szare myd³o a krêcone w³osy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2005-06-28, 18:48   #1
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeñ
Wiadomo¶ci: 2 124

szare myd³o a krêcone w³osy


na forum uroda na gazecie znalaz³am watek o wp³ywie szarego myd³a na skrêt w³osów. podobno w³os duzo lepiej siê krêc± po umyciu szarym myd³em. czy ktos ma jakie¶ do¶wiadczenia z szarym myd³em?
canile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-28, 20:11   #2
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 288
Dot.: szare myd³o a krêcone w³osy

Nigdy o czyms takim nie s³yszalam. Ja mam w³osy troszke falowane i gdy po umyciu w wilgotne w³osy wetre pianke znacznie bardziej sie kreca
Asik_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-05, 18:10   #3
patryniamisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: London - Highams Park
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: szare myd³o a krêcone w³osy

Cytat:
Napisane przez canile Poka¿ wiadomo¶æ
na forum uroda na gazecie znalaz³am watek o wp³ywie szarego myd³a na skrêt w³osów. podobno w³os duzo lepiej siê krêc± po umyciu szarym myd³em. czy ktos ma jakie¶ do¶wiadczenia z szarym myd³em?
Witaj Canile chcialam Tobie dac odpowiedz na pytanie, ktore zadalas troche czasu temu. Owszem szare mydlo nie tylko pomaga w kreceniu sie wlosow, ale rowniez wzmacnia ich konce, dzieki myciu nim wlosow, wlosy sa gladsze, miekkie w dotyku i zdrowsze, nie przesuszaja sie szybko, pod warunkiem, ze suszysz ich naturalnie, suszarka po uzyciu szarego mydla, moze byc nie zbyt przyjemnym doswiadczeniem. Ale decydujac sie na uzywanie tego oto produktu musisz przygotowac sie na to ze pojawic ci sie moze na glowie lupiez, ktory niestety jest trudny do zwalczenia, wlosy bede trudne do rozczesania. Ja osobiscie polecam ten pradawny sposob na mycie wlosow przekazany mi od mojej matki.

Pozdrawiam Patrycja
patryniamisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.