paznokcie rosną mi w góre ;( pomoże ktoś?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 12:34   #1
JamesBlond007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 26

paznokcie rosną mi w góre ;( pomoże ktoś??


mam problem z paznokciami, od kiedy pamiętam to je obgryzałam na bardzo bardzo krótko i wkońcu postanowiłam zadbać o nie. A więc tak biore witaminki, dbam o skórki ale moje paznokcie rosna w góre, mam nadzieje, że wiecie o co chodzi... mam bardzo duże poduszki (tak to nazwała kosmetyczka) i okropnie wyglądaja jak są dluższe.
Dodam, że kształt też mają okropny płytki są jakby okrągłe
Marzą mi się ładne długie pomalowane pazurki.
Pomoże mi ktoś?
__________________
Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości.
JamesBlond007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 09:17   #2
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: paznokcie rosną mi w góre ;( pomoże ktoś??

Jeśli dobrze zrozumiałam, to znaczy, że paznokcie są jakby wklęsłe? Tzn. tak, że ta część z której wyrastają znajduje się niżej aniżeli ich końcówka??
A mięso jesz? Dobrze się odżywiasz? Warzywa, owoce? Czy raczej dieta i wieczne odchudzanie z wyimaginowanych kilogramów??
Bo jeśli Twoje paznokcie są takie jak napisałam, tzn. że masz poważne niedobory żelaza w organizmie. Z leków bez recepty mogę Ci polecić Biofer, gdyż zawiera łatwo przyswajalne żelazo. Ale zawsze też możesz pójść do lekarza, żeby wypisał Ci coś na receptę. Twój problem nie zniknie w mgnieniu oka. Żelazo przyjmuj minimum 3 miesiące. I zacznij się normalnie odżywiać.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:19   #3
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: paznokcie rosną mi w góre ;( pomoże ktoś??

Ja też wiele,wiele lat obgryzałam paznokcie. Jak przestałam to robić,to pamiętam,że były jakieś dziwne,niekształne. Teraz już wszystko jest ok (ale już bardzo długo nie obgryzam).
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 13:33   #4
a_gusiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: HeavenlyNails, Warszawa
Wiadomości: 64
GG do a_gusiaczek
Dot.: paznokcie rosną mi w góre ;( pomoże ktoś??

opuszki i płytka paznokciowa osób długo obgryzających paznokcie zmienia się pod wpływem mikro urazów, które same sobie te osoby zadają

powrót do "zaprogramowanego" kształtu paznokcia trwa długo i nie zawsze ich właściciel/ka są zadowoleni z efektu końcowego gyż nie zawsze udaje się powrócić do pierwotnego kształtu
zdarza się, że podczas obgryzania płytka zmieniła się na tyle, że będzie taka już na zawsze

często osoby bardzo obgryzające paznokcie, "wyjadają" ją maxymalnie uszkadzając wały okołopaznokciowe, wygryzają skórki niszcząc tym samym swoje dłonie na zawsze

mam kilka klientek, które prosiły nie o pomoc w "powrocie do dawnego kształtu" i założyłam im żel lub akryl - zależało to od stanu paznokci
moje Panie są wytrwałe, przychodzą na zalecane kontrole i uzupełnienia częściej niż pozostałe klientki i widać jak proces postępuje ku lepszemu


Na pewno trzeba wytrwałości i samozaparcia, bo często słyszę od klientek jak trudno jest nie wkładać palców do buzi, jak trudno jest powstrzymywać się od skubania.

trzymam kciuki bo wiem, że warto próbować przyjemnie jest oglądać miny klientek, którym się udało

powodzenia
a_gusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 22:31   #5
Ingree
Przyczajenie
 
Avatar Ingree
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: paznokcie rosną mi w góre ;( pomoże ktoś??

To ja korzystając z okazji tematu, podczepię się pod wątek. Mój kochany ma takie właśnie pazurki u stóp - zadarte do góry, co jest bardzo irytujące bo nieważne jak krótko je obetnie, to i tak w nocy potrafi mnie podrapać Z tego co czytałam to braki żelaza, tak? Bo on z całą pewnością dobrze się odżywia :P Paznokcie u dłoni są w porządku, rosną normalnie, choć może trochę za mocno są "pobrużdżone", co mu przeszkadza i czasem prosi, żebym mu wygładziła płytkę
__________________
"Psy są moimi ulubionymi ludźmi" J. O'Neill
Ingree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 18:58   #6
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: paznokcie rosną mi w góre ;( pomoże ktoś??

Też mi kiedyś tak rosły paznokcie, jednak po jakims czasie sie to zmienilo i rosną w miare normalnie mysle ze Twoje paznokcie potrzebuja czasu na jakas taka regeneracje.. po obgryzaniu obgryzalam :P wiem co to znaczy a teraz mi nawet nie przychodzi to do glowy wyroslam z tego ale skorki dalej czasem skubnę:P szczegolnie jak sie denerwuje...

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingree Pokaż wiadomość
To ja korzystając z okazji tematu, podczepię się pod wątek. Mój kochany ma takie właśnie pazurki u stóp - zadarte do góry, co jest bardzo irytujące bo nieważne jak krótko je obetnie, to i tak w nocy potrafi mnie podrapać Z tego co czytałam to braki żelaza, tak? Bo on z całą pewnością dobrze się odżywia :P Paznokcie u dłoni są w porządku, rosną normalnie, choć może trochę za mocno są "pobrużdżone", co mu przeszkadza i czasem prosi, żebym mu wygładziła płytkę
Co do bruzd kiedys slyszalam, ze tak jest przy grzybicy...

ale moze sie pomylilam
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 09:47   #7
Ingree
Przyczajenie
 
Avatar Ingree
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: paznokcie rosną mi w góre ;( pomoże ktoś??

Przy grzybicy też :P Ale wtedy dochodzą i inne objawy, a tu dermatolog nie stwierdził żadnych schorzeń. Tak wiec nie pozostaje mi nic innego jak faszerowanie mojego miłego witaminami i katowanie go surówkami ^^
__________________
"Psy są moimi ulubionymi ludźmi" J. O'Neill
Ingree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 08:50   #8
Mortyshia
Raczkowanie
 
Avatar Mortyshia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 44
GG do Mortyshia
Dot.: paznokcie rosną mi w góre ;( pomoże ktoś??

Kochane dziewczyny tutaj widzę jest tylko o problemie paznokci i rąk, a ja chciała bym się poradzić Was może wiedzie co w sytuacji jak ten problem jest z paznokciami u nóg ? Chodzi o to rośnięcie paznokcia do góry ;(
__________________
[aniolek1]456982[/aniolek1]
Mortyshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.