Makijaż w Sephorze- opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 12:15   #1
babelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Wink

Makijaż w Sephorze- opinie


Witam. Wkrótce mam studniówkę. Chciałabym się dowiedzieć od Was czy korzystałyście kiedyś z makijażu wykonywanego w Sephorze, głównie w Lublinie, jeśli któraś z Dziewczyn przypadkiem miała okazję jeśli znacie, to poprosiłabym o jakieś inne lubelskie salony kosmetyczne godne uwagi dzięki z góry i pozdrawiam
babelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 15:11   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

ja też mam pytanie...odnośnie makijaży..zauważyłam, że a Dauglasie lub w Inglocie i Sephorze mają stanowiska do makijaży..i mam właśnie takie pytanie jeśli chciałabym aby mnie pomalowano to muszę pierw kupić ich produkt czy nie ??pracownik, który sprzedaje itd.. nie powinien zaproponować klientom makijażu??jak to wogóle działa??malują tam kogoś??płaci się za taki makijaż???
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 16:50   #3
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Z tego co wiem, za taki makijaż się nie płaci ALE czasem jest on uzależniony od dokonanych zakupów (np. chyba w Douglasie makijaż jest wykonywany przy zakupie 2 produktów albo od jakiejś kwoty) albo jest darmowy, jednak 'wykorzystanie' ekspedientki do wykonania makijażu i niedokonanie zakupu jest w niezbyt dobrym smaku. W końcu makijażystka używa produktów, spędza nad makijażem dużo czasu, w którym mogłaby np. sprzedać produkty innym klientom.
Musisz się jeszcze zastanowić, czy osoba, którą prosisz o wykonanie makijażu w sephorach/douglasach itd. jest kompetentna. Nie raz czytałam o tym, że panie nie potrafiły dobrać odpowiedniego odcieniu podkładu, a wręcz np. wciskały bladolicym ciemne odcienie żeby 'nadać kolorytu' tworząc pomarańczową maskę na twarzy.
Ja, gdybym miała się oddać w ręce kogoś kto wykona na mnie makijaż na studniówkę, wolałabym się zgłosić do profesjonalnej makijażystki. Chociaż nie neguję zdolności tych pracujących w ww sklepach, w końcu Petrilude czy inne makijażowe youtube gura, też zaczynali jako makijażyści w mac'ach itd.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 23:15   #4
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Jeśli nie znajdziesz świetnej i poleconej wizażystki/kosmetyczki, naprawdę polecam Tobie makijaż w Sephorze. Przede wszystkim zasób kosmetyków, jakimi dysponują perfumerie jest nie do porównania z wyposażeniem jakiejkolwiek kosmetyczki. Jeden warunek-umów się wcześniej,żebyś trafiła na wizażystkę a nie zwykłą konsultantkę po szkoleniu. W perfumeriach pracuje cała masa super zdolnych dziewczyn, które pięknie malują, ale też część dopiero się uczy, a studniówce masz wyglądać bosko a nie tak "jak wyszło konsultantce metodą prób i błędów"
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 09:28   #5
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

wiecie zapytałam się bo myślę aby iść i sprawdzić ich wiedzę na ten temat i ogólnie chciałabym zobaczyć jak by mnie pomalowali zawsze mogłabym im zwrócić uwagę jak coś...;P
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 18:20   #6
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Z wymienionych perfumerii wiem jak jest w Inglocie. Owszem, wizażystki wykonują tam darmowy makijaż, ale tylko taki "szybki", żeby dobrać kolory, lub jeśli klientka nie wie na co się zdecydować, w czym jej do twarzy. Taki darmowy makijaż zwykle ogranicza się do nałożenia podkładu albo cieni, etc.
Na profesjonalny i pełny makijaż należy się wcześniej umówić z wizażystką. Wtedy taki makijaż jest naturalnie płatny, ale niestety nie wiem jakie ceny teraz obowiązują w salonach Inglot.
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 18:55   #7
entwine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 18
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Witaj
jestem wizażystką, którą od czasu do czasu maluje także dla firmy Douglas

