Zły odcien. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-30, 13:17   #1
maruden
Raczkowanie
 
Avatar maruden
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 109

Zły odcien.


Otóż moim problemem jest to, iż byłam przedwczoraj u fryzjerki aby zafarbowała mi odrosty. Moze to mój błąd bo nie powiedziałam jej ze chcę farbe. Ale czeszę sie u niej od 1,5 roku i zawsze była dobra. Widac po moich włosach wyraźnie ze na nich jest farba... a nie są one utleniane. A tu co?
ZONK.
Ona mi te odrosty utleniła : O...
wiem ze jestem głupia, ale po prostu nie zwróciłam uwagi... pewnie z przyzwyczajenia oddałam się w jej ręce itp. Ale czasu nie cofnę stąd pytanie do was.
Moze tak bardzo róznicy nie widac.... ale jednak w słoncu oddziela sie wyraźna granica... p
o jak długim czasie po utlenianiu mogę połozyc farbe zeby mi włosow nie spaliło? ... ehhh


__________________
64kg 30.03
62kg 06.04

54.... ??


<szklanka do połowy pełna> xD
maruden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 15:31   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zły odcien.

Cytat:
Napisane przez maruden Pokaż wiadomość
Otóż moim problemem jest to, iż byłam przedwczoraj u fryzjerki aby zafarbowała mi odrosty. Moze to mój błąd bo nie powiedziałam jej ze chcę farbe. Ale czeszę sie u niej od 1,5 roku i zawsze była dobra. Widac po moich włosach wyraźnie ze na nich jest farba... a nie są one utleniane. A tu co?
ZONK.
Ona mi te odrosty utleniła : O...
wiem ze jestem głupia, ale po prostu nie zwróciłam uwagi... pewnie z przyzwyczajenia oddałam się w jej ręce itp. Ale czasu nie cofnę stąd pytanie do was.
Moze tak bardzo róznicy nie widac.... ale jednak w słoncu oddziela sie wyraźna granica... p
o jak długim czasie po utlenianiu mogę połozyc farbe zeby mi włosow nie spaliło? ... ehhh


czytalam ten post pare razy ale nie do konca rozumiem o co Ci chodzi

jaki masz naturalny kolor wlosow? jakiego koloru byla reszta wlosow przed wizyta?

przeciez do farbowania zawsze uzywa sie utleniacza. do blondow silniejszego, do brazow slabszego.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 15:49   #3
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Zły odcien.

no coz ja tez przeczytalam twoj post kilka razy i nie bardzo moge sie polapac :/
skoro utlenila ci odrosty to rozumiem, ze kolor ktory chcesz miec na glowie i ktory masz jest jasniejszy od twojego naturalnego? FARBĄ włosów nie rozjasnisz, nie wiem o co chodzi z tym strasznym utlenianiem. przy rozjasnianiu ciezko jest uniknac nieco innego odcienia odrostow po pierwszym rozjasnianiu, z czasem roznica sie zaciera.
watpie zeby fryzjerka ci te wlosy UTLENILA. mogla ci je rozjasnic, ale utlenic to chyba tylko woda utleniona a tego to fryzjerkki zdaje sie zadne nie stosuja.
napisz jasniej, pomyslimy wtedy
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.