co zrobic zeby z ciemnych uzyskac - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 12:35   #1
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598

co zrobic zeby z ciemnych uzyskac


co zrobic zeby z ciemno brazowego uzyskac platynowy bląd?? wiem wiem rozjasniacz ,kiedys chodzilam po wszystkich fryzjerach i zaden nie chcial sie podpisać pod tym ze wyjdzie mi jasny bląd ,powiedzieli ze moga wyjsc rude nie ma takich srodkow na rynku?? czy to fryzjerzy w moim miescie sa tacy beznadziejni??
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 13:08   #2
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: co zrobic zeby z ciemnych uzyskac

co zrobic? przede wszystkim uzyc wyszukiwarki i wpisac slowo: dekoloryzacja.
a po drugie - nie wyjdzie ci platyna, ewentualnie spalona guma w kolorze platyny.
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 13:19   #3
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: co zrobic zeby z ciemnych uzyskac

Było dużo wątków na ten temat. Nie uda Ci się pozbyć ciemnego koloru włosów bez ich zniszczenia. Dlatego zastanów się lepiej czy na prawde chcesz ten blond..
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:15   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: co zrobic zeby z ciemnych uzyskac

masz wlosy naturalne czy farbowane?

jezeli naturalne to latwiejsza sprawa, ale trzeba oddac sie w rece dobrego fryzjera, aby kolor wygladal przyzwoicie, sama tego dobrze nie zrobisz

jezeli masz jednak wlosy farbowane ciemnymi farbami, wrzuc do wyszukiwarki slowo "dekoloryzacja", jest na tem temat caly watek zbiorczy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 18:19   #5
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: co zrobic zeby z ciemnych uzyskac

A mi się udało.Miałam ciemny brąz z wiśniowymi refleksami i udało mi się przefarbowac na jaśniutki blond.Nie żaden żółty.Ale za to za jaką cenę.Do dziś mi włosy ,,leca" chociaz wczesniej się to nie zdarzało(a minął już rok).I tak po pół roku powróciłam do brązu(obecnie wiśniowe).

Wtedy po prostu trafiłam na dobrego fryzjera,i nie wyszedł żółty czy rudy tlyko taka ładna platyna.Ale się zastanów,bo to ci bardzo zniszczy włosy.
A jak masz długie to się naprawdę ,powaznie zastanów,bo po rozjasnianiu bardzo trudno je rozczesać,wypadają itd.

Co innego z blondu na brąz,a co innego z brązu na blond.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 19:09   #6
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: co zrobic zeby z ciemnych uzyskac

ja tez odradzam, jeszcze niedawno tez probowalam i efektem sa moje obciete wloski choc nie fsrbowalam sama, nie naraz tylko pasemkami probowalam dojsc do blondu. Jednak wloski mocno sie zniszczyly, a zniszczone wlosy to zadna ozdoba chocby nie wiem jak piekny kolor mialy
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 17:14   #7
Angel1306
Raczkowanie
 
Avatar Angel1306
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 37
GG do Angel1306
Dot.: co zrobic zeby z ciemnych uzyskac

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
co zrobic zeby z ciemno brazowego uzyskac platynowy bląd?? wiem wiem rozjasniacz ,kiedys chodzilam po wszystkich fryzjerach i zaden nie chcial sie podpisać pod tym ze wyjdzie mi jasny bląd ,powiedzieli ze moga wyjsc rude nie ma takich srodkow na rynku?? czy to fryzjerzy w moim miescie sa tacy beznadziejni??
To wszytsko zalezy od tego czy Twoje wlosy sa naturalne czy farbowane. A jesli farbowane to jaka farba bo to tez ma ogromne znaczenie. Jezeli Twoje wlosy sa naturalne to nie ma najmniejszego problmeu z ich przefarbowaniem tylko pamietaj zeby z tym udac sie do bardzo dobrego fryzjera bo nie sztuka jest nalozyc rozjasniacz. Byc moze bedziesz musiala stopniowo schodzic do blondu np. poprzez balejage badz pasemka. Zalezy w jakim stanie sa tez Twoje wlosy.
Jezeli Twoje wlosy sa farbowane Palett to zapomnij o blondzie
Angel1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 17:47   #8
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: co zrobic zeby z ciemnych uzyskac

2 dni temu poddałam się dekoloryzacji włosów z prawie czarnych na blond i jestem bardzo zadowolona. Włosy mam nie zniszczone, ale moze temu ze nie wiedza co to jest suszarka, prostownica, zele, lakiery, itp.
miałam nakładany 2 rady dekoloryzator, później rozjaśniacz, a na koniec farba . Włoski są sliczne, błyszczące i jak na razie wypada ich mniej niż przed zabiegiem.
Jestem bardzo zadowolona. Tak więc jeśli nadal o tym myślisz to poszukaj dobrego fryzjera z doświadczeniem
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.