wymiana walut- gdzie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-26, 09:05   #31
Kravelis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Szybko i sprawnie można wymienić euro na zł w kantorach internetowych od kiedy taka opcja istnieje korzystam z niej i jeszcze się nie zawiodłem jest to chyba najszybszy sposób wymiany euro i innej waluty naprawdę warto spróbować
Kravelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 09:51   #32
Paulina414
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 21
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Zdecydowanie najlepiej wymienić w kantorze internetowym. Ja korzystam z wymieniaj.pl. Cała transakcja trwa dosłownie chwile, wszystko jest banalne i bezpieczne oczywiście.
Paulina414 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 14:14   #33
zukzuzlowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Mogę śmiało polecić walutomat.Kursy są naprawdę dobre można wiele zaoszczędzić przy wymianie jedyne co potrzeba to konto walutowe w twoim banku na które przelejesz pieniądze po przewalutowaniu i wymianie.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2015-10-10 o 12:48 Powód: link
zukzuzlowiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 15:25   #34
nataliape35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Cytat:
Napisane przez Paulina414 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie najlepiej wymienić w kantorze internetowym. Ja korzystam z wymieniaj.pl. Cała transakcja trwa dosłownie chwile, wszystko jest banalne i bezpieczne oczywiście.
Zgadzam się, świetny kantor. Nie myślałam, że aż tak prosto można wymienić, a tu proszę.
nataliape35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 10:27   #35
lleno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: wymiana walut- gdzie?

a słyszałyście o czymś takim jak porównywarki kantorów internetowych? ja znalazłam pare m.in kantorbox i strefawalut , tam jest tabelka i na bieżąco się sprawdza gdzie jest najtaniej
lleno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 12:52   #36
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: wymiana walut- gdzie?

W sumie ja mam swoich kilka kantorów, z których korzystam bo sprawdzone, i u nich bezpośrednio sobie porównuję ceny, wygrywa ten, który ma taniej
W dobie internetowych kantorów jest w czym wybierać i wcale nie trzeba się jakoś specjalnie naszukać. Mogę podpowiedzieć Ergokantor.pl z takich co na swojej stronie mają bieżący kurs (eurasy zwykle fajnie stoją).
dryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 13:45   #37
Moda de mujer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 57
Dot.: wymiana walut- gdzie?

dziewczyny pierwszy raz jadę na zagraniczne wakacje i nie wiem ile pieniędzy wziąć ze sobą. W grę wchodzi jakieś 4 obiady na mieście plus może jakieś wypady na kawę czy coś słodkiego czasem, jakieś lody plus pamiątki, nie planuję wielkich zakupów ale coś na pewno zechcę kupić. Czy 200 euro wystarczy? Dodam, że jadę głównie do Hiszpanii, ale po drodze będę w Wiedniu, Wenecji i Paryżu. Wyżywienie mam w Hiszpanii( śniadanie+ obiadokolacja) oraz w Paryżu( śniadanie).
__________________
<ciach_reklama>
Moda de mujer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 08:26   #38
yokio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Kantory internetowe typu Wymieniaj są fajne, bo nie musisz wychodzić z domu a możesz wszystko załatwić. Wygoda :p
yokio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 11:40   #39
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Któraś z Was może wie gdzie najlepiej wymienić pieniądze na węgierskie forinty?
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 18:22   #40
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Jeśli chodzi o gotówkę to w Warszawie najlepiej zrobić to w budynku Intraco, zaraz obok stacji metra Dworzec Gdański. Po wyjściu na powierzchnię należy cofnąć się pieszo w kierunku Placu Bankowego.

Zdarzyło mi się wymieniać tam USD, EUR i RUB. Jeśli chodzi o kantory stacjonarne to IMHO trudno przebić ich ofertę, dlatego z większą wymianą można w ciemno jechać pod wskazany adres.

Kantory internetowe są OK, ale gdy nie potrzebujemy gotówki od ręki. Jest zabawa z kontami dla "egzotycznych" walut i z późniejszymi wypłatami (prowizje, opłaty za karty itd.). Poza tym z kursami internetowymi też bywa różnie. To co widać na głównej stronie takiego kantoru rzadko kiedy pokrywa się z rzeczywistym kursem wymiany.

