53162
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:42   #51
*Sienna*
Raczkowanie
 
Avatar *Sienna*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 231
Dot.: Nadpotliwość

Mi nie pomaga nawet Etiaxil, nie wspominając już o cudach z Vichy To jest koszmar, zwłaszcza latem. Stosuję Etiaxil codziennie i jest niewielka poprawa, nie mam pojęcia czego jeszcze używać. Nie sądziłam, że to może być oznaką choroby. Jakie badania należy zrobić w takim przypadku?
*Sienna* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 12:30   #52
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Nadpotliwość

Cytat:
Napisane przez *Sienna* Pokaż wiadomość
Mi nie pomaga nawet Etiaxil, nie wspominając już o cudach z Vichy To jest koszmar, zwłaszcza latem. Stosuję Etiaxil codziennie i jest niewielka poprawa, nie mam pojęcia czego jeszcze używać. Nie sądziłam, że to może być oznaką choroby. Jakie badania należy zrobić w takim przypadku?
ja bym Ci radziła zbadać nerki
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 11:04   #53
satc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Nadpotliwość

Witam wszystkich!!
Cierpię na nadpotliwość rąk i stóp. Bywały momenty, w których z rąk lały mi się strumienie potu (nie muszę opisywać jak krępujące to było). Po kilku zabiegach botoksem i miernych rezultatach, zdecydowałam się na zabieg sympatektomii piersiowej. Na początek prawostronnej (prawa ręka). Jestem parę dni po operacji, która polega na przecięciu nerwów odpowiadających za nadmierne pocenie się. Zabieg wykonywany jest pod narkozą, w szpitalu leżałam łącznie cztery dni a ręka jest perfekcyjnie sucha. Za trzy miesiące idę na kolejny zabieg, tym razem na lewą rękę. Próbowałam wszystkich sposobów walki z nadpotliwością, szczególnie tak dużą, jak moja, i z całego serca mogę polecić tę metodę. Aby dowiedzieć się czegoś więcej zapiszcie się na wizytę u jakiegoś dobrego neurologa i poczytajcie na internecie o tym zabiegu. Warto pomęczyć się parę dni by później mieć spokój na resztę życia. Odpowiem na wszystkie pytania: basia0022@wp.pl
Pozdrawiam i powodzenia
satc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 21:55   #54
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Nadpotliwość

Też mam problem z natpotliwością i to głównie twarz, głowa, szyja, kark, tak jak autor tego posta. To jest po prostu okropne!! W lecie nie do wytrzymania!!
Ostatnio miałam trasę z orkiestrą (a teraz wiadomo-lato, ciepło) i czasami już myślałam, że umrę. Nie było mi jakoś tak przesadnie gorąco, o wielkim wysiłku fizycznym też nie było mowy, a pot lał się strumieniami
Jakbym się pociła tylko pod pachami, to ok, kupiłabym ten etiaxil i po problemie, ale co zrobić z twarzą?! Już na prawdę nie mam siły i chyba pozostaje mi tylko czekać na jesień...
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 01:34   #55
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Nadpotliwość

Pytanie btw... Czy Etiaxil jest bepieczny? Bo w moim przypadku jest skuteczny w 100% - potrafię się lekko spocić w zgięciu łokci, a pachy mam suche...

Tylko powiem Wam szczerze, że jak go dłużej postosuję, to robią mi się guzki pod pachami z powiekszonych węzłów chłonnych - czasem bardzo bolesne.. Czy ktoś, kto stosował etiaxil też tak ma? Bo ja go odstawiłam - po prostu sie boję...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 22:01   #56
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Nadpotliwość

Mam dokładnie taki sam problem jak autor postu.

Gdy tylko temperatura na dworzu wzrośnie do 20 stopni ogarnia mnie przerażenie, bo wiem co to oznacza - zalewanie się potem I to nie tak, że pocą mi się pachy; to co mnie spotyka jest duużo gorsze...

Wystarczy, że wyjdę na dwór, przejdę kawałek a potem gdzieś się zatrzymam to czuję jak po czole, plecach spływają strużki potu... Czuję się fatalnie Jak wsiadam np. do tramwaju to jest identyczna sytuacja. Wiecie, ja się tego po prostu wstydzę. Bo jak wygląda osoba, która stoi i ciągle wyciera się z potu? No, niezbyt ładnie...
Taki sam problem ma moja Mama i Siostra - nie wiem, może to dziedziczne?
Jesteśmy załamane, dla nas to naprawdę koszmar. Mama nawet ostatnio się popłakała tak ma dość.

Poszłam do lekarza, zrobiłam badania i nic! Doktor rozkłada ręce, ciągle daje skierowania na następne badania....

Ile to jeszcze będzie trwać? Czym może to być spowodowane? Może któraś z Was miała podobny problem?


agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 09:27   #57
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Nadpotliwość

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Mam dokładnie taki sam problem jak autor postu.

Gdy tylko temperatura na dworzu wzrośnie do 20 stopni ogarnia mnie przerażenie, bo wiem co to oznacza - zalewanie się potem I to nie tak, że pocą mi się pachy; to co mnie spotyka jest duużo gorsze...

