farba? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 16:38   #1
ellena24
Raczkowanie
 
Avatar ellena24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
GG do ellena24

farba?


Witam kochani jakis czas temu miałam dekoloryzacje na włosach po tym czasie nałozono mi kilkakrotnie farbe ,ktora za kazdym razem miałabyc podobna do mojego koloru czyli jasnego brazu,niestety za kazdym razem wychodzi rudawy i do tego czerwono rudawe refleksy.Farba zmywa sie srednio po 6 myciach i zostaje mi to co uzyskałam po dekoloryzacji.Szukam farby na tyle mocnej by pokryła rudawy połysk na włosach i da mi chłodny odcien brazu,moze ktoras z Was wie cos na ten temat bardzo prosze dajcie znac
ellena24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:13   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: farba?

przechodziłam przez to i wiem, ze moze byc ciezko.

dekoloryzowane wlosy przechodza w czerwien, na dluzej ciezko utrzymac chlodny odcien, trzeba farbowac czesciej.

mi pomagala plukanka matowo-szara Flor Illum, ale nie jest juz produkowana, a jej zamiennika nie znalazlam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:27   #3
ellena24
Raczkowanie
 
Avatar ellena24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
GG do ellena24
Dot.: farba?

własnie kazdy fryzjer mowi tak samo ze sie uda ale jak wychodze od fryzjera mam dosc myslłam o profesjonalnych farbach ale boje sie ze efekt bedzie taki sam......
ellena24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 23:04   #4
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: farba?

To i ja się dołączę... Też mam ciemne włoski, ale non stop walczę z przebłyskami rudawo, czerwonawymi... Nie chcę ich!! Chcę głęboki, ciemnobrązowy kolor, który w słońcu taki właśnie będzie... Czytałam gdzieś na wizażu o szamponie i odżywce chyba z L'Oreala niwelującym ciepłe przebłyski ale nie mogę tego odszukać
Dziś właśnie farbowałam włosy (wcześniej rozjaśniane do złotawo-rudawego, jasnego brązu) farbą L'Oral Excellence Jasny Brąz. Wyszedł bardzo ciemny. Ładny ale czerwonawe refleksy po uprzednich farbowaniach zostały...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 06:04   #5
ellena24
Raczkowanie
 
Avatar ellena24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
GG do ellena24
Dot.: farba?

Obawiam sie że zostało chodzic z tym co mam....
ellena24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:58   #6
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: farba?

Można jeszcze w akcie desperacji zgolić się na zero Wtedy na pewno nie będziemy miały rudych refleksów!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:42   #7
sopra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: farba?

Witam.
Jeśli robie coś nie tak to z góry przepraszam,ale pierwszy raz postanowiłam coś napisać na forum i jestem zdesperowana.
Pare dni temu umyśliłam sobie że bede miała bląd włosy(od 6 lat regularnie farnuje je na czarno)i poszłam do fryzjera-sama nie wiem jaki zabieg mi zrobiono ale u nasady mam białe włosy a końce potwornie rude.Na dodatek stwierdziłam ze ten kolor to nie dla mnie bo kiepsko wyglądam.Chciałabym zapytać czy jesli teraz zafarbuje na ciemny kolorek to wyjdzie mi chociaż jakiś bronzik bo pragnę wrócić do czarnego.Strasznie żałuje że zdecydowałam sie na to rozjaśnienie
sopra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 18:01   #8
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: farba?

Wyjdzie wyjdzie, tylko pamiętaj, że na tych jaśniejszych partiach farbę musisz potrzymać dłużej!!!! Ale i tak nie ma gwarancji, że kolor będzie równomierny. No i na pewno będziesz jedną z nas, które to borykają się z miedzianymi przebłyskami na włosach brązowych.... Głowa do góry!! Z jasnego łatwiej jest wrócić do ciemnych!! Gorzej odwrotnie.
Pozdrawiam!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 07:17   #9
ellena24
Raczkowanie
 
Avatar ellena24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
GG do ellena24
Dot.: farba?

wczoraj kupiłam farbe z loreala az mnie korci zeby sprobowac,wydaje mi sei ze zrobie na poczatek na jednym pasmie(kolor to popielaty blad)
ellena24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 07:36   #10
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: farba?

A jaką konkretnie farbę kupiłaś????
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 07:18   #11
ellena24
Raczkowanie
 
Avatar ellena24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
GG do ellena24
Dot.: farba?

loreal popielaty blad ale ciagle boje sie uzyc teraz mam platynowe pasemka i reszta w tym nieszcesnym rudawym połysku,co moze z tego wyjsc??
ellena24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 08:39   #12
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: farba?

W wątku o zimych kolorach brązu dziewczyny pisały, że L'Oreal Preference właśnie popielaty blond fajnie wychładza kolor włosów i niweluje ciepłe przebłyski, więc szanse są. Ale każde włosy są inne i ciężko przewidzieć ostateczny efekt. Cóż.. Zostaje Ci wypróbować. Ja farbowałam na brązie ciemnym popielatym blondem tyle że L'Oreal Excellence i włosy u góry były fajne chłodne ale reszta już i tak miała złotawą, ciepłą barwę.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 10:36   #13
sopra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: farba?

Strasznie dziękuję za słowa otuchy bo wiele słyszałam o nieoczekiwanych kolorkach które wychodzą potem na głowie(niebieski albo zielony) a chciałabym tego uniknąć bo od przyszłego tyg.ide do nowej pracy.Pozdrawam.
sopra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 15:34   #14
ellena24
Raczkowanie
 
Avatar ellena24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
GG do ellena24
Dot.: farba?

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
W wątku o zimych kolorach brązu dziewczyny pisały, że L'Oreal Preference właśnie popielaty blond fajnie wychładza kolor włosów i niweluje ciepłe przebłyski, więc szanse są. Ale każde włosy są inne i ciężko przewidzieć ostateczny efekt. Cóż.. Zostaje Ci wypróbować. Ja farbowałam na brązie ciemnym popielatym blondem tyle że L'Oreal Excellence i włosy u góry były fajne chłodne ale reszta już i tak miała złotawą, ciepłą barwę.
No to to mnie zaskoczyłas bo ja mam własnie ta 2 farbe co znaczy ze lepiej prob nie popełnic.....
ellena24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:05   #15
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: farba?

Excellence jest wspaniałą farbą i bardzo ją polecam (teraz znów farbuję na brąz właśnie tylko nią) ta blond jest ok, nawet powiedziałam sobie, że kiedyś się obetnę i odczekam aż mi odrosną moje naturalne włosy - bo na nich (czyli odrostach) wyszła pięknie, chłodno.. to był taki "beżyk", i wtedy nią się pofarbuję na jaśniejszy kolor. Tyle że na reszcie była po prostu ciepła i rudawa... miałam jeszcze pasemka (żółty blond - samodzielnie rozjaśniane) i na nich wyszła złota. Misz masz... No cóż... dlatego właśnie znów jestem jednolicie ciemnobrązowa.. tyle, że z miedzianymi przebłyskami, które "kocham" :P
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.