Nowy kolor włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-01, 08:01   #1
mirahz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5

Nowy kolor włosów


Prosze o pomoc,chcialam zmienić kolor włosów.Jestem naturalną ciemną blondynką,zielono-niebieski oczy,jasna karnacja,na policzkach lekki rumień(nie nawidze się w czerwieniach)ciemna oprawa oczu.W tej chwili mam blond pasemka w których wyglądam dobrze gdy jestem opalona,teraz twarz jest szara,nijaka,a włosy podkreślają jeszcze to wrażenie.Bardzo proszę o dobranie mi innego koloru,moze być kilka-dobrze czuje się w pasemkach,balajażu.Czy powinnam przefarbować całe włosy i dopiero robić nowe pasemka czy na bazie swoich naturalnych.Mam krótkie,"postrzępione"wło sy.Jakich farb używać żeby kolor był trwały?Farbuje włosy sama,bo do dobrego fryzjera daleko...Bardzo proszę o pomoc .
mirahz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-01, 12:00   #2
aniakarnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 69
Re: Nowy kolor włosów

Osobiście odradzam Ci robienie balejażu w domu.Do tego potrzebna jest wprawna ręka. Lepiej samemu zafarbować całe włosy , a potem tylko odrosty.A może lepiej nie zmieniać koloru włosków a udać się do solarium?? Na pewno lepiej nie farbować całych żeby jeszcze robić na tym balejaż. Tego Ci stanowczo odradzam. Będziesz miała zniszczone włosy i ciągłe farbowania odrostów.
aniakarnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-03, 07:51   #3
mirahz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5
Re: Nowy kolor włosów

Dziękuje za rade.W dalszym ciągu proszę o rady co do koloru.Zdecydowanie chcę go zmienić,a obawiam się,że go źle dobiorę.
mirahz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-03, 15:03   #4
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: Nowy kolor włosów

Wydaje mi się, że masz zimną tonacje (jesteś typem urody lata) a pasemka masz w kolorze złotawym blond i dlatego wydaje Ci się, że to nie pasuje i nieładnie wygląda. Możesz albo przyciemnić cerę (ale odradzam solarium) albo rozjaśnić włosy do platynowych (pasują do zimnych typów urody) lub zmienić ich odcień na bardziej chłodny jakąś płukanką (chyba Celia ma płukankę do włosów rozjaśnianych)
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 20:02   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Nowy kolor włosów


przy ciemnej oprawie oczu i Twoim kolorze oczu, powinnaś dobierać zimne odcienie farb, co nie znaczy że musza to być szarosci kolor gorzkiej czekolady rozświetlony jasnymi pasmami, moze być w formie pasemek lub na całości i pasemka pomiędzy, mahoniowo miedziany i rozswietlenie, to tylko kilka propozycji, mozna zrobić łaczenie tych kolorów , poniewaz masz krótkie postrzępione włoski to np. konce jaśniejsze
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 19:11   #6
kasqaa
Przyczajenie
 
Avatar kasqaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 27
Dot.: Nowy kolor włosów

Witam,
też chciałabym dostać poradę
Włosy mam jasno-brązowe/ciemny blond z lekko rudawo-złotym połyskiem. Cerę mam raczej jasną, beżową z różowymi policzkami, oczy ciemno niebieskie, oprawa oczu jasna -rzęs prawie nie widać jeśli ich nie umaluje brwi identyczne w kolorze włosów. Obecnie farbuję się na jasne blondy (niestety odrost zawsze zółty wychodzi) ale powoli już mi się nudzi ten kolor...
Może ktos doradzi mi jakiś kolorek? Może być nawet radykalna zmiana jestem otwarta na propozycje
kasqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.