Typ-zima, jaki odcień blondu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-04, 15:15   #1
iza328
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52

Typ-zima, jaki odcień blondu?


Jaki odcień blondu pasuje do zimy? (chodzi o typ urody oczywiscie )

Miałam już różne odcienie brązu i niestety moja blada cera nie wyglądała w nich dobrze.
iza328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 19:11   #2
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

Na pewno chłodny blond, ale szkoda, że nie wkleiłas zdjecia. Kiedy je wkleisz latwiej bedzie doradzic...

Nie wiem, jaki kolor wlosow masz naturalnie? Jesli braz, moze zejscie do blondu wcale nie jest dobrym pomyslem? Moze powinnas pomyslec o jakims super jasnym brazie albo ciemnym blondzie? A w ogole, moda na jasna cere powoli wraca. Mamy tu watki dla bladolicych, watki o jasnych podkladach. Moze warto pielegnowac swoje kontrasty?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 12:26   #3
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

a moze nie jestes Zimą?

a poza tym zgadzam sie z Tulipanna
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 13:43   #4
iza328
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

Hmm...jestem naturalną brunetką, mam ciemnobrązowe oczy (prawie czarne) i baaaardzo jasną cere


Więc jestem zimą,prawda?
iza328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 13:47   #5
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

jezeli bialka Twoich oczu sa bardzo biale i mocno kontrastuja z teczowka, usta maja wyrazista barwe to prawdopodobnie jestes Zima

ale dlaczego chcesz sie robic na blond

takie zmiany prawie nigdy nie wychodza na dobre, odcien blondu robi sie wstretnie zoltawy, nie wspominajac juz o odrostach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 13:56   #6
iza328
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

Wszystko się zgadza, jestem zimą

Chce blond,ponieważ mam za jasną karnacje do ciemnych włosów.... Naprawdę nie wygląda to dobrze

Zastanawiam się nad ciemnym blondem...
iza328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 14:02   #7
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

Cytat:
Napisane przez iza328 Pokaż wiadomość
Wszystko się zgadza, jestem zimą

Chce blond,ponieważ mam za jasną karnacje do ciemnych włosów.... Naprawdę nie wygląda to dobrze

Zastanawiam się nad ciemnym blondem...
zwyczajnie nie wierze

klasyczna Krolewna Sniezka rewelacyjnie wyglada w ciemnych wlosach, bo ma ciemna oprawe oczu, za blade moga byc co najwyzej blondynki przefarbowane na czarno.

a moze po prostu wydaje Ci sie, ze nie wygladasz dobrze? przy ciemnych wlosach cera wydaje sie mniej idealna, bardziej rzucaja sie w oczy przebarwienia, cienie pod oczami. moze popracuj nad tym?

ostrzegam po prostu przed rozjasnianiem, wlosy moga sie zwyczajnie zniszczyc
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 14:48   #8
wampirzyca:)
Raczkowanie
 
Avatar wampirzyca:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 84
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

Równiez jestem klasyczna krolewna sniezka i od 8 lat farbuje sie na blond.Rozumiem tez dlaczego ty chcesz sie na taki krok zdecydowac.Wybieraj kolory jak juz wczesniej kolezanka powiedziala zimne,popielate np.platyne.Z tym ze wyfarbowywac do tego koloru bedziesz sie dlugo.Teraz zachwalam sobie farbe garniera super jasny popielaty blond sprobuj moze takiego odcienia.A na pierwszy raz idz do fryzjerki ona najlepiej ci doradzi.
wampirzyca:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:39   #9
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

Tez nie wierze, ze ten kontrast moze zle wygladac. Moze zadbaj o to, zeby ubierac sie w kolorowe ciuchy? Na mysl o bladej dziewczynie o ciemnych wlosach ubranej w chlodne szarosci zlamane zimnymi rozami, turkusami, cytryną, bielą...zaczynam Ci zazdroscic

Sama, gdybym miala za duzo pieniedzy zdecydowalabym sie na profesjonalna analize kolorystyczna. Dzisiaj kolezanka ogladala moje brwi - sa czarne. Moje wlosy przy odrostach wygladaja szarawo, czyli niby chlodno? Kontrast miedzy teczowka i bialkiem oka jest bardzo wyrazisty. Jedynie cieply kolor skory rujnuje teorie o zimie Usta tez maja intensywna barwe...Sama nie wiem W kazdym razie wszyscy zachwycali sie mna kiedy mialam czarne wlosy - mimo kontrastu z jasna skora. Zamierzam dzis uzyc castingu hebanowej czerni - zawsze to jakis cieply akcent...I zobaczymy
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:45   #10
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

Tulipanno, wiesz, ze ja wyznaje zasade "ładnej dziewczynie we wszystkim ładnie" moze dlatego znajomi w kazdej wersji sie zachwycaja Toba

czasem ciezko rozroznic ciemna Jesien i Zime. obie maja ciemna oprawe oczu i wlosy. ale przydalby sie profesjonalista. ale z drugiej strony taka analiza kosztuje calkiem sporo
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:49   #11
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Tulipanno, wiesz, ze ja wyznaje zasade "ładnej dziewczynie we wszystkim ładnie" moze dlatego znajomi w kazdej wersji sie zachwycaja Toba

czasem ciezko rozroznic ciemna Jesien i Zime. obie maja ciemna oprawe oczu i wlosy. ale przydalby sie profesjonalista. ale z drugiej strony taka analiza kosztuje calkiem sporo
Hiehiehie...Czekaj, czekaj...Jeszcze sie nie ujawnilam Ale kto wie, moze po farbowaniu wysle zdjecia z twarzą wybrańcom... Ja bym sie okreslila raczej jako oryginalna.

Wlasnie dlatego, ze kosztuje a ja wole wywalac pieniadze na wlosy nie zamierzam jej zrobic trudno, jakos odnajde siebie metoda prob i bledow
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 18:52   #12
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Hiehiehie...Czekaj, czekaj...Jeszcze sie nie ujawnilam Ale kto wie, moze po farbowaniu wysle zdjecia z twarzą wybrańcom... Ja bym sie okreslila raczej jako oryginalna.

Wlasnie dlatego, ze kosztuje a ja wole wywalac pieniadze na wlosy nie zamierzam jej zrobic trudno, jakos odnajde siebie metoda prob i bledow
a ja przeciez zdązyłam zobaczyć tyle mi wystarczy

mimo wszystko trzymanie sie podobnego koloru wlosow jak naturalne jest najbezpieczniejszym posunieciem

zmiana o wiecej niz 4-5 tonow najczesniej wychodzi jednak na gorsze

gwiazdy wygladaja super, ale nie zapominajacie, ze pracuje nad ich wizerunkiem sztab stylistow. dlatego brunetki zrobione na blond maja sliczny kolor wlosow. trzeba czesto poprawiac. u naturalnych brunetek ciezko utrzymac chlodny odcien blondu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 19:02   #13
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a ja przeciez zdązyłam zobaczyć tyle mi wystarczy

mimo wszystko trzymanie sie podobnego koloru wlosow jak naturalne jest najbezpieczniejszym posunieciem

zmiana o wiecej niz 4-5 tonow najczesniej wychodzi jednak na gorsze

gwiazdy wygladaja super, ale nie zapominajacie, ze pracuje nad ich wizerunkiem sztab stylistow. dlatego brunetki zrobione na blond maja sliczny kolor wlosow. trzeba czesto poprawiac. u naturalnych brunetek ciezko utrzymac chlodny odcien blondu
Gwiazdy owszem Choc widzialam Monice Bellucci w wersji blond i zrobila na mnie koszmarne wrazenie. Natomiast tzw. "kolezanka kolezanki" rozjasnila sie z czarnego do platyny i utrzymuje ten odcien. Owszem, ma kolor, ale wlosy...Tragiczne
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:02   #14
iza328
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

Ja już jestem zdecydowana na blond tylko nie wiem jaki odcień...
iza328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 13:10   #15
iza328
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Typ-zima, jaki odcień blondu?

No i jestem blondynką Stwierdzam,że wyglądam o wiele lepiej Moi znajomi też tak uważają... więc nie zawsze Zimie jest lepiej w ciemnych włosach
iza328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.