Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 17:46   #1
stejsik
Przyczajenie
 
Avatar stejsik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2

Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME


Witam! Zaczęłam ostatnio kurację wychwalaną na forach odżywką HEROME extra strong. Dziś jest 3 dzień kuracji....jak nałożyłam ponownie odżywkę moje paznokcie przeszywał przez godzinę niewyobrażalny ból....jakby mi je ktoś wyrywał z palców normalnie. No ale nie chcę przerwać kuracji, jak już 3 dni wytrzymałam, to wytrzymam jeszcze 11, będę twarda Na odżywce pisze żeby nie używać jej bezpośrednio po zdjęciu paznokci żelowych, dlatego odczekałam jakieś dwa tygodnie po żelach przed jej nałożeniem i zaczęłam kurację, oczywiście mam zniszczone paznokcie i pewnie stąd ten ogromny ból. Jednak dziś myślałam, że nie wytrzymam tak bardzo bolały. Jak myślicie czy ta odżywka może zaszkodzić moim paznokciom (stąd ten ból) czy warto bardzo pocierpieć te dwa tygodnie, a potem cieszyć się z mocnych paznokci???? Czekam na commenty......
stejsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:49   #2
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME

A nie mogłaś tego napisać w wątku o odzywce herome tylko zakładac nowy???


Powinnaś przestać używac tę odżywkę, a zacząć na poczatku od czegoś delikatniejszego, coś do wsmarowywania, by choć trochę wzmocnić swoje paznokcie, a potem zabierać się za tak silną odżywkę. Skoro masz zniszczone paznokcie to pewnie są tez cienkie jak bibułka. Nic dziwnego ze boli. Nie używaj lepiej na razie. Poczekaj az je wzmocnisz. Cierpienie i nadzieja, ze bedziesz miała piękne za 2 tygodnie jest głupotą z Twojej strony. Bo tak na pewno nie będzie. Prędzej się nabawisz problemów, i będziesz latać po lekarzach. Tym bardziej że z tą odzywka nie ma żartów, bo ma baardzo wysokie stężenie formaldehydu.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 19:49   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME

Cytat:
Napisane przez stejsik Pokaż wiadomość
Witam! Zaczęłam ostatnio kurację wychwalaną na forach odżywką HEROME extra strong. Dziś jest 3 dzień kuracji....jak nałożyłam ponownie odżywkę moje paznokcie przeszywał przez godzinę niewyobrażalny ból....jakby mi je ktoś wyrywał z palców normalnie. No ale nie chcę przerwać kuracji, jak już 3 dni wytrzymałam, to wytrzymam jeszcze 11, będę twarda Na odżywce pisze żeby nie używać jej bezpośrednio po zdjęciu paznokci żelowych, dlatego odczekałam jakieś dwa tygodnie po żelach przed jej nałożeniem i zaczęłam kurację, oczywiście mam zniszczone paznokcie i pewnie stąd ten ogromny ból. Jednak dziś myślałam, że nie wytrzymam tak bardzo bolały. Jak myślicie czy ta odżywka może zaszkodzić moim paznokciom (stąd ten ból) czy warto bardzo pocierpieć te dwa tygodnie, a potem cieszyć się z mocnych paznokci???? Czekam na commenty......

Przestań używać tą odżywkę, bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Jeżeli miałaś tak zniszczone paznokcie, że aż bolały, to w 2 tyg. nic się nie zmieni i biorąc pod uwagę to, jak szybko rosną paznokcie to nadal moża interpretować jako "bezpośrednio po zdjęciu sztucznych paznokci". Powinnaś poczekać conajmniej 2 miesiące aż paznokcie odrosną. A ból powinien być sygnałem że coś się dzieje nie teges, więc dla mnie to sado-maso zacisnąć zęby i cierpieć z powodu odżywki do paznokci
Ta odżywka i tak nie odbuduje Ci paznokci, co najwyżej lekko wzmocni. Zniczone paznokcie muszą odrosnąć, a tą odżywkę polecam na już odrośnięte paznokcie.
Żadna odżywka nie jest w stanie odbudować paznokci (bo i jak? ) To fizycznie nie możliwe. Działanie każdej jednej odżywki polega na uszczelnianiu płytki. Nowy paznokieć nadal będzie odrastał taki jak wcześniej (czyli normalny) więc, do kąd się stosuje odżywkę- będzie działać.
Nie warto cierpieć dla chwilowego efektu.
To tak jakbyś chciała np. wzmocnić włosy smarując odżywką końcówki. Za żadne skarby to nie zadziała.


