La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-12, 12:04   #61
anggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 54
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

a u mnie juz tydzień z DP
i ogólnie jestem bardzo zadowolona .

nakładanie filtru rano to prawdziwa przyjemnośc
- żadnych smug
- żadnego bielenia
- błysk standard
- nawilża ładnie skóre
- no i lekka konsystencja , to co lubie w nim najbardziej , zwłaszcza ze trzeba nałozyć kilka warst.

- od dwóch dni nakładam na niego Lirene City MAtt ( jak ja sie bałam tego eksperymentu ) dotychczas matowialm go tylko Transcluide . Ale mi sie juz znudziło u chcaialm cos innego na buźce. I o dziwo bardzo ładnie sie trzyma prakrtyczne nie widze duzej róznicy niz jak nakładalam go na krem.
Jedyne co jest bardziej uciazliwe , ze musze go wklepywać opuszkami , a nie rozzsamrowywać , ale to okazało sie do przejscia
No to teraz juz jestem zadowolona z filtru jak i makijazu na nim
anggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 12:04   #62
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

To może ja jeszcze dodam moje ostatnie obserwacje dotyczące tego Antka:

- świetnie rozprowadza mi się na kremie AA Oceanic z serii Young (ten z literką D). Nie muszę nawet go nakładać w dwóch podejściach - od razu aplikuję na twarz tyle ile potrzeba. Ładnie się rosmarowuje i wsiąka. Po 15 min. prawie nic nie widać, zostaje tylko delikatna filtrowa poświata. Super!

- zauważyłam też, że ładnie wyrównuje kolor cery. Nie jest to filtr tonujący, a jednak skóra na twarzy staje się bardziej jednolita. Efekt ten psuje trochę nałożenie skrobii.

- dopiszę jeszcze jedną rzecz: to jest drugie opakowanie, z którego pod koniec tuby filtr (choć staram się dokładnie ją zamykać) po prostu sobie z niej wycieka! Też tak macie?
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.

Edytowane przez amika79
Czas edycji: 2006-05-12 o 13:14
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 12:47   #63
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Ja niestety muszę zmienić zdanie o do niego Nie wiem czy coś jest ze mną nie tak, ale mnie bieli. Jak nałożę jeszcze na niego Dry Flo to już jestem blada jak nic Myślałam, że jak położę na niego podkład to będzie lepiej, więc napaćkałam dzisiaj DMM Maybelline. Co prawda biała już nie jestem, ale za to zrobiło mi się strazne ciasto Już nie wiem co mam z nim począć, żeby było dobrze. Może spróbuję nałożyć mniej podkładu i skrobii....
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 14:39   #64
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

A ja używam go od miesiąca i własnie oceniłam go na KWC, więc po prostu wkleję swoją recenzję. Dodam tylko, że mnie nie bieli
Właśnie dobijam do końca tubki i po dogłębnym przetestowaniu mogę go ocenić. Generalnie sprawował się dobrze, używany w okresie wiosannym ładnie się wchłania (choć pierwsze wrażenie jest straszne - patrz "powrót białej potwory", jak mówiła Nan), nie świeci zbyt mocno - po dwóch godzinach nos, ale ja tak miałam i wcześniej BEZ filtrów. Nie umiem ocenić czy zapycha, jakies pasudztwa się pojawiają, a nie używam żadnych podkładów czy innych kremów, więc może to i jego wina?
Denerwował mnie przede wszystkim z powodu zapachu alkoholu, okropne wraże, ajkby zaraz miał wypalić twarz, choć nic takiego się nie dzieje. pomimo tego NIE szczypie w oczy, wcale, a kładłam go w bezpośrednim sąsiedztwie i nosze soczewki, więc to strategczne miejsce.

Raz jeden wyciął mi numer i siedziałm przez cały dzień z zaczerwienionym nosem i policzkami, jakbym się spaliła na słońcu, a cały dzień siedziałm w pomieszczeniu. Nie wiem czemu, poprzedniego dnia nie używałm żadnych kwasów i innych drażniących zabiegów. Nie odżywia tez wcale, moj skrzydełka nosa po Acne dermie i katarze łuszczyły się okropnie i wcale ich nie łagodził, a Avene tak.

