Musi być perfekcyjnie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-12, 21:17   #1
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248

Musi być perfekcyjnie!


A więc ^^
w tą sobotę idę na wesele,wszystko fajnie pięknie,fryzurka jest upatrzona alee..wykonuje ją sama w domu. Wiem,że musze mega dobrze wyprostować włosy(bo są podatne na wszelkie zawijasy,loki etc.),troszeczke je u góry natapirować,mocno polakierować i chyba cuś wyjdzie no i właśnie,moje pytanie brzmi-czy jak wyprostuje każde pasmo włosów i je nalakieruje to fryzura będzie sie lepiej i dłużej trzymać? zależy mi na tym aby była w nienaruszonym stanie do samego rana ^^ a może jest jakiś inny sposób?
I jeszcze jedno pytanie-tapiruje się rzadkim grzebykiem,to wiem,ale czy taki tapir własnej roboty będzie sie dobrze trzymał? Bo coś mi się wydaje że ja to tak idealnie nie zrobie i po godzinie mi to wszystko opadnie..a jak nie to co mogę zrobić aby jednak "stał"?
Wstawiam fotke fryzurki i czekam na porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dxhf%20hb.jpg (50,6 KB, 76 załadowań)
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 13:56   #2
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Musi być perfekcyjnie!

Haloooo? pomoże mi ktoś?
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 14:18   #3
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Musi być perfekcyjnie!

perfekcyjnie? ja bym jednak radziła fryzjera. ostatnio jak byłam po fryzurke na wesele to podpatrzyłam troche jak mi tapirowała wloski (miałam coś w stylu irokeza), ważne żeby mieć grzebień z ciasno osadzonymi ząbkami, no i lakierować... mi się trzymało wszystko pięknie mam nadzieje, że Ci się uda, bo ja jakos sobie nie potrafię wyobrazić, żebym sama osbie takie coś wyczarowała
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 15:01   #4
diablica9
Raczkowanie
 
Avatar diablica9
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 480
Dot.: Musi być perfekcyjnie!

Skoro masz włosy podatne na różne skrety to sama sobie nie poradzisz. Lepiej zainwestuj w fryzjera, bo sama tylko stracisz czas (wiem to z własnego doświadczenia).
Udanej zabawy!
diablica9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 16:08   #5
Weronika.21
Raczkowanie
 
Avatar Weronika.21
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 209
Dot.: Musi być perfekcyjnie!

to ja też nawizując do moich doświadczeń, powiem, że będzie Ci trudno samej... Ja juz daaaawno temu straciłam nadzieję na prote włosy, a robiłam z nimi wszystko! Zamęczałam je 2 razy dziennie prostownica i NIC! teraz zmieniłam podejście i ponad wszystko lubię moje naturanle skręty. Przynajmniej wychodząc z domu wiem, że po powrocie będę miała to samo na głowie, a nie jak się kiedyś zdarzało- wychodziłam w pięknych prostych włosach, a wracałam z czymś o bliżej nie okreslonym kształcie na głowie
__________________
Dzieci są kotwicami, które trzymają matki przy życiu.

jestem mamą małego Stworka
Weronika.21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 17:04   #6
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Musi być perfekcyjnie!

hej zależy jak bardzo masz kręcone włosy. Na moje, powiedzmy "falowane", działa jedynie mocna prostownica + płyn do prostowania. W domu nigdy mi się nie udaje tak idealnie wyprostować Jeżeli chodzi o tapir to musisz mieć ten specjalny grzebyk do tapirowania, no i każdą warstwę trzeba od spodu polakierować
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 18:54   #7
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Musi być perfekcyjnie!

Skręt.. hmm,kiedy mam dość krótkie włosy to mogą nawet zrobić się w loki :P ale gdy są dłuższe,można to nazwać falami. Czyli radzicie,abym udała się z tym do fryzjera? Tylko ciekawe czy mnie że tak powiem "miejscowy" przyjmie,bo jest straszny nawał babek Jeżeli da rade to pójde,gorzej jak będę skazana na siebie.. a może jednak da rade? a jeżeli nie no to mój chłopak będzie musiał przeboleć mnie w tym,czym mnie Matka Natura na głowie obdarzyła
Dzięki za każdą odpowiedź i czekam jednak dalej na kolejne
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.