Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 13:37   #1
stefang
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34

Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.


Witajcie. Już od pewnego czasu spotykam się z pewną dziewczyną na której mi bardzo zależy. Za pomad miesiąc będzie miała swoje 18 urodziny. Na początku chciałem jej kupić ładny delikatny złoty łańcuszek z serduszkiem, ale wpadłem na inny pomysł. Wczoraj opowiadała mi o tym, że robi sobie i koleżankom paznokcie hybrydowe, że dostała lampę na święta i zajmuje się tym od tamtej pory. Starałem się ją wypytać o wszystko Mówiła, że lakiery są do tego drogie (i inne rzeczy o których zapomniałem) ale to bardzo lubi. Wspomniała mi, że chciałaby nauczyć się przedłużać paznokcie i robić swoim koleżankom, ale ją na razie nie stać na to wszystko.
Więc, czego dokładnie potrzebuje? Czy dostanę jakieś gotowe zestawy? Myślę, że będzie to idealny prezent, co o tym sądzicie?
stefang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 13:56   #2
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Jak dziewczyna to lubi i się tym pasjonuje to uważam, że to świetny prezent Zależy jaką lubi kolorystykę lakierów, ale możesz popatrzeć na lakiery indigo i neonail Jeśli chce przedłużać paznokcie to konieczne są do tego formy (to akurat nie jest kosmicznie drogie )
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore



Edytowane przez burtonistka
Czas edycji: 2016-06-18 o 15:05
burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 14:30   #3
Beerchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Może podpatrz, podpytaj (koleżanek np.) jakiej firmy już używa? I dokup jej kolor/ kilka kolorów? Bo jeśli już robi to znaczy, że podstawowe rzeczy już powinna mieć Może jakiś efekt syrenki (taki proszek do zdobienia - najlepszy chyba z indygo)?

Ale ogólnie superpomysł i trzymam kciuki
Beerchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 19:14   #4
stefang
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Ten efekt syrenki patrze ze kosztuje jakies 7 zl wiec niewiele. Lakiery juz sa duzo drozsze te 10ml 60zl. Kupic 10 czy wiecej ale 5 ml? Czy cos poza tymi szablonami jest cos potrzebne? Patrze to to jakies elastyczne kawalki plastiku jakby. Czy do tego efektu syrenki nie bedzie potrzebowac przezroczystego lakieru? A wy dziewczyny co wolalybyscie dostac naszyjnik, czy lakiery itp? Myslalem tak do 200zl.
stefang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 20:36   #5
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Ty najlepiej znasz swoją dziewczynę i sam zdecyduj z czego byłaby najbardziej zadowolona Jakbym osobiście miała wybierać to wolałabym biżuterię bo to jednak bardziej osobisty prezent, a jak jeszcze byłaby z grawerem to super

A wracając do lakierów to radzę te mniejsze pojemności bo mimo wszystko i tak są bardzo wydajne
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 20:39   #6
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Jak chce przedłużać to kup Jej bazę proteinową indigo (tu bym brała większą pojemność), do tego szablony . A jeśli chodzi o kolory to raczej więcej a mniejsza pojemność Do syrenki na pewno ma wszystko co potrzeba. Możesz popatrzeć też na inne pyłki, brokaty, jeśli lubi takie rzeczy. Świetny prezent
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:45   #7
stefang
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Na razie biżuteria vs hybrydy 1:1. Podejrzewam, że i to i to by jej się bardzo spodobało. Kupiłbym najlepiej to i to, ale nie stać mnie.
Lakiery są dobrym pomysłem, bo lubi to robić, z kolei biżuteria zostanie jej na zawsze. Trudny wybór.
stefang jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 00:11   #8
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Cytat:
Napisane przez stefang Pokaż wiadomość
Na razie biżuteria vs hybrydy 1:1. Podejrzewam, że i to i to by jej się bardzo spodobało. Kupiłbym najlepiej to i to, ale nie stać mnie.
Lakiery są dobrym pomysłem, bo lubi to robić, z kolei biżuteria zostanie jej na zawsze. Trudny wybór.
Ja tam nie jestem sentymentalna i wolę praktyczne prezenty. Gdybym miała wybór to wolałabym hybrydy, bo dzięki temu mogłabym ćwiczyć i się rozwijać, a skoro Twoja dziewczyna robi też innym to i zarabiać na tych kolorach będzie. A biżuterie tylko się nosi i jak dla mnie bardziej pasuje na jakieś np. rocznicowe prezenty niż na urodziny.
Tak więc już 2:1 dla hybryd.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 08:16   #9
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

wolałabym hybrydy.
skoro Twoja dziewczyna chce też przedłużać, to najpierw stoi przed wyborem, czy decyduje się na żel, czy na akryl. Jeśli na żel to będą potrzebne formy, odpowiednie żele (jedno lub wielofazowe, do tego bonder najlepiej), primer, pędzle, przyda się też frezarka.
Lepszym wyborem byłoby kupienie jej kilku kolorów hybryd, neonal, indigo (może na przykład te z nowej kolekcji Natalii Siwiec, piękne pastele) czy mistero milano.
Jesli dziewczyna już robi hybrydy, a chcesz kupic jej efekt syrenki lub inny pyłek (najlepsze z indigo) to pewnie ma wszystkie inne potrzebne do tego produkty.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-06-19 o 12:05
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:52   #10
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Mój ukochany na gwiazdkę również kupił mi hybrydy (swoją drogą pierwsze moje kolory Semilac, bo wcześniej miałam takie badziewie z allegro), później na urodziny kolejne hybrydy, multum naklejek, brokatów, syrenka, harda, a nawet waciki i aceton I na dzień kobiet dostałam kolejny kolor i byłam przeszczęśliwa Dzięki temu, przy wydaniu niewielkiej ilości pieniędzy (ile zaoszczędziłam na tylu kolorach!) mam wszystko czego chce i potrzebuję Więc uważam kolego, że to ekstra pomysł
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 20:27   #11
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Zarówno łańcuszek jak i hybrydy to świetny pomysł. Obydwa ją zachwycą, więc Ty po prostu zdecyduj, który pomysł będzie lepszy
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 15:28   #12
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Lepsze lakiery po 5ml, bo to starczy na długo. No i musisz sie dowiedzieć jakie kolory lubi na paznokciach, bo jedne kobitki lubią pastele, a inne bordo. A na lato to raczej pastele/neonki. Trzymam kciuki.
No i jak ktoś już napisał, jak już robi to pewnie parę rzeczy ma- to zestawu startowego nie kupuj...
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 15:21   #13
madzinka
Raczkowanie
 
Avatar madzinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Wiadomości: 183
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

hybrydy to bardzo fajny pomysł na prezent jak masz problem z wyborem kolorów, to może kup jej voucher na zakupy w sklepie na jakąś wartość i wtedy sama wybierze sobie to, czego potrzebuje - 《reklama》
__________________

Do you know that hue of my new blue jeans?

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-07-06 o 19:51
madzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 19:53   #14
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Madzinka mam dosc reklamy w Twoim wydaniu. Poki co zoltek-nastepnym razem bedzie czerwona.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 22:24   #15
cessannik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Myślę, że zestaw startowy będzie super prezentem! Na pewno się ucieszy. Jeśli będziesz potrzebował szybkiego zastrzyku gotówki na ten cel poczytaj o pożyczkach na stronce: xxx.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-11-04 o 23:15 Powód: Link.
cessannik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-06, 16:23   #16
przebobr78
Przyczajenie
 
Avatar przebobr78
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

A co sądzicie np. o biustonoszach sportowych? Warto Waszym zdaniem takie cos kupić na prezent?
__________________
W trzymaniu się z dziewczyną za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest twoja. Zapominasz, że są dwie, nie jedna
przebobr78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 13:59   #17
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Prezent dla dziewczyny - ważne - hybrydy.

Zamykam ten spamerski zakątek.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-15 13:59:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.