Reni- Nail - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 08:49   #181
La_lunia
Przyczajenie
 
Avatar La_lunia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 19
Dot.: Reni- Nail

Krytyka reni nail musi wynikać z braku umiejętności...Ja używam produktów tej firmy od kilku miesięcy( i to róznych : żele jednofazowe, kilka kolorowych, french, tipsy naturalne, french) i nigdy nic mi się nie zapowietrzyło ani nie odpadło a musze zaznaczyć, że przedtem nigdy nie zakładałm samodzielnie tipsów ani żelu...

Moje pazurki:

Edytowane przez La_lunia
Czas edycji: 2011-03-01 o 09:03
La_lunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 11:43   #182
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez La_lunia Pokaż wiadomość
Krytyka reni nail musi wynikać z braku umiejętności...Ja używam produktów tej firmy od kilku miesięcy( i to róznych : żele jednofazowe, kilka kolorowych, french, tipsy naturalne, french) i nigdy nic mi się nie zapowietrzyło ani nie odpadło a musze zaznaczyć, że przedtem nigdy nie zakładałm samodzielnie tipsów ani żelu...

Moje pazurki:
Faktycznie.. bardzo profesjonalnie zrobione paznokcie..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 14:25   #183
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Reni- Nail

hehe i widać, że wcześniej tego nie robiłaś - powinnaś je wstawić do wątku o pseudostylistkach

I'm sorry, ale nie mogłam się powstrzymać od takiego komentarza hihi
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 08:41   #184
La_lunia
Przyczajenie
 
Avatar La_lunia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 19
Dot.: Reni- Nail

Kochana, ja bron Boże nie chcę być stylistką Mam trochę więcej ambicji...
A pazurki robione dla zabawy i dla siebie robię od 4 mięsięcy i jakos sie trzymają
La_lunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 08:58   #185
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez La_lunia Pokaż wiadomość
Kochana, ja bron Boże nie chcę być stylistką Mam trochę więcej ambicji...
A pazurki robione dla zabawy i dla siebie robię od 4 mięsięcy i jakos sie trzymają
Po tych zdjęciach nie widać tych Twoich ambicji, sorry ale te paznokcie na pewno nie wytrzymałyby przez trzy tygodnie bez uzupełnienia, (zero budowy!) zresztą w swoim wątku pazurkowym pisałaś o częstych pęknięciach które Ci się zdarzają, więc jak możesz pisać że paznokcie się trzymają, przy dobrze zrobionych paznokciach takie rzeczy się nie zdarzają.
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 09:31   #186
La_lunia
Przyczajenie
 
Avatar La_lunia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 19
Dot.: Reni- Nail

Wytrzymują...na 8 palcach trzymały tak długo, że mimo iz miałam dłuugie pazurki (znacznie dłuzsze od tych na zdjęciu) mój paznokieć miał taka sama długość jak tips. Pękają (tak jak pekały te robione w salonie przez pania z dyplomami) kiedy gdzieś uderzę, tak,że pazur jest rozstrzaskany a palec booooliii. Poza tym nie czekam 3 tygodnie z uzupełnianiem - najwyżej tydzień, zeby nie miec żadnych odrostów.
La_lunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 11:23   #187
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez La_lunia Pokaż wiadomość
Kochana, ja bron Boże nie chcę być stylistką Mam trochę więcej ambicji...
A pazurki robione dla zabawy i dla siebie robię od 4 mięsięcy i jakos sie trzymają
bede zlosliwa, bo czuje sie obrazona - twoje ambicje rownaja sie zeru w porownaniu z ambicjami wiekszosc stylistek, mozesz im tylko zazdroscic tego, czym sie zamuja i jak rozwijaja! Twoje paznokcie sa tak zalosne, ze az mi glupio na nie patrzec -wlasnie przez takie jak ty, biora sie mity, ze przedluzone paznokcie wygladja sztucznie i niszcza plytke naturalna... szkoda slow!
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 12:00   #188
arttysta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez La_lunia Pokaż wiadomość
Wytrzymują...na 8 palcach trzymały tak długo, że mimo iz miałam dłuugie pazurki (znacznie dłuzsze od tych na zdjęciu) mój paznokieć miał taka sama długość jak tips. Pękają (tak jak pekały te robione w salonie przez pania z dyplomami) kiedy gdzieś uderzę, tak,że pazur jest rozstrzaskany a palec booooliii. Poza tym nie czekam 3 tygodnie z uzupełnianiem - najwyżej tydzień, zeby nie miec żadnych odrostów.
Jeśli co tydzień męczysz pazury to im współczuję.
To co jest na zdjęciu jest masakryczne, i nie ma się co dziwić że co tydzień musisz robić poprawę, jeśli coś by odrosło to pewno b y się zapowietrzyło od razu.
A przez to, że co tydzień je mordujesz, masz przepiłowana płytkę i to widać.Pomijam już ich budowę i to że są krzywe.