Generalnie świetnie sprawdza się podczas noszenia, paskudnie podczas nakładania, więc bilans wychodzi na mocne 3+.
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 22:00   #65
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez mckabi
Ja niestety muszę zmienić zdanie o do niego Nie wiem czy coś jest ze mną nie tak, ale mnie bieli. Jak nałożę jeszcze na niego Dry Flo to już jestem blada jak nic Myślałam, że jak położę na niego podkład to będzie lepiej, więc napaćkałam dzisiaj DMM Maybelline. Co prawda biała już nie jestem, ale za to zrobiło mi się strazne ciasto Już nie wiem co mam z nim począć, żeby było dobrze. Może spróbuję nałożyć mniej podkładu i skrobii....
Mckabi, kochana, ja wiem, że Ty się rano spieszysz i nie masz tyle czasu, ale radziłabym Ci odczekać troszkę więcej, zanim nałożysz podkład. Może o 5 minutek więcej, niż teraz?
No i spróbuj mniej podkładu, a po nim odczekać minutkę- możesz w tym czasie spakować torebkę - i dopiero się wyskrobiować, i to też z umiarem.
Tak mi się wydaję - za szybko walisz jedno na drugie, no i za dużo tapetki - DP, jako filter "letni" wymaga jej mniej.
Napisz koniecznie, jak Ci pójdzie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 11:30   #66
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Sandijko, spróbuję dzisiaj dłużej poczekać, bo akurat się nie śpieszę nigdzie Ale z filterkiem i tak czekam minimum 25 min. przed nałożeniem DMM, ale wczoraj chyba rzeczywiście przesadziłam (jest on bardzo treściwy, więc wystarczy odrobineczka dosłownie, a ja smarowałam nim jak moim ostatnim Air Wear L'Oreala ). Skrobii raczej dużo niekładę, hmmm.....a może jednak No nic, dzisiaj spróbuję, tak jak radzisz
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 11:33   #67
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Trzymam kciuki, żeby się udało
Napisz, jak poszło
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 11:55   #68
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Sandija
Trzymam kciuki, żeby się udało
Napisz, jak poszło
Na pewno dam znać
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 10:43   #69
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Także Sandijko zrobiłam tak jak radziłaś I powiem szczerze, że jest lepiej Co prawda czekanie nawet 10min. więcej, żeby DP się wchłonął nic nie dało (i tak miałam białe smugi) ale odczekanie między nałożeniem podkładu i skrobii dało bardzo dużo Już nie mam ciasta na twarzy, mimo że i tak odrobinka skrobii mi nie starcza bo STRASZNIE się świecę
Podsumowując jest lepiej, ale i tak wolę Avenkę po DP jestem jednak trochę blada mimo podkładu (bo i tak trzeba nałożyć go odrobinkę) i mam trochę ściągnietą bużkę No ale nic, przynjmniej mogę go teraz spokojnie do końca zużyć Dzięki Sandijuś
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 13:34   #70
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

