Odżywka Micro Cell 2000 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-31, 08:20   #1
Carmen22_wawa
Gość
 
Wiadomości: n/a

Odżywka Micro Cell 2000


Przed wakacjami kupiłam odżywkę do paznokci Micro Cell 2000 w Niemczech. Niestety już mi się kończy a jest bardzo skuteczna (szybka). Słyszałam że można ją kupić w Polsce. Czy ktoś wie GDZIE??????? Załączam zdjęcie (mam slaby skaner wiec nie najlepsze)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NV.jpg (27,6 KB, 67 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-31, 12:08   #2
UTOPIA
Gość
 
Wiadomości: n/a
znam tą odżywke!

hej Carmen22!
To ja jestem lepszaRacja..Odżywka ta dostępna tylko w niemczech była!..Była, bo teraz jest już i w polsce.Wiem bo mam,ale powiem szczerze trudno było ją zdobyć.Niejaka firma "BERYL" zaczeła ją sprowadzać i chyba jest wyłącznym dystrybutorem na Polszę..wiem to z gazety dla kosmetyczek,ale jak Ci sie uda ją zdobyć to witaj w klubieJa nie powiem skąd mam bo mi się też kończy,ale w wawie już powinny być.Pytałaś w ekskluzywnych salonach kosmetycznych czy sklepach w stylu Sephora czy EMPiK?
Carmen22_wawa napisał(a):
> Przed wakacjami kupiłam odżywkę do paznokci Micro Cell 2000 w Niemczech. Niestety już mi się kończy a jest bardzo skuteczna (szybka). Słyszałam że można ją kupić w Polsce. Czy ktoś wie GDZIE??????? Załączam zdjęcie (mam slaby skaner wiec nie najlepsze)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.