Wystarczy, że wyjdę na dwór, przejdę kawałek a potem gdzieś się zatrzymam to czuję jak po czole, plecach spływają strużki potu... Czuję się fatalnie Jak wsiadam np. do tramwaju to jest identyczna sytuacja. Wiecie, ja się tego po prostu wstydzę. Bo jak wygląda osoba, która stoi i ciągle wyciera się z potu? No, niezbyt ładnie...

Ja mam dokładnie taki sam problem jak Ty, o czym pisałam wyżej. Moja nadpotliwość zaczyna się tak od 23-25 stopni. A co najgorsze ja strasznie lubię lato, ciepełko, opalanie i wogóle Najbardziej denerwuje mnie to, że idę spokojnie przez miasto, powoooooolnym tempem, nie męczę się a i tak zalewam się potem. To jest conajmniej dziwne. A najgorsze zaczyna się jak wejdę do jakiegoś sklepu, czy tak jak wspomniałaś-do tramwaju czy autobusu.
Jeśli mogę spytać - jakie badanie miałaś robione w związku z tym problemem?
Bo zamierzam wybrać się w końcu do lekarza jak znajdę czas, bo tak nie może być dłużej Ktoś wyżej pisał, że to może nerki... a ja tak sobie pomyślałam, że to by do mnie w pewnym stopniu pasowało, bo jestem "szczęśliwą" posiadaczką cieni pod oczami, a to też może mieć związek z nerkami, ale z kolei nie mam żadnych obiawów sygnalizujących, że coś jest z moimi nerkami nie tak.
Jeśli chodzi o dziedziczność, to u mnie raczej odpada: mama się nie poci wogóle, brat się nie poci wogóle, tata w granicach normy, i jedyne co mnie zastanawia to babcia ze strony mamy, która zalewa się potem tak jak ja...ale jak będę ją widzieć to muszę zapytać czy pociła się tak zawsze czy dopiero np. po menopauzie czy cuś...ze strony taty też nikt się nie poci.
No nie wiem, rozpisałam się trochę, ale może komuś pomoże, albo może ktoś będzie mógł pomóc mi....
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 13:29   #58
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Nadpotliwość

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie taki sam problem jak Ty, o czym pisałam wyżej. Moja nadpotliwość zaczyna się tak od 23-25 stopni. A co najgorsze ja strasznie lubię lato, ciepełko, opalanie i wogóle Najbardziej denerwuje mnie to, że idę spokojnie przez miasto, powoooooolnym tempem, nie męczę się a i tak zalewam się potem. To jest conajmniej dziwne. A najgorsze zaczyna się jak wejdę do jakiegoś sklepu, czy tak jak wspomniałaś-do tramwaju czy autobusu.
Jeśli mogę spytać - jakie badanie miałaś robione w związku z tym problemem?
Bo zamierzam wybrać się w końcu do lekarza jak znajdę czas, bo tak nie może być dłużej Ktoś wyżej pisał, że to może nerki... a ja tak sobie pomyślałam, że to by do mnie w pewnym stopniu pasowało, bo jestem "szczęśliwą" posiadaczką cieni pod oczami, a to też może mieć związek z nerkami, ale z kolei nie mam żadnych obiawów sygnalizujących, że coś jest z moimi nerkami nie tak.
Jeśli chodzi o dziedziczność, to u mnie raczej odpada: mama się nie poci wogóle, brat się nie poci wogóle, tata w granicach normy, i jedyne co mnie zastanawia to babcia ze strony mamy, która zalewa się potem tak jak ja...ale jak będę ją widzieć to muszę zapytać czy pociła się tak zawsze czy dopiero np. po menopauzie czy cuś...ze strony taty też nikt się nie poci.
No nie wiem, rozpisałam się trochę, ale może komuś pomoże, albo może ktoś będzie mógł pomóc mi....
Wiesz, założyłam specjalny temat o tym problemie. Tu masz link do niego ->
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271519

Zajrzyj, może dowiesz się czegoś, co Ci pomoże

Pozdrawiam i trzymam kciuki, by nam się udało wygrać z tą dolegliwością
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 21:24   #59
mag06223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dlaczego pocę się bardziej po pokrzywie?

Witam,
Wiem że było już kilka a może kilkanaście postów na temat nadmiernego pocenia ale żaden z tych postów nie odpowiada na moje pytanie. Mianowicie mam problem z nadmiernym poceniem ostatnio koleżanka powiedziała mi że picie herbaty z pokrzywy 1-2 kubki dziennie niweluje ten problem do zera. Więc zaczęłam tą kurację stosować, jednak piję herbatę z pokrzywy już od ok. 2,5 tygodnia i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu problem nie ustępuje tylko pogłębia się, pocę się jeszcze bardziej. Może wiecie dlaczego pocę się bardziej po piciu pokrzywy, a może to jest tylko przejściowe i za jakiś czas będzie dużo lepiej, bo jeżeli ma być gorzej to przestane ją pić. Może ktoś zna odpowiedz na moje pytanie, na moje wątpliwość??????????
mag06223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.