Co ja mam zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-29, 19:47   #1
Paula Hamowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18

Co ja mam zrobić?


Moje Drogie,

Mam taką strukture włosa jak Joanna Liszowska lub Tamara Arciuch, tzn, naturalne siano, i stojące afro, mam półdługie włosy. W związku z tym mam do Was pytanie w jaki sposób je ujarzmić? co zrobić, żebym mogła je nosić rozpuszczone i nie wyglądała jak strach na wróble?

Ja nie mam do nich siły...

Pozdrawiam serdecznie
Paula Hamowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:11   #2
milejdi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 97
Dot.: Co ja mam zrobić?

wyprostować ?
milejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:21   #3
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Co ja mam zrobić?

to samo pomyslalam... moze jakis szampon z serii proste i gladkie (chociaz... no nie wiem czy to działa?), jakis kosmetyk do prostowania i prostownica... to jest czasochlonne, ale moze warto sprobowac?
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:47   #4
kubulinka
Raczkowanie
 
Avatar kubulinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 306
Dot.: Co ja mam zrobić?

Prostować? I jeszcze bardziej "zsianowacić" ? Świetna porada...

Dobra maska, podcięcie końcówek i coś co podkreśla fale i loki.
__________________
'i depend on You.
when You're down i'm down too,
when You're up i'm in heaven.'


olejuję od: 2.12.
kubulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:37   #5
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Co ja mam zrobić?

Też mam taki sam problem ... ale juz mniejszy ponieważ od 3 tygodni uzywam balsamu Matrix biolage i musze powiedziec, ze na mnie dziala juz nie mam takiego siana jak wczesniej ;] a mam nadzieje, ze bedzie jeszcze lepiej ;] pozdrawiam
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 17:21   #6
Paula Hamowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Dot.: Co ja mam zrobić?

Wiecie co? ja dziś uzmysłowiłam sobie, że ja nie mam idealnie prostych włosów i nigdy nie będe mieć bez użycia prostownicy. I postanowiłam, że koniec z prosotowaniem ich na siłę. Są loki i będą. Loki też mają swój urok. Pozdrawiam
Paula Hamowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 18:03   #7
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Co ja mam zrobić?

Moim zdaniem mogą być przesuszone. Postawiłabym na nawilżenie i zakup produktów do stylizacji, które pomogą włosy ujarzmić, nie przesuszając ich.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 10:51   #8
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Co ja mam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Paula Hamowska Pokaż wiadomość
Wiecie co? ja dziś uzmysłowiłam sobie, że ja nie mam idealnie prostych włosów i nigdy nie będe mieć bez użycia prostownicy. I postanowiłam, że koniec z prosotowaniem ich na siłę. Są loki i będą. Loki też mają swój urok. Pozdrawiam
W zyciu nie sluchaj porad dotyczacych prostownicy!!! Nie ma nic piekniejszego od naturalnie kreconych wlosow! Jest tu tyle watkow o pielegnacji i metodach ukladania kreciolow! Koniecznie je przeczytaj i szukaj metody dla siebie. Moze wyproboj polecana przeze mnie wszystkim przesuszonym kreconowlosym linie matrix biolage nawilzajaca? Jest szampon, odzywka, spray nawilzajacy..Spray jest swietny, bo eliminuje puszenie, wlosy sa nawilzone i slicznie sie skrecaja. No i jest b. wydajny. Nie niszcz sobie spiralek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 10:59   #9
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Co ja mam zrobić?

Może jakiś jedwab i odżywki pomogą? Z rad dotyczących prostowania raczej bym nie skorzystała, bo włoski będą pięknie wyglądać zaraz po wyprostowaniu, ale z biegiem czasu tak się zniszczą, że będziesz miała jeszcze większe "siano".
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 22:43   #10
Sofrozyna
Przyczajenie
 
Avatar Sofrozyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Co ja mam zrobić?

Dokładnie.. Protownica zdecydowanie na bok !!
Jeśli chcesz wygładzic włosy, to powinnaś używać środków wygładzających, w tym masek wygladzajacych po umyciu wlosow szamponem, ale pozostaw maske na jakies 5 min by jej skladniki zdazyly wniknac pod luske wlosa.
Natomiast jestem za tym bys podkreslala swoje loki, przy pomocy srodkow stylingujacych, gdyz loki w tym sezonie sa modne i bardzo kobiece
Powinnas ladnie, delikatnie zestopniowac wlosy u fryzjerki, zeby podkreslic linie splywajacych lokow I co najwazniejsze, nie nalezy rozczesywac lokow szczotka, gdyz to powoduje puszenie. Mozna za to uzyc grzebienia z szeroko rozstawionymi zebami.
Jest tyle pieknych fryzur z kreconymi wlosami
Pozdrawiam
Sofrozyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 23:00   #11
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Co ja mam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sofrozyna Pokaż wiadomość
Dokładnie.. Protownica zdecydowanie na bok !!
Jeśli chcesz wygładzic włosy, to powinnaś używać środków wygładzających, w tym masek wygladzajacych po umyciu wlosow szamponem, ale pozostaw maske na jakies 5 min by jej skladniki zdazyly wniknac pod luske wlosa.
Natomiast jestem za tym bys podkreslala swoje loki, przy pomocy srodkow stylingujacych, gdyz loki w tym sezonie sa modne i bardzo kobiece
Powinnas ladnie, delikatnie zestopniowac wlosy u fryzjerki, zeby podkreslic linie splywajacych lokow I co najwazniejsze, nie nalezy rozczesywac lokow szczotka, gdyz to powoduje puszenie. Mozna za to uzyc grzebienia z szeroko rozstawionymi zebami.
Jest tyle pieknych fryzur z kreconymi wlosami
Pozdrawiam
Z tego, co udalo mi sie wyczytac, szeroki grzebien tez jest niewskazany na sucho. Niektore typy lokow mozna rozczesywac grzebieniem, po nalozeniu na nie odzywki, na mokro! Niektore typy nie powinne byc traktowane nawet grzebieniem...

Jedwab. Coz, sama stosowalam i bylam zadowolona. Jednak dziewczyny, ktore naleza do grona "wlosomaniaczek" i bardzo o swoje wlosy dbaja odradzaja jedwab, poniewaz zawiera alkohol wysuszajacy wlos. Moze byc - ich zdaniem - stosowany jako upiekszacz od czasu do czasu, bo faktycznie czyni wlosy ladniejszymi od razu. Ale na dluzsza mete im szkodzi.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 00:09   #12
Sofrozyna
Przyczajenie
 
Avatar Sofrozyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Co ja mam zrobić?

Co do tego grzebienia, to chodziło mi o to, żeby je rozczesywac po umyciu głowy, hehe żeby zachować linie fal. Przepraszam za małą lukę
Sofrozyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.