Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-31, 02:53   #391
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

W ostatnim czasie robiłam 2 zwroty: w Gino Rossi i w iperfumy. I tak: iperfumy poinformowało, że otrzymali towar i w ciągu X dni dokonają zwrotu gotówki. Zwrot juz otrzymałam, ale też nie dostałam informacji o tym, że go wysłali, co mi akurat nie przeszkadza, bo co jakiś czas sprawdzam wszystkie operacje na koncie. Śmieszniej było z Gino Rossi, bo odesłałam buty, nie dostałam żadnego maila, że je otrzymali i nagle po jakimś czasie zwrócili kasę. Nie jest to dla mnie jakiś problem rangi światowej, taka widać ich polityka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 21:31   #392
dagsonik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 65
Dot.: Ubrania z denley opinie o sklepie?

Cytat:
Napisane przez kata_strofa Pokaż wiadomość
racja, mi wykupili bluzę na denley wiec lepiej sie sprężyć z zakupami niz odwlekac

ja z Denley jestem zadowolona i zeby nie bylo- zakupy robilam tam kilkakrotnie ubrania uwazam, ze jak na taka cene maja swietna jakosc. i wysylka- najczesciej zamawiam ubrania na ostatnia chwile, kiedy sa mi bardzo potrzebne z ratunkiem przychodzi opcja zakupow za pobraniem- nastepnego dnia kurier jest z denley'owa paczką
dagsonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 14:55   #393
Mayka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Moje ostatnie zakupy kiecek w w tym roku robiłam w tych sklepach:
http://sugarfree.pl
http://topsecret.pl
http://bialcon.pl
Kosztują trochę więcej, ale warto wydać. Wszystkie były takie jak chciałam. Na lato natomiast zaopatrzyłam się taniej, bo sezonowo tutaj:
http://romwe.com
http://dresstination.pl
http://rosewholesale.com/
I powiem szczerze, że bardzo przyjemnie się zaskoczyłam tanimi sukienkami. Pewnie, że widać różnicę w sukience za 200zł i 50zł, ale w moich przypadkach to nie była przepaść. Zrobiłam dobry wywiad

Napiszę jeszcze, że z mojego doświadczenia wynika, że różnica w jakości poszczególnych modeli może być spora w ramach jednego sklepu - dlatego zwykle staram się szukać opinii na temat poszczególnych modeli. Zdarzało mi się, że w tym samym sklepie sukienki za 30zł i 100zł były fajne, a taka za 60zł nadawała się do kosza.
Mayka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 08:03   #394
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Bardzo cenne informacje.
Ale płaciłaś za wysyłkę z tych zagranicznych sklepów ? I ile czekałaś na przesyłkę ?
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:52   #395
karolina_jurcz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65
Dot.: Ubrania z denley opinie o sklepie?

Cytat:
Napisane przez dagsonik Pokaż wiadomość
ja z Denley jestem zadowolona i zeby nie bylo- zakupy robilam tam kilkakrotnie ubrania uwazam, ze jak na taka cene maja swietna jakosc. i wysylka- najczesciej zamawiam ubrania na ostatnia chwile, kiedy sa mi bardzo potrzebne z ratunkiem przychodzi opcja zakupow za pobraniem- nastepnego dnia kurier jest z denley'owa paczką

dziekuje pieknie za podpowiedzi skusilam sie na zakupy i chyba polubie sie z denley na dluzej moje refleksje:
+ duzy asortyment ( wiekszy dla Panów, ale dla Pań tez cos sie znajdzie. ja korzystając z okazji kupilam kilka ubran dla mojego narzeczonego, bo on ma dwie lewe ręce do zakupow)
+ wysylka ( naprawdę szybka nie mialam parcia na to, by miec ubrania u siebie nastepnego dnia. ale paczka byla juz po 3 dniach )
+ ubrania ( dla mnie jakosc zadowalająca, mając na uwadze niskie ceny. co prawda jeszcze nie testowalam ich w pralce ale wedlug mnie nie beda sie niszczyc- material jest dobry gatunkowo, a mam fioła na punkcie takich drobiazgow)
+ CENY ( meeeeega niskie bede mogla szalec )
karolina_jurcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 21:40   #396
Mayka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez julka_julka Pokaż wiadomość
Bardzo cenne informacje.
Ale płaciłaś za wysyłkę z tych zagranicznych sklepów ? I ile czekałaś na przesyłkę ?
Za każdym razem inaczej. Generalnie to warto sprawdzić na stronie sklepu ile może trwać wysyłka. Najdłużej z Chin zdarzało mi się około 40 dni, ale bywało i 15 dni. Z Tajlandii zwykle około tygodnia.
Mayka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 08:23   #397
Madziaqqss
Przyczajenie
 
Avatar Madziaqqss
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
GG do Madziaqqss Wyślij wiadomość przez MSN do Madziaqqss
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja kupuje przede wszystkim na zalando i ebay, a z naszych polskich sklepów to na przykład kieckę na wesele kupiłam na www.divinewear.pl - znalazłam przez google jak szukałam sukienki bandażowej. Sukienka super, ale kupiłam tylko jedną rzecz więc ciężko powiedzieć coś więcej. Buty za to kupuje na www.deezee.pl
Madziaqqss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 21:31   #398
lubie_ciastka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: Sklep internetowy z odzieżą?

