biosilk farouk-ktory sprzedawca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-19, 09:36   #1
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493

biosilk farouk-ktory sprzedawca


slyszalam wiele pochlebnych opinii na temat biosilk therapy farouka. chcialabym sobie zakupic szampon i odzywke.nie wiem jednak ktorego sprzedawce z allegro wybrac, abym nie zostala oszukana i nie dostala podrobki biosilka. moja obawa wiaze sie z cenami rekomendowanych przez nich produktow- jedni sprzedaja 300 ml odzywki i szampony po 26-30 zl a inni po 70 do 115 zl. czy ktoras z wizazanek ma sprawdzonego i uczciwego sprzedawce, bardzo prosze o pomoc. dziekuje i pozdrawiam
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 09:42   #2
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: biosilk farouk-ktory sprzedawca

Ja również chętnie się dowiem
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 09:55   #3
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: biosilk farouk-ktory sprzedawca

Ja dostalam w piatek maly jedwab biosilk (zaplacilam 4,55) od sprzedawcy "dar-plus". Zamawiaalm tez u niego szampon i odzywke Kallos. Wszystkie produkty wygladaja w porzadku
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 10:27   #4
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: biosilk farouk-ktory sprzedawca

Cytat:
Napisane przez keythh26 Pokaż wiadomość
slyszalam wiele pochlebnych opinii na temat biosilk therapy farouka. chcialabym sobie zakupic szampon i odzywke.nie wiem jednak ktorego sprzedawce z allegro wybrac, abym nie zostala oszukana i nie dostala podrobki biosilka. moja obawa wiaze sie z cenami rekomendowanych przez nich produktow- jedni sprzedaja 300 ml odzywki i szampony po 26-30 zl a inni po 70 do 115 zl. czy ktoras z wizazanek ma sprawdzonego i uczciwego sprzedawce, bardzo prosze o pomoc. dziekuje i pozdrawiam
ja kupowałam kiedyś na allegro (co prawda nie biosilk, tylko prodkty profesjonalne z L'oreala) u sprzedawcy MATRIX-EXPERT i wszystko - szybkość przesyłki, jak i towar były jak najbardziej w porządku
teraz widzę, że ten sprzedawca ma akurat aukcję, na której możesz kupić w pakiecie szampon plus odżywkę:
http://www.allegro.pl/item173860034_...wka_600ml.html

Kupowałam jeszcze na allegro produkty u fryzpol i też wszystko jak najbardziej w porządku:
http://www.allegro.pl/item173937916_...ywka_600m.html

poza tym polecam sprzedawców (nie wiem czy akurat mają oni do sprzedaży prodktu z Farouka) : shophair, LOREAL-PL, dobre-kosmetyki
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 14:45   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: biosilk farouk-ktory sprzedawca

Sprzedawca ( y) o nicku KASIA I MAREK także są godni polecenia, produkty Farouk zawsze kupuję u nich.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 14:47   #6
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: biosilk farouk-ktory sprzedawca

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Sprzedawca ( y) o nicku KASIA I MAREK także są godni polecenia, produkty Farouk zawsze kupuję u nich.
dzięki za polecenie
przeglądając dziś allegro zetknęlam się właśnie z tym nickiem i widziałam,że sporo produktów z Farouka mają do sprzedania
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 16:15   #7
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: biosilk farouk-ktory sprzedawca

A macie moze gdzies fotki ogrinalnych i podrobek ?
Czym one sie roznia ?
Ja kupiłam moj szampon trzy dni temu po 30 zł w sklepie w moim miescie, nie wiem czy to oryginał i chetnie to sprawdze jesli ktos wie jak...
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 16:31   #8
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: biosilk farouk-ktory sprzedawca

Ja równiez moge polecić uzytkownika fryzpol kupowałam u niego biosilk i był super teraz kupiłam dużo taniej u slimcity, biosilk jest ok ale trzeba mocno wstrzasnac zeby skladniki się wymieszały bo się rozwarstwia
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 19:58   #9
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: biosilk farouk-ktory sprzedawca

wlasnie mialam tych dwoch sprzedawcow-matrixa i fryzpol - zaznaczonych i wlasnie u nich zakupie produkty. lepiej kupic szampon czy odzywke, bo mam zdrowe wlosy bez rozdwajajacych sie koncowek tylko chcialam je wygladzic- co polecacie?
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 13:28   #10
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: biosilk farouk-ktory sprzedawca

odradzam kupowania na allegro i w sklepach internetowych, szczególnie na http://www.studio-urody.pl/ !!! (na allegro nick Goldwell-prof) mojej fryzjerce skończył się jedwab, chciałam kupić na allegro, jednak po zobaczeniu komentarzy sprzedawców zdecydowałam się na ten sklep, myślałam że będzie ok. Dostałam otwarty jedwab, jego konsystencja była bardzo wodnista, a zapach - spirytusowy. Używam od dawna jedwabiu i wiem jaki jest oryginał. Po rozmowie telefonicznej, rozmowie na gg i mailu dowiedziałam się tyle, że jest oryginalny, a to co ja mówię jest kłamstwem. Po sporym czasie dostałam zwrot pieniędzy, jednak przygoda była bardzo niemiła, a sprzedawcy nie potrafili się przyznać do błędu (widocznie taki produkt sprzedają, i uważają że jest normalny). Lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić u fryzjerki, jedwab jest naprawdę dobry, a nie wiadomo z czym oni dokładniej to rozcieńczają, i czy nie zaszkodzi włosom, jedwab opakowanie 150ml kosztuje ok 120 zł, szamponu i odżywki nie używałam, ale jeżeli daje taki efekt jak jedwab są naprawdę warte pieniędzy!

z tego co widzę i fryzpol i slimcity mają sporo negatywnych komentarzy, w tym że jedwab jest rozrzedzony, więc lepiej nie ryzykować, dla kogoś kto nie używał wcześniej może się wydać że jest ok, a tak wcale być nie musi.

fortepianistka czym się różni oryginał od podróbki? w opakowaniu niczym, podróbki są po prostu rozcieńczone. Nie wiem czy to samo robią z szamponami, w końcu cena jest dużo niższa, więc nie wiem czy im się by to opłacało.
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.