Niemoralna propozycja - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-28, 11:34   #241
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Niemoralna propozycja

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie umawialiśmy się ani na dowolność ani tym bardziej na wyłączność.
A skoro się nie umawialiśmy, tzn że obowiazuja reguły domyślne. Czyli sprzed poznania mojej dziewczyny.
To dlaczego jej nie powiesz o J.? Ojejciu, no tak, bo dobrze wiesz, ze wtedy kopnela by cie w .upke
Skoro wszystko jest takie proste, to skad te rozkminy w pierwszym poscie, ze "ojej, ale mam dziewczyne, wiec zaniechalem przygody"? Przeciez hulaj dusza.

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-06-28 o 11:35
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 11:39   #242
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Niemoralna propozycja

Edan, skoro wiesz co dla ciebie najlepsze, to po co ten wątek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 11:39   #243
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Niemoralna propozycja

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 11:43   #244
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Niemoralna propozycja

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Edan, skoro wiesz co dla ciebie najlepsze, to po co ten wątek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo miałem wątpliwości, która drogę wybrać. Wizaż doradzil aby nie wchodzić w ten biznes. Więc tak poczyniłem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Powiedzmy że moje umiejętności wzięły górę nad jej umiejętnościami.
Wolę być ciulajacym dziadem niż frajerem który stracił kontrolę nad możliwościami działania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 13:46   #245
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Niemoralna propozycja

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość


Nie umawialiśmy się ani na dowolność ani tym bardziej na wyłączność.
A skoro się nie umawialiśmy, tzn że obowiazuja reguły domyślne. Czyli sprzed poznania mojej dziewczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ona choć o tym wie? Wie, że zrobiłeś jej rogi?

Wątpię, bo nie zakładałbyś tu wątku z rozkminami. O moralności, co prawa, masz mgliste pojęcie, ale jakieś resztki przyzwoitości w Tobie chyba zostały, skoro sam czujesz, że seks na boku był moralnie wątpliwy i aż założyłes o tym wątek.

Cóż- każdy jest kowalem własnego losu. A co człowiek zrobi, to do niego wraca. Z tego punktu widzenia, ciekawe, jak długie będą Twoje rogi i jak się poczujesz, gdy zostaną Ci przyprawione. No chyba, że dziewczyna naprawdę mądra i zorientuje się w co grasz i jak grasz i kopnie Cię w doopę tak, że wylądujesz na Grenlandii. I w końcu udławisz się z tej samotności, bo pisanie na Wizażu to jednak nie to samo, co prawdziwe życie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 13:49   #246
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Niemoralna propozycja

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 14:36   #247
Magdallona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 199
Dot.: Niemoralna propozycja

Pozwolę sobie podsumować ten wątek, gdyby komuś się nie chciało czytać:
Autor zastanawia się, czy prostytuować się w zamian za zniżki na metrze kwadratowym.

Moje pytanie - autorze, a Ty nie możesz spróbować dorobić się przy pomocy własnego rozumu? Możesz używać dowolnych eufemizmów i opisywać sprawę jako jakieś układy, biznesy i inwestycje, a nie dawanie siura za pieniądze, ale z tyłu głowy jest chyba taki robal, który Ci prawdę w niewygodnych momentach będzie podszeptywał. Jakich byś nie dokonał ekwilibrystyk w swojej głowie, by to wszystko ułożyć w jadalną wersję (typu: małżeństwo to też prostytucja) to zawsze gdzieś tam będzie się za Tobą ciągnął cień i to taki wbijający szpile w dupsko. Nie wyobrażam sobie, by tak uzyskane korzyści majątkowe mogły dawać satysfakcję i miały wiele wspólnego z sukcesem, którzy rzekomo chcesz osiągnąć.
Magdallona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-28, 14:39   #248
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Niemoralna propozycja

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
A ona choć o tym wie? Wie, że zrobiłeś jej rogi?

Wątpię, bo nie zakładałbyś tu wątku z rozkminami. O moralności, co prawa, masz mgliste pojęcie, ale jakieś resztki przyzwoitości w Tobie chyba zostały, skoro sam czujesz, że seks na boku był moralnie wątpliwy i aż założyłes o tym wątek.

Cóż- każdy jest kowalem własnego losu. A co człowiek zrobi, to do niego wraca. Z tego punktu widzenia, ciekawe, jak długie będą Twoje rogi i jak się poczujesz, gdy zostaną Ci przyprawione. No chyba, że dziewczyna naprawdę mądra i zorientuje się w co grasz i jak grasz i kopnie Cię w doopę tak, że wylądujesz na Grenlandii. I w końcu udławisz się z tej samotności, bo pisanie na Wizażu to jednak nie to samo, co prawdziwe życie.
Patrząc po tym, w jaki sposób się to rozwiązało, zmieniam zdanie. Albo ktoś rzeczywiście tworzy sobie fikcyjny profil dla zabawy. Albo mamy tu osobę z ostrymi zaburzeniami. I nie tylko dlatego, że robi dziwne rzeczy w prywatnym życiu, ale też przez sposób bycia na forum. No serio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 17:52   #249
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Niemoralna propozycja

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Patrząc po tym, w jaki sposób się to rozwiązało, zmieniam zdanie. Albo ktoś rzeczywiście tworzy sobie fikcyjny profil dla zabawy. Albo mamy tu osobę z ostrymi zaburzeniami. I nie tylko dlatego, że robi dziwne rzeczy w prywatnym życiu, ale też przez sposób bycia na forum. No serio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mnie dziwi,ze ten byt forumowy nie prezentuje jakiegoś poczucia wstydu po tych różnych wpadkach, przylapywaniu na kłamstwach i tego typu historiach jak w tym temacie.
Taka emocjonalnosc jak u jakiegoś robota z Matrixu.

Nie jestem psychologiem, ale ten profil jakiś niewiarygodny psychologicznie mi się wydaje, tak na czuja.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 19:07   #250
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Niemoralna propozycja

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87962921]Też mnie dziwi,ze ten byt forumowy nie prezentuje jakiegoś poczucia wstydu po tych różnych wpadkach, przylapywaniu na kłamstwach i tego typu historiach jak w tym temacie.
Taka emocjonalnosc jak u jakiegoś robota z Matrixu.

Nie jestem psychologiem, ale ten profil jakiś niewiarygodny psychologicznie mi się wydaje, tak na czuja.[/QUOTE]Ojj, psychologia i psychiatria nie takie rzeczy widziała. Mam szczęście mieć takiego faceta w rodzinie, który pod kątem zaburzeń psychicznych totalnie przebija profil Edana. Ale żeby się leczyć czy cokolwiek z tym zrobić to nie. Rozbijać życie swoje i innych - chętnie. Straszne są takie historie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 22:23   #251
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Niemoralna propozycja

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Patrząc po tym, w jaki sposób się to rozwiązało, zmieniam zdanie. Albo ktoś rzeczywiście tworzy sobie fikcyjny profil dla zabawy. Albo mamy tu osobę z ostrymi zaburzeniami. I nie tylko dlatego, że robi dziwne rzeczy w prywatnym życiu, ale też przez sposób bycia na forum. No serio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ależ oczywiście, że to.
Tylko w sumie to nie jest szkodliwe dla użytkowników forum, przynajmniej edan nie ma incelskich teorii i nie jest mizoginem, a że sobie zmyśla - dla mnie niech se zmyśla .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-28 23:23:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.