Ja często robię zakupy na http://oladi.pl/ bo mają tam dużo różnych rozmiarówek i wybór tez jest duzy. Szczególnie lubie kupować tam spodnie, bo gdzie indziej nigdy nie moge dopasować :/ A Wy macie jakies fajne stronki ze spodniami do polecenia? Teraz zamowilam na oladi torebke korsa i czekam na dostawe, ale czytalam, ze to sa oryginalne
lubie_ciastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 11:48   #399
TOGER
aniolus
 
Avatar TOGER
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Zelando to jeden z najdroższych rozwiązań. Za to wybór ogromny. Ebay w Polsce kuleje , a szkoda. Myślę ,że była by to dobra alternatywa dla allegro itp
TOGER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 09:21   #400
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Strona mojezakupy.net- Fake?

Hej. Wczoraj wyskoczyła mi reklama z ww stroną z markowa odzieza i dodatkami. Ceny sa podejrzanie kuszace. zegarki Michael Kors za ponad 200 zl i torebki itp. Nawet przez moment myslalam ze cos tam zamowie. No ale kto sprzedaje takie markowe rzeczy za takie smieszne pieniadze? Czy ktoras z was cos juz tam zamawiala?
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 11:20   #401
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Strona mojezakupy.net- Fake?

1) kiepska nazwa sklepu
2) błędy ortograficzne w regulaminie
3) czas oczekiwania na zamówienie do 8 tygodni
4) prezes zarzadu: Gangu Mohsin Noor Mohd

Chyba nie można mieć wątpliwości
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 12:29   #402
milka_6666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 159
Dot.: Strona mojezakupy.net- Fake?

Ja zamówiłam dam znac jakdostane paczkę
milka_6666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 13:44   #403
koalamiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja ostatnio zamówiłam 2 pary Superstarów dla siebie i siostry z tej strony:
http://adidas-oldschool.com/damskie/...-biale-zielone
Paczka przyszła naprawdę szybko, a buty są super
koalamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 13:52   #404
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Strona mojezakupy.net- Fake?

Wszystko na tej stronie aż krzyczy, że to fejk.

Spółka założona w tym roku z kapitałem 5.000,00 zł, jedynym wspólnikiem i prezesem jest Mohsin Noor Mohd Gangu.

Adres spółki to zwykły blok mieszkalny.

Brak opcji zamówienia za pobraniem (ciekawe czemu....).

I Louis Vitton za połowę ceny. Z pewnością
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 15:19   #405
PaulaTar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
sklep internetowy IVET.PL

Cześć, może nie trafiłam w odpowiednie miejsce na forum ale liczę na Waszą pomoc. Spotkałyście się ze sklepem internetowym IVET.PL? Zastanawiam się nad kupnem paru rzeczy z tej str ale obawiam się, że ubrania mogą być słabej jakości. Szukałam opinii o tym sklepie ale nie mogłam nigdzie znaleźć.
Będę wdzięczna za pomoc jeżeli któraś z Was już miała styczność z IVET.PL, niżej link do sklepu.

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-18 o 14:29 Powód: Link.
PaulaTar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 20:41   #406
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Strona mojezakupy.net- Fake?

Cytat:
Napisane przez milka_6666 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam dam znac jakdostane paczkę
Koniecznie
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 22:47   #407
lubie_ciastka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie zakupy online?

Hejka Ja już mam kilka doswiadczen z roznych sklepow internetowych, ale najbardziej chwale sobie http://oladi.pl/. Szybka wysylka, dobra obsluga i spoko promocje. Na innych zdarzaly mi sie problemy ze zwrotem produktu albo musialam dlugo czekac na kuriera a tu jak do tej pory jeszcze nie miałam zadnych takich sytuacji. Wczoraj dostalam paczke z butami ktore u nich kupowałam i wszystko przyszlo bez problemu.
lubie_ciastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 10:39   #408
hey_di
Przyczajenie
 