To może spróbuj jeszcze jednej sztuczki: już bezpośrednio, bez nakładaiem podkładu, podociśkaj delikatnie palcem, miejsce, gdzie są te smugi - niech się wchłoną .
Jak na taką gładką, bezsmugową paszczę walniesz podkład, powinno być jeszcze lepiej
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 13:54   #71
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Sandija
To może spróbuj jeszcze jednej sztuczki: już bezpośrednio, bez nakładaiem podkładu, podociśkaj delikatnie palcem, miejsce, gdzie są te smugi - niech się wchłoną .
Jak na taką gładką, bezsmugową paszczę walniesz podkład, powinno być jeszcze lepiej
Nawet kiedyś tak próbowałam ale wtedy nie czekałam przed nałożeniem podkładu. Zobaczymy co z tego będzie
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-14, 14:30   #72
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Próbuj, próbuj - DP jest naprawdę wdzięcznym letnim filterkiem, trzeba go tylko rozgryźć
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:58   #73
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Sandija
Próbuj, próbuj - DP jest naprawdę wdzięcznym letnim filterkiem, trzeba go tylko rozgryźć
Jakieś pól godzinki temu skończyłam makijaż (ostatni etap - nałożenie Dry Flo) i jest nawet fajnie Buźka ładnie wygłąda, ale zobaczymy jeszcze w innym oświetleniu Póki co jestem zadowolona Tylko dzisiaj siedziałam z samym filtrem pare godzin, więc pobielenia żadnego już nie zostało. Zobaczymy jeszcze jak to będzie rano, jak będę miała tylko pół godzinki na wchłonięcie filtra i będę musiała trochę mu pomóc
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 23:14   #74
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Sandija
A, Mckabi, zapomniałam dodać - ja aktualnie używam DP od tego allegrowicza i wszystko w porządku Wrzuciałam go do "godnych zaufania allegrowiczów"
Właśnie chciałam u tego sprzedawcy zamówić Antka XL creme,ale zbiło mnie z tropu IPD=90,co by oznaczało ,ze jest tonujący? Dobrze myślę? Biały ma IPD 80.
Wracając do tematu,skuszona Waszymi opiniami postanowiłam równiez zakupić DP,wygląda na to ,ze powinien być idealny pod podkład(City Mat) dla mojej tłustej buźki.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 23:25   #75
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez mckabi
Jakieś pól godzinki temu skończyłam makijaż (ostatni etap - nałożenie Dry Flo) i jest nawet fajnie Buźka ładnie wygłąda, ale zobaczymy jeszcze w innym oświetleniu Póki co jestem zadowolona Tylko dzisiaj siedziałam z samym filtrem pare godzin, więc pobielenia żadnego już nie zostało. Zobaczymy jeszcze jak to będzie rano, jak będę miała tylko pół godzinki na wchłonięcie filtra i będę musiała trochę mu pomóc
Niestety po 3 godzinach zrobiło mi się małe ciasto Już sama nie wiem o co chodzi
Ale nic, dalej będę próbować i tworzyć inne kombinacje. Może w końcu osiągnę upragniony efekt
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 11:36   #76
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Angi74
Wracając do tematu,skuszona Waszymi opiniami postanowiłam równiez zakupić DP,wygląda na to ,ze powinien być idealny pod podkład(City Mat) dla mojej tłustej buźki.
Powinno Ci się fajnie malować tym podkładzikiem na antku
Możesz podać link do tej transakcji, obejrzymy?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 13:05   #77
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Sandija
Powinno Ci się fajnie malować tym podkładzikiem na antku
Możesz podać link do tej transakcji, obejrzymy?
Proszę :http://www.allegro.pl/item103630974_...najtaniej.html
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 13:12   #78
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Angi74
Dziękujemy za link
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 13:33   #79
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Angi, nie mam pojęcia, co to za bestia - najlepiej napisz do Rekwona, czy tonująca, czy nie.
Bo sprzedawca sam w sobie jest godny polecanie - sama z niego korzystałam i zapodałam go w tamtym wątku
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 13:34   #80
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Juz napisałam i czekam na odpowiedź.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 16:50   #81
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Tak jak napisałam, zaczęłam tworzyć nowe kombinacje z DP i chyba w końcu go ujarzmiłam Zacznę od tego, że zawsze używałam 1,8ml na samą twarz, a dziś spróbowałam dać 2,5ml na twarz i szyję. Od razu wszystko lepiej się rozsmarowało, nie zostawiło żadnych smug i lepiej się wchłonęło. Wychodzi na to, że przy 2,5 ml, na twarz wychodzi troszkę mniej niż 1,8ml
No ale co dalej.....ładnie wklepałam sobie podkładzik i zamiast Dry Flo, przyskrobiowałam się zwykłą skrobią kukurydzianą (od yaheiri ) i jest super No, mam nadzieję, że jutro będzie tak samo
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:21   #82
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

mackabi

trzymam kciuki, żeby jutro było wszystko OK
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:38   #83
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Contax
mackabi

trzymam kciuki, żeby jutro było wszystko OK
Dzięki Contuś, jak nie będzie dobrze to już się poddaję
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 19:30   #84
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

