Adopcja - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-05, 19:11   #721
beatriz14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

ukrycior - serdecznie gratuluję i ja zwracam sie także z pytaniem czy znajdują sie tutaj osoby z Krakowa, które są rodzicami adopcyjnymi ? lub zastępczymi? Chciałabym nawiązac kontakt z takimi osobami. Bardzo proszę o odzew przez pw.
beatriz14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 19:25   #722
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mania to Marysia w skrócie. Tak naprawdę to wiem dziś już wiele, bo byliśmy dziś u małej i krótko bo krótko i bardzo bardzo stremowani byliśmy w nią sam na sam. Siedzi, a co tylko złapie w łapkę to wpycha do buzi, bo właśnie kasowniczek rośnie. Ma śmieszną grzywę, długą i zaczesaną na boczek, jest blondaskiem z niemal białymi brwiami, niebieskimi oczkami i białymi rzęskami. Jest bardzo kontaktowa, nie boi się ludzi, nie płakała wcale, wręcz się śmiała i gaworzyła. Ja do teraz się trzęsę dosłownie.

Aniu, wpadnę na kwietniówki, tylko błagam - daj linka, bo wizażuję z doskoku, dosłownie dostałam szału, żeby dopiąć wszystko w pracy na ostatni guzik przed macierzyńskim, do tego te moje egzaminy, zakupy, a do Maniusi jeździmy do Grudziądza, wiec same dojazdy jeszcze też zabierają czas (jedziemy teraz w środę i czwartek). Musimy zaktualizować dokumenty dla sądu, więc też bieganina i wypełnić wnioski o pieczę i o adopcję. Nie śpię, nie jem, zasuwam jak mały tramwaj. A to wszystko gdzieś pomiędzy totalną błogością i szczęściem a stresem.

Dziewczyny, dziękuję, że jesteście.
To musi byś śliczna Taki mały jasny aniołeczek

Dbaj o siebie Kochana, musisz mieć dużo sił teraz dla Małej Proszę grzecznie jeść i starać się spac przynajmniej odrobinę

A ja mam nadzieje, że jakieś fotki zobaczymy, jak już okrzepniecie i będziecie razem we trójkę

Wielkie uściski
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 19:43   #723
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Kulbitku, mam fotki, ale wolałabym nie zmieszczać przed faktem. Strasznie się w ogóle boję zamieszczania prywatnych fotek w sieci, a tym bardziej tak delikatnych. Ale coś będzie, obiecuję. Tylko na razie Mania tam, a my tu, obawiałabym się różnych dziwnych zbiegów okoliczności itp.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 19:48   #724
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=479186&page=10

tu masz linka na nasz wątek wpadaj koniecznie . I wyśpij się bo niespanie to może się dopiero zacząc , bo nawet jak mała bedzie spała to bedziesz przezywała jak ja to mówie " paranoje młodej mamy " wstawała do łóżeczka i patrzyła na nią i różne takie he he
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 19:51   #725
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Kulbitku, mam fotki, ale wolałabym nie zmieszczać przed faktem. Strasznie się w ogóle boję zamieszczania prywatnych fotek w sieci, a tym bardziej tak delikatnych. Ale coś będzie, obiecuję. Tylko na razie Mania tam, a my tu, obawiałabym się różnych dziwnych zbiegów okoliczności itp.
Rozumiem
Zresztą może trochę wyskoczyłam jak Filip z konopi z tymi fotkami
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 19:58   #726
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Dzięki Aniu.

Kochany Kulbitku, na pewno będą foty, nie obiecuję, że wyraźne i w wysokiej rozdzielczości, ale będą. Nie wytrzymałabym bez pochwalenia się. Ale na razie do pieczy albo i adopcji po prostu bałabym się wtopy jakiejś, licho nie śpi.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:19   #727
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukryciorku ja mało sie wypowiadałam, ale Twoj wątek mialam w sub i bardzo bardzo sie cieszę ze doczekałas sie TEGO telefonu
Teraz będzie juz wszystko dobrze
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 20:39   #728
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Kulbitku, mam fotki, ale wolałabym nie zmieszczać przed faktem. Strasznie się w ogóle boję zamieszczania prywatnych fotek w sieci, a tym bardziej tak delikatnych. Ale coś będzie, obiecuję. Tylko na razie Mania tam, a my tu, obawiałabym się różnych dziwnych zbiegów okoliczności itp.
Możesz wrzucić fotki do swojego albumu, będziesz mogła tam ustawić, że zdjęcia moga oglądać tylko Twoi przyjaciele


Ukryciorku, ja również jak wiele wizażanek subskrybowałam ten wątek i za każdym razem gdy pojawiały się nowe posty miałam nadzieję, że to Ty z radosną nowiną. W końcu się doczekałam
Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego małża z całej siły.
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:45   #729
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Kochany Kulbitku, na pewno będą foty, nie obiecuję, że wyraźne i w wysokiej rozdzielczości, ale będą. Nie wytrzymałabym bez pochwalenia się. Ale na razie do pieczy albo i adopcji po prostu bałabym się wtopy jakiejś, licho nie śpi.

