Zmiana fryzury!! Pomoże ktos??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-08, 20:22   #1
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825

Zmiana fryzury!! Pomoże ktos???


Zastanawiam sie nad Bobem Ale mam problematyczne włosy. Czy któras z Was ma podobnie? Jak sobie radzicie? Czy moze zaproponujecie cos innego?
Krótka charakterystyka włosów:
1.przetłuszczają się u nasady a suche są na koncach, a to związane jest z codziennym myciem, suszeniem itp
2. moje włosy się puszą, wystarczy lekka mrzawka, wilgotnawe powietrze a zaczynaja żyć swoim życiem, opadają, "przylizują się" i odkształcają
3. łapią wszelkie zanieczyszczenia z powietrza, stąd nie za bardzo mogę używac produktów do stylizacji np.lakier, pianka czy inne cuda powodują ze włosy robią się cięzkie, jakby posklejane i nie da rady przeczesac ich palcami-robią sie po prostu niefajne
4. są mocno rozjaśnione, do tej pory chodzilam do fryzjerki która (chyba dla wygosy i skrócenia czasu pracy) robila mi balejaż na czepek(tak , na czepek, najpierw wyciągała wloski do rozjasniania, mycie suszenie i wyciąganie do koloru, w rezultacie po 3 latach takich zabiegów mam mocno oslabione wlosy i szybko kolor mi sie wypłukuje

Edytowane przez madziullka
Czas edycji: 2008-08-08 o 22:10
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 20:25   #2
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Zmiana fryzury!! Pomoże ktos???

A teraz parę słów o tym co chciałabym zrobić Przede wszystkim chcialabym coś zmienić, nie musi być diametralnie, ale od lat mam taką samą fryzurkę, delikatnie scieniowane-tak bezpiecznie i troszke mi sie znudzilo Może być podobna długośc tylko jakos bardziej scieniowane , no i kolorek, też nie wiem co zrobic...i grzywka...mam bo mam, chociaz teraz juz sporo odrosła i nie wiem czy podciąc czy zostawić zeby odrosła-to był taki kaprys i mam ja od roku, w sumie sie przyzywczyailam, układam ja na okrągłą szczotę ale potem ona i tak mi sie wywija i zawija jak chce

w poniedzialek idę do nowej fryzjerki i ta juz robi normalnie na folijki , pewnie tradycyjnie wezmęblond i jakis braz Ale moze podpowiecie cos nowego???

Zależy mi na tym abym sama poradziła sobie z nimi przy min.srodków do stylizacji, na codzien uzywam tylko szamponu, odzywki i ew. jedwabiu, bo wszystko inne je skleja, przez co wydają się ciezkie mimo ze są bardzo cienkie, (dodam ze bardzo mi wypadają).

I tu do Was PRZEOGROMNA prośba o pomoc, nie potrafię zrobic sama symulacji. Może któraś z Was pomogłaby mi w wyborze fryzurki. Wszelkie mile widziane

Na dole wklejam zdjęcia (tak moje włocy wyglądaja po całym dniu-masakra...)



zdjęcia aktualne, z grzywka(odrośnięta troszke )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00359.JPG (43,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00362.JPG (36,5 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez madziullka
Czas edycji: 2008-08-08 o 22:10
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 20:30   #3
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Zmiana fryzury!! Pomoże ktos???

z grzywką podpięta:P

Proszę o szczere opinie, lepiej z grzywką czy bez? no i kolor, teraz mam rozjaśniony-również na skutek przebywania na slońcu.

Z góry przepraszam za jakośc zdjęć ale robione byy telefonem.

Proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00360.JPG (38,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00361.JPG (36,0 KB, 4 załadowań)
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 20:33   #4
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Zmiana fryzury!! Pomoże ktos???

Myslalam o czyms takim lub podobnym (najbardziej bezpieczny jest dla mnie dłuższy bob w kolorze karmelu) , ale nie wiem czy mi będzie pasowala i zastanawiam sie jak mi sie bedą trzymały po ulożeniu.. a moze jakies dłuuższe? co myslicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dłuzszy bob.jpg (18,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ritchie-lighter-tone.jpg (27,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob.jpg (96,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob2.jpg (4,0 KB, 71 załadowań)
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 22:04   #5
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Zmiana fryzury!! Pomoże ktos???

prosze o zamknięcie tego wątku, przeniosłam się na metamorfozy...sorry za klopot
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.