Avatar hey_di
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 14
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

ja kupuje najczęściej w sieciówkowych sklepach online, ale czasem zdarza mi się coś kupić na zalando
hey_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 11:56   #409
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Megakoszulki - bardzo dobre jakościowo koszulki , zdecydowanie lepsze niż w popularnych sieciówkach
vitkac - trochę droższe ubrania ale spory wybór fajnych marek
answear
no i sklep firmowy mohito
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 20:09   #410
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

bity w deezee jaka jakość widać klej ? itp wiecje szczegołów prosze i chciałabym polecane sklepy z odziezą chodzi o tuniki sweterki kobiece dobra jakośc ciuszków mam dosyć! szmat. które po miesiącu się kulkują ale proszę nie od razu zasypywać mnie markami! bo mnie na takie nie stac.
Pozdrawiam
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 09:33   #411
barwinka_
Raczkowanie
 
Avatar barwinka_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 33
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

zoio.pl - ktoś coś?
mają fajne bluzki i ogromny wybór, zastanawiam się nad jakością i pochodzeniem, choć o tym drugim chyba ciężko się dowiedzieć...
__________________

Blog dzieciowo wnętrzarski
barwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 14:44   #412
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez barwinka_ Pokaż wiadomość
zoio.pl - ktoś coś?
mają fajne bluzki i ogromny wybór, zastanawiam się nad jakością i pochodzeniem, choć o tym drugim chyba ciężko się dowiedzieć...
Nie kupuj! kupiłam tunike i koszule szmaty z koszulki odpadały ozdoby zaraz , nie ubrałam nic bo bym sie wstydzila ...wyglad jak z bazaru polecialam na tanie ciuchy ....
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 17:52   #413
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
bity w deezee jaka jakość widać klej ? itp wiecje szczegołów prosze i chciałabym polecane sklepy z odziezą chodzi o tuniki sweterki kobiece dobra jakośc ciuszków mam dosyć! szmat. które po miesiącu się kulkują ale proszę nie od razu zasypywać mnie markami! bo mnie na takie nie stac.
Pozdrawiam
przepraszam, ale nic z tego nie rozumiem. w myślach nie czytam, więc byłoby fajnie, gdybyś stosowała kropki i przecinki (zapewniam, że nawet klawiatura w telefonie ma takie klawisze)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2016-09-20 o 17:53
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 15:18   #414
napoleonka74
Raczkowanie
 
Avatar napoleonka74
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

kupuje dużo rzeczy przez net i też sporo zwracam. Nie miałam jeszcze żadnych problemów z kasą czy oczekiwaniem. Z jakością różnie bywa.
Moje ulubione:
www.bjutik.com
www.fasardi.com
www.butyk.pl

pozdrawiam
napoleonka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 20:20   #415
kasia_makar
Przyczajenie
 
Avatar kasia_makar
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 19
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

niedawno zaczęłam kupować w answear, i jestem całkiem zadowolona. tym bardziej koleżanka poleciła korzystać z kuponów rabatowych (no i przy okazji się dzielę http://zrealizujkupon.pl/shops/answear-kod-rabatowy, bo trzeba być altruistą)
plus answear mają darmową dostawę, co zawsze przyjemne
kasia_makar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 14:18   #416
hadijaa
Tancerka orientalna
 
Avatar hadijaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

ebay - świetny wybór z wielu krajów (tylko czasem trzeba trochę poczekać na dostawę )
__________________
Karolina Kurnal - Tancerka orientalna
hadijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 18:12   #417
Bayeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
eccoshop.pl - opinie?

Czy ktoś kupował na eccoshop.pl? Chwalą się niby na stronie, że są sklepem "autoryzowanym" Ecco, ale nie wiem, czy mogę to jakoś łatwo sprawdzić. Będę wdzięczna za wszelkie opinie - nie chciałabym utopić kilkuset złotych
Bayeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 08:28   #418
Bozenka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja kupuję w wielu sklepach, a to answer, intymna, rzymskiezakupy, sporo na allegro. Nigdy w tych sklepach nie miałam problemów z zakupami.
Bozenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 09:54   #419
hadijaa
Tancerka orientalna
 
Avatar hadijaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Allegro, answer, zalando, intymna - jak do tej pory bezproblemowo!
__________________
Karolina Kurnal - Tancerka orientalna

Edytowane przez hadijaa
Czas edycji: 2016-09-26 o 10:03
hadijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 10:21   #420
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
przepraszam, ale nic z tego nie rozumiem. w myślach nie czytam, więc byłoby fajnie, gdybyś stosowała kropki i przecinki (zapewniam, że nawet klawiatura w telefonie ma takie klawisze)
Nie pisze na telefonie tylko na klawiaturze niestety jest strasznie nie wygodna.. stąd tak problem.
Chciałam zapytać o buty Deezee czy są w miarę jakościowo ok? i nie rozpadną się po dwóch miesiącach.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-06 19:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.