pytanie ktore juz bylo ale chce powtorzyc tak jkaby w innym kontekscie...:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-14, 22:58   #1
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek

pytanie ktore juz bylo ale chce powtorzyc tak jkaby w innym kontekscie...:D


No więc..mam blond włosy, długie dość zdrowe, aż chyba za..lejące, nierozdwojone końcówki, średnio 3 razy w roku rozjaśniam je delikatnym balejażem..I pewnego dnia (jakies 2 tyg temu) pod wpływem chwili złapałam farbe mamy i zrobiłam sobie pasemko czarne na wlosach..ale to nie ejst zwykłe pasemko..Cos takiego jak w załączniku..Boże ale ze mnie głupek..na początku pomyślałam sobie "Eee fajneee" ale jak przszła pierwsza eurofia doszłam do wnioksu że jest beznadziejne...
To co zrobiłam było takie chore że aż sama sie sobie dziwiwe jak mogłam wpaść na taki pomysł. Zawsze byłam głupkiem ale to chyba przerosło juz nawet mnie..Wiec mam pytanie..jak ja to mam zniszczyc? Myje włosy tzn to pasemko 3 razy dziennie szmponem przeciwłupiezowym ale ani drgnie!! Piekny błyszczący czarny kolor..blee
Wiem, że w przypadku całych włosow trzeba to robic stopniowo żeby nie wypadły, ale jeśli chodzi o jedno 3 centymetrowe pasemko? i to jeszcze takie zbrakowane? moge to zorbić na raz, czy stopniowo tez czy jak? a może czekać aż odrosną...Juz sama nie wiem co ma robic.. pomocy..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 823518452_l.jpg (40,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skunks.jpg (16,5 KB, 42 załadowań)
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 23:25   #2
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: pytanie ktore juz bylo ale chce powtorzyc tak jkaby w innym kontekscie...:D

Nie przejmuj się, nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Przy najbliższej wizycie u fryzjera na pewno pozbędziesz się tego pasemka. Może z czasem wyblaknie trochę, a w ogole jest lato i wszelkie wariactwa na głowie są ok.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 18:37   #3
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: pytanie ktore juz bylo ale chce powtorzyc tak jkaby w innym kontekscie...:D

może czesz się tak, żeby nie było widać? albo obetnij się jakoś w ten sposób, żeby to pasemko nie ocalało?

dekoloryzowanie jednego pasemka to chyba dosyć szalony pomysł, tym bardziej, że i tak wyjdzie pewnie żółto - pomarańczowe... możesz je oczywiście potem farbnąć na blond, ale i tak będzie się pewnie odróżniało od reszty włosów
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:18   #4
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: pytanie ktore juz bylo ale chce powtorzyc tak jkaby w innym kontekscie...:D

Ścięcie nie whcodzi w gre nie wiem op prostu cyz lepiej zorbic to juz teraz cyz poczekać jeszcze z tydzien dwa..?
moja fryzjerka jest jakaś dziwna i powiedziała że ona tego nie ruszy bo sie boi.. Ja sie tam nie boje i pewnie cos z tym zorbie w niedługim czasie tlyko nie wiem czy tak można
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.