W rytmie serca - serial Polsatu - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-31, 22:08   #1621
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Na razie z 5 sezonu wyświetlone/dodane na Ipla było 6 odcinków, więc zostało jeszcze 7 do końca tego sezonu. Może się ten sezon jeszcze rozkręci...bo jak na razie to jest średnio
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 23:36   #1622
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Piszmy teraz na biało, bo to jednak offtop:

Wiesz co? Szkoda, że nie oglądasz "Korony królów", bo ja bym chętnie pogadała o tym serialu. Dobra, jak to ja, standardowo nie oglądam wszystkich odcinków jak leci, ale jestem w miarę nieźle zorientowana w akcji i chętnie bym się podzieliła spostrzeżeniami, a nie bardzo mam z kim.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 11:29   #1623
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Piszmy teraz na biało, bo to jednak offtop:

Wiesz co? Szkoda, że nie oglądasz "Korony królów", bo ja bym chętnie pogadała o tym serialu. Dobra, jak to ja, standardowo nie oglądam wszystkich odcinków jak leci, ale jestem w miarę nieźle zorientowana w akcji i chętnie bym się podzieliła spostrzeżeniami, a nie bardzo mam z kim.

Oki :

KK ostatnio byłam na statystowaniu właśnie na tym serialu wydaje się fajny, ale chyba za dużo odcinków bym zaczęła to oglądać. Z tego co się orientuję to aż ponad 300, więc chyba bym w rok to nadrabiała. Temu ja to lubię te seriale co mają w sezonie po ok 13 odcinków, ponieważ zawsze znajdzie się czas by to wszystko dokładnie obejrzeć.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 11:54   #1624
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

To Andrzej ma zone ? sorry ale nie ogladam na bieżącą, to Weronika wiedziała ze ma zone i mieli razem romans czy ukrywał to przed nią ?
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 12:28   #1625
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Oki :

KK ostatnio byłam na statystowaniu właśnie na tym serialu wydaje się fajny, ale chyba za dużo odcinków bym zaczęła to oglądać. Z tego co się orientuję to aż ponad 300, więc chyba bym w rok to nadrabiała. Temu ja to lubię te seriale co mają w sezonie po ok 13 odcinków, ponieważ zawsze znajdzie się czas by to wszystko dokładnie obejrzeć.
Dalej na biało, bo dalej nie na temat:

A te odcinki to w sumie króciusieńkie są, nie wiem nawet czy dobijają do 25 minut, więc myślę, że tak długo byś nie nadrabiała . No i jeszcze nie ma 300, wczoraj był dopiero 277 . Ma ten serial swoje dziwne akcje i pewne rozwiązanie fabularne, które nijak nie pasują do średniowiecznych realiów, ale i tak mam do niego jakąś dziwną słabość.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 12:39   #1626
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

W sumie faktycznie odcinki krótkie ale ich ilość najgorsza. Serial na pewno będzie bardziej realistyczny, logiczni i sensowny niż chociażby WRS bo jednak scenarzystę ogranicza historią i nie może w nim aż tak popłynąć. Nie wymyśli raptem Jadwidze 5 kochanków czy jakiś nie stworzonych przygód i to na pewno jest na plus. Myślę, że gdyby te sezonowe seriale miały tak, że z góry jest nakreślona fabuła to by były sensowniejsze. A tak czasem ma się wrażenie, że co sezon ogląda się inny serial tylko z tymi samymi bohaterami.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 12:48   #1627
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Żeby cię bardziej zachęcić, napiszę jeszcze, że serialowy Jagiełło to niezłe ciacho jest (w dodatku sympatyczne ciacho) i mniej więcej w co drugim odcinku śmiga z gołą klatą.

