Pomocy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-05, 21:06   #1
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Unhappy

Pomocy !


Cześć dziewczyny! Jestem początkująca, ale mam nadzieje ze pomożecie!
Mam włosy naturalnie kręcone koloru... Hmm..Wczesniej jasny brąz a teraz taki... Aksamitny [ kiedyś w wakacje szamponetka]. SA krecone tj. byly.Bo teraz sa sianem!! Były ślicznie skręcone na końcach długości hm... Do pasa..Koncowki byly baaardzo zniszczone musiałam obcinac z 5 cm za łopatki... Skrocily mi się wlosy.Potem ekseperyment z grzywka na bok było Ok potem z grzywka normalna a potem od środka głowy... Na końcu PROSTOWNICA. Najpierw nie ja prostowałam... Tylko taka jakby siostra.. Bo miała dobra prostownice wlosy piękne i gladkie..Kiedy kupiłam karbownico-protownice chyba przesadzilam z karbowaniem? Wlosy potem cięte do ramion;/ z pazurkami i cieniowaniem;/ I TAK JEST TERAZ włosy za krótkie pokręcone...Jednym słowem TRAGEDIA Pomóżcie wiec:
1.Zapuscic włosy do pasa [ może WAX?]
2. Trochę wyprostować
3. Przerobić je z siana na ideał!
Chciałabym jakieś domowe sposoby...Nie wieże w te drogie kosmetyki do włosów... Tylko cos, co sprawi ze nie będę wyglądała jakbym dostała piorunem centralnie w środek głowy! POMOCY. Liczę na was wizażanki!
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."

Edytowane przez ..::LoLi::..
Czas edycji: 2007-08-06 o 08:43
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:45   #2
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Pomocy !

jeśli chodzi o regeneracje i wzmocnienie włosków naturalnymi metodami to ja polecam maseczke z zółtek jaj i olejku rycynowego ( do kupienia w aptece, koszt około 2 zł ) maseczka ta przyspieszy takze porost włosów, ale musisz stosowac ja regularnie przez jakis miesiac zeby zobaczyc efekty
co do Wax'u to mozesz spróbowac, napewno przyspieszy porost włosów i je zregeneruje
Ważne jest też żebys odstawila prostownice, suszarke, karbownice i wszelkie zło tego typu możesz też zaczać "wspomagac " włoski od środka zażywajac jakies tabletki na wzmocnienie, dostaniesz je w aptece a do wyboru masz mase specyfikow droższych i tańszych
no to tyle ode mnie życzę powodzenia w odbudowie włoskow
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 08:40   #3
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Thumbs up Dot.: Pomocy !

Ojej dziękuję Kiedyś robiłam maseczkę z żółtek ale mialam po niej włosy hmm... co najmniej jak po smalcu . Ochydny zapach żółtek na włosach - ale da sie wycierpieć WAX Zaiwestuje bo wydaje mi się pewny bo przez wiele osób chwalony Może co do tabletek to multivitamina ? Sa tam wszystkie witaminy więc może na coś się przyda ?
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:06   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Pomocy !

Zajrzyj do archiwum, sa tam watki ,ktore odpowiedzą na wiele Twoich pytań
myśle... ze tak, ponieważ wyglada na to, ze musisz zaczać od pielegnacji jeżeli chcesz zapuscic wlosy
pisze tam i o tabletkach i o naturalnych metodach pielgnacji i itp
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.