przyciemnianie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-23, 20:43   #1
Nanusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do Nanusia GG do Nanusia Wyślij wiadomość przez Yahoo do Nanusia

przyciemnianie włosów


Prosze niech mi ktoś doradzi jak przyciemnić włoski, ale nie żadną farbą... może ktoś zna jakąś dobrą płukankę do włosów przyciemniającą? (domową albo taką ze sklepu o ile w ogóle jest coś takiego..)mój kolor to średni brąz a chciałabym mieć ciemny brązowy) z góry dziekuje)!!
Nanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 23:47   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: przyciemnianie włosów

nie ma takiej mozliwosci, albo szampon albo saszetka
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 17:58   #3
paulina5550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Angry przyciemnić włosy!!! :(

Witam. Mam blond włosy, jasne... Mój naturalny kolor to blond, taki średni....o cuś takiego jak na tym opakowaniu farby: http://www.kupsprzedaj.pl/ks-item,393469.asp
i do takiego koloru b.chciałabym powrócić, ale nie wiem czy ta farba poradziłaby sobie z tym. Próbował ktoś? Stosowałam inne farby, ale sobie nie poradziły, nadal mam jasne blond włosy, a nie chcę już:/ B. podoba mi się ten na tym opakowaniu...Pozdrawiam i PROSZę O POMOC
paulina5550 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:05   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: przyciemnić włosy!!! :(

O ile dobrze zrozumiałam masz teraz bardzo jasny blond ( rozjaśniane) i chcesz wrócic do naturalnego koloru a farba szybko schodzi???
niestety może to trwac dłuzszy czas, ponieważ rozjasniając włosy pozbyłas sie z nich pigmentu - są niejako "puste" toteż barwnik farby nie ma do czego przylgnąć. Jak długo bedzie to trwało ? kwestia indywidualna, pozostaje Ci cierpliwość...spróbuj moze tej farby, którą tu zaprezentowałaś, może ona będzie trwalsza.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:05   #5
megaliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 57
Question przyciemnienie wypłowiałych włosów



utleniłam włosy ale źle wyglądałam i postawiłam na brązowe (moje naturalne-jasny szatyn/ciemny blond), wszystko ok, ale na słońcu bardzo mi wypłowiały.. nie chce ich znowu farbować (sa i tak juz zniszczone..) ale czy metody naturalne (kora dębu, orzechy włoskie) działają też na włosy farbowane?? albo jak najprościej je przyciemnić bez zbędnego niszczenia ich????????????????? pls, pomocy...
megaliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 22:01   #6
madziks...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 215
GG do madziks...
Dot.: przyciemnienie wypłowiałych włosów

hej ja też przez dłuuuugi czas nosiłam blondzik na główce ostatnio zrobiłam pasemka blond bo miałam już dosyć duże odrosty ale wyszły mi plamki i ogólnie nie fajnie to wyglądało i zdenerwowałam sie przefarbowałam na czekoladowy brąz. Wymęczyłam te włosy i się poniszczyły boje sie ze wypłowieją ale najwyżej pomaluje raz jeszcze no i teraz to je odżywie ze Heeej a o tych specyfikach nie słyszałam Pozdrawiam
__________________
''Otwórz oczy i umysł...Miłość to artystka Jesteś diamentem w piasku różą na blokowiskach.."
JeStEm JaK LsD - ŻyCiE Ze MnĄ NaBiErA BarW I KszTAŁtÓw...
madziks... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 13:51   #7
wildrose
Raczkowanie
 
Avatar wildrose
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 118
przyciemnianie włosów

Hej, chciałabym sobie przyciemnić kolor włosów. W miniaturce jest moje zdjecie. problem w tym że nie wiem jakiej szamponetki powinnam użyć a chcę żeby farba kompletnie zmyła mi się z włosów. Duzo naczytałam sie o szamponetkach ale włascwie to mi sie pomieszalo juz i nie wiem co mysleć =/.. A co do koloru to ch iałabym mniej wiecej taki jaki ma jessica alba poniżej ^^ dzieki z góry.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0149.JPG (84,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2e45564d00197d7b465c3be0.jpg (42,2 KB, 44 załadowań)
__________________
i see you were a lesson to learn .. hope it all was worth it ..
wildrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 14:00   #8
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: przyciemnianie włosów

Kobieto! Masz śliczny kolor, zawsze chciałam taki mieć! Nie farbuj ich.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 14:01   #9
wildrose
Raczkowanie
 
Avatar wildrose
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 118
Dot.: przyciemnianie włosów

dziękuje =* ale zawsze chciałam mieć ciemniejsze włoski ;P
__________________
i see you were a lesson to learn .. hope it all was worth it ..
wildrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 16:38   #10
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: przyciemnianie włosów

ja tak samo jak wildrose twierdze ze masz naprawde piekny kolor wlosko a jak zrobisz na ciemniejsze to juz nigdy nie powrocisz do identycznego kolorku! i bedziesz zalowala ja juz cos o tym wiem ! pozdrawiam
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 23:01   #11
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: przyciemnianie włosów

Wildrose, masz śliczny kolor włosów, ale doskonale rozumiem Twoją potrzebę zmiany.
Jeśli zależy Ci, aby kolor całkowicie się zmył, pozostaje Ci użyć pianki koloryzującej lub saszetki. Trzymają się one ok. 3 myć. Daaawno, dawno temu (ok.12 lat) było jeszcze coś takiego jak lotiony. Trzymały się one ok 5-6 myć, ale nie wiem, czy jakaś firma je jeszcze produkuje.
W każdym bądź razie nie używaj żadnego produktu, który składa się z kilku składników, przeznaczonych do wymieszania. Mimo, iż producenci często zapewniają, że kolor utrzyma się powiedzmy 6 tyg. to przeważnie zostaje jakaś rudawa, tudzież inna "poświata" na włosach, której już nie da sie pozbyć.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 08:55   #12
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: przyciemnianie włosów

Witaj
Piekny kolor włosów,ale uważam ze w ciemnym bedzie rownie ładnie.Może uzyj henny? odcień bronze-wyjdzie Ci ładnie naturalnie bez efektu sztucznosci,tylko,że nie każdemu się zmywa.Jeśli nie henna to Marion szampon na 24 mycia na 100% schodzi cały,włosy sa po nim błyszczące i gładkie,odcień gorzka czekolada oraz brąz.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 16:18   #13
pino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
przyciemnianie wlosow

Jestem naturalna jasna blondynka. Mam dosc jasna karnacje, mam troszke piegow ale opalam sie na bardzo ciemno, do tego uwielbiam ciemna oprawe oczu (czesto robie henne), kolor oczu mam zaleznie od padania swiatla: szary, szarozielony, czasami niebieskoszary. Zastanawiam sie nad przyciemnieniem wlosow, ale nie za bardzo wiem jaki kolor by do mnie pasowal... myslalam cos o orzechowym albo o ciemnym glebokim brazie. Potrzebuje porady co do koloruoraz jakiej farby najlepiej uzyc zeby ewentualnie szybko moc powrocic do naturalnego koloru (np. jakies szamponetki? farby zmywalne?) ale tez zeby nie wygladalo to jakbym miala "rozwolnienie" na glowie bo juz kiedys eksperymentowalam z farbami zmywalnymi i dokladnie tak to wygladalo bo co do trwalej farby to sie troche boje... niestety na razie nie mam zadnej fotki zeby pokazac jak wygladam... prosze o porade
pino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:30   #14
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: przyciemnianie wlosow

A obecnie jaki masz kolor włosów?
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:12   #15
anyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Z O-ki
Wiadomości: 10
GG do anyna
Przyciemnianie włosów

mam problem! rok temu pod wpływem impulsu rozjaśniłam sobie włosy wodą tlenioną :| tak wiem ...Co za pomysł. Parę miesięcy po pojawieniu się pierwszych odrostów użyłam szamponu koloryzującego diamond gloss ciemny blond. Zszedł po 2 tygodniach. I znowu mam te obrzydliwe odrosty.. Mam bardzo cienkie wlosy.. Ale musze coś z tym zrobic. Chce wrócić do naturalnego ciemnego bllondu. jakiej farby najlepiej uzyć? A może jakies inne sposoby?
__________________
__________________
Aniuś
anyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 23:11   #16
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Przyciemnianie włosów

'ciemny blond' to pojecie wzgledne. Nie mozna jednoznacznie powiedziec na jaki koloe powinnas zafarbowac wlosy by wrocic do natury. Zeby zbytnio ich nie uszkodzic, mozesz schodzic do swojego koloru np.baleyagem. Z drogeryjnych farb polecam L'oreal preference i Welle. Z profesjonalnych mozesz wyprobowac color touch welli, jest nieinwazyjny, w bogatej gamie kolorow ktora mozna dowolnie mieszac. Polecam wizyte w salonie i nie kombinowanie w domu
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.