A wiesz, że z tym rozplanowywaniem z góry ilości sezonów i tworzeniem od razu scenariusza do całości to naprawdę nie byłby taki głupi pomysł. Tylko pewnie strasznie długo by trwało tworzenie scenariusza od razu do pięciu sezonów.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-01, 14:19   #1628
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Oj tak Jagiełło fajny się wydaje . Temu wiem, że gdybym zaczęła to oglądać to bym się wciągnęła. Ostatnio byłam u babci i widziałam jeden odcinek bo ona wielka fanka i dość spoko to wygląda. No ale trochę szkoda mi czasu...chociaż może niedługo nie będzie miał żadnej sensownej konkurencji wśród polskich serialów.



Mi bardziej chodzi o główny zarys scenariusza, głównej historii. Niekoniecznie o cały scenariusz. Tak by u głównych bohaterów był jakiś główny, sensowny pomysł na nich i później stopniowo po zamówieniu na kolejny sezon dorabiać historię. Tak by się nie rozjeżdżała za bardzo. A nie coś takiego 1 i 2 sezon wielka miłość Marysi do Adama, 3 sezon pokazanie ich miłość - bardzo nudnej, po czym w 4 sezonie wyskakują z kochankiem i miłość mija. Na końcu już mamy 5 sezon i regularny romans i początek "powrotu" wielkiej miłości do Adama. W 6 sezonie pewnie ona go znowu zdradzi "zakocha się" lub wróci do niego z Afryki jakaś kochanka z dzieckiem.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 14:30   #1629
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Oj tak Jagiełło fajny się wydaje . Temu wiem, że gdybym zaczęła to oglądać to bym się wciągnęła. Ostatnio byłam u babci i widziałam jeden odcinek bo ona wielka fanka i dość spoko to wygląda. No ale trochę szkoda mi czasu...chociaż może niedługo nie będzie miał żadnej sensownej konkurencji wśród polskich serialów.



Mi bardziej chodzi o główny zarys scenariusza, głównej historii. Niekoniecznie o cały scenariusz. Tak by u głównych bohaterów był jakiś główny, sensowny pomysł na nich i później stopniowo po zamówieniu na kolejny sezon dorabiać historię. Tak by się nie rozjeżdżała za bardzo. A nie coś takiego 1 i 2 sezon wielka miłość Marysi do Adama, 3 sezon pokazanie ich miłość - bardzo nudnej, po czym w 4 sezonie wyskakują z kochankiem i miłość mija. Na końcu już mamy 5 sezon i regularny romans i początek "powrotu" wielkiej miłości do Adama. W 6 sezonie pewnie ona go znowu zdradzi "zakocha się" lub wróci do niego z Afryki jakaś kochanka z dzieckiem.
Z jednej strony najchętniej bym ci napisała, że jak najbardziej możesz obejrzeć tylko ten trzeci sezon, bo naprawdę idzie się w miarę połapać w akcji. To jest już praktycznie osobna historia (choć kilka wątków z poprzednich sezonów jest ciągniętych w pierwszych trzydziestu odcinkach), no i miałabyś tylko trzydzieści kilka odcinków do nadrobienia, a nie prawie trzysta, ale z drugiej, gdybyś pominęła dwa pierwsze sezony, ominęłoby cię kilka bardzo fajnych akcji i tak trochę szkoda by było.

Matko, weź to lepiej wypluj (najlepiej przez lewe ramię). W "Lekarzach" była identyczna akcja, że główna para się zeszła, ale pokłócili się i on wyjechał do Afryki na misję, został porwany i jak wrócił to właśnie przyjechała za nim kochanka w ciąży. Zresztą ja ci kiedyś streszczałam ten wątek. To było...bardzo, bardzo złe.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 15:00   #1630
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Z jednej strony najchętniej bym ci napisała, że jak najbardziej możesz obejrzeć tylko ten trzeci sezon, bo naprawdę idzie się w miarę połapać w akcji. To jest już praktycznie osobna historia (choć kilka wątków z poprzednich sezonów jest ciągniętych w pierwszych trzydziestu odcinkach), no i miałabyś tylko trzydzieści kilka odcinków do nadrobienia, a nie prawie trzysta, ale z drugiej, gdybyś pominęła dwa pierwsze sezony, ominęłoby cię kilka bardzo fajnych akcji i tak trochę szkoda by było.