powiem Ci jak to tam, wylgąda, otóż są 2 opcje : albo płacisz za makijaż 70zł lub kupujesz 2 produkty za min. 70 zł i w tym makijaż masz gratis...wybór jest raczej oczywisty
co do umiejętności dziewczyn, to różnie z nimi bywa, niektore nie maja żadnych kursów i też malują...
Jeśli chodzi o makijaż studniówkowy, polecałabym jednak sprawdzoną wizażystkę,
jeśli znasz taka pracującą w Sephorze czy Douglasie to udaj się do niej
podstawą będzie baza i dobrze dobrany podkład, a dobra wiżażystka (niekoniecznie pracująca w perfumeri) powinna go mieć w swoim kuferku
pozdrawiam
__________________
ent
entwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 16:48   #8
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

właśnie byłam w Łodzi a dokładnie w Galerii Łódzkiej w Inglocie..kupiłam kilka rzeczy z Inglota i zaplaciłam 49zł..i zapytałam się dziewczyny jak to jest z makijażem i powiedziała mi że robią tylko 2 rodzaje dzienny w cenie70zł i wieczorowy w cenie90zł..moim skromnym zdaniem nie powinno się płacić za makijaż dodatkowo..

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

mam pytanie do entwine..zastanawiam się nad praktyką bądź pracą sądzisz, że miałabym szansę ją zdobyć w takiej perfumerii?jak to się pracuje itd??byłoby super gdybyś mi odpisała najlepiej na gg9555388..z góry dzięki!!sarah22
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 17:16   #9
entwine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 18
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
właśnie byłam w Łodzi a dokładnie w Galerii Łódzkiej w Inglocie..kupiłam kilka rzeczy z Inglota i zaplaciłam 49zł..i zapytałam się dziewczyny jak to jest z makijażem i powiedziała mi że robią tylko 2 rodzaje dzienny w cenie70zł i wieczorowy w cenie90zł..moim skromnym zdaniem nie powinno się płacić za makijaż dodatkowo..

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

mam pytanie do entwine..zastanawiam się nad praktyką bądź pracą sądzisz, że miałabym szansę ją zdobyć w takiej perfumerii?jak to się pracuje itd??byłoby super gdybyś mi odpisała najlepiej na gg9555388..z góry dzięki!!sarah22
\

Witaj,
nie używam gg wiec postaram sie tutaj odpowiedzieć.Jeśli chodzi o Inglota, to tam tak faktycznie jest,a czy coś jest w cenie czy nie, ustala to pracodawca no i niestety nie można z tym polemizować-polityka firmy.
Jeśli chodzi i pracę w takiej sieciowej perfumerii(wypowiadam się tylko o Douglasie i Sephorze -to miejsca z którymi miałam styczność), to przede wszystkim
na pewno będą pytać Cię o ukończony kurs wizażu, choć też nie zawsze tak jest.Z tego co się orientuję to chyba trudniej o pracę w Sephorze, bo raczej idziesz tam z polecenia.Ale przede wszystkim chodzi o to, czego oczekiwałabyś od takiej pracy, bo tak naprawdę jesteś tam sprzedawcą (tzw konsultantką), a dopiero pózniej wizażystką.
Nie wiem też za bardzo o jaki typ pracy Ci chodzi Owszem, jest dużo szkoleń, bardziej produktowych , bo to na sprzedaż właśnie się stawia w tych firmach hmm namieszałam troche chyba

ale gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało, w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć
__________________
ent
entwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 19:46   #10
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

szczerze mówiąc to na pracę nie liczę..bo jestem na ręcie.. ale skoro jestem po szkole to bym chciała chociaż zrobić praktykę bo tak w domu siedzieć to można oszaleć a i przy okazji będę się uczyć..tylko wogóle nie wiem jak się za to zabrać..bo mam kilka problemów..mianowicie nie mieszkam w Łodzi.A u mnie nie ma takiej perfumerii z prawdziwego zdarzenia..Sa jakieś salony Urody -ale ja ukończyłam tylko kurs wizażu..i nie wiem jak się rozmawia z szefową/szefem? nie mam doświadczenia bo maluję tylko siebie
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:11   #11
asiuleczka_kubeczka
Rozeznanie
 
