oceńcie proszę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-02, 14:11   #1
myffa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7

oceńcie proszę


mam akrylki, tak jak wcześniej pisałam akrylem Tammy Taylor
wyglądają ślicznie, jednak dociekliwe dziewcze ze mnie i po bliższym obejrzeniu widzę:
- jakby bombelki, taki tyciuteńkie jak w napojach gazowanych, ale naprawdę malusieńkie - czy to błąd manicurzystki? czy ten akryl ma to do siebie?
- rysy - mimo obecności lakieru bezbarwnego są rysy... akryl nie jest gładziutki tylko taki porysowany... po wypiłowaniu kształtów użyła bloczka polerskiego i na tym koniec - czego zapomniała?

jeśli waszym zdaniem winnam zmienić manicurzystkę i macie kogoś godnego polecenia w Gdańsku lub okolicach - będę wdzięczna za odpowiedź
myffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 15:13   #2
agnieszka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 21
Dot.: oceńcie proszę

Na pewno na twoje pytanie udzieli ci interesującej odpowiedzi ania.g która jest wszechwiedzącą instruktorką b.c i zna się na produktach TT
ja uważam że bombelki powstały na skutek zachowania złych proporcji liquidu do proszku, a rysy prawdopodobnie powstały ponieważ został użyty pilnik o zbyt grubej ziarnistości do obróbki paznokcia.
agnieszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 16:35   #3
Dariannaa
Raczkowanie
 
Avatar Dariannaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do Dariannaa
Dot.: oceńcie proszę

Bąbelki w akrylu powstają wskutek złego odpowietrzenia pędzla w trakcie nasączania go liquidem.
Jesli natomiast widać rysy,to masa akrylowa nie została odpowiednio wygładzona-akryl wykańczamy stopniując gradację pilników-od grubszego,drobnoziarniste go,aż do polerki(jesli nie nabłyszczamy go zelem,bo wóczas panokci przed jego nałożeniem-nie polerujemy)
Dariannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 19:51   #4
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: oceńcie proszę

Bąbelki w akrylu czasem się zdażają i to nawet najlepszym stylisyą i stylistka.
a co do złego wypoleroweania ........... pozostawie bez komentarza
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 14:20   #5
Ania_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 59
Dot.: oceńcie proszę

Cytat:
Napisane przez agnieszka21
Na pewno na twoje pytanie udzieli ci interesującej odpowiedzi ania.g która jest wszechwiedzącą instruktorką b.c i zna się na produktach TT
ja uważam że bombelki powstały na skutek zachowania złych proporcji liquidu do proszku, a rysy prawdopodobnie powstały ponieważ został użyty pilnik o zbyt grubej ziarnistości do obróbki paznokcia.

Droga Agnieszko,

Nie rozumiem o co ci tak naprawdę chodzi? być może tym usmiechem chciałas to obróci w żart?
Mam taka nadzieję, bo też nie lubię takich niepotrzebych spięć

Bąbelki powietrza mogły się dostać tak jak piszą dziewczyny z kilku powodów, m.in. złego jakościowo lub zużytego pędzelka, złego odpowietrzenia pędzla, powietrze mogło też zostać wciśnięte do masy w kutek złej techniki nakłądania..

O rysach juz wystarczająco napisały dziewczyny - niedokłądne wypolerowanie
Ania_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.