Matko, weź to lepiej wypluj (najlepiej przez lewe ramię). W "Lekarzach" była identyczna akcja, że główna para się zeszła, ale pokłócili się i on wyjechał do Afryki na misję, został porwany i jak wrócił to właśnie przyjechała za nim kochanka w ciąży. Zresztą ja ci kiedyś streszczałam ten wątek. To było...bardzo, bardzo złe.

Podobna akcja było w "Mis Sajgon" - tylko, że bohater było żołnierzem.



Wydaje mi się, że właśnie jakbym włączyła tylko ten najnowszy sezon to często by brakowało tych wcześniejszych. Szczególnie, że tam były też fajne czasy.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 15:13   #1631
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

"Miss Sajgon" nie widziałam, ale kojarzę o czym to jest.

Właśnie z poprzednimi dwoma sezonami KK jest tak, że fabularnie niczego by nie brakowało. Nie byłoby tak, że czegoś byś nie zrozumiała, bo nie oglądałaś tych 245 odcinków. Ale właśnie trochę szkoda to opuszczać, bo tam też działo się sporo fajnych rzeczy, nie tylko historycznych, ale fikcyjnych też. I serio, jak się już przeżyje te 15 pierwszych odcinków, które naprawdę wyglądają biednie, to potem już faktycznie jest lepiej.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-01, 15:21   #1632
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Oni tam bardziej skupiają się na historii, wojnach, "polityce" czy raczej bardziej obyczaje, życie dworskie?
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 15:47   #1633
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Bardziej obyczaj, związki, relacje pomiędzy bohaterami. Wojny to tam były głównie przegadywane- mało kasy. W trzecim sezonie trochę się to zmieniło i mam wrażenie, że polityki jest nieco więcej, nawet była jedna porządna bitwa i rzeź Węgrów, ale pamiętaj, że to wciąż TELENOWELA HISTORYCZNA. A wiadomo, że w telenowelach jednak bardziej akcja się kręci wokół miłości i miłostek. Ale i tak uważam, że spróbować, sprawdzić na własnej skórze czy ci się spodoba, warto. Dla niektórych bohaterów naprawdę warto.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 22:51   #1634
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Aż muszę napisać ...bo najnowszy odcinek z Ipli tak negatywnie mnie zaskoczył- coraz durniejsze pomysły. Na biało bo streszczenia:

- Andrzej zostawił Werę ...bo jego było go zmusiła bo znalazła jakieś akta i zaczęła mu grozić ich publikacją. Normalnie jak u małych dzieci. Scena wcześniej Andrzej wyznaje miłość Weronice i mówi, że jest dla niego wszystkim...po czym dzwoni Julia i mówi, że ma przyjść do niej i mówi imię tej skazanej. Przychodzi wkurzony i prawie ją pobił, gdy usłyszał, że ma sprawić by "jego Weronika" czuła się jak ta Julia. Wraca do Wery śpi z nią po czym mówi jej, że ma się wyprowadzić bo jej nie kocha. Dawno tak głupiego wątku nie widziałam. Może to w kolejnych odcinkach jakość logicznie wyjaśnią ale na razie to chyba najgłupszy wątek w tym sezonie. Andrzej takie zawsze odważny i uczciwy i zakochany daje się szantażować.

-no i mamy powrót Adama i wielki dylemat Marii, którego wybrać
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 23:17   #1635
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

A ty wiesz, że ja na śmierć zapomniałam, że dzisiaj odcinek. Znowu, bo tydzień temu też zapomniałam. Skleroza nie boli.

