Szukam lekarza... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 07:39   #1
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136

Szukam lekarza...


Hey moze to jest głupie pytanie ale ja nie wiem....czy jest jakiś specjalista od wypadania włosów? który zrobi mi rożne badania i powie jaka jest tego przyczyna? pytam bo ani dermatalog ani ginekolog mi nie chcą pomoc, u lekarza od chorób tarczycy tez byłam, wiec nie wiem już czego sie złapać
ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 07:50   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Szukam lekarza...

wejdz w watki o wypadaniu wlosow, piszemy tam o prezyczynach wypadania i ratowaniu tej przyczyny
jezeli lekarze ci nie moga pomoc, to musisz znalezc przyczyne sam w sobie i jej poprostu zapobiegac
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:15   #3
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Szukam lekarza...

tylko ze widzisz ja juz nie mam sily czytac i probowac stosowac rozne rzeczy , bo nic mi nie pomaga a jest coraz gorzej chialam po prostu wiedzieć czy jest ktos taki na swecie ktory konkretnie w tym moze mi pomoc...
ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:28   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Szukam lekarza...

jezeli nie przeczytasz i nie wezmiesz tego do siebie, tzn porad itd to ci zaden lekarz nie pomoze ...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:32   #5
Weroniqa
Raczkowanie
 
Avatar Weroniqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 69
Dot.: Szukam lekarza...

Wez przeczytaj ten watek Jak juz to chyba tylko dermatolog ale nie wiele zdziala
__________________
Weroniqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:28   #6
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Szukam lekarza...

to nie chodzi o to ze ja nieche przeczytac, tylko tam jest tyle porad, ze niewiadomo na co sie zdecydowac, wszystkiego tez nie mozna stosowac, na kazdego dzial cos innego...a moj dermatolog to ....az szkoda mowic.
ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:09   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Szukam lekarza...

oki, to po koleji..
czy przeczytałaś chociaż jakie mogą być przyczyny wypadania? czy porównałaś to moze ze swoim przypadkiem
napisz mi , czy farbujesz wlosy , jak tak to czym?i jak często? czy chorujesz /chorowałaś na cos ostatnio?
jak długo juz trwa wypadanie? czym pielgnujesz wlosy?
czy slyszalas juz o badaniu wlosa?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 18:10   #8
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Szukam lekarza...

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
oki, to po koleji..
czy przeczytałaś chociaż jakie mogą być przyczyny wypadania? czy porównałaś to moze ze swoim przypadkiem
napisz mi , czy farbujesz wlosy , jak tak to czym?i jak często? czy chorujesz /chorowałaś na cos ostatnio?
jak długo juz trwa wypadanie? czym pielgnujesz wlosy?
czy slyszalas juz o badaniu wlosa?
Tak czytałam nawet ksiazke tombaka z poradami zdrowotnymi ale tam nie byłoa za wiele o włosach z forum zdecydowałam sie na seboradin vichy teram mam dermena szampon zazywam revalid i ostatnio kupilam vitapil mam tez taka wcierke do włosow co mi lekarz przepisuje i robi sie ja w aptece jesli chodzi o farbowanie to moze tryz razy farbowałam loreal ale to nie byla farba tylko szampon co mial sie trzymac szesc tyg włosy wzpadaja mi od czerwca: wiem ze jest jakies badanie czytalam na necie badaja sto wlosow i mowia czy sa martwe i jaka jest przycznahmmmmjuznaprawde glupieje
ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 21:34   #9
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Szukam lekarza...

ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 22:17   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Szukam lekarza...

ale moja droga, Ty domysłami nie zwalczysz przyczyny.... a środki , których sie używa tez potrzebuj czasu aby zadziałały
piszesz ze wszystko przeczytałaś, i nic nie pasuje do Ciebie... na pewno , ktoras z przyczyn jest powodem wypadania... a moze po prostu wypadają Ci włosy w normie , czyli do 100 dziennie a Ty sie niepotrzebnie zamartwiasz?

moze jeszcze sprobuj tego badania wlosa, tylko musisz miec co najmniej 3 cm odrost.. możliwe ze po prostu brakuje jakiegos pierwiastka np selenu ,potasu? nie da sie zgadywać i zastanawiać , bo z tego nic nie wynika, po prostu albo biorąc leki badz cierpliwa..
sprobuj tez pic takiej mikstury: łyżeczka drożdży, takich do pieczenia w kostce łyżeczka cukru lub miodu , rozetrzyj to ze soba i zalej do pol szklanki, wrzącym mlekiem lub wrząca woda, ostudź i pij rano i wieczorem przez 6 tygodni , wiem ze bardzo pomaga na wypadanie wlosow a do tego wzmacnia system nerwowy , paznokcie i cere
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 12:12   #11
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Szukam lekarza...

ok dziekuje wiem ze moze to tak wyglada ze jestem nie cierpliwa, ale naprawde długo juz starłam sie tym nie przejmowac ale teraz juz nie mam sil, a czy ty wiesz moze gdzie sie robi takie badania? wiesz wlosy mi napewnoe nie wypadają w normie bo mam przeswity, a nawet nie chce myslec jakie wlosy mialam jeszcze rok temu
ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.