Dokładny adres to Stawki 2 (na parterze, zaraz przy wejściu głównym do wieżowca z neonem).

__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2015-10-10 o 12:49 Powód: link
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 18:34   #41
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Dziękuję za odpowiedź Tak się składa, że w Intraco miałam studniówkę więc na pewno tam trafię
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 19:18   #42
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Tak się składa, że w Intraco miałam studniówkę więc na pewno tam trafię
W takim razie bez problemu. Miejsce mojej studniówki było znacznie mniej okazałe

Ważna rzecz. Na podanej wcześniej stronie kantoru znajduje się adnotacja:

"Informacja dotyczy kursów walut w kantorze.
Na miejscu tablica kursów walut wyświetla ceny
dla transakcji detalicznych , ceny internetowe podawane są dla ilości hurtowych
Prosimy przy kasie powoływać się na ceny internetowe , Jeżeli klient przy kasie nie powołuje się na ceny internetowe jest to równoznaczne z tym , że akceptuje cenę detaliczną widoczną na tablicy kursów walut."

Pod tabelkami z kursami zdefiniowano co to są owe ilości hurtowe:

"Ceny internetowe dla USD , EUR , GBP, CHF od wartości 1000
danej waluty"
"Waluty wakacyjne hurt min. 3000 PLN"

Jeśli wymiana ma być dla kilku osób, to wymaganą kwotę da się uzbierać, nawet dla kilku dni wyjazdu, zwłaszcza jeśli planowane są jeszcze jakieś inne wydatki. A jeśli się nie uda załapać na hurt to i tak kurs z tablicy powinien być całkiem w porządku. Dla paru złotych różnicy nie ma sensu zwiedzać pół Stolicy.

__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2015-10-10 o 12:49 Powód: link
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 17:30   #43
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Bardzo Ci dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 10:50   #44
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Wolę kantory internetowe, bo nie muszę wychodzić z domu, szukać kantoru, sprawdzać kursów, stać w kolejce z ludźmi, którzy prawie zawsze zachowują się nerwowo. Poza tym, zawsze wolę mieć pieniądze na koncie, bo wydaje mi się to dużo bezpieczniejsze niż noszenie dużych kwot w portfeliku.
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 10:30   #45
barbarella00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: wymiana walut- gdzie?

hej!
ja z niego korzystam, jak tylko wyjeżdżam zagranicę. Dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie, bo nie muszę biegać i szukać kantoru, a poza tym ceny są moim zdaniem lepsze i korzystniejsze niż w normalnym kantorze. Można zobaczyć jak to wygląda choćby teraz: xxx Wg mnie kursy walut są korzystniejsze niż normalnie. Ostatnio, jak byłam w Londynie właśnie stąd wymieniałam walutę.

Cytat:
Napisane przez aggratka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Wybieram się na urlop niedługo i znajomy właśnie powiedział mi, że dużo bardziej opłaca się wymienić złotówki na euro w jakimś kantorze internetowym i widzę, że Wy też tutaj jesteście za tym pomysłem. Nie chciałabym jednak, żeby przydarzyły mi się jakieś niespodzianki. Czy któraś z was korzystała może z tego:xxx
Będę wdzięczna za jakieś opinie