Ty planujesz w ogóle oglądać ten sezon do końca? Bo tam już naprawdę takie cyrki wymyślają, że może jednak naprawdę lepiej sobie odpuścić, żeby się bez sensu nie irytować na coraz to głupsze działania bohaterów? Tylko o czym wtedy będziemy gadać?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 23:39   #1636
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Będę pewnie ogladac tak jak dziś...w 10 minut. Bo w sumie zobaczyłam tylko wątki, które mnie jeszcze ciekawią czyli ten z Wera i Andrzejem. Chociaż po tym odcinku to i ten wydaje mi się przerysowany i ala z telenoweli.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 23:49   #1637
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Ja ci mówię, weź się za "Koronę królów". W sensie...no, to jest telenowela, ale nie taka, że wszyscy się ze wszystkimi zdradzają (poza Kazikiem, ale ten to już historycznie był niereformowalny).
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 07:47   #1638
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Jakoś nie mogę się przekonać głównie dla tego, że to polski serial. Jedynym polskim serialem, który mi sie podobal bylo wlasnie WRS i takie rozczarowanie. Jak z tak fajnie zapowiadajacego sie serialu mogli zrobić taka tanią telenowele. Tylko czekać, aż sie jeszcze tam kosmici pojawią.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 08:22   #1639
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

A najgorsze jest to, że pierwsze cztery odcinki tego sezonu nie zapowiadały przecież takiej katastrofy, były całkiem fajne.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-04, 08:44   #1640
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Jedyny plus tej sytuacji, ze w sumie to jedyny watek, ktory nie wiadomo jak dalej sie potoczy. Raczej Weronika tak tego nie zostawi (nawet zapowiedzila Piotrowi), no i po cos wprowadzali sprawę tej kobiety. Więc jest jakas nie wiadomo. Bo u reszty raczej zaskaczen bym sie nie spodziewała.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 08:47   #1641
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Ale jak Wera i Andrzej się po raz czwarty zejdą to już będzie po prostu parodia.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 09:03   #1642
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Parodia. Chociaż patrząc na Marysie i Adama to nie zdziwi mnie to. Niby teraz został do tego zmuszony ...ale kurde we wcześniejszych sezonach ryzykował dla niej prace, wszystko a tu ją zostawia bo byla mu grozi. Ciekawe o co chodzi z tą kobietą.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 09:19   #1643
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Parodia. Chociaż patrząc na Marysie i Adama to nie zdziwi mnie to. Niby teraz został do tego zmuszony ...ale kurde we wcześniejszych sezonach ryzykował dla niej prace, wszystko a tu ją zostawia bo byla mu grozi. Ciekawe o co chodzi z tą kobietą.
Gdyby jeszcze Andrzej był innym typem postaci, to można by było stwierdzić, że po prostu spanikował, że Weronice coś może zagrażać, ale właśnie, to nie jest ten typ. Nigdy wcześniej nie bał się zaryzykować, narazić, a teraz nagle co?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 09:22   #1644
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

No właśnie ...jeszcze w taki glupi sposob to zrobił. Jak to Weronika Piotrowi mowila jakby oszalał. Wiec albo ta sprawa z tą kobieta musi być jakas poważna albo tego co ten wymyślił mocno poniosło.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:27   #1645
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
No właśnie ...jeszcze w taki glupi sposob to zrobił. Jak to Weronika Piotrowi mowila jakby oszalał. Wiec albo ta sprawa z tą kobieta musi być jakas poważna albo tego co ten wymyślił mocno poniosło.
W sumie nie dziwię się, że doszła do takich wniosków? Bo do jakich mogłaby dojść w sytuacji, gdy facet najpierw mówi, że kocha nad życie, potem uprawia z nią seks, a potem stwierdza nagle, że jednak nie kocha i każe się wyprowadzić? Jakby mój facet odwalił taką akcję, też bym stwierdziła, że mu słonko za mocno w łepetynę przygrzało i bredzi.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 06:29   #1646
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Obejrzałam już nowy odcinek i ogólnie spoko. Ogólnie, bo jak się wymaga więcej od scenariusza i zna poprzednie sezony to slabo. Zszokowała mnie scena, w której teść Andrzeja powiedział do niego "zrób dziecko Julii, tak by miała kogos do kochania a resztę chodź sobie na kochanki, tylko zawsze masz do niej wracać". Rany jaki normalny ojciec pozwolił by na takie coś? Nienormalne. Mam nadzieje, ze jej nie "zrobi dziecka" i Wera z Piotrem w porę odkryją czym Andrzeja szantażują.

