Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-18, 07:00   #1
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212

Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie


Tyle się naczytałam, że postanowiłam sobie zakupic olejek do twarzy, zastanawiam się tylko czy nadaje się do cery normalnej lekko nawet przesuszonej? Kuracje do naczynek warto? Co jeszcze warto kupić? Chodzi mi o solidne nawilżenie cery.
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 07:30   #2
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Zerknij na dolna czesc strony, tam sa linki dotyczace podobnych zagadnien.
Polecam tez KWC
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 09:04   #3
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Obawiam się, że przy przesuszeniu olejek się nie spisze - nawet swego czasu mieszałam go z mleczkiem do twarzy i budziłam się z coraz bardziej suchą skórą.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 20:45   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Ten olejek jest do cery przetluszczajacej sie i z pryszczymi, ma ja egulowac, wiec sucha moze dodatkowo przesuszyc. Zerknij na stronke Dr. Hauschki tam sa opisy co i jak. Moze zaczniej od ich zestawow probkowych. Wyprobujesz sobie i bedziesz wiedziala, co ci przypasowalo, co pasuje twojej cerze, a wtedy zakup calego opakowania bedzie sie oplacal, nie bedzie strachu, ze co zrobie jak to bedzie nie to. Watek o Hauschce tez byl, na KWC tez jest sporo produktow, ale ogolny opis to polecam z ich stronki przeczytac, bedzie latwiej sie zdecydowac na odpowiednie kosmetyki
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 09:26   #5
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

a czy mozecie podac strone tych kosmetykow? ja wogole jestem zielona w tym tamecie, te kosmetyki mozna tylko przez neta zamowic??
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 11:27   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

www.dr.hauschka.pl

albo w orginale www.dr.hauschka.de
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 14:34   #7
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Potwierdzam - olejek raczej przesusza skórę. Ja go uwielbiam bo miałam problemy ze świecącym czołem, nosem i brodą a teraz dzięki temu olejkowi moja buzia przez cały dzień nie wymaga matowienia. Jednak po kilkudniowym stosowaniu moje policzki są rochę przesuszone...
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 15:11   #8
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

i ja polecam olejek
co prawda u mnie pozostawia troche lepka warstwe, ale generalnie bardzo fajnie lagodzi i koi skore, wygladza
jednak trzeba go stosowac z kremem nawilzajacym, bo nie nawilza
na stronie hauschki polecaja stosowac z ichniejszym kremem rozanym (ale boje sie ze konsystencja za 'ciezka')

hauschke mozna kupic na www.aquavitae.pl
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 20:15   #9
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

ja bardzo polecam krem do mycia buzi. Ma takie fajne, zmielone drobinki, bardzo delikatne. Krem daje efekt bardzo gladkiej i oczyszczonej buzi:

http://www.drhauschka.co.uk/productinfo.php?product=16

tonik tez jest swietny:

http://www.drhauschka.co.uk/productinfo.php?product=14

no i niesmiertelny olejek

edit: o jejku! nie doczytalam jaki masz typ cery a to co polecilam nadaje sie raczej do mieszanej i tlustej
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 08:41   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Cytat:
Napisane przez Gosia Straszewska Pokaż wiadomość
i ja polecam olejek
co prawda u mnie pozostawia troche lepka warstwe, ale generalnie bardzo fajnie lagodzi i koi skore, wygladza
jednak trzeba go stosowac z kremem nawilzajacym, bo nie nawilza
na stronie hauschki polecaja stosowac z ichniejszym kremem rozanym (ale boje sie ze konsystencja za 'ciezka')

hauschke mozna kupic na www.aquavitae.pl
W maju wchodzi nowa wersja kremu rozanego w lekkiej konsystencji, wiec pewnie tez po krotkim czasie i do PL zawita.
http://www.dr.hauschka.de/produkte/g...ncreme-leicht/
tak jak stara wersja krem polecany jest do skory suchej, potrzebujacej nawilzenia i wrazliwej, ale i pewnie osoby z normalna tez beda zadowolone. Za to w tym miesiacu wszedl na rynek nowy korektor polecany do cery problematycznej z wypryskami
http://www.dr.hauschka.de/produkte/g...ge/coverstick/ Mnie on interesuje pod wzglkedem krycia, bo bym chciala uzywac go do maskowania naczynek i rumienia.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 08:47   #11
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Moniko, a czy wiesz co się dzieje z pudrem jedwabnym? Chyba go wycofują? U nas zniknął ze sklepu internetowego Hauschki (znaczy polskiego dystrybutora - chyba)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 12:22   #12
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

ooo a ja chcialam go sobie kupic, buu

ale cieszy pojawienie sie lekkiej wersji kremu rozanego, bardzo chetnie wyprobuje
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 13:49   #13
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Moniko, a czy wiesz co się dzieje z pudrem jedwabnym? Chyba go wycofują? U nas zniknął ze sklepu internetowego Hauschki (znaczy polskiego dystrybutora - chyba)
Aga nie strasz, skąd masz te wieści ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 14:19   #14
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Któraś z dziewczyn napisała chyba na makijażowym jakiś czas temu, spójrz też na ich sklep - kosmetykinaturalne.pl czy coś w ten deseń...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 14:22   #15
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

na aquavitae nie ma go w ofercie ...
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 15:02   #16
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

nie mam pojecia. Na jednej niemieckiej stronce ze sklepem online znalazlam ten puder bez problemu, ale na stronce niemieckiej Hauschki go znalesc nie umie. Jesli to prawda to sie musze zaopatrzyc w zapasowe opakowanie. To bylaby katastrofa , juz jeden fajny produkt Hauschka wycofala i wsadzila nowy na jego miejsce. Podlug niemek niezbyt dobry. Teraz jest nadzieje, bo nowy korektor ma postac sztyftu jak stary, ale co bedzie z tym pudrem?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 10:59   #17
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Dziewczyny zrobiłam dzisiaj śledztwo i dowiedziałam się, że kosmetyki Dr Hauschki nie znikną z naszego rynku.

Braki m. in. pudru wynikają z tego, że zmianił się dystrybutor. I na razie wszystko jest w fazie papierkowej . Pierwsza dostawa kosmetyków do nowego dystrubutora przyszła z napisami niemieckimi i zgodnie z obowiązującym prawem musza zrobić tłumaczenie i ponaklejać informacje na opakowania w języku polski. A to trochę potrwa. Ale za jakieś 2-3 tygodnie wszystko ma wrócić do normy.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 12:44   #18
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Nawet nie wiedzialam, myślałam tylko że wycofują sypki puder
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 12:49   #19
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Aga przyznaj się to Ty capnęłaś ostatni puder w kosmetykachnaturalnych
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 13:03   #20
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Słowo, nie! Patrzyłam tylko za tymi ich koncentratami w amupłkach, bo chcialabym dać skórze trochę odpocząć latem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 22:00   #21
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Kupiłam sobie jednak to serum, próbkę kremu rożanego i koncentrat w ampułkach. Serum na razie poczeka, bo tydzień temu robiłam peeling chemiczny i pewnie przesuszyłoby mi skórę bardziej. Jak się nie sprawdzi oddam TŻ i zmuszę do stosowania Ale kremem różanym i ampułkami byłam zachwycona juz po 1 użyciu, do tego wazeliniarskie nanobase i nie ma śladu już po yelow peel. Także jestem szczęśliwa Zakupiłam sobie też maleńką próbkę mleczka migdałowego Welledy, ehh chyba się przerzucę tylko na naturalne kosmetyki + apteczne, są i tak wydajniejsze.
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 22:02   #22
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Jeszcze chciałam zapytać o ten puder rożświetlający też Hauschki. Czy drobinki są bardzo widoczne i połyskujące? Jak go oceniacie?
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 08:31   #23
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Jeszcze chciałam zapytać o ten puder rożświetlający też Hauschki. Czy drobinki są bardzo widoczne i połyskujące? Jak go oceniacie?
Ważne jest czy będziesz nim matowić zwykły makijaż, czy taki robiony na filtrze. Moje opinia jest na KWC
=> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13495
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 10:14   #24
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Przyznam sie szczerze ze nie rozumiem poliego tlumaczenia? jak puder rozswietlajacy? To puder transparentny i nie masz sie co obawiac, nic ci sie swiecic nie bedzie,
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 10:42   #25
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Przyznam sie szczerze ze nie rozumiem poliego tlumaczenia? jak puder rozswietlajacy? To puder transparentny i nie masz sie co obawiac, nic ci sie swiecic nie bedzie,
czyli z moimi oczyma wszystko w porządku
nie widzę drobinek, bo ich tam nie ma
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:05   #26
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Na filtry oczywiście. Transparentny jest mówicie, nic a nic nie daje koloru? Ja szczerze mówiąc transparentnych za bardzo nie lubię, hmm.
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:27   #27
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

A dla mnie ma on taki ładny beżowy kolor, znacznie ładniejszy niż Translucide, ale na twarzy koloru nie widać, stąd dziewczyny pisały, że jest transparentny, może trochę tonuje, na pewno nie kryje. To po prostu sypaniec w ładnym, naturalnym kolorze, nie żadna biała skrobia.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 19:28   #28
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Poradzcie

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Na filtry oczywiście. Transparentny jest mówicie, nic a nic nie daje koloru? Ja szczerze mówiąc transparentnych za bardzo nie lubię, hmm.
W pudelku, jak pisala juz Smok, ma ladny czysty bezowy kolor, bez domieszki rozu, czy zolci. Ja go kladlam na twarz zmatowiona pudrem jedwabnym do ciala Hauschki dla dodania odrobiny koloru i troche rzeczywiscie niwelowal bladosc. Na pewno nie kryje, jedynie ujednolica koloryt.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 22:15   #29
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Jak pielegnowac skore twarzy???

To moj debiut na bk. Po rzuceniu palenia mam jeszcze wiekszy wysyp zaskornikow, roznych pryszczy i tym podobnych dziadow. W ogole z tym dziadostwem to mam do czynienia, takie odnosze wrazenie, odkad mieszkam w niemczech. Niestety nie wiem jaka jest ich przyczyna... W celu ich zwalczenia probowalam roznych specifikow, w szczegolnosci tych od LPR poczawszy na serii TOLERIANE a na EFFACLAR skonczywszy. Byly chwile poprawy ale nawroty byly jeszcze gorsze.. Chwilowo uzywam do mycia buzi TOLERIANE, pozniej platki owsiane rozmoczone albo w jogurcie albo w wodzie mineralnej, ktore to nastepnie po ok 15 min zmywam wacikiem nasaczonym woda mineralna z kilkoma kroplami oleju migdalowego oraz cytryny. ... Zaskorniki ciagle sa.. moja zmora sa zatkane pory, niektore przeksztalacaja sie w wieksze grudki, jedne zaczynaja ropiec, inne zas przybieraja postac ciemnych tzw. wagrow. Buzia po umycia jest okropnie sciagnieta, wyrazny dyskomfort, dodatkowo pojawiaja sie bruzdki, podobno tzw. zmarszczki z braku wilgoci... Nie wiem juz co ja mam z ta buzia zrobic... Dodatkow do rozpaczy, lez doprowadzaja mnie namietnie powtarzajace sie, zatkane pory na ciele, plecy, dekolt a takze piersi i brzuch. Czasami wychodzi cos o stalej konsystencji, czasami przypomina to "perelke", taka smieszna blyszczaca malenka kuleczka..Troche ciezko mi o tym pisac, jakos nieswojo sie czuje.. ale czuje sie cholernie bezradna.. Do lekarza nie zamierzam, ostatnim razem jak byla padla diagnoza: deratosis pilaris i dostalam sterydy! Dziekuje ale nie zamierzam... To pierwsza czesc mojego postu. Druga faktycznie dotyczy kosmetykow Hauschki. Niestety poki co nie potrafie obejsc sie bez pudru.. Bardzo bym prosila o zerkniecie na sklad pudru w kamieniu oraz sypkiego, czy sa w nich jakiekolwiek substancje, ktore moglyby zapychac??? Z gory dziekuje za wszyskie rady, porady,uwagi ... Koncze juz ten elaborat...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....

Edytowane przez emurulez77
Czas edycji: 2007-06-27 o 22:19 Powód: literowki... :/
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 13:55   #30
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Co kupić z dr Hauschki? Jak pielegnowac skore twarzy???

Ciezka sprawa z ta dwoja cera. U mnie tez cos takiego wystapilo. Syf syfa syfem poganial i do tego strasznie sie przytluszczalam. Pomogly kosmetyki apteczke , a dokladniej zel Vichy z zielonej serii. Mialam probki zwyklego i peelingujacego i zdecydowalam sie na zakup peelingujacego. Przez ten rok bezskutecznej walki nabawilam sie lekko naczynkowej cery. Wczesniej myslalam, ze to wina syfow, ktore tez byly lekko czerwone, ale jak sie wszystko wygoilo to w niektorych miejscach nadal byl lekki rumien i to w miejscach typowych dla cery naczynkowej.

Jesli chodzi o Dr. Hauschke to pudry te raczej nie maja niczego co by moglo zapchac. Puder prasowany ma w skladzie talk. Czy talk zapycha to nie wiem, nic mi na ten temat nie wiadomo, ale niektorych wysusza. Czesto ci z sucha cera pisza o pudrach talkowych, ze ich wysuszaja.
Jesli liczysz, ze puder pokryje ewentualne widoczne niedociagniecia cery to sie zawiedziesz. Korektor bedzie potrzebny.

W marcu pokazal sie nowy korektor dla problematycznje skory i wedlug niemiek na forum beautyjunkies.de ma dobrze kryc i byc jednoczesnie delikatny.
http://www.dr.hauschka.de/produkte/g...ge/coverstick/

sama sie zastanawiam nad tym korektorem, ale pod wzgledem krycia rozowosci, bo z wypryskami zadko mam teraz do czynienia.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.