Edytowane przez arttysta
Czas edycji: 2011-03-02 o 12:22
arttysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 15:12   #189
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Reni- Nail

La_lunia masz większe ambicje niż bycie stylistką paznokci ? takimi słowami obrażasz innych, dla których to jest pasją i pracą, którą lubią i która w żadnym stopniu nie hańbi ! nie rozumiem po co rozmawiać na forum jeżeli ma sie tylko swoje zdaniei uważa je za najważniejsze, swój światek i tylko to się liczy ... :/
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 13:04   #190
olimpia18
Przyczajenie
 
Avatar olimpia18
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
Dot.: Reni- Nail

witam!!!!jestem tak oburzona dziewczyny że bym kogoś rozdarła!!!!!
NIKOMU NIE POLECAM ŻELI Z RENI NAIL!!!!!!!!!!!!nie no może źle napisałam....nie polecam ich tych włąścicieli czy cholera wie kogo!!!!!chmastwo bezczelnosć i zero profesjonalizmu!!!!b anda deb...
kupiłam od nich żel i ozdoby skuszona duzym wyborem złożyłam zamówienie głownie o ozdoby mi chodziło ale zakupiłam też żel french....22go lutego zmawiałam....

te....nie bede brzydkich słow używała....przysłali mi żel ważny do 02.2011 czujecie to??
tragedia

jak mogli mnie tak potraktować...i jeszcze data byla zamalowana brawo za pomysłowość....

wczoraj go uzyłam pierwszy raz....powiem tak nie używałam od nich nigdy żeli wiec nie wiem ale ten mój beznadziejnie sie rozprowadzał....ciągle spływa.l pomalowałam 3paznokcie i musiałam wracać po dwa razy do tych 1szych bo spływał!!!!!masakra nie wiem czy to przez to ze przeterminowane??hm....cz y takie są poprostu

co z tym można robić?!nie moge tego tak zostawić.... chamstwo!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

jak komuś sie takie coś przytrafiło piszcie...na formu albo na meila olimpia18@poczta.onet.pl
czekam

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

jak komuś sie takie coś przytrafiło piszcie...na formu albo na meila olimpia18@poczta.onet.pl
czekam
olimpia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 13:27   #191
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Reni- Nail

Żele te nie należą wg. mnie do najlepszych, ale wiele dziewczyn je używa i nawet jest z nich zadowolona...
Popatrz dokładnie, czy data na Twoim żelu nie jest przypadkiem datą produkcji, a produkt masz ważny przez np. 24 miesiące po otwarciu...
Na to spływanie to proponowałabym robienie naprzemiennie po jednym pazurku i przymrażać, a po nałożeniu na wszystkie razem utwardzać i powinno być ok....
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 08:38   #192
olimpia18
Przyczajenie
 
Avatar olimpia18
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
Dot.: Reni- Nail

jestem pewna to data ważności!!!!!!!!a poza tym była zamazana to po co by zamazywali jakby coś w tym nie było?!
porażka...
a co do robienia to właśnie tak robie po 2 pazurki do lampy znowu dwa itd.także nie wiem...
jestem strasznie zła!!!!!!!
olimpia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:59   #193
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Reni- Nail

a co mozecie mi powiedziec o ich pedzlach warto czy nie??
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:20   #194
Mycha735
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Reni- Nail