Avatar asiuleczka_kubeczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 607
GG do asiuleczka_kubeczka
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Podpinam się pod wątek. Chciałam zapytać czy któraś z Was malowała się w Sephorze. Najbardziej pasowałaby mi Sephora w Plazie, ale jeśli macie kogoś sprawdzonego w Olimpie, to może być. A może macie sprawdzoną wizażystkę, którą możecie polecić i która nie zedrze ze mnie mocno. Błagam pomóżcie!
asiuleczka_kubeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 00:38   #12
sandraxt22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

osobiscie polecam makijaz w sephora mnie malowano trzy razy i bylam bardzo zadowolona naprawde to super sprawa na wieksza impreze kiedy chce sie wygladac extra dodam jeszcze ze make up trzyma sie super przez cala noc i kosztuje 49zl!! dla mnie bomba bo kosmetyczka nie urazajac bierze dwa razy tyle!! makijaz w sephora jest rownie profesjonalny jak i jego cena!!!!
sandraxt22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 17:49   #13
babelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Witam Dziewczyny zaryzykowałam i skorzystałam z makijażu w Sephorze w Olimpie i byłam bardzo zadowolona. Makijaż trzymał się wspaniale przez całą studniówkę i wyglądał naprawdę dobrze polecam
babelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 09:19   #14
kina3003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Ja wczoraj byłam w Sephorze (C.H. Arkadia, Warszawa) na makijażu wieczorowym i makijaż był naprawdę przepiękny, wszyscy znajomi i nawet nieznajomi byli pod wrażeniem. Makijaż kosztował 49zł, czyli niewiele.
Makijażystka była bardzo miła i ciepła, z resztą jak większość Pań pracujących w Sephorze.

Wszystkim polecam Panią Ewelinę z Sephory w Arkadii.
kina3003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 15:02   #15
equi
Raczkowanie
 
Avatar equi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Sephora makijaże

mam takie pytanko, szukałam podobnego tematu, ale nie trafiłam. Wiem, że w Sephorze jest specjalne stanowisko i juz nie raz widziałam jak kogoś tam panie malowały, ale zastanwiam się, bo kiedys na stronie wyczytałam, że mozna tam zrobic makijaż dzienny czy wieczorowy za opłatą (czyli normalnie sie płaci tak jak w salonie) a na początku myslałam, że po prostu może wizażystka dobiera tam makijaż, pomaga, radzi, jak się malować i myslałam, ze jest do darmowe, jak to jest naprawdę?
equi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:14   #16
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Sephora makijaże

podobno jeśli do jakiejś kwoty (ustalonej z góry ok.200zł) zakupisz kosmetyki w Sephora makijaż masz gratis.. jeśli nie zakupisz to za makijaż płacisz..








[glamour]555653[/glamour]

Edytowane przez sarah22
Czas edycji: 2010-05-15 o 21:44
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:59   #17
ewelynsowa
Przyczajenie
 
Avatar ewelynsowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Sephora makijaże

W Sephorze konsultantka może Ci zrobić makijaż "flash", czyli nałożyć na buzię podkład jeżeli chcesz sprawdzić jak zachowa się na Twojej buzi, czy na przykład pomadkę czy kredkę aby sprawdzić kolor.
A wszytskie inne, wykonywane "na krzesełku" są płatne. Tyle ja wiem, zawsze, jeżeli chciałabyś makijaż, możesz się zapytać
ewelynsowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 16:32   #18
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Sephora makijaże

w douglasie jest chyba tak, że jeśli kupisz kosmetyk powyżej 50 zl, to zazwyczaj dostajesz zaproszenie na makijaż gratis bądź tez na manicure gratis.
przynajmniej ja zawsze dostaję coś takiego gratis, a nie mam żadnej karty stalego kl czy coś takiego. zaproszenie jest ważne z 3 miesiące
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:35   #19
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Sephora makijaże

ja kiedyś dostałam "zaproszenie" w Douglasie tylko, że słowne....dodam, że nie robiłam zakupów za 50zł tylko za ponad200zł i mam kartę Douglasu....







