Jedwab na paznokcie - pomaga wzmocnić czy osłabia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-30, 15:49   #1
kaska5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 65

Jedwab na paznokcie - pomaga wzmocnić czy osłabia?


Hej.
Za kilka tygodni mam studniówkę. Mysle o paznokcich jedwabnych na ta okazję. Jednak boje się, że póżniej paznokcie będa słabsze. Bardzo o nie dbam,od 2 miesiecy stosuje Nail Tek (efekty widać, ale powoli). Nie chce zniszczyc tego, co do tej pory osiągnęłam, żeby miec ładne pazurki na jedną impreze. Wiem, że można nałozyc jedwab na paznokiec, bez tipsa. Czy później moge poczekać, aż odrosną moje naturalne paznokcie i spiłowywać je normalnie (nie bede chciała uzupelniac) czy tez bede musiała zdjąc ten jedwab w salonie?
Bede bardzo wdzieczna za porady, bo nigdzie nie moge znaleźc tak szczegolowych informacji.
kaska5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 16:20   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jedwab na paznokcie - pomaga wzmocnić czy osłabia?

Jedwab na paznokicie nakłada sie tak samo jak kazdą inna mase- odsuwa sie skórki, matowi naturalny paznokec, na to nakłada sie jedwab.

Paznokcie utwardzone jedwabiem nalezy uzupełniac podobnie jak te żelowe, czy akrylowe, albo dac powłoce jedwabnej zrosnąc.
Mozna tez jedwab częściowow rozpuscic, a reszte spiłowac. Najlepiej zrobic to w salonie, gdyz samodzielnie można tylko sobie poniszczyc paznokietki, a Ty dopiero co je sobie odzywiłas i masz ładne

Nie jest to żaden rodzaj odzywki do paznokci, a nazwa pochodzi od płótna jedwabnego uzywanego do tego zabiegu.

Jeżeli zachodowałas swoje ładne i długie jedwab w nich nic nie zmieni
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.