Odżywki koloryzujące - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-07, 11:54   #1
AnkaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 70

Odżywki koloryzujące


Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat odżywek koloryzujących... Kiedyś fryzjerka robiła mi czymś takim czarne pasemka, ale nie zainteresowało mnie wtedy co to dokładnie było. Czy rzeczywiście te produkty działają jak odżywki, czy jest to tylko taka nazwa? No i co z kolorem, które dają? Jest trwały?
Mam teraz włosy pofarbowane na czarno z blond pasemkami. Chciałabym przefarbować je całe na czarno. Czy taka odżywka by się do tego nadawała? Pokryje jasne pasemka? Kolor będzie się zmywał czy nie? Mam bardzo słabe i cienkie włosy, dlatego zaczęłam szukać czegoś co może nie będzie ich dalej niszczyło..
Może któraś z Was może polecić mi jakieś konkretne odżywki koloryzujące?
AnkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:49   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Odżywki koloryzujące

Ja spotkałam się z dwona tego typu produktami ,jeden to ziołowa odżywka koloryzująca Venita , a więc nic innego jak produkt oparty na hennie , podaję linka http://www.twojecentrum.pl/kosmetyki...192,1546,.html
ale nie sądze bys miała tym produktem robione pasemka ( nie ma naturalnej czarnej henny , czarna wytwarzana jest sztucznie , zawiera szkodliwe związki , więc nie jest własciwie stosowana, a w pewnych krajach jak USA zakazana) najciemnejszy kolor to taki fiolet o ile się nie mylę, nie byłam zreszta z tego produktu zadowolona.
Drugi produkt tego typu to Intercosmo Voila Avance , stosowała go kiedyś moja ciocia i była dość zadowolona, ja nie umiem się na ten temat wypowiedzieć, ale ona miała ładne błyszczące włosy. Nie wiem czym ten środek rózni sie tak naprawdę od farb. Podaję link
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=7661
i jeszcze obcojęzyczny ( niestety nie mój język , moze jakas obcykana osoba przetłumaczy) http://www.intercosmoonline.com/Prod...3&Lin=8&Pro=32
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 15:43   #3
AnkaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 70
Dot.: Odżywki koloryzujące

No właśnie, też już gdzieś wyczytałam, ze nie ma czarnej henny, więc musiało to być coś innego. Ale na pewno fryzjerka powiedziała "odżywka koloryzująca"... Może ktoś jeszcze wie coś na ten temat?
AnkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 08:06   #4
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Odżywki koloryzujące

Witam,

ja uzywam takiej odzywki firmy schwarzkopf professional.Jestem zadowolona polebia kolor brazu i trzu sie ok. 3-5 myc, nadaj wlosom blysk i nie niszczy ich.Teraz mam zamiar wyprobowac innej firmy dostepna na allegro
http://www.allegro.pl/item138084531_...etka_59zl.html
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 09:34   #5
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Dot.: Odżywki koloryzujące

Ja mam maske koloryzujaca firmy Loreal Elvital color ******* do wlosow blond i jestem super zadowolona wlosy po niej sa pieknie wysrebrzone i miekkie w dotyku. Wlosy nie placza mi sie podczas suszenia. Jestem naprawde zadowolona!!! Nie wiem tylko czy te maski sa w Polsce ja mieszkam w Niemczech i tutaj bez problemu mozna ja kupic. Wiem ze sa jeszcze podkreslajace kolor brazowy i czerwona chyba do wlosow w takich odcieniach.
mruff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 16:29   #6
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Odżywki koloryzujące

bylam dzis u fryzjera i zaproponowała mi zabieg koloryzujacy odzywka .. zdziwilam sie i zainteresowałam.
czytalam w internecie i wlasnie jest wiele odzywek koloryzujacych nie wiem czy oplaca sie isc do fryzjera i wydawac -w moim przypadku- 80 zł na taki zabieg jesli sie to zaraz zmyje. lepiej kupic lepsza odzywke choc itak tansza niz u fryzjera.. hmm nie wiem co mam myslec o tym:|
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.