[glamour]555653[/glamour]

Edytowane przez sarah22
Czas edycji: 2010-05-15 o 21:44
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 19:54   #20
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Sephora makijaże

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
w douglasie jest chyba tak, że jeśli kupisz kosmetyk powyżej 50 zl, to zazwyczaj dostajesz zaproszenie na makijaż gratis bądź tez na manicure gratis.
przynajmniej ja zawsze dostaję coś takiego gratis, a nie mam żadnej karty stalego kl czy coś takiego. zaproszenie jest ważne z 3 miesiące

Dziwne... czesto robilam w Douglasie zakupy powyzej 50zl i jeszcze NIGDY nie dostalam takiego zaproszenia
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 17:48   #21
Motylek1985
Raczkowanie
 
Avatar Motylek1985
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Sephora makijaże

No to ja odpowiem, bo nie gdybam tylko znam to z autopsji

Wymarzyło mi się ze pójdę do wizażysty do sephory lub duglasa, aby zmienić swój wygląd/makijaż, jestem brunetką używam zimnych/chłodnych odcieni makijażu-ciekawa byłam jak wyglądam w innych kolorach(ciepłych) i stwierdziłam ze taka perfumeria będzie doskonała bo maja tam masę kosmetyków wiec każdej z nas mogą coś doradzić.

Przełamałam swoja nieśmiałość bo wiadomo krzesło przeważnie jest na środku i wszyscy patrzą. Przeczytałam na stronie tych perfumerii ze można się umówić na dana usługę, umieszczony był także cennik-są rożne opcje,nauka makijażu, makijaż dzienny,wieczorowy itp.

Przechodziłam obok duglasa poszlam do kasy zapytac ekspedientkę czy jest mozliwosc umowienia sie na makijaz i ile to kosztuje
-Pani powiedziala ze oczywiscie ze jest taka mozliwosc, poleca wybrane dni (wskazała jakie/wydarzenia) w ktorych jest pokaz makijazu wiosennego danej firmy za darmo. Podkreśliłam że mogę zapłacić tylko żeby jakaś profesjonalistka (nie amatorka/praktykantka) wreszcie dobrała mi dobry podkład, bronzer i cienie niekoniecznie z prezentowanej firmy-tak bardzo mi na tym zależało. Pani z uśmiechem powiedziała, że nie trzeba płacić- wizażysta może wykorzystać każdy produkt z perfumerii. Wiec się ucieszyłam i zapisałam.


I wreszcie nastał ten piękny dzień-udałam się na określoną godzinę.
Pierwsze myśl jak zobaczyłam makijaż wizazystki "UCIEKAC!"
Przecież to jest jej wizytówka. Pomyślałam nie uciekam, zostanę. Powiedziałam czego oczekuję, odrazu tekst"Pani sie bardzo ładnie maluje co chce Pani zmienić"-odrazu nasunęła mi się myśl, ze sie obawia ze nie wymaluje mnie ładniej. Pytam jakie cienie mi pasuja, bo maluje sie szarosciami pasuja mi brazy? ona ze wszystko mi pasuje no chyba raczej nie, bo w zlocie wyglądam jakbym była "obita". kazde moje zapytanie, ja zaginało i ciagle tekst"ale dobrze sie pani maluje,nie zmieniajmy tego" to juz mnie rozłosciło, szkoda ze miałam zmyty makijaz bo bym wyszła.