Ja tez uważam, ze krytyka o zelach Reni wynika z braku umiejetnosci... robie na nich od ponad 3 lat jednofazowych, kolorowych i innych. klientki nosza paznokcie po 1,5 miesiaca nosiby je dalej jednak juz odrost na to nie pozwala. Probowalam tez drozszych zeli ale wcale nie roznia sie od reni poza cena, moge nawet powiedziec, ze byly gorszej jakosci. Jesli chodzi o opakowanie to mysle, ze krzywo naklejona naklejka i malofikusne opakowanie nie jest problemem LICZY SIE JAKOSC (za piekne opakowanie tez sie placi).
Mycha735 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 18:45   #195
tori666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez PatuskaA88 Pokaż wiadomość
Czesc!
Zna ktos firme Reni Nail? Chodzi mi dokladnie o zele tej firm. Pracowal ktos na ich produktach? Czy one sa dobrej jakosci?
popełniłam raz w życiu ten błąd i kupiłam żele z tej firmy z Allegro. To był pierwszy i ostatni raz. jeśli chcesz się nauczyć robienia żeli kup lepiej z dobrej firmy. ktoś już wspomniał że Ra Nails jest dobry na początek, również polecam. bo skąd będziesz wiedzieć jak coś Ci nie pójdzie czy źle coś zrobiłaś czy zły materiał...?
tori666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 19:00   #196
tori666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez stormm Pokaż wiadomość
Po tych zdjęciach nie widać tych Twoich ambicji, sorry ale te paznokcie na pewno nie wytrzymałyby przez trzy tygodnie bez uzupełnienia, (zero budowy!) zresztą w swoim wątku pazurkowym pisałaś o częstych pęknięciach które Ci się zdarzają, więc jak możesz pisać że paznokcie się trzymają, przy dobrze zrobionych paznokciach takie rzeczy się nie zdarzają.
Widzę, że potrafisz dobrze ocenić paznokcie. będę wdzięczna za fachową krytykę. jestem w trakcie kursu. dopiero się uczę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P160511_22.04.jpg (27,9 KB, 82 załadowań)
tori666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 16:34   #197
Justynaaa04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Na pierwszy rzut zapytanie o żel RENI-NAIL czy ktoś słyszał? czy ktoś używał?

Moja znajoma już od kilku lat ich używa. Obie jesteśmy zadowolone, bo pazurki trzymają mi ok 4 tyg.
Justynaaa04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 09:42   #198
sabi1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

jakos ja od 4 lat robie sobie pazurki z Reni i nie narzekam u siebie tez mam na skelpie w sprzedzay i klientki kupuja z Reni zele i nigdy zadna nie wrocila do mnie tak ja moge je polecic a jak ktos nie potrafi robic paznokci zelami to juz inny problem heh

Edytowane przez sabi1985
Czas edycji: 2013-05-09 o 14:51
sabi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:57   #199
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

No skoro masz na nie klijentki
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 09:44   #200
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
No skoro masz na nie klijentki
hehe... jaki towar takie kliJentki
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 14:50   #201
sabi1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

ja robie pazury tylko tymi zelami Reni i jestem zadowolona i nic sie nie zapowietrza itd a jak komus sie robi powietrze to chyba wiadomo ze ta osoba cos zle robi
sabi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 09:07   #202
asiarka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 6
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

[QUOTE=anita216;2889904]A masz ten żel Ra-Nails? Bo ja kupilam w poniedzialek na sprobowanie-ma swietną konsystencję , bardzo go polubiłam, w dodatku ta cena. Narazie zrobilam pazurki sobie i zobacze jak sie 3mają. Jak narazie jest OK, przetestuję najpierw na sobie.


Hejka, mam pytanie o żel reni-nails, jak długo go trzymasz w lampie, żeby się nie rozlewał? Ja utwardzam w lampie LED i 90 sekund to za mało....
asiarka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.