Top no wipe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-20, 14:30   #1
Pingwinek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2

Top no wipe


Dlaczego pyłek efekt lustra w ogóle nie wciera/ nie nakłada mi się na top no wipe z hi hybrid?? Jak przeczytałam że aby uzyskać efekt lustra na paznokciach to należy nałożyć go na top no wipe to poszłam do sklepu i kupiłam a tu taka niespodzianka że pyłek wcale się nie chce przyczepić
Pingwinek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:25   #2
rafcow
Przyczajenie
 
Avatar rafcow
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 16
Dot.: Top no wipe

Nie każdy top nadaje się pod ten pyłek, ja używam dry topu z neonail i tworzy się piękna tafla ale też używam ich pyłku.
rafcow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 11:19   #3
sylwia_misiewicz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3
Dot.: Top no wipe

Cytat:
Napisane przez Pingwinek007 Pokaż wiadomość
Dlaczego pyłek efekt lustra w ogóle nie wciera/ nie nakłada mi się na top no wipe z hi hybrid?? Jak przeczytałam że aby uzyskać efekt lustra na paznokciach to należy nałożyć go na top no wipe to poszłam do sklepu i kupiłam a tu taka niespodzianka że pyłek wcale się nie chce przyczepić
Hmm, to bardzo dziwne, bo ja też wcieram pyłki na Top no Wipe i wychodzi super! A czym wcierasz pyłki?
sylwia_misiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 22:03   #4
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Top no wipe

Cytat:
Napisane przez Pingwinek007 Pokaż wiadomość
Dlaczego pyłek efekt lustra w ogóle nie wciera/ nie nakłada mi się na top no wipe z hi hybrid?? Jak przeczytałam że aby uzyskać efekt lustra na paznokciach to należy nałożyć go na top no wipe to poszłam do sklepu i kupiłam a tu taka niespodzianka że pyłek wcale się nie chce przyczepić
Na pewno to pyłek z efektem lustra? Do topu no wipe mogą nie przyczepiać się grubsze pyłki i "pyłki" foliowe. Lustro idealnie trzymało się każdego topu no wipe, który miałam (z hi hybrid akurat nie miałam styczności). To, czym nakładasz pyłek, może wpłynąć tylko na wygląd (najlepiej pacynką lub palcem), jak sprzęt nieodpowiedni, mogą jedynie porobić się małe niedociągnięcia, ale pyłek i tak łatwo nałożyć. Spróbuj inny top/inny pyłek. Możesz ten wykorzystać na top z dyspersją, ale wtedy już nie będzie efektu lustra.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 11:19   #5
luvvy
Przyczajenie
 
Avatar luvvy
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 15
Dot.: Top no wipe

Cytat:
Napisane przez sylwia_misiewicz Pokaż wiadomość
Hmm, to bardzo dziwne, bo ja też wcieram pyłki na Top no Wipe i wychodzi super! A czym wcierasz pyłki?



U mnie też bez problemu się wciera
luvvy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 21:32   #6
MonikaPK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 81
Dot.: Top no wipe

A czy na pyłek z efektem lustra dejecie jeszcze dodatkowo top czy już po wklepaniu w top zostawiacie tak?
MonikaPK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 15:42   #7
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Top no wipe

Cytat:
Napisane przez MonikaPK Pokaż wiadomość
A czy na pyłek z efektem lustra dejecie jeszcze dodatkowo top czy już po wklepaniu w top zostawiacie tak?
Zawsze na pyłek daję top i utwardzam w lampie. Oprócz tego, że pyłek jest zabezpieczony, bardziej się świeci i lepiej wygląda
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-28, 21:43   #8
MonikaPK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 81
Dot.: Top no wipe

No właśnie tak się zastanawiałam. Mam top no wipe od Neonail i planuje w weekend zrobić efekt lustra Mam nadzieje, że wszystko fajnie wyjdzie. Ktoś tu już pisał, ze przy Neonail wychodzi więc jestem dobrej myśli
MonikaPK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-28 21:43:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.