Tak, rozumiem Lepiej dmuchać na zimne Poczekamy
Przecież wiadomo, że w tym wątku same wytrwałe czekające i wiernie kibicujące wić spokoooooo
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:51   #730
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Kasiu, dzięki za radę. Masz rację. Jeśli tylko znajdę wolną chwilę spojrzę jak zrobić taki album.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 21:54   #731
BenBai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukrycior - ślędzę ten wątek jakiś czas, i niesamowicie Ci gratuluję. Ja sama byłam adoptowana i kocham moich rodziców ponad wszystko, dali mi wspaniałe życie. Ja sama niedawno pierwszy raz rozmawiałam z moją biologiczną matką, znalazłam ją przez internet, chociaż ona nie ma żadnych praw rodzicielskich do mnie, chciałam po prostu z nią pogadać, zobaczyc co słychać u niej.. niestety nie ułożyło się zbyt dobrze, bo mój 14 letni pół brat który z nią mieszkał, zmarł w tym roku ale w każdym razie, jestem bardzo szczęśliwa z moją adoptowaną rodziną...
Jeszcze raz Ci gratuluję małej i koniecznie mów co u Ciebie.
BenBai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 09:36   #732
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukryciorku, Mania jest z mojego miasta Ale jaja, ażź mi się japa uśmiecha Jak będziecie z meżem zmęczeni po wizycie i będziesz miała ochotę, to wpadajcie chwilę odpocząć przy kawce Zapraszam serdecznie!
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 09:54   #733
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ależ cudownie! Bardzo się cieszę! Śledziłam ten wąteczek nieśmiało, ale dziś to prawdziwa niespodzianka! Ukrycior, Mamuśko! SERDECZNE GRATULACJE DLA WAS! ))))))))
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 13:04   #734
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukryciorku, ja od dawna na wizaż czasu nie mam, ale wpadałam co jakiś czas zobaczyć co u Ciebie.

GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Tak się cieszę, że w końcu zadzwonili. I jest wymarzona Marysia
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 12:55   #735
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Nie wypowiadałam się nigdy w tym wątku, ale go podczytywałam i bardzo, bardzo się ciesze, że się doczekałaś!!! Wiem co to znaczy czekać na dziecko, sama na swoje czekałam 3 lata dlatego wyobrażam sobie Twoją radość i cieszę się wraz z Tobą
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 15:36   #736
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Jeszcze raz zbiorczo dziękuję dobrym duszkom tego wątku. Dziękuję, że jesteście.

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Ukryciorku, Mania jest z mojego miasta Ale jaja, ażź mi się japa uśmiecha Jak będziecie z meżem zmęczeni po wizycie i będziesz miała ochotę, to wpadajcie chwilę odpocząć przy kawce Zapraszam serdecznie!
Kochana, no to są jaja naprawdę! Nie obiecuję, że już i natychmiast, ale jak się ogarniemy, to pewnie, że wpadniemy. Oprócz wizyt u Mani czekają nas przede wszystkim wizyty w sądzie, więc będziemy bywać. Zgadamy się, dobrze?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 17:12   #737
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukryciorku - jeszcze raz gratuluję i przyłączam się, żeby móc wkrótce przeczytać o szczęśliwym finale
velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 20:15   #738
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Kochana, no to są jaja naprawdę! Nie obiecuję, że już i natychmiast, ale jak się ogarniemy, to pewnie, że wpadniemy. Oprócz wizyt u Mani czekają nas przede wszystkim wizyty w sądzie, więc będziemy bywać. Zgadamy się, dobrze?
No ja mam nadzieję Jak już będziecie mieć ochotę wpaść to daj znać, podam ci mój numer na pw i się zgadamy.

Już nie mogę się doczekać, kiedy będziecie mieć Manię u siebie
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 20:21   #739
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Powiedzieliśmy dziś moim rodzicom. Myślałam, że będzie rzeź. A tata powiedział, że się cieszy, mama trochę pogadała o odpowiedzialności, że ona by się nie zdecydowała, że ona się nie będzie Małą zajmować, bo się boi odpowiedzialności, a potem się śmiała i mówiła jakie to sukienusie i dżinsy widziała...

