Co zrobić z paznokciami? :))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-10, 17:25   #1
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897

Co zrobić z paznokciami? :)))


hej ostatnio dopiero zauważyłam, że moje paznokcie są w znacznie gorszym stanie niż paznokcie koleżanek dlatego od razu zaczęłam wcierać w nie olejek rycynowy i malować odżywką. Co jeszcze powinnam z nimi zrobić, jeśli są dość słabe, takie dziecięce, nigdy nie były też długie... Wyglądają jak paznokcie dziecka. Dodam jeszcze, że nie nosiłam tipsów ani nic, a może powinnam spróbować? Poza tym, nie mam talentu do robienia wzorków na paznokciach... ani do robienia manikuru ogólnie . Ile kosztują takie podstawowe usługi u manikurzystki (i jak często się je wykonuje?). Z góry dzięki za odpowiedzi
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 19:18   #2
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co zrobić z paznokciami? :)))

Hmm ale co dokladnie masz na mysli mowiac ,ze sa w gorszym stanie? Co konkretnie z nimi nie tak ?
Mysle ,ze olejek i odzywka sa idealnym sposobem na poprawe kondycji pazurow, niezaleznie od tego jaka przypadlosc chwilowo im dolega. Dodatkowo dołożyłabym jeszcze łykanie skrzypu polnego lub innego kompleksu witamin ,zeby wzmocnic pazury " od wewnatrz".
Jesli natomiast chodzi o dzieciecy wyglad...masz pewnie na mysli kształt płytki? Tutaj moze pomoc tylko zapuszczenie pazurkow i ich staranne opiłowywanie (pilnikiem szklanym!!) w celu uzyskania ładnego ksztaltu - migdałka, prostokacika- kwestia gustu!! To jednak troche potrwa i jesli masz slabe, lamiace sie pazury moze nie byc wystarczajace. W tym przypadku proponowalabym tipsy albo utwardzenie plytki żelem. Koszt jest kwestią wzgledna - zalezy od salonu i od miasta( dla przykladu powiem ,ze u mnie ceny zaczynaja sie od 65/tips , 45/utwardzenie; ale w Krk na porzadku dziennym sa tez ceny w okolicach 200zł i wiecej). Jest to wydatek jednorazowy, pozniej , srednio co 2-3 tygodnie musisz żel uzupelniac- to koszt od 40 zł .
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 21:08   #3
Zuzkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: Co zrobić z paznokciami? :)))

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Jesli natomiast chodzi o dzieciecy wyglad...masz pewnie na mysli kształt płytki? Tutaj moze pomoc tylko zapuszczenie pazurkow i ich staranne opiłowywanie (pilnikiem szklanym!!)
Ja mam podobny problem jak lorinka moje paznokcie mają krótkie płytki i jak chcę sobie zapuścić tak zeby 'wystawały za palce' to musze czekać kilka tygodni i nie wygląda to pięknie da sie coś zrobić żeby były dłuższe ( płytki ) żeby dostawały do końca palca a nie kończyły sie w połowie?? zapuszczać? czyścić pilniczkiem czy szczoteczką do paznokci?? pomocy...
Zuzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 23:24   #4
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co zrobić z paznokciami? :)))

Dokladnie tak- zapuszczac i robic wszystko zeby rosly maksymalnie silne i mocne (odzywki, skrzyp,utwardzacze itp). Mozesz tez optycznie wydluzyc płytke delikatnie odpychajac skorki ku macierzy oraz pilujac boki pazurka. Ale to rozwiazanie prowizoryczne i nie dajace wielkich rezultatow. Mozesz tez nałozyc zel na paznokcie, po czym zdjac go kiedy Twoje naturalne pazury wyrosna do satysfakcjonujacej Cie dlugosci!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 10:46   #5
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Co zrobić z paznokciami? :)))

żel? ile to kosztuje, jak wygląda? ja się zupełnie nie znam...
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 11:33   #6
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co zrobić z paznokciami? :)))