Miała mi doradzać, uczyć a nawet mi nie dała lustra do ręki musiałam w połowie makijażu poprosić. Bo niby jak ma mi cokolwiek pokazywać jak nie widziałam siebie?? pierwsze spojrzenie szok przeciez nałożyła mi pani 2 tony ciemniejszy podkład, nie widzi pani? nie nie jest ok to te światła z kilometra widać tynk-ponakada mi kremow mase, oczywiście zachwalając jaki to są świetne pozniej fluid, sypki puder,bronzer,roz!!!wyobr azacie sobie jaki tynk??? a za godzine mialam spotkanie. mało tego o godzinie 12.00 zrobiła mi kocie oczy,czarny,granat,blękit !!!!(własnie ona miała taki makijaz)juz nie sie nie pytałam bo wiedziałam ze ta pani tu nie jest od doradzania a od sprzedawania danej marki bo ma z tego procent. Na koncu zapytala czy cos kupuje z tych kosmetowk co mnie malowala-powiedzialam ze prosze zapisac na kartce-zapisala, zapytala czy podoba mi sie makijaz? odpowiedzialam ze nie, ze jest południe a ja wygladam jak wampir. Poszła sobie gdzies. A ja zeby byc ok, kupilam moja ulubioną mascare z innej firm. Tyle Makjaż zmyłam w wc w galerii

Także mi sie nie udało, zle trafiłam-duzo razy widziałam jak faceci malowali,doradzali czy tez inne wizażystki i na serio robili cudo ze zmęczonej twarzy...ważne jest by trafić na kogoś dobrego, najlepiej z polecenia. Jesli chodzi o płatna usługę to nie polecam-lepiej iść do prywatnego/SPRAWDZONEGO makijażysty/tki który potrafi spojrzeć na każdego klienta inaczej...bo każda z nas jest inna...POZDRAWIAM

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
w douglasie jest chyba tak, że jeśli kupisz kosmetyk powyżej 50 zl, to zazwyczaj dostajesz zaproszenie na makijaż gratis bądź tez na manicure gratis.
przynajmniej ja zawsze dostaję coś takiego gratis, a nie mam żadnej karty stalego kl czy coś takiego. zaproszenie jest ważne z 3 miesiące
nie ma czegoś takiego ani w sephorze ani w duglusie-jesli jesteś zainteresowana porostu mówisz i się umawiasz albo dzwonisz i ustalasz termin.

co do płatności to jeśli nie ma "wydarzeń" czyli darmowych pokazów danej marki to płacisz za makijaż 70zł abo kupujesz coś za min 70zł.

Tyle-oczywiście musisz miec kartę danej perfumerii, ale mozna wyrobic nawet w dniu makijazu .

Edytowane przez Motylek1985
Czas edycji: 2010-05-13 o 17:52
Motylek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 18:23   #22
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Sephora makijaże

Dobrze ze to wszystko napisalas. Ja tak wlasnie sobie troche wyobrazilam to ich malowanie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:00   #23
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

A ktoś wie jak to jest w pasażu grunwaldzkim we Wrocławiu? Czy są ta dobre wizażystki
Na ich stronie pisze: Piękna na wieczór (makijaż wieczorowy) - 30 zł
A większość w Was pisze, że płaciła 49 zł.
Czy mogę się umówić na makijaż, bez kupowania produktów? I czy lepiej się wcześniej umówić, czy poprostu "przyjść na żywioł"?
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:54   #24
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Sephora makijaże

Cytat:
Napisane przez Motylek1985 Pokaż wiadomość
No to ja odpowiem, bo nie gdybam tylko znam to z autopsji

Wymarzyło mi się ze pójdę do wizażysty do sephory lub duglasa, aby zmienić swój wygląd/makijaż, jestem brunetką używam zimnych/chłodnych odcieni makijażu-ciekawa byłam jak wyglądam w innych kolorach(ciepłych) i stwierdziłam ze taka perfumeria będzie doskonała bo maja tam masę kosmetyków wiec każdej z nas mogą coś doradzić.