No to fajnie, że już Ci sie udało mnie włąsnie kukurydzianka strasznie denerwuje, przy zmywaniu okropnie podraznia

Ps. Do zobaczenia w środę
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:53   #85
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Co do Lirene City Matt to potwierdzam, bardzo się lubi z DP, szkoda że wpadłam na to dopiero pod koniec tubki Ale niestety znów zaobserwowałam, że DP powodujue u mnie czerwone policzki, nie wiem czy to naczynka po alkoholu, czy brak ochrony przed słońcem A na pewno kładę więcej niż 2 ml, bo tuba skończyła mi się po 40 dniach... Wchłaniał siędobrze, ale przez to boję się zaryzykować i kupić następną tubkę na lato. Na razie "leczę" się Avenką Lait.
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:14   #86
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez mar_go
Co do Lirene City Matt to potwierdzam, bardzo się lubi z DP, szkoda że wpadłam na to dopiero pod koniec tubki Ale niestety znów zaobserwowałam, że DP powodujue u mnie czerwone policzki, nie wiem czy to naczynka po alkoholu, czy brak ochrony przed słońcem A na pewno kładę więcej niż 2 ml, bo tuba skończyła mi się po 40 dniach... Wchłaniał siędobrze, ale przez to boję się zaryzykować i kupić następną tubkę na lato. Na razie "leczę" się Avenką Lait.
Antek DP ma w składzie ten nieszczęsny alkohol i to pewnie on podrażnił skórę na policzkach. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym sobie przerwę i stosowała filtr bez alkoholu. Lepiej nie ryzykować i doprowadzić do popękania naczynek.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:51   #87
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Tak też zrobiłam, teraz "na tapecie" są dwie Avenki, a w kolejce Bioderma fluide, ciekawe zresztą jak ona sie sprawi po zmianie składu
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:54   #88
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Potwierdzam: DP troche wysusza. Ostatnio mialam przez dwa dni goraczke (przeziebilam sie) i moja skora zawsze reaguje na nia luszczeniem. DP nic a nic nie nawilzl mojej odwodnionej skory. Ale lubie go, bo nic mi po nim nie wyskakuje niemilego
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:57   #89
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez mar_go
Tak też zrobiłam, teraz "na tapecie" są dwie Avenki, a w kolejce Bioderma fluide, ciekawe zresztą jak ona sie sprawi po zmianie składu
Niestety Bioderma też ma teraz alkohol w składzie Skoro DP Cię podrażnił, Bioderma również może. Ale nie musi
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 05:12   #90
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Mnie filtry LRP wcale nie podsuszają. Jestem tym zdziwiona, liczyłam się z wysuszeniem, zwłaszcza po przygodzie z alkoholową biodermą, która mnie mocno wysuszyła. Tym bardziej mnie to dziwi, że bioderma ma alkohol dalej w składzie niż LRP, a LRP utrzymuje nawilżenie mojej cery na stałym poziomie.

D-P jestem zachwycona, podobnie jak A-L zresztą. Często zdarza mi się nakładać na nie tylko skrobię i twarz wygląda naprawdę ok.
Kolor ujednolicony i wogóle. No i brak wyprysków to rewelacja, nawet w czasie comiesięcznej przyjemności!
Nie muszę też poprawiać skrobiowego matu w ciągu dnia.

D-P nakładam rano na Active-c, A-L popołudniu na już gołą skórę. Wieczorem nie odczuwam absolutnie żadnego ściągnięcia.

Widzę też jak skuteczna jest ochrona filtrów LRP - mimo wielogodzinnego przebywania na słoneczku moja twarz nie jest nawet muśnięta kolorem opalenizny, natomiast u mojego synka (pod opieką dzieciaczka Avene) już widać na twarzy i szyjce (szczególnie grubo smarowanych) wspaniałą wiosenną pogodę - ma skórę lekko ozłoconą.

Polubiliśmy się z filtrami LRP .

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-05-23 o 06:12
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.