Zamiast tego polecam Ci TO: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-294845 Odżywka keratynowa w kapsułkach
Ma składniki, które nie zaszkodzą a tylko pomogą. Na pewno lepiej wpłyną na paznokcie niż odżywka biorąc pod uwagę stan Twoich paznokci. A gdy już całe odrosną (pewnie 3-4 miesiące) wtedy przerzuć się na odżywkę HEROME
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 02:11   #4
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME

Cytat:
Przestań używać tą odżywkę
'tĘ odżywkĘ' a już najlepiej to 'tej odżywki' )
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:31   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
'tĘ odżywkĘ' a już najlepiej to 'tej odżywki' )

Jak już tak dokładnie wszystko skrzętnie czytasz, to może NAJPIERW zanim zaczniesz robić takie uwagi na forum WNIKLIWIE i ze zrozumieniem przeczytaj REGULAMIN
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:50   #6
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME

Nie rozumiem, w ktorym momencie złamałam regulamin, nie byłam nieuprzejma.
punkt:
Cytat:
* Nie poprawiamy ortografii i gramatyki postów! Możesz zrobić to samodzielnie wykorzystując funkcję Edytuj.
tyczy się moderatorów.

nie rozumiem dlaczego zwrocenie uwagi na niepoprawność ortograficzną jest naruszeniem regulaminu jako ze nie zrobiłam tego w sposób cytuje 'rzesmiewczy'. po prostu raza mnie bledy i uwazam, ze nalezy pielegnowac poprawna polszczyzne- cow tym zlego?
zaznaczam, ze z nikogos ie nie wysmiewalam, staralam sie byc uprzejma.
uwazam, ze nieslusznie dostalam ostrzezenie

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-03-22 o 18:54
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 19:14   #7
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME

A ja się z Tobą nie zgadzam. Słusznie otrzymałaś ostrzerzenie.
Koniec tematu (na off topy jest przeznaczony inny wątek)
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 19:22   #8
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME

A ja uważam, że niesłusznie. Też rażą mnie błędy. A wręcz - mam na ich punkcie swego rodzaju obsesję... Jednak co prawda, to prawda - cotka mogła to zrobić na privie. Ale biorąc pod uwagę fakt, że zrobiła to w sposób z uprzejmy (z uśmiechem nawet a nie szyderczością i złośliwością) ostrzeżenie było zbędne. A polszczyznę pielęgnować należy - fakt niezbywalny.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 11:04   #9
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, w ktorym momencie złamałam regulamin, nie byłam nieuprzejma.
punkt:
tyczy się moderatorów.

Nie moderatorów, a wszystkich użytkowników.
Czytaj uważaniej, cytuję z regulaminu ogólnego forum:

Cytat:
9. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, i robienie tego na forum publicznym. Jeśli zrobisz to w sposób prześmiewczy, licz się na punktem karnym. O stopniu kary - „upomnienie lub punkt karny”, decyduje moderator.
Ostrzeżenie się należało.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:11   #10
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME

doczytalam ten punkt regulaminu (nawet sie do niego w poscie wyzej odnioslam).
Cytat:
Jeśli zrobisz to w sposób prześmiewczy, licz się na punktem karnym.
niemniej nie zrobiłam tego w sposób 'przesmiewczy', nie byłam nieuprzejma i po prostu czuje sie niesprawiedliwie osadzona.
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:50   #11
stejsik
Przyczajenie
 
Avatar stejsik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME

No dziewczyny przestałam po tych trzech dniach męki używać tej odżywki, z pewnością, tak jak pisałyście-mam za słabe paznokcie na taki mocny preparat. Jednak zawsze chce się jak najszybciej widzieć efekty No ale nie kosztem zdrowia Na razie maluję sobie paznokcie lekką odżywką sally hansen, a na to kilka warstw lakieru żeby płytka była utwardzona A tak poza tym to fajnie wyglądają krótkie paznokcie pomalowane na ciemniejsze kolory, np. ja uwielbiam nr 939 i 139 INGLOTA. Pozdrawiam
stejsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 12:02   #12
biedr0na44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Ogromny ból paznokci po ODŻYWCE HEROME

Takie kłótnie powinny odbywać sie na priv.
biedr0na44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.