No i Marysia ....oczywiście wróciła do Adama. Biedny Piotr oby szybko się z tego podniósł. Chociaż mi to sie to rozwiązanie podoba. Kreowali wielką miłość Marii i Adama przez wszystkie sezony, przez co jakoś ja nie mogłam uwierzyć w prawdziwość jej związku z Piotrem.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 10:43   #1647
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

No to związek Marysi z Piotrem skończył się szybciej niż obstawiałyśmy. Bo myśmy celowały w pół sezonu, nie? A tu się akcja zamknęła w trzech odcinkach.

O matko. No to niezła akcja u Andrzeja. To mi się kojarzy z XIX wiekiem trochę: z jednej strony małżeństwa z rozsądku, bo trzeba trwale połączyć wspólne interesy, bo trzeba zachować "czystą krew" i żenić się z ludźmi ze swojej sfery, mieć legalne dzieci, aby było komu przekazać majątek, ale już prawdziwej miłości szukamy gdzie indziej, byle w miarę dyskretnie, aby współmałżonek się za bardzo nie domyślał.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 11:16   #1648
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Tez myślałam, ze dłużej będzie zakochana w Piotrze ...no ale w sumie do konca sezonu na Ipla zostało jeszcze 5 odcinków. Tak glupio to zrobili bo Adam przyjechał, pojechali do Kazimierza razem, pozniej Marysia jeszcze przyjechała do W-wy do Piotra i rano gdy stwierdziła, ze jednak woli Adama, który już na nią czekał po domem Piotra.

Faktycznie akcja jak ze średniowiecza gdzie ślub sie brało do śmierci i z rozsądku a w trakcie małżeństwa facet mógł robic co chciał. Żałosne to jest ...szczególnie jesli sie patrzy na ta Julie. Andrzej ją traktuje okropnie, a ta i tak za nim chodzi. Jeszcze ten jej ojciec z tekstami, że każdego można kupić, zmusić do miłości. Mogli sobie darować ten wątek. Juz dobra szantaż, groźby ale bez zmuszania go by z nią był, jeszcze to dziecko.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Jedyny dobra strona tej akcji z Marią to Piotr, ktory wreszcie się zachował jak brat. Uderzył Andrzeja, a później obiecał Weronice pomoc w wyjaśnieniu tej sprawy.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 11:59   #1649
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Tak, kolejna genialna akcja Marysi, co nie? Ale co? Adam tak bez problemu znów z nią jest? Mimo tego, że go zdradzała?

Myślę, że gdyby Julia chciała Andrzejowi po prostu zabrać cały majątek przy rozwodzie, oglądałoby się to znacznie lepiej. Dalej trochę schemat, ale jeszcze w miarę akceptowalny. No i można by Andrzeja z Weroniką pokazać jako parę, której naprawdę nic nie złamie, a nie, że on nagle strasznie panikuje i porzuca ukochaną, bo była mu grozi, że mu coś tam w pracy zaszkodzi.

Piotr walnął Andrzeja? Muszę to zobaczyć .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 13:23   #1650
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

No trochę się wkurzył, ale później sam sie zaoferował Weronice, że pomoże jej przejrzeć sprawy Andrzeja, bo że jego zachowanie jest faktycznie dziwne (nie zgłosił tego pobicia). Ja też bym wolała by pokazali ich jako parę, którą nic nie złamie a nie takie coś.

Edytowane przez Klaudia_24
Czas edycji: 2019-11-12 o 21:49
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-13 00:23:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.