ja i moje tipsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-06, 22:00   #1
Pauuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 32
GG do Pauuula

ja i moje tipsy


ja juz sama nie wiem czy to ja czy moje piekne tipsiki sa jakies zeswirowane??mozliwe zeby sie tak lamaly??nie lamia sie codziennie...ale w najmniej odpowiednich momentach??czy zeby byly trwale naprawde musze miec grubosc ksiazki telefonicznej??
Pauuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 23:15   #2
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Re: ja i moje tipsy

Czy one dosłownie się łamią, pękają, cy po prostu odpadnie któryś czasem - bo w temacie mowa o tipsach. Czasem wytrzymałość tipsów zależy od płytki paznokciowej posiadaczki, lub błędu w nałożeniu p. manicurzystki. Ja jestem "szczęśliwą" posiadaczką tipsików i z doświadczenia wiem, że jeśli paznokietek został źle nałożony i dostało sie powietrze..., to jest to kwestia kilku dni aby odpadł ....
A tipsiki żelowe, czy akrylek..?- może coś innego.
Ja najbardziej byłam zadowolona z porcelanki
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 09:32   #3
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: ja i moje tipsy

dzieczyny napiszcie prosze cos wiecej nt tipsow- nie moge zapuscic sobie paznokci- a lubie miec troche dluzsze i ladnie pomalowane,dlatego ostatnio mysle o zalozeniu tipsow - jakie polecacie tipsy -zel,akryl czy jedwab ??? i czy paznokcie sa mocno zniszczone po zdjeciu tipsow ?? z gory dzieki
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 15:00   #4
Pauuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 32
GG do Pauuula
Re: ja i moje tipsy

no wiec ja preferuje osttanio tylko i wyłacznie żel-i bylam naprawde zadowolona-trzymaly sie dobrze itp,ale ostatnio jak sobie załozylam nowe tipsiki juz na drugi dzien mi sie zlamal-kosmetyczka twierdzila ze tomoja wina-ale ja raczej nie machalam łapkami na prawo i lewo i nie waliłam po ścianach,no i ostatnio poszedł mi drugi-paranoja-mam wrazenie ze tylko ja jestem jakas anormalna i łamią mi sie tipsy
Pauuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 15:02   #5
Pauuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 32
GG do Pauuula
Re: ja i moje tipsy

ja polecam żele-sa ladne i maja swietny kształt-ale podobno akryle sa mocniejsze(ja to w ogole potrzebuje super pancernych tipsów ) musisz pogadac z pania ktora ci bedzie robiła tipsiki i z podpatrzec u dziewczyn ktore juz maja i zobaczyc ktore podobaja ci sie bardziej
Pauuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 13:09   #6
vVooDooDoll
Przyczajenie
 
Avatar vVooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 13
Dot.: Re: ja i moje tipsy

Myślę, że Twoje pazurki nie zą seświrowane, tylko nastąpiły niuewielkie błędy techniczne. Łamanie może być spowodowane naprawde wieloma czynnikami, od słabej jakości produktów, poprzez źle wykonane przedłużenie, do złego doboru tipsa do płytki, lub ewentualnie niedelikatnością klientki. Miałam kiedyś sytuacje, że dziewczyna przyszła z żelami wykonanymi przeze mnie, które niestety "odchodziły" od góry. Taka pierwsza sytuacja zastanawiała mnie, dopóki nie dowiedziałam się, że bardzo często grała w siatkę uderzając w piłkę czubkami paznokci... Litości

Dobrze wykonane przedłużenie, zelowe, akrylowe lub jakiekolwiek inne powinno mieć taką samą trwałość. Żel jest materiałem bardziej plastycznym, natomiast akryl jest nieco cięższy i twardszy. W zasadzie skład chemiczny nieznacznie się różni, natomiast technika zakładania owszem. Stylistka widząc Twoje paznokcie powinna zaproponowac Ci najodpowiedniejszą formę przedłuzenia i zadecydować czy przedłużenie wykonane będzie na tipsie, czy formie.

Najlepiej byłoby gdybyś wybrałą się po stylistki poleconej przez kogoś znajomego. Nie polecane są żelki dla osób obgryzających uparcie paznokci i nie posiadajacej silnej woli. Jedna klientka pewnego razu zjadła całą moją pracę Jeżeli jesteś niedeliklatna to proponowałabym akryle. Jest coś takiego jak akryl przeźroczysty i też akrylowe paznokietki mogą wylądać naprawdę efektownie, jeżeli zostały dobrze wykonane.

Po zdjęciu masy, paznokcieć nie powinien być zniszczony. Jeżeli masz słabą naturalną płytkę, stylistka moze na Twoją prosbe pozostawić na nich cieniutką warstewkę żelu, zapobiegającą łamaniu sie końcówek.
vVooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 13:12   #7
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ja i moje tipsy

Voodoo ja wiem ,że chcesz się wykazać ale po co wykopywać wątki sprzed kilku lat ?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-20, 13:42   #8
vVooDooDoll
Przyczajenie
 
Avatar vVooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 13
Dot.: ja i moje tipsy

O jacie Co za wpadka

Paulakrk - dziekuję Ci seredcznie za posta... Po raz pierwszy korzystam z tego forum, moja odpowiedź nie była spowodowana chęcią wykazania się... Ja po prostu nie zauważyłam daty Głupol ze mnie Weszłam sobie na forum i zabrałam sie za czytanie postów, oraz odpowiedziami, nie patrząc na datę...

Sooorka, będę bardziej uważna. Dziś mi sie nudzi troszeczkę, więc pewnie parę takich wpadke nieświadomie zaliczyłam... <wstydniś>
vVooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 13:45   #9
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: ja i moje tipsy

Hihihi nie szkodzi
Tylko szkoda zagracać pierwszą stronę starociami ,skoro wątki o tej samej tematyce byly znowu, niedawno poruszane .
Wiec napewno znajdziesz coś ciekawego na nudę w nowszych tematach
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 19:44   #10
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: ja i moje tipsy

VVooDooDooll, zwraxcaj uwage na daty i na numer strony z danym postem- jezeli post jest na 5 stronie to pdewnie juz dawno zostala dana na niego odpowiedz, badz osoba pytajaca dawno juz zapomniala o swoim pytaniu, bo minelo pól roku
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 10:48   #11
vVooDooDoll
Przyczajenie
 
Avatar vVooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 13
Dot.: ja i moje tipsy

Już patrzę na daty :P I przeprosiłam 3 razy :P One more time: SSsOoOrrrrKKaaaa!!
vVooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.