Zostali nam teściowie, ale nie chcemy przez telefon im mówić.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 20:33   #740
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Powiedzieliśmy dziś moim rodzicom. Myślałam, że będzie rzeź. A tata powiedział, że się cieszy, mama trochę pogadała o odpowiedzialności, że ona by się nie zdecydowała, że ona się nie będzie Małą zajmować, bo się boi odpowiedzialności, a potem się śmiała i mówiła jakie to sukienusie i dżinsy widziała...

Zostali nam teściowie, ale nie chcemy przez telefon im mówić.
Ale że o co chodzi z tą odpowiedzialnością? Jak zachodzisz w ciążę i rodzisz to jest taka sama odpowiedzialność, jak za waszą Mańkę. A rodzice wiedzieli, że czekacie na maleństwo? Zobaczysz, oszaleją na jej punkcie I nie będą chcieli jej z rąk wypuszczać jak tylko ja zobaczą
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 20:34   #741
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Powiedzieliśmy dziś moim rodzicom. Myślałam, że będzie rzeź. A tata powiedział, że się cieszy, mama trochę pogadała o odpowiedzialności, że ona by się nie zdecydowała, że ona się nie będzie Małą zajmować, bo się boi odpowiedzialności, a potem się śmiała i mówiła jakie to sukienusie i dżinsy widziała...

Zostali nam teściowie, ale nie chcemy przez telefon im mówić.
He he ja to się założe że Twoim rodzice to zgłupieją za małą
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 20:37   #742
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Ale że o co chodzi z tą odpowiedzialnością? Jak zachodzisz w ciążę i rodzisz to jest taka sama odpowiedzialność, jak za waszą Mańkę. A rodzice wiedzieli, że czekacie na maleństwo? Zobaczysz, oszaleją na jej punkcie I nie będą chcieli jej z rąk wypuszczać jak tylko ja zobaczą
Rodzice nie wiedzieli. Z różnych względów się nie dzieliliśmy tą wiadomością. Nie zniosłabym trzyletniego wałkowania tematu, krążenia dookoła wątku. Teraz jest konkretny maluch, możemy powiedzieć o nim coś konkretnego, o jego zdrowiu, pochodzeniu itp. Mnie się też wydaje, że będzie oczko w głowie, ale reakcja i tak mnie zaskoczyła. Spodziewałam się braku akceptacji, a dostaliśmy naprawdę ciepłą reakcję. Popłakałam się, ryczałam jak bóbr.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 22:58   #743
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Naprawdę podziwiam Was Ukryciorku za Waszą wytrwałość.
Trzy lata nie pisnęliście słówkiem? Musiało być naprawdę ciężko, skoro nawet z najbliższymi nie mogłaś podzielić się swoimi obawami o to, jak długo jeszcze itd.
Przesyłam mocne uściski dla Was- Rodziców i Waszej Mani
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 07:51   #744
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

O kurczę, trzymaliście to w tajemnicy? Tyle czasu?
Ładnie.
A u teściów jakiej reakcji się spodziewasz?
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 09:33   #745
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Piszę, bo TEN telefon zadzwonił.
Nie liczę już, ile miesięcy zaglądałam na ten wątek z nadzieją, że poznaliście już Waszą ukochaną Marysię. Serdecznie gratuluję, MAMO
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 14:05   #746
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Moim znajomym dziś urodziła się córka Marycia. Poczułam uczucie zazdrości w sercu. A gdzie jest moja Marysia?
nie wierze, ze to napisalas ponad 2 lata temu, to jak cud
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 15:40   #747
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukryciorku, masz swoją Marysię...doczekałaś się popłakalam się
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:27   #748
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Naprawdę podziwiam Was Ukryciorku za Waszą wytrwałość.
Trzy lata nie pisnęliście słówkiem? Musiało być naprawdę ciężko, skoro nawet z najbliższymi nie mogłaś podzielić się swoimi obawami o to, jak długo jeszcze itd.
Przesyłam mocne uściski dla Was- Rodziców i Waszej Mani
Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
O kurczę, trzymaliście to w tajemnicy? Tyle czasu?
Ładnie.
A u teściów jakiej reakcji się spodziewasz?
Trzymałam to w tajemnicy przed najbliższymi. Bo znam ich. Trzy lata by przeżywali, bez żadnych konkretów. I ciągłe pytania, czy coś wiemy, jak długo, czy nic się nie ruszyło... właśnie im powiedzieć byłoby najtrudniej. Tym bardziej, że we wczorajszej szczerej naprawdę rozmowie moja mama sama przyznała, że ma problem z dziećmi, że tak bardzo przeżyła cierpienie i śmierć brata, potem niepewne starania o mnie, moje choroby, mój stan po przyjściu na świat, że nigdy nie zaglądała do wózków i nie nastawiała się na bycie babcią. Dokładnie to wyczuwałam. