Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-30, 07:00   #61
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny - czy jeśli się gdzieś ogłaszacie i podajecie konkretne informacje o cenach, to macie zarejestrowaną jakąś działalność? Bo ja też maluję, ale boję się szeroko ogłaszać z imienia i nazwiska właśnie z powodu braku legalnej działalności....
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 07:49   #62
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
A ja Ursus
Może kiedyś się zkawkujemy
Bardzo chetnie. Ursus mam "przez miedze"


Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 08:24   #63
iskierka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 37
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
Dziewczyny - czy jeśli się gdzieś ogłaszacie i podajecie konkretne informacje o cenach, to macie zarejestrowaną jakąś działalność? Bo ja też maluję, ale boję się szeroko ogłaszać z imienia i nazwiska właśnie z powodu braku legalnej działalności....
jak znajdzie się "uprzejma" osoba np. z konkurencji to może zgłosić to do US. Wszystko zależy od środowiska w jakim się pracuje.
iskierka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 09:01   #64
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez jealousgirl Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia powiem tak - kto ma przyjść, ten przyjdzie. Bez względu na cenę!!! Zaczynałam półtora roku temu (zimą) i robiłam hybrydy z dojazdem. Brałam za łapki 50 zł (pojawiały się już wtedy oferty na gumtree za 35zł). Miałam 3 kolory do wyboru i 1 stałą klientkę przez około 2 miesiące. Sporadycznie pojawiały się nowe Panie - przychodziły raz i koniec.

W wakacje 2013 cena wynosiła 40 zł ręce, 70 zł za ręce+stopy. Kolorów miałam może z 8. Klientek trochę było, bo to wakacje, więc sezon.

Od grudnia 2013 mam stałe klientki, które wracają co 2 tygodnie. Pracuję na Gelishu + kolorówka Gelish, Shellac i SPN. Dalej dojeżdżam. Cena za pakiet wynosi 100 zł . Za same ręce 50 zł. Za same stopy 80. Na materiałach nie oszczędzam. Robię tak, żeby klientki były zadowolone, bo to się opłaca. Jestem najdroższa na gumtree i tablicy. Znam salony, które mają ceny niższe niż ja.


Uwierzcie.. Jeżeli macie już trochę doświadczenia i nie chodzi Wam o usługę jednorazową, warto znać swoją cenę.
Usługi kosmetyczne należą do usług luksusowych. Ludzie nie kierują się w tym wypadku ceną. Ba! Im taniej, tym jest to bardziej podejrzane.

Powodzenia Dziewuszki i wiary w siebie!
....
ojjj ja się do konca nie zgodzę,,,,,jak najbardziej kierują się też ceną....co prawda moim zdaniem mniej niz 50zł za mani i to z dojazdem to baardzo mało....zajmuje się zawodowo rzeczami''urodowymi'' juz ponad 10 lat,pracowałam w różnych miejscach i różną klientelą...zawsze kwestia kasy się liczy....ale to nie znaczy ,że mamy pracować za bezcen...zaniżając stawki wszystkie siebie pogrążamy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 09:15   #65
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam kurs (chociaż jak chodzi o hybrydę to nic nowego się nie nauczyłam), ale jak patrzę na niektóre prace tutaj to się wstydzę wrzucać swoje ale z kolei nie mam praktyki, paznokcie zaczęłam robić na początku tego roku, wcześniej malowałam tylko sobie i to na 1 kolor
Ok
baza: Gelish, coś jeszcze?
top: Gelish, Eco ... ?
kolorówka: Mollon, Cosmetic zone, Semilac ... ?
Właśnie kuzynka poszła najpierw na sam kurs mani hybrydowego i żałowała bo mówiła, że kasa w błoto. Później dorabiała osobny na manicure żelowy, z którego już była zadowolona. Na chwilę obecną ze względu na małe zainteresowanie pracuje tylko na hybrydach chociaż kurs chodzi za mną już jakiś czas. Kiedyś na pewno zrobię
Co do propozycji, pozostawiam to wam. W końcu to od was się uczyłam wszystkiego

Cytat:
Napisane przez MalaMalaMi Pokaż wiadomość
Ja również melduję się w nowym wątku, od razu z pytaniem:
Czy da się zrobić pieczątki na hybrydach? Bo jakoś nie mam talentu do takich drobniusieńkich ozdób, tym bardziej na sobie, kiedy muszę pomalować prawą rękę, może gdybym miała na kim ćwiczyć
A tak...
... szukam alternatywy
Oczywiście, że się da Jednak każdy chyba ma inny sposób na to ja np często robię na przetartym kolorze żeby nie dawać dwóch warstw topu



Łaskawie odpisano mi na maila w sprawie zamówienia. Dziś przejdzie do realizacji ale przyjdzie w przyszłym tygodniu nigdy więcej ! Drugie zrobiłam w wszystkim znanej drogerii internetowej tam pójdzie sprawniej ostatnio drugiego dnia od zamówienia paczka była u mnie Teraz pozostaje mi myśleć jakie by to mani zrobić
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 09:24   #66
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Kochane, wyjeżdżam na wakacje i potrzebuję żeby mani wytrzymało mi bez odprysków 10 dni. Chcę zrobić sobie frencha. Czy jeśli zabezpieczę końcówki pazurów porcelaną to lepiej będzie się trzymać i nie odpryśnie nic od wolnego brzegu? do tej pory porcelany używałam do łatania pękniętych pazurów ale nigdy na końcówki
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 09:40   #67
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja swoje stemeplki odbijałam normalnie na kolorze, bez żadnego matowienia, ani nic, i potem dopiero top. Trzymają się ładnie już tydzień.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 09:52   #68
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Kochane, wyjeżdżam na wakacje i potrzebuję żeby mani wytrzymało mi bez odprysków 10 dni. Chcę zrobić sobie frencha. Czy jeśli zabezpieczę końcówki pazurów porcelaną to lepiej będzie się trzymać i nie odpryśnie nic od wolnego brzegu? do tej pory porcelany używałam do łatania pękniętych pazurów ale nigdy na końcówki
Nie mam porcelany,ale jeśli masz puder akrylowy,to polecam metodę Roses. Utwadzoną ,lepką bazę omiotłam pędzelkiem zanurzonym w proszku akrylowym, potem omiotłam suchym pędzelkiem z resztek pyłku . Baza równiusio okleja się pyłkiem,na to dałam drugą warstwę bazy i dalej jak zwykle. Dziś mija trzy tygodnie jak robiłam mani błękitem Estetiq i ani drgnie!

Dodam jeszcze,że zakładkę robię tylko z pierwszej i ostatniej warstwy(baza i top). Kolorem zakładki nie robię,nie lubię jak od spodu długich paznokci widać lakier,kiedy np. trzymam się w tramwaju.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.

Edytowane przez kadyrka
Czas edycji: 2014-05-30 o 09:55
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 10:13   #69
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

znalazlam na necie taka inforacje:
Bardzo dobre proszki akrylowe mają zastosowanie prawie w każdej technice. Tradycyjna metoda akrylowa polega głównie na połączeniu proszku akrylowego z liquidem. Proszek ten połączony z UV liquidem nazywany jest "Porcełaną". Połączony z resiną nazywany jest często "Rekryl", a połączony z żelem "Acryżel". We wszystkich tych metodach proszek sypany jest, albo mieszany z produktami o rzadszej konsystencji.
wiec na chlopski rozum porcelana a akryl (oczywiscie sypkie) to produkty bliźniacze?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 10:19   #70
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
znalazlam na necie taka inforacje:
Bardzo dobre proszki akrylowe mają zastosowanie prawie w każdej technice. Tradycyjna metoda akrylowa polega głównie na połączeniu proszku akrylowego z liquidem. Proszek ten połączony z UV liquidem nazywany jest "Porcełaną". Połączony z resiną nazywany jest często "Rekryl", a połączony z żelem "Acryżel". We wszystkich tych metodach proszek sypany jest, albo mieszany z produktami o rzadszej konsystencji.
wiec na chlopski rozum porcelana a akryl (oczywiscie sypkie) to produkty bliźniacze?
...
dokładnie
........
u mnie ostatnio królują takie abstrakcyjne malowanki: maziaje Gelishem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg adriatyk.jpg (68,9 KB, 181 załadowań)
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-05-30 o 10:25
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 10:23   #71
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
znalazlam na necie taka inforacje:
Bardzo dobre proszki akrylowe mają zastosowanie prawie w każdej technice. Tradycyjna metoda akrylowa polega głównie na połączeniu proszku akrylowego z liquidem. Proszek ten połączony z UV liquidem nazywany jest "Porcełaną". Połączony z resiną nazywany jest często "Rekryl", a połączony z żelem "Acryżel". We wszystkich tych metodach proszek sypany jest, albo mieszany z produktami o rzadszej konsystencji.
wiec na chlopski rozum porcelana a akryl (oczywiscie sypkie) to produkty bliźniacze?
Pozostaje Ci więc wypróbować. Ja jestem zachwycona! Odrost mam obleśny,ale nie mam czasu zmienić mani. Gdyby mi coś odprysnęło,trzeba by i w nocy posiedzieć żeby z "rzodkiewkami" nie łazić,ale ani drgnie! Mało tego-cały czas mam nadłamaną końcówkę na kciuku i przed mani tylko złapałam ją klejem, reszta jak pozostałe pazurki i pięknie się trzyma!
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 10:30   #72
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ok, dzięki Dziewczyny, wypróbuję
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 11:05   #73
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
Dziewczyny - czy jeśli się gdzieś ogłaszacie i podajecie konkretne informacje o cenach, to macie zarejestrowaną jakąś działalność? Bo ja też maluję, ale boję się szeroko ogłaszać z imienia i nazwiska właśnie z powodu braku legalnej działalności....
Ja nie mam działalności i to mnie właśnie blokuje przed reklamowaniem się gdziekolwiek poza własnym profilem na fb ale cen tam też nie podaję.

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
Nie mam porcelany,ale jeśli masz puder akrylowy,to polecam metodę Roses. Utwadzoną ,lepką bazę omiotłam pędzelkiem zanurzonym w proszku akrylowym, potem omiotłam suchym pędzelkiem z resztek pyłku . Baza równiusio okleja się pyłkiem,na to dałam drugą warstwę bazy i dalej jak zwykle. Dziś mija trzy tygodnie jak robiłam mani błękitem Estetiq i ani drgnie!

Dodam jeszcze,że zakładkę robię tylko z pierwszej i ostatniej warstwy(baza i top). Kolorem zakładki nie robię,nie lubię jak od spodu długich paznokci widać lakier,kiedy np. trzymam się w tramwaju.
Muszę to wypróbować w przyszłym tygodniu jak będę zmieniać mani
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:52   #74
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny to i ja melduję się w nowym wątku
Co prawda w starym odezwałam się może z 2-3 razy, ale w większości go przeczytałam. Zresztą jestem dopiero co początkującą osobą, więc mam nadzieję, że wybaczycie mi moje wpadki hybrydowe wczoraj przyszedł do mnie mój pierwszy zestaw startowy z cosmetics zone... nie inwestowałam w droższą bazę z gelisha, bo chcę zobaczyć czy na pewno wciągnę się w to wszystko Jak na razie jestem po pierwszym malowaniu i nawet mi się podoba. Zobaczymy tylko jak długo wytrzyma... wiem, że niektórzy używają CZ bazy i topu i są zadowoleni, a część nie... wypróbuje, ocenię
Miałam tylko wczoraj problem z wolnym brzegiem - zamalowałam , ale mimo wszystko po przetarciu cleanerem starł mi się on? co może to powodować? za mało lakieru? w sumie trochę mi spłynęło pod paznokieć, czy mógł mi on spłynąć? Czyli wtedy powinnam krawędź malować na końcu po pomalowaniu wszystkich paznokci, ale przed wsadzeniem do lampy? Mam nadzieje, że wybaczycie głupie pytania ale uczę się, a naprawdę zależy mi, żeby wszystko dobrze wychodziło wrzucam fotki z mojego wczorajszego malowania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3051.jpg (69,4 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3062.jpg (81,0 KB, 108 załadowań)
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:15   #75
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

C.Z. już tak mają, kurczą się i uciekają z wolnego brzegu spróbuj przetrzeć utwardzoną bazę suchym wacikiem bezpyłowym (ja tak robię malując tymi hybrydami z tym, że używam bazy Gelish) trochę pomaga
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:30   #76
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
C.Z. już tak mają, kurczą się i uciekają z wolnego brzegu spróbuj przetrzeć utwardzoną bazę suchym wacikiem bezpyłowym (ja tak robię malując tymi hybrydami z tym, że używam bazy Gelish) trochę pomaga
Dzięki za szybką odpowiedź. Spróbuję w takim razie następnym razem. Coś czuję, że szybko zakupię jednak bazę z Gelisha, choć miałam nadzieję, że pouczę się na tańszych produktach, a najwyżej potem będę "inwestować"
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:33   #77
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
Dzięki za szybką odpowiedź. Spróbuję w takim razie następnym razem. Coś czuję, że szybko zakupię jednak bazę z Gelisha, choć miałam nadzieję, że pouczę się na tańszych produktach, a najwyżej potem będę "inwestować"
..
z Gelisha tez niektóre kolory potrafią ''zjechać'' pozostaje przetarcie bazy suchym pędzelkiem lub wacikiem i przymrażanie w lampie po 2 pazurki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 14:55   #78
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Melduję się w kolejnej części
Z tej okazji zakupiłam do gabinetu nowe kolorki Mollona. Przyjdą w poniedziałek
1, 28, 29, 36, 48, 70
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 15:04   #79
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Melduję się w kolejnej części
Z tej okazji zakupiłam do gabinetu nowe kolorki Mollona. Przyjdą w poniedziałek
1, 28, 29, 36, 48, 70
Piękna celebracja

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 16:46   #80
MalaMalaMi
Zadomowienie
 
Avatar MalaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 313
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
Da się,na zmatowionym topie
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że się da Jednak każdy chyba ma inny sposób na to ja np często robię na przetartym kolorze żeby nie dawać dwóch warstw topu
Dziękuję za rady, muszę spróbować

Dostałam już swoją paczuszkę i od razu zrobiłam sobie manicure. Wklejam zdjęcie żeby pokazać Mollon 39. Bardzo ładny kolorek. Taki fioletowo-różowy. Troszkę bardziej wpada w fiolet niż na zdjęciu

__________________

MalaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 16:47   #81
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witam

coś późno dziś do WAs zaglądam heheh
ale ślęczałam nad cv brrrrrrr ale napisane
potem na szybciocha pazury 65 mollon + mgiełka
poprzednie wytrzymały zalednie tydzień ale spędziłam week w warunkach polowych więc może coś się zadziało dziwne
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 17:05   #82
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Czekalam chyba z miesiac na ta paczuche, ale w koncu mam moj zestaw konad

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 18:24   #83
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Czekalam chyba z miesiac na ta paczuche, ale w koncu mam moj zestaw konad
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Odradzam używania metalowej zdrapki, strasznie rysują płytki. Jedną sobie tak całą porysowałam Zawsze jak nie ma się plastikowej warto użyć jakiejś starej karty z bankomatu itp
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 19:44   #84
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Odradzam używania metalowej zdrapki, strasznie rysują płytki. Jedną sobie tak całą porysowałam Zawsze jak nie ma się plastikowej warto użyć jakiejś starej karty z bankomatu itp
No właśnie...już porysowałam

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Pierwszy test.
Nie wyszlo idealnie, ale nie jest zle. Balam sie totalnej porażki po tym co wyczytalam na forum. Idę trenować dalej.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 20:25   #85
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
No właśnie...już porysowałam
Pierwszy test.
Nie wyszlo idealnie, ale nie jest zle. Balam sie totalnej porażki po tym co wyczytalam na forum. Idę trenować dalej.
Na przyszłość zapamiętasz tak jak i ja
Jest dobrze najlepsze jest to, że jak komuś robię mani ze stemplem to mówi oo jakie to proste, tak łatwo można wzorek zrobić itp ciekawe czy jakbym tej osobie dała stempel czy by cokolwiek odbiła
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 21:34   #86
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja również zgłaszam się w nowym wątku
Osobiście do dopisania mogę polecić Spn,jestem z nich zadowolona
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 22:22   #87
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
ojjj ja się do konca nie zgodzę,,,,,jak najbardziej kierują się też ceną....co prawda moim zdaniem mniej niz 50zł za mani i to z dojazdem to baardzo mało....zajmuje się zawodowo rzeczami''urodowymi'' juz ponad 10 lat,pracowałam w różnych miejscach i różną klientelą...zawsze kwestia kasy się liczy....ale to nie znaczy ,że mamy pracować za bezcen...zaniżając stawki wszystkie siebie pogrążamy.
Ale mi dokładnie o to chodzi - żeby nie zaniżać cen. Jasne, że cena ma znaczenie, aczkolwiek jak patrze na salony, gdzie manicure hybrydowy kosztuje 90 zł i mają pełne obłożenie niemalże w każdy wieczór, to daje to do myślenia, bo przecież za 30 zł też ktoś robi, i też w salonie!
Myślę, że trzeba znaleźć po prostu swojego odbiorcę, któremu odpowiada nasz styl pracy, sposób, produkty i MY Nie ma się co poddawać! I już.


------------------------------------------
SPN też polecam! A dziś widziałam Sylwię Pfajfer, jak odbierałam lakiery :P Spoko babeczka.
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.

Edytowane przez jealousgirl
Czas edycji: 2014-05-30 o 22:23
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 22:24   #88
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Melduję się i ja

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
u mnie ostatnio królują takie abstrakcyjne malowanki: maziaje Gelishem
wow! fajnie


Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Pierwszy test.
Nie wyszlo idealnie, ale nie jest zle. Balam sie totalnej porażki po tym co wyczytalam na forum. Idę trenować dalej.
Roses, moim zdaniem wyszło naprawdę bardzo dobrze
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 10:59   #89
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziękuję Gahla

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 21:16   #90
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witajcie dziewczyny.

Mam mały problem jeśli chodzi o brokat + hybrydy.

Myślałam o tym, żeby ostatnią nieutwardzoną warstwę koloru posypać delikatnie brokatem, a potem utwardzić w lampie. Na koniec pomalować topem.
Ale założę się, że na pędzelku od topu zostanie mi trochę brokatu, jak sobie z tym poradzić?Wiem, że mogę przemyć pędzelek cleanerem, ale boję się że i tak jakieś drobinki brokatu zostaną.

Może macie jakiś fajny sposób na brokat przy hybrydach?
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.