Coraz słabsza jakość Conversów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-03, 06:16   #1
FashandRoll
Raczkowanie
 
Avatar FashandRoll
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 203

Coraz słabsza jakość Conversów?


Dziewczyny, czy Wy też macie wrażenie że jakość butów Converse się pogorszyła?
Moje ostatnie Conversy nosiłam bite 3 lata, przez pierwsze dwa właściwie nic się z nimi nie działo.

2 miesiące temu kupiłam nową parę i już mam dziury w materiale na pięcie po wewnętrznej stronie i pęknięcia w miejscach gdzie zgina się stopa.

Dodam, że obie pary kupowałam we flagowym sklepie Converse, więc nie ma opcji żebym miała podróbki.

Też zauważyłyście zmianę w jakości tych butów?
FashandRoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 08:06   #2
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Cytat:
Napisane przez FashandRoll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy też macie wrażenie że jakość butów Converse się pogorszyła?
Moje ostatnie Conversy nosiłam bite 3 lata, przez pierwsze dwa właściwie nic się z nimi nie działo.

2 miesiące temu kupiłam nową parę i już mam dziury w materiale na pięcie po wewnętrznej stronie i pęknięcia w miejscach gdzie zgina się stopa.

Dodam, że obie pary kupowałam we flagowym sklepie Converse, więc nie ma opcji żebym miała podróbki.

Też zauważyłyście zmianę w jakości tych butów?
Ja mam juz czwarta pare conversów, jedne nosiłam ok 2 lat, czarne, tylko porwały mi się od nakładania bez rozwiązywania sznurowadeł.
Ostatnio kupilam nową parę w kolorze bordowym i one strasznie mnie obcierają i ten materiał jakiś inny.
Kupiłam je na ebay więc nie wykluczam podróbki, tym bardziej ze po paru miesiacach sciera się z pięty napis a w tych starych co maja dwa lata nadal jest.
Przymierzam się do białych ale muszą mieć miekki materiał bo latem lubie chodzić bez skarpetek do szortów itp.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 08:53   #3
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Nie straszcie mnie, że conversy tracą na jakości. Ja kupiłam swoja pierwszą parę w tym roku. Wymarzoną. Chodzi mi się w nich super i mam wrażenie, że są dobrze wykonane, w sensie szycia, klejenia itd. Że to się będzie trzymac długo. Materiał też wydaje się porządny. Ale mega mega mnie wkurza, że czubek jednego buta tą gumą jest niedbale oklejony. Są górki i wklęśnięcia w jednym bucie, a drugi wygląda dobrze. Jestem zła, bo jak się wydaje tyle kasy na rzecz to powinna być ona wykonana idealnie. I mnie to tak wpienia jak chodzę, że masakra. Nawet chciałam te buty wymienić, ale jak sklep zamówił drugą parę w moim rozmiarze i ją obejrzałam to już w ogóle się przeraziłam.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 09:34   #4
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Nie straszcie mnie, że conversy tracą na jakości. Ja kupiłam swoja pierwszą parę w tym roku. Wymarzoną. Chodzi mi się w nich super i mam wrażenie, że są dobrze wykonane, w sensie szycia, klejenia itd. Że to się będzie trzymac długo. Materiał też wydaje się porządny. Ale mega mega mnie wkurza, że czubek jednego buta tą gumą jest niedbale oklejony. Są górki i wklęśnięcia w jednym bucie, a drugi wygląda dobrze. Jestem zła, bo jak się wydaje tyle kasy na rzecz to powinna być ona wykonana idealnie. I mnie to tak wpienia jak chodzę, że masakra. Nawet chciałam te buty wymienić, ale jak sklep zamówił drugą parę w moim rozmiarze i ją obejrzałam to już w ogóle się przeraziłam.
Moje czarne z Anglii maja idealnie gładką gumę z przodu a te tegoroczne też taką nierówną... Myslałam, że może kupiłam podróby ...
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 10:20   #5
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Moje czarne z Anglii maja idealnie gładką gumę z przodu a te tegoroczne też taką nierówną... Myslałam, że może kupiłam podróby ...
Wyobraź sobie, że trampki z auchana za 15 zł były o wiele ładniej wykonane niż te conversy. Wydaje mi się, że nie przykładają się do ich produkcji, bo i tak wiedzą, że ludzie kupią :/
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 12:16   #6
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

ja kupiłam w marcu moje pierwsze wysokie, białe conversy. Nie chodzę w nich często ale już mi się z boku rozmazała się gwiazda i napis
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 12:38   #7
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Ja kupiłam jakoś na wiosnę i zdarły mi się napisy na pięcie. Ale ja zawsze zdzieram pięty więc może to dlatego
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 14:44   #8
tinka2222
Raczkowanie
 