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-01-25 o 13:20 Powód: link
barbarella00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 09:40   #46
zukzuzlowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Ja mogę polecić śmiało W-a-l-u-t-o-m-a-t.Jest świetny prowizja też jest przystepna jedyny mankament to konieczność posiadania konta w walucie obcej.Jak masz takie konto obsługujące np euro to spoko.Wymienisz walutę po korzystnym dla ciebie kursie przelejesz na konto i gotowe.
zukzuzlowiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 10:18   #47
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Ja również od jakiegoś czasu preferuję kantory internetowe. Przekonałam się do nich
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 21:55   #48
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Dziewczyny, szukam dobrego kantoru internetowego.
Najwięcej obiło mi się o uszy o cinkciarz i walutomat- co myślicie?
Który lepszy? Działa to faktycznie tak, jak mówią?
Pobierają oni jakąś prowizję?
A może coś coś innego jeszcze polecić?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 05:40   #49
zukzuzlowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Wszystko zależy od tego w jakim celu dokonujesz wymiany.Jesli chcesz inwestować i zarabiać na wahaniach walutowych to walutomat jest super sam z niego korzystam.Obsługa jest bardzo prosta.Dostajesz od nich konto na które robisz przelew ze swojego banku potem wpisujesz po jakim kursie chcesz kupić walutę obcą i w jakiej ilosci a gdy kurs osiągnie wymagany poziom waluta zostaje automatycznie przewalutowana.Gdy chcesz sprzedaż walutę obcą ustalasz po jakim kursie i jaką kwotę i również czekasz na wzrost nie musisz ciągle monitorować sytuacji no i prowizja przy przewalutowaniu jest niższa niż w tradycyjnych kantorach.Jeśli potrzebujesz pieniadze na wypad zagraniczny to lepiej sprawdz czy posiadasz konto w walucie obcej wtedy unikniesz kosztów przewalutowania.Pozdrawia m
zukzuzlowiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-12, 17:00   #50
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Cytat:
Napisane przez zukzuzlowiec Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego w jakim celu dokonujesz wymiany.Jesli chcesz inwestować i zarabiać na wahaniach walutowych to walutomat jest super sam z niego korzystam.Obsługa jest bardzo prosta.Dostajesz od nich konto na które robisz przelew ze swojego banku potem wpisujesz po jakim kursie chcesz kupić walutę obcą i w jakiej ilosci a gdy kurs osiągnie wymagany poziom waluta zostaje automatycznie przewalutowana.Gdy chcesz sprzedaż walutę obcą ustalasz po jakim kursie i jaką kwotę i również czekasz na wzrost nie musisz ciągle monitorować sytuacji no i prowizja przy przewalutowaniu jest niższa niż w tradycyjnych kantorach.Jeśli potrzebujesz pieniadze na wypad zagraniczny to lepiej sprawdz czy posiadasz konto w walucie obcej wtedy unikniesz kosztów przewalutowania.Pozdrawia m
Dziękuję za oświecenie

To transakcja jednorazowa, ale większej kwoty z zagranicznej waluty i konta na złotówki, więc czytam, czytam i głowę mam już pełną
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 07:30   #51
zukzuzlowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Spoko.Fajnie że mogłem pomóc.Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania odnośnie kapitału to pisz smiało na mojego maila.Jestem blogerem i prowadzę stronę promującą zdrową ekonomię w połączeniu z ekonomicznym stylem życia (budowanie kapitału+tanie podróże+tanie zakupy).Pozdrawiam
zukzuzlowiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 08:20   #52
yagmursahin76
Raczkowanie
 
Avatar yagmursahin76
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 106
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Ja korzystam z kantorów internetowych, bo sa wygodne, ale szczerze mówiąc... Przy większych sumach, to jest całkowicie nieopłacalne, bo zawsze mają wyższy kurs, czasami tylko o 1gr, ale jednak.
yagmursahin76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 08:29   #53
Atita
Przyczajenie
 
Avatar Atita
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: wymiana walut- gdzie?

nie przesadzajmy, kilka groszy to nie wiele, żeby tak drastycznie do tego podchodzić i przestawać z nich korzystać sama też często wymieniam pieniążki w kantorach internetowych, to dość szybkie rozwiązanie zwłaszcza w podróży
__________________
Miłego dnia.
Atita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 09:10   #54
klaudiuszz
Raczkowanie
 
Avatar klaudiuszz
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 84
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Cytat:
Napisane przez Atita Pokaż wiadomość
nie przesadzajmy, kilka groszy to nie wiele, żeby tak drastycznie do tego podchodzić i przestawać z nich korzystać sama też często wymieniam pieniążki w kantorach internetowych, to dość szybkie rozwiązanie zwłaszcza w podróży
To prawda, dzięki temu nie trzeba się martwić, o to czy zabraknie pieniędzy w trakcie podróży. Można wydawać full
klaudiuszz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 17:53   #55
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Ja mam kilka sprawdzonych kantorów stacjonarnych i to z nich korzystam.
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-09, 18:33   #56
kasesia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Cytat:
Napisane przez simsonka Pokaż wiadomość
Ja mam kilka sprawdzonych kantorów stacjonarnych i to z nich korzystam.
Możesz coś więcej napisać? Chce kupić taniej euro na wakacje ale poza kontem w banku nie mam jeszcze nic. W biurze podróży usłyszałam, że najtaniej wychodzi kupienie waluty w kantorze internetowym i płatności z konta walutowego. Problem w tym, że nigdy nie interesowałam się tematem i nie wiem jak się do tego zabrać.
kasesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 17:23   #57
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: wymiana walut- gdzie?

