Pomocyyyy:(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-15, 18:35   #1
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712

Pomocyyyy:((


Witam.

Mam pytanie do dobrych fryzjerek... chodziaz kazdego opinia sie przyda no wiec.. kiedys bylam bladynka prawie platynowa,rozjasnialam wlosy rozjasniaczem,pozniej pokusilo mnie na ciemny kolor zrobilam wiec braz.. (teraz to on jest taki bardzo splukany :/ wiec wyglada jak karmel)... no ale znowu choruje na blond ( noi moje pytanie jest takie czy jakbym teraz probowala zejsc na blond .. rozjasniaczem i polozyla na moje wloski rozjasniacz.. to wiem ze kolor nie musi ladny wyjsc za pierwszym razem.. tylko boje sie czy mi wlosy nie powypadaja.. a zaduzo ich tez nie mam ....(
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 18:43   #2
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Pomocyyyy:((

Ja bym Ci nie radziła robić sama w domu takiego zabiegu, tylko pójść do dobrej fryzjerki i zacząć od nałożenia pasemek, i tak stopniowo, stopniowo schodzić z tego brązu. Ja miałam taki sam problem jak Ty. Poszłam do dobrego fryzjera, zrobiłam jasne pasemka, teraz jestem po trzecim nakładaniu pasemek, brązowy jeszcze całkiem nie zszedł, ale pewnie będę musiała i tak obciąć włosy, bo są już trochę zniszczone.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 05:41   #3
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Pomocyyyy:((

wiem wiem,w domu bymnapewno tego sama nie zrobila.. tylko u dobrej fryzjerki tylko chodzi mi o to czy podjac sie tego bo boje sie ze wlosy mi juz do konca wypadna;D a za 3 razemjuz masz ladny kolorek? a za 1 byla tragedia?
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 08:21   #4
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Pomocyyyy:((

Nie, za 1 razem wyszły bardzo ładne pasemka, ogólnie moje włosy bardzo dobrze przyjmują wszelkiego rodzaju farby, więc nie były żółte, pomarańczowe itp. Miały kolorek bardzo ładnego blondu. Wklejam zdjęcie jak to wyglądało po 2 malowaniu.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...


Edytowane przez Kinga_20
Czas edycji: 2009-09-17 o 15:20
Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 16:18   #5
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Pomocyyyy:((

aaaaaaa zeby moje tak wyszly.. marza mi sie.. a za kazdym razem Ci przeciaga fryzjerka.. ? ja sie boje podjac bo boje sie ze wypadnaaaaaaaaa
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 19:09   #6
kasikaaaa81
Raczkowanie
 
Avatar kasikaaaa81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 126
Dot.: Pomocyyyy:((

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
aaaaaaa zeby moje tak wyszly.. marza mi sie.. a za kazdym razem Ci przeciaga fryzjerka.. ? ja sie boje podjac bo boje sie ze wypadnaaaaaaaaa
Piszesz że masz juz karmelowe wiec nie powinny Ci wypasc ani byc zołte najlepiej idz do dobrego fryzjera ktory oceni Twoja strukture wlosów i wtedy zadecyduje
kasikaaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 19:52   #7
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Pomocyyyy:((

to teraz kasiorka i wio do dobrego salonu fryzjerskiego ... musze popytac;D sama jestem praktykantka w jednym ale ze tak powiem .. hm.. "wszystko na odwal sie" ... to moj salon xD .. jakbym mogla zmienila bym((.. no nie wazne))) a jednak nadal sie troszke boje ale moze faktycznie dobry fryzjer mi poleci cos... a wy byscie zaryzykowaly!?
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 20:04   #8
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Pomocyyyy:((

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
aaaaaaa zeby moje tak wyszly.. marza mi sie.. a za kazdym razem Ci przeciaga fryzjerka.. ? ja sie boje podjac bo boje sie ze wypadnaaaaaaaaa
Tak za każdym razem fryzjerka, sama bym się na to nie porywała, bo miałam bardzo ciemny kolor wcześniej.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 15:54   #9
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Pomocyyyy:((

ale chodzilo mi o to czy byscie sie podjely ... na moim miejscu zamieniania sie w blond.. bo ja sie boje ze opd tymi wlosami mam rozjasniane.. wiec nawet mie o kolor jaki wyjdzie tylko o to czy pod ta farba jest rozjasniacz i czy naloze jeszcze raz to mi nie wyleca;( nie wykrusza sie ani nic..
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 16:13   #10
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Pomocyyyy:((

Ja się podjęłam, też się bałam, że mogą wyjść jakieś żółte, pomarańczowe, że będą zniszczone. Oczywiście musiałam je podciąć. Załączam fotkę jak teraz wyglądają. Jeśli nie chcesz podejmować ryzyka to nie maluj, poczekaj aż odrosną, podetnij i tak aż kolor zejdzie...
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...


Edytowane przez Kinga_20
Czas edycji: 2009-09-17 o 15:20
Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:56   #11
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Pomocyyyy:((

ale fajniutkie masz te wloski:P a z jakiego koloru schodzilass?? .. hehe :PP no wlasnie ja nie mam cierpliwosci czekac az odrosna chodziaz i tak chodze z 5 cm odrostem.. :P ale nie farbuje narazie;D zawzielam sie;D
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 08:48   #12
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Pomocyyyy:((

Więc schodziłam z takiego koloru, także myślę, że całkiem całkiem to wyszło
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...


Edytowane przez Kinga_20
Czas edycji: 2009-09-17 o 15:20
Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 13:21   #13
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Pomocyyyy:((

hehe ale ilez ty masz wlosow.. :P sluchajcie ja dzis na prakrykach z racji tego ze nie bylo ruchu .. zrobilam sobie na spodzie pare pasemek na te moje nieszczesne wlosy .. noi .. tylko zrobilam na 12% wodzie bo zostalo po baleyage i .. efekt kolor.. hm.. no coz.. prawie bialy co normalnie szok!tylko... jak sie rozczesywalam to oczywiscie mi pare rostalo w rekach .. i jakbym sie podjela to bym musiala sciac z 9 cm wlosow .. i teaz tym bardziej nie wiem co zrobic.. chyba ze zrobic zadki bardzo baleyage... i sciac troche czy jak
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 14:46   #14
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Pomocyyyy:((

zdecydowalam... bede robic balejaz na poczatku rzadki.. i z biegiem czasu coraz bardziej xD jak dobrze pojdzie to w sobote juz bede miec wiec zalacze zdjecie coz:P raz sie zyje:P ehhe )))
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.