Avatar tinka2222
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 180
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Zdecydowanie się pogorszyła... Dlatego ja się przerzuciłam na inną firmę.
tinka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 14:55   #9
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Kupiłam conversy ze dwa miesiące temu i 'odkupać' nic się z nimi nie dzieje. Choć to może troszkę krótki, żeby coś bardziej prognozować.
marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 15:21   #10
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Dlatego lepiej kupowac Conversy w Stanach. Problemem jest tylko to, że dostarczają tylko pod amerykański adres i trzeba płacić amerykańską kartą :/ Dlatego najlepiej podczas jakiejś wycieczki. Albo ze strony brytyjskiej - tu już łatwiej. Ja mam dwie pary - z polskiego sklepu i z amerykańskiego i te drugie, mimo że są starsze wyglądają znacznie porządniej.
Mam wrażenie, że (pomijając podróbki), do Polski wysyłane są produkty gorszej jakości po prostu. Zresztą, to jest praktyka nie tylko tej firmy. Jakoś jakości nierówna, mimo że kupuje się niby te same produkty, do tych samych producentów, tylko w innych państwach. Identyczną prawidłowość zauważyłam przy bokserkach z H&M w Stanach i u nas. Te pierwsze po praniu wyglądają jak nowe, a te drugie po miesiącu jak szmata.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2014-07-03 o 15:23
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 16:13   #11
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Cytat:
Napisane przez marysia_co Pokaż wiadomość
Kupiłam conversy ze dwa miesiące temu i 'odkupać' nic się z nimi nie dzieje. Choć to może troszkę krótki, żeby coś bardziej prognozować.

Wiem, że literówka, ale fajnie wygląda
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 19:38   #12
Kasssiulka
Raczkowanie
 
Avatar Kasssiulka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 219
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

moje kupione w lutym tego roku, długie białe juz wytarły sie przy małych palcach i w jednym bucie od duzego palca i przy pięcie, nie wiem czy to od mojego chodzenia czy nie. Teraz kupiłam druga pare tym razem krótkie i zobaczymy jak bedzie.
Kasssiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 09:23   #13
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Moim zdaniem jakość się pogorszyła
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 09:35   #14
FashandRoll
Raczkowanie
 
Avatar FashandRoll
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 203
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ostatnio kupilam nową parę w kolorze bordowym i one strasznie mnie obcierają i ten materiał jakiś inny.
Mnie też obcierają właśnie. Kupiłam je z myślą, żeby ubierać je gdy chcę dużo biegać po mieście, a na dobrą sprawę jestem w stanie chodzić w nich max. dwie godziny, później zaczynają obcierać.
FashandRoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 09:41   #15
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

mnie też obcierają w okolicy małych palców
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 12:33   #16
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

W moich kupionych w kwietniu w lewym bucie na zgięciu zaczęła odklejac się guma. Po dwóch tygodniach. Trochę się wkurzyłam, ale nie widac za bardzo. Przeważnie we wszystkich butach tak u mnie się dzieje, więc już mi przeszło - widocznie chodzic nie umiem I moja para jest na 100procent oryginalna
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 15:57   #17
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Zdecydowanie sie pogorszyla. Mialam juz wiele par i z kazda nowo zakupiona stwierdzam, iz dbaja coraz slabiej o jakosc..
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 09:35   #18
weronika223
Raczkowanie
 
Avatar weronika223
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 38
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Zgadzam się Mam cztery pary - dwie czarne (krótkie i długie) przywiezione zostały z USA dwa lata temu, do dzisiaj nic się z nimi nie dzieje, po wypraniu w pralce wyglądają jak nowe. W galerii kupiłam dwie pary białych (również dlugie i krótkie) w dłuższych juz po miesiącu zaczęła odklejać się guma i napis na piecie się starł.. a w krótszych nie potrafię chodzić bo strasznie mnie obcierają
weronika223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 20:25   #19
DarkAndTwisty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Leszno.
Wiadomości: 20
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Ja też się zgadzam, że psuje się jakość. Mam już trzecią parę z każdą kolejną zauważam, że wytrzymują coraz krócej.
DarkAndTwisty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 21:44   #20
Morn
Zakorzenienie
 
Avatar Morn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5 409
Dot.: Coraz słabsza jakość Conversów?

Cytat:
Napisane przez mikam121 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie sie pogorszyla. Mialam juz wiele par i z kazda nowo zakupiona stwierdzam, iz dbaja coraz slabiej o jakosc..
Dokładnie mam granatowe krótkie kupione 2lata temu, czarne długie rok temu i białe krótkie w tym roku jakos niedawno. Białe wyglądają fatalnie. Przetarte po wew.stronie i napis na piecie się sciera..
__________________
Morn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-13 22:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.