A to nie można płacić kartą i koniecznie trzeba wymieniać walutę
Przecież teraz wszędzie są terminale. Wypłacam jakieś drobne w bankomacie, typu 100euro i nic więcej.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 21:57   #58
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A to nie można płacić kartą i koniecznie trzeba wymieniać walutę
Przecież teraz wszędzie są terminale. Wypłacam jakieś drobne w bankomacie, typu 100euro i nic więcej.
Nic bardziej mylnego. Jest sporo krajów gdzie za płacenie kartą są ogromne prowizje i unikają terminali jak ognia. Nie trzeba daleko szukać, bo np Austria. Będąc w Alpach znalazłam chyba jedną kanjpę w której mogłam płacić kartą, w pozostałych albo od jakiejś kwoty albo w ogóle nie wchodziło to w grę. Swoją drogą bankomaty też nie był jakoś bardzo popularne, najbliższy 3 wioski dalej

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
Teoretycznie możesz, ale z tego co wiem to przewalutowanie złotówek na euro wypłacane w bankomacie kosztuje. Przez co tracisz swoje pieniądze. I płacisz chyba nawet kilka prowizji. No i przewalutowanie masz w słabym kursie. Dlatego ja mam konto walutowe i dodatkowo korzystam z cinkciarza. Dzięki temu kurs mam dobry i oszczędzam na prowizjach. A na takim wyjeździe za granicę to trochę się takich prowizji nazbiera a to tracenie pieniędzy.
Mnie tym razem podczas wyjazdu bardzo oszukali na eurowym koncie i już szybko z niego korzystać nie będę :/
Za wypłatę 300 euro z eurowego konta w Austrii zostało ostatecznie zaksięgowane 349 euro, czyli jestem prawie 50 euro w tyłek przy jednej wypłacie.
Po złożeniu reklamacji w moim banku okazało się, że właściciel bankomatu ma prawo wybrać sobie sam walutę rozliczeniową , a że konto walutowe było zakładane w Polsce walutą rozliczeniową był PLN. Kwota transakcji to jakoś 1460 zł na tamten dzień ( wiadomo bankowe kursy) wiec z konta ściagneli mi 349 euro! Podobno powinni mnie o tym poinformować odpowiednim komunikatem na wyświetlaczu. Mogłabym sobie dać rękę odciąć , że widziałam tylko opłatę za wybranie pieniędzy 1,95 euro i to tyle, ale pinem zgodziłam się na wszelkie warunki wiec teraz mój bank nie jest w stanie nic zrobić.
Lecę za kilka dni do Malezji i dla swojego świętego spokoju kupiłam walutę w stacjonarnym kantorze, boje sie że jak mnie tam w ten sam sposób "porozliczają", to w połowie kasa mi się na koncie skończy.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2018-04-17 o 22:00
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 13:53   #59
kamiloska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Teraz wybieram się za granicę i zastanawiam się gdzie wymienić walutę, znajoma polecała mi Amronet, wymianę internetową i wypłatę dopiero tam na miejscu, wydaje się być najkorzystniejsze bo kursy mają atrakcyjne. Ktoś korzystał?
kamiloska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 15:58   #60
kasesia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: wymiana walut- gdzie?

Nie polecam wypłaty za granicą z bankomatu, bo właściciel może policzyć Ci dodatkową prowizję i to wcale nie małą. Jeśli już chcesz wymienić w kantorze, obojętnie czy to będzie Cinkciarz czy Amronet to polecam otworzyć konto walutowe z kartą. Po wymianie przelewasz środki w walucie z kantoru i za granicą płacisz kartą. Unikniesz wtedy dodatkowych prowizji, które do małych nie należą i możesz się mocno rozczarować.
kasesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-23 12:33:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.