Mowiac w skrocie..przedluzac pazurki mozemy m.im. metoda swiatłoutwardzalną( UV). Polega ona na nakladaniu kolejnych warstw zelu i "zamrażaniu" ich w lampie. W ten sposob mozemy zarowno budowac sztucznego pazura na tipsie (badz a szablonie- ale nie wchodzmy w szczegoly )jak i utwardzac naturalna plytke paznokcia.Tak utwardzony zelem paznokiec spokojnie sobie rosnie poniewaz jest bardzo mocny i praktycznie bardzo rzadko zdarza sie jego zlamanie. Kiedy Twoje pazurki osiagna juz taka dlugosc jaka Ci pasuje, bedziesz mogla albo zdjac zel, albo nadal je utwardzac - nie ryzykujesz wtedy licznych zlaman i naderwan pazurkow.
Co do wygladu- ladnie zrobiony zel jest zupelnie niewidoczny- wyglada absolutnie naturalnie i nie sposob zgadnac czy mamy naturalne pazury czy pomoglismy nieco naturze ;] I podobnie z tipsami- poprawnie wykonane do zludzenia imituja prawdziwy paznokiec.
O cenach juz pisalam-ja licze sobie od 40 za utwardzanie zelem i od 65 za tipsy- ale to oczywiscie kwestia baaardzo wzgledna.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 13:31   #7
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Dot.: Co zrobić z paznokciami? :)))

hej Paulakrk gdzie Cie można znależć bo ceny... nie powiem konkurencyjne a wygląda na to, że jesteś z krk lub okolic zupełnie tak jak ja a chyba muszę sobie utwardzić paznokcie bo mi się łamią nieprzeciętnie i rozdwająją.
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 13:48   #8
daktyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 7
Dot.: Co zrobić z paznokciami? :)))

Cytat:
Napisane przez Bąbel
hej Paulakrk gdzie Cie można znależć bo ceny... nie powiem konkurencyjne a wygląda na to, że jesteś z krk lub okolic zupełnie tak jak ja a chyba muszę sobie utwardzić paznokcie bo mi się łamią nieprzeciętnie i rozdwająją.
poszukaj niemieckiej odżywki Nail Vital -rewelacja nie trzeba tipsów ani innego świństwa
daktyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 13:08   #9
aga_c
Raczkowanie
 
Avatar aga_c
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 190
Dot.: Co zrobić z paznokciami? :)))

Cytat:
Napisane przez daktyl
poszukaj niemieckiej odżywki Nail Vital -rewelacja nie trzeba tipsów ani innego świństwa
A ile kosztuje ta odżywka?
__________________
Jeśli chcesz skrócić odległość, musisz czym prędzej wyruszyć w drogę.
aga_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 15:14   #10
kawusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 83
Dot.: Co zrobić z paznokciami? :)))

no właśnie daktylile to kosztuje?
kawusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 16:06   #11
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co zrobić z paznokciami? :)))

Kosztuje w granicach 75- 90 zł.

Kuracja preparatem Nail Vital:
1 dzień- na odtłuszczone paznokcie nałóż pierwszą warstwę odżywki
2 dzień- nałóż kolejną warstwę odżywki
3 dzien- zmyj poprzednie warstwy odżywki bezacetonowym zmywaczem a następnie nałóż nową warstwę odżywki na paznokcie.
Czynności dnia 2 i 3 powtarzać przez cały okres kuracji(2-3 tygodnie).
UWAGA- odżywkę nakładać bezpośrednio na płytkę paznokcia NIE DOTYKAJĄC SKÓREK WOKÓŁ PAZNOKCIA!!!!



I jest kwestią gustu co kto uwaza za swinstwa
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-27, 16:41   #12
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: Co zrobić z paznokciami? :)))

A ja wczoraj zamowilam sobie Nail Tek i sie juz doczekac nie moge bo dobre recenzje wizazanek czytalam
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 10:09   #13
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Co zrobić z paznokciami? :)))

Ja jestem wielbicielka naturalnych paznokci, nie musza byc dlugie,sama wole nawet jak mam raczej krotsze niz dlugie,byleby byly zadbane. b.zwracam uwage na dlonie kobiece. polecam olejek Killys(ok 12zl),smaruj nim razokcie i skorki,na rezultaty trzeba troszeczke poczekac,ale warto.po2gie szklany pilnik (ok 18zl Killys). mi osobiscie pomogl NAIL TEK II Intensive Therapy teraz stosuje Foundation II rowniez nail teka. cena powalajaca- w salonach ok 130 zl ale kupilam od zaufanego sprzedawcy na allegro za 50zl. efekty POWALAJACE!!!
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.