żel kamuflaż cover gel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-17, 15:20   #1
zuzulla6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2

żel kamuflaż cover gel


Dziewczyny mam do Was pytanie....od razu uprzedzam, że nigdy nie miałam tipsów, paznokci żelowych, akrylowych i w ogóle nie mam pojęcia na te tematy. Ostatnio mam strasznie łamliwe paznokcie i chciałbym zastosować coś co je bardzo utwardzi...dlatego mam pytanie czy
ŻEL KAMUFLAŻ COVER GEL służy tylko do utwardzania/kamuflowania paznokci żelowych itp...czy można malować nim samemu naturalne paznokcie w celu utwardzenia w domu. Nie wymaga żadnych lamp UV itp?
zuzulla6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 08:49   #2
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: żel kamuflaż cover gel

Cytat:
Napisane przez zuzulla6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie....od razu uprzedzam, że nigdy nie miałam tipsów, paznokci żelowych, akrylowych i w ogóle nie mam pojęcia na te tematy. Ostatnio mam strasznie łamliwe paznokcie i chciałbym zastosować coś co je bardzo utwardzi...dlatego mam pytanie czy
ŻEL KAMUFLAŻ COVER GEL służy tylko do utwardzania/kamuflowania paznokci żelowych itp...czy można malować nim samemu naturalne paznokcie w celu utwardzenia w domu. Nie wymaga żadnych lamp UV itp?
Ja bym raczej poradziła zainwestować w dobrą odżywkę i odżywianie wewnętrzne (tabletki na włosy i paznokcie), zamiast jeszcze bardziej je męczyć.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 21:41   #3
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: żel kamuflaż cover gel

żel cover czy też kamuflaż jest to żel który służy do kamuflowania niedoskonałości płytki, bądź jej wydłużania. jak sama nazwa wskazuje jest to żel, więc lampa UV jest niezbędna. jeśli paznokcie nagle stały się łamliwe to szukałabym przyczyn zdrowotnych, chyba że takie po prostu są, wtedy polecam żel silikonowy na naturalki.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.