tylko 2 tygodnie ehs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-26, 00:27   #1
beatkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 69
Exclamation

tylko 2 tygodnie ehs


pewnie zaraz mnie zjedziecie i powiecie, ze podobny watek juz byl bla bla no ale zaryzykuje i zapytam otoz zostaly mi 2 tygodnie do najwazniejszego balu w zyciu a ja mam ble paznokcie, tzn. krotkie, brzydko rosnace (bo oczywiscie obgryzalam cale zycie i nie wiem czy przez 2 tygodnie zdaze cos z nimi zrobic biore tabletki ze skrzypu i uzywam odzywki ale nie wiem czy 2 tygodnie to nie za malo moze wy wiecie?
beatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 00:37   #2
beatkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 69
Dot.: tylko 2 tygodnie ehs

p

Edytowane przez beatkaaa
Czas edycji: 2007-01-31 o 22:06
beatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 11:25   #3
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: tylko 2 tygodnie ehs

Żeby paznokcie całkowicie się odbudowały potrzeba na to miniumum pół roku. Choć w przypadku obgryzanych ten czas może być o wiele dłuższy, a paznokcie i tak nie powrócą do stanu idealnego (zależy ile lat się obryzało itp).
Efekty łykania skrzypu można najwcześniej zauważyć po 2 miesiącach.
W ciągu 2tygodni niewiele da się z nimi zrobić, niestety. Biała płytka urośnie najwyżej o 2mm.
Kosmetyczka co najwyżej doprowadzi je do stanu 'przyzwoitego'.
Ale broń boże ich już nie obgryzaj.
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 15:03   #4
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: tylko 2 tygodnie ehs

To niestety prawda, paznokcie potrzebuja dużo czasu aby sie odbudowac. Ale mozesz je moczyc w cieplej oliwie z oliwek i smarowac olejem z kapsulek witaminy A+E (do kupienia w aptece). Rewelacyjna jest takze odzywka Killys "witaminowa bomba" oraz aktywny utwardzacz do paznokci rowniez z firmy Killys, ten utwardzacz dodatkowo przyspiesza porost paznokci no i sa one twardsze. Kazdy z tych preparatow kosztuje ok 10zl, a wit. A+E ok 5zł.
Życze powodzonka i pozdrawiam
Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 17:40   #5
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: tylko 2 tygodnie ehs

O skrzypie itp. trzeba było myśleć pół roku wczesniej - moze teraz byłby jakiś efekt. W tym momencie, nie widze innego rozwiązania niż przedłużenie paznokci. NIe wyobrazam sobie osobiście wyjscia na najważniejszy w życiu bal ( zresztą na jakikolwiek sobie nie wyobrażam ) z takimi ogryzkami... I wybacz ale pomalowaniem i spilowaniem nic tu nie zdzialasz. Poszukaj dobrej stylistki i tyle!

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2005-12-26 o 21:34
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 21:19   #6
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: tylko 2 tygodnie ehs

Cytat:
Napisane przez Tereskaa
Rewelacyjna jest takze odzywka Killys "witaminowa bomba" oraz aktywny utwardzacz do paznokci rowniez z firmy Killys, ten utwardzacz dodatkowo przyspiesza porost paznokci no i sa one twardsze. Kazdy z tych preparatow kosztuje ok 10zl,
Nie chcę straszyć, ale mi po witaminowej bombie paznokcie, które wcześniej tylko pękały, zaczęły się koszmarnie rozwarstwiać, nawet do połowy paznokcia, co po odstawieniu odżywki zmniejszyło natężenie, aż zniknęło. Do dziś się tylko kruszą.
Aha. A aktywny utwardzacz piekielnie wysuszał paznokcie, które dodatkowo bolały podczas malowania:P Czyli w sumie polecić nie mogę, a używałam sumiennie kilka miesięcy każdego z nich.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 22:44   #7
beatkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 69
Dot.: tylko 2 tygodnie ehs

thx za rady a tak bajdełej to nie obgryzam juz kilka miesiecy ale brzydko mi rosna i musialam je spilowac jakis czas temu ale to nie sa obgryzki :P bede probowala wszystkiego co mozliwe
beatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.