Przełamałam swoja nieśmiałość bo wiadomo krzesło przeważnie jest na środku i wszyscy patrzą. Przeczytałam na stronie tych perfumerii ze można się umówić na dana usługę, umieszczony był także cennik-są rożne opcje,nauka makijażu, makijaż dzienny,wieczorowy itp.

Przechodziłam obok duglasa poszlam do kasy zapytac ekspedientkę czy jest mozliwosc umowienia sie na makijaz i ile to kosztuje
-Pani powiedziala ze oczywiscie ze jest taka mozliwosc, poleca wybrane dni (wskazała jakie/wydarzenia) w ktorych jest pokaz makijazu wiosennego danej firmy za darmo. Podkreśliłam że mogę zapłacić tylko żeby jakaś profesjonalistka (nie amatorka/praktykantka) wreszcie dobrała mi dobry podkład, bronzer i cienie niekoniecznie z prezentowanej firmy-tak bardzo mi na tym zależało. Pani z uśmiechem powiedziała, że nie trzeba płacić- wizażysta może wykorzystać każdy produkt z perfumerii. Wiec się ucieszyłam i zapisałam.


I wreszcie nastał ten piękny dzień-udałam się na określoną godzinę.
Pierwsze myśl jak zobaczyłam makijaż wizazystki "UCIEKAC!"
Przecież to jest jej wizytówka. Pomyślałam nie uciekam, zostanę. Powiedziałam czego oczekuję, odrazu tekst"Pani sie bardzo ładnie maluje co chce Pani zmienić"-odrazu nasunęła mi się myśl, ze sie obawia ze nie wymaluje mnie ładniej. Pytam jakie cienie mi pasuja, bo maluje sie szarosciami pasuja mi brazy? ona ze wszystko mi pasuje no chyba raczej nie, bo w zlocie wyglądam jakbym była "obita". kazde moje zapytanie, ja zaginało i ciagle tekst"ale dobrze sie pani maluje,nie zmieniajmy tego" to juz mnie rozłosciło, szkoda ze miałam zmyty makijaz bo bym wyszła.

Miała mi doradzać, uczyć a nawet mi nie dała lustra do ręki musiałam w połowie makijażu poprosić. Bo niby jak ma mi cokolwiek pokazywać jak nie widziałam siebie?? pierwsze spojrzenie szok przeciez nałożyła mi pani 2 tony ciemniejszy podkład, nie widzi pani? nie nie jest ok to te światła z kilometra widać tynk-ponakada mi kremow mase, oczywiście zachwalając jaki to są świetne pozniej fluid, sypki puder,bronzer,roz!!!wyobr azacie sobie jaki tynk??? a za godzine mialam spotkanie. mało tego o godzinie 12.00 zrobiła mi kocie oczy,czarny,granat,blękit !!!!(własnie ona miała taki makijaz)juz nie sie nie pytałam bo wiedziałam ze ta pani tu nie jest od doradzania a od sprzedawania danej marki bo ma z tego procent. Na koncu zapytala czy cos kupuje z tych kosmetowk co mnie malowala-powiedzialam ze prosze zapisac na kartce-zapisala, zapytala czy podoba mi sie makijaz? odpowiedzialam ze nie, ze jest południe a ja wygladam jak wampir. Poszła sobie gdzies. A ja zeby byc ok, kupilam moja ulubioną mascare z innej firm. Tyle Makjaż zmyłam w wc w galerii

Także mi sie nie udało, zle trafiłam-duzo razy widziałam jak faceci malowali,doradzali czy tez inne wizażystki i na serio robili cudo ze zmęczonej twarzy...ważne jest by trafić na kogoś dobrego, najlepiej z polecenia. Jesli chodzi o płatna usługę to nie polecam-lepiej iść do prywatnego/SPRAWDZONEGO makijażysty/tki który potrafi spojrzeć na każdego klienta inaczej...bo każda z nas jest inna...POZDRAWIAM

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------



nie ma czegoś takiego ani w sephorze ani w duglusie-jesli jesteś zainteresowana porostu mówisz i się umawiasz albo dzwonisz i ustalasz termin.

co do płatności to jeśli nie ma "wydarzeń" czyli darmowych pokazów danej marki to płacisz za makijaż 70zł abo kupujesz coś za min 70zł.

Tyle-oczywiście musisz miec kartę danej perfumerii, ale mozna wyrobic nawet w dniu makijazu .
padłam
to była pewnie zwykła handlara a nie wizażystka - niestety
też mi się marzył taki makijaż - ale teraz aż boję się iść
a da się tam umówić do konkretnej osoby? czy to kto ma Cię malować pozostaje niespodzianką?
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 17:33   #25
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Sephora makijaże

Ja kiedyś kupowałam podkład w Sephorze i "wizażysta" mnie pomalował nim wcześniej, żeby mnie zachęcić do zakupu - wszystko wykonywał kosmetykami Smashbox.
Podkład ok, kolor dobrał dobry, ale.... rzęsy to miałam sklejone tuszem w kilka "gałązek", smokey eyes mocno czarne w środku dnia, a na policzkach róż w pąsowym odcieniu - podczas gdy karnację mam ciepłą i pasują mi raczej bronzery i róże brzoskwiniowe i ceglaste.
Jak się zobaczyłam w lustrze...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 22:54   #26
kasienka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Dziewczyny jak chcecie jakaś sprawdzoną wizażystke w Łodzi to moge wam podac namiary i nie bierze duzo a makijaze robi nie ziemskie to jej numer 666-379-939.
kasienka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 20:36   #27
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Makijaże w Douglas/Sephorze(cena?)

Witam

planuje zrobic sobie makijaz na studniowke (wieczorowy)w którejś z tych perfumerii, czy wiecie moze ile taka przyjemnosc moze kosztowac?
a moze macie jakies doswiadczenia?

po prostu chcialabym miec to z glowy, cale to szykowanie sie, zeby chociaz z makijazem sie nie meczyc i zeby byl on wykonany caly z b dobrych kosmetykow, zeby mi od razu nie splynal

a z kolei boje sie ze zwykla kosmetyczka wzielaby jednak wiecej a makijaz bylby wykonany glownie kosmetykami jednej firmy.

podpowiedzcie cos
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 21:15   #28
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Makijaże w Douglas/Sephorze(cena?)

Ja mogę tylko powiedzieć, że co jakiś czas dostaję zaproszenie na wykonanie makijażu albo zabiegu w perfumerii Douglas i zawsze jestem zadowolona. Co do kosztów to nic nie płacę.

Jeżeli chcesz mieć dobrze wykonany makijaż to poszukaj lepiej dobrej wizażystki lub kosmetyczki, której makijaże widziałaś lub możesz gdzieś obejrzeć i ocenić. W perfumeriach pracują różne osoby i czasami ich sposób wykonywania makijażu może Ci zupełnie nie podpasować i co wtedy? Pozatym to nie kwestia kosmetyków, a umiejętności. Ja swój makijaż studniówkowy powierzyłam kosmetyczce w renomowanym salonie, a wyszłam z naprawdę marnym efektem. Pani mogła włożyć w to choć trochę serca, ale nie zrobiła tego i wyglądałam 'codziennie'.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 08:42   #29
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Makijaże w Douglas/Sephorze(cena?)

W Sephorze makijaż ekspres - 25 zł, wieczorowy chyba 49 zł [piszę z pamięci, bo kiedyś dostałam od nich taką karteczkę, więc nie jestem do końca pewna].
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 09:24   #30
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Makijaże w Douglas/Sephorze(cena?)

Z tego co pytałam jakiś czas temu w Douglasie to można zrobić makijaż wieczorowy za 79 zł albo jeśli zakupisz 2 kosmetyki w tej cenie u nich to masz za darmo. Lepiej iść do inglota, tam raz w tygodniu malują całkowicie za darmo
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-24 16:35:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.