maseczka mocno regenerująca?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-23, 12:32   #61
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: maseczka mocno regenerująca??

dziękuję Iff

ja co miesiąc praktycznie chodzę do innego salonu fryzjerskiego, większość pracuje na Welli albo L'Orealu, jeden chyba na Goldwellu, ale takich ze Schwarzkopfem jeszcze nie widziałam możesz mi zdradzić, gdzie się zaopatrujesz w to cudeńko we Wrocławiu (w jakim salonie), to może ja w mojej pyrowej wiosce też znajdę??
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 12:42   #62
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: maseczka mocno regenerująca??

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini
dziękuję Iff

ja co miesiąc praktycznie chodzę do innego salonu fryzjerskiego, większość pracuje na Welli albo L'Orealu, jeden chyba na Goldwellu, ale takich ze Schwarzkopfem jeszcze nie widziałam możesz mi zdradzić, gdzie się zaopatrujesz w to cudeńko we Wrocławiu (w jakim salonie), to może ja w mojej pyrowej wiosce też znajdę??
A skąd jestes? Ja we wrocławiu kupuję w salonie, gdzie bazuja na L'oreal'u i Schwarzkopf'ie. Niedaleko Galerii Dominikańskiej - nie mam teraz mapy a serwisowa mapa www jest chwilowo nieczynna, więc nie mam skąd wziąc nazwy ulicy, ale jak znajdę, to napiszę.

Poza tym w niektórych hurtowniach fryzjerskich można je dostać podobno, ale ja takiej jeszcze nie znalazłam. :/ Jeśli nie bedziesz umiala znaleźć u siebie, to daj mi znać, kupię tu u mnie i Ci wyślę. No o ile będziesz zdecydowana.
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 15:28   #63
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: maseczka mocno regenerująca??

hehe pyrowa wioska = poznań

co do zdecydowania to raczej jestem wolę coś poleconego niż tak w ciemno kupować, bo ilość masek regeneracyjnych na rynku potrafi zwalić z nóg

na razie poszukam u siebie, w końcu jakiś salon schwarzkopfowy musi być w ostateczności zahaczę o hurtownie fryzjerskie, na szczęście jedna akurat znajduje się po drugiej stronie ulicy a jak nie to odezwę się do Ciebie
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 17:26   #64
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: maseczka mocno regenerująca??

Odswiezam watek Mozecie polecic jakas dobra maseczke regenerujaco-nawilzajaca dostepna w drogeri badz aptekach (na profesjonalne nie mam kasy)?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 06:36   #65
PolisS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: maseczka mocno regenerująca??

TO [Mil Mil Professiona] jest świetne! Już po jednym użyciu widać rezultaty. Włosy zdecydowanie gładsze i zauważalnie mniej zniszczone.
PolisS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 10:07   #66
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: maseczka mocno regenerująca??

Ja jak do tej pory z profesjonalnych kosmetyków używałam maski, szamponu i odżywki Absolut Repair L'oreala, odżywki wzmacniającej i kuracji wzmacniającej Biolage Matrixa, kuracji do włosów farbowanych Biolage Matrixa, odżywki Kerasilk Rich Treatment Goldwella i żadna z nich nie pomogła mi na łamiące się włosy. Teraz od niedawna używam odżywki Kerasilk Ultra Rich Goldwella i maskę papajową Inebrya. Mam nadzieje, że ten zestaw się sprawdzi. Następnym razem kupię zachwalany przez Was Rigenol. Mam też ochotę na kosmetyki Schwarzkopf'a.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 11:33   #67
ania_lublin
Raczkowanie
 
Avatar ania_lublin
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 385
Dot.: maseczka mocno regenerująca??

ja stosuje raz na 2-3 tygodnie ampulke absolut repair i efekty sa widoczne, wloski sa bardziej jedwabiste, koncowki mniej przesuszone, aha dodatkowo uzywam szamponu absolut repair, mysle, ze ten duet swietnie sie sprawdza
ania_lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 15:34   #68
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: maseczka mocno regenerująca??

Ja mam moje długie farbowane włosy uratowałam (po trwałej) tym:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-placenta.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ntial-oil.html

polecam z czystym sercem!!
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.