jest jakis sposob na pozbycie sie koloru po farbowaniu Castingiem L'oreala? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-30, 21:07   #1
blondradio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12

jest jakis sposob na pozbycie sie koloru po farbowaniu Castingiem L'oreala?


Naturalnie mam kolor ciemny blond ktory przez jakis czas rozswietlalam jasnymi blond refleksami. W sierpniu uznalam ze mam juz spore odrosty i czas umowic sie z fryzjerka, tyle ze nie moglam sie do niej dzwonic, a probowalam dziesiatki razy. Wpadl mi do glowy pomysl ze skoro nie moge sie do niej dodzwonic to moze czas na jakas zmiane, bo z blondem bym sie sama nie odwazyla eksperymentowac. Przyjaciolka, wprawiowa bo farbuje wlosy polowie rodziny zajela sie na poczatku wrzesnia i mna. Wybralysmy "Mrozny Kasztan" L'oreal Casting Creme Gloss. Producent zapewnial ze kolor zmywa sie w ciagu 28 myc, wiec w sumie dlugo sie nie zastanawialam, bo uznalam ze po pewnym czasie i tak wroce do swojego koloru. No i tu rozczarowanie, albo nawet kilka. Po pierwsze kolor wyszedl zupelnie niepodobny bo wlosy byly tak ciemne ze wydawaly sie czarne, plus czerwony reflesk (no ale ok, moglam sie spodziewac czerwonosci przy farbowaniu na taki kolor po blondzie), z czasem kolo zaczal schodzic no i liczylam ze zejdzie do konca. Tymczasem minely juz prawie dwa miesiace, wlosy myje codziennie (dwie 28 myc dawno za mna...) a moj kolor co kilka dni jest inny... obecnie jestem na etapie wyplowialej rudosci z przebijajacymi spod spodu jasniejszymi pasemkami. Raczej nie zapowiada sie ze uda mi sie pozbyc tego koloru do konca poprzez mycie wlosow. Jest na to jakas rada? Mial ktos podobnie? Dodam ze moja siostra farbowala wlosy Castingiem w maju, teraz mamy prawie listopad a ona nadal ma ruda poswiate na wlosach.

Strasznie dlugi mi ten post wyszedl. Mam nadzieje, ze ktos jednak go przeczyta i cos doradzi.

Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
blondradio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 21:14   #2
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: jest jakis sposob na pozbycie sie koloru po farbowaniu Castingiem L'oreala?

Casting jest farbą która sie krócej tzryma i nie niszczy tak mocno.
Mieszanka jest zlożona z dwóch skałdników- krem koloryzujący i utleniacz, jeśli farba ma 2 składniki to zostaje we włosach na stałem...zmywa się na jaśniejsze kolory ale nie zejdzie całkiem. Mozesz rozjaśnić rozjaśniaczem ale mozesz bardzo zniszczyć przy tym włosy. albo mozesz iść do fryzjera i zdekoloryzować
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 21:57   #3
blondradio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: jest jakis sposob na pozbycie sie koloru po farbowaniu Castingiem L'oreala?

dekoloryzacja to chyba niezbyt korzystny zabieg dla wlosow, czyz nie?
a moje i tak sa w nienajlepszym stanie. btw nabylam dzis maske intense repair l'oreala i mam nadzieje ze troche pomoze..

chyba pozostaje mi poczekac az jeszcze troche kolor sie wyplucze i udac sie do fryzjera zeby cos na to zaradzil.. boje sie tylko ze jak znow zaczne robic dosc jasne blond refleksty to w polaczeniu z rudawa reszta moze wygladac niezaciekawie.
blondradio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 11:04   #4
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: jest jakis sposob na pozbycie sie koloru po farbowaniu Castingiem L'oreala?

z tymi rudosciami ciezko wygrac, sama tocze traz walke po dekoloryzacji, stosuje srebrny szampon do wlosow i srebrna plukanke i jest lepiej, zajrzyj na ten watek, tam wkleilam fotki jak schodzilam z czerni: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287623
post 5 i 6
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 12:25   #5
ekspresja
Raczkowanie
 
Avatar ekspresja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: jest jakis sposob na pozbycie sie koloru po farbowaniu Castingiem L'oreala?

Cytat:
Napisane przez blondradio Pokaż wiadomość
Naturalnie mam kolor ciemny blond ktory przez jakis czas rozswietlalam jasnymi blond refleksami. "Mrozny Kasztan" L'oreal Casting Creme Gloss. ... obecnie jestem na etapie wyplowialej rudosci z przebijajacymi spod spodu jasniejszymi pasemkami. Raczej nie zapowiada sie ze uda mi sie pozbyc tego koloru do konca poprzez mycie wlosow. Jest na to jakas rada? Mial ktos podobnie? Dodam ze moja siostra farbowala wlosy Castingiem w maju, teraz mamy prawie listopad a ona nadal ma ruda poswiate na wlosach.

Strasznie dlugi mi ten post wyszedl. Mam nadzieje, ze ktos jednak go przeczyta i cos doradzi.

Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Opisalam w jednej z moich recenzji produktu odbarwianie Castingu - moje wlosy sa cienkie i calkiem dobrze przetrwaly zabieg. Szczegoly o zabiegu i o tym co potem nalozylam na
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22462

Swoje przezylam tez w salonach fryzjerskich (nawet w bardzo dobrych) - albo sie boja odbarwiac albo nie potrafia. Zycze powodzenia i odwagi (mozna tez sprobowac odbarwiania i troche farby na jednym pasmie wlosow).
Przepraszam za brak polskich czcionek.
Jak cos zrobisz, to opisz efekt, Pozdrawiam

Edytowane przez ekspresja
Czas edycji: 2008-10-31 o 12:26
ekspresja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:37   #6
blondradio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: jest jakis sposob na pozbycie sie koloru po farbowaniu Castingiem L'oreala?

dzieki za zainteresowanie, zaraz przejrze podane przez Was linki

jak cos zrobie to na pewno dam znac, jednak chce sie jeszcze troche wstrzymac w nadzei ze moze jeszcze troche ten kolor sie wyplucze,a potem bedzie latwiec cos na tych moich wlosietach wykombinowac.

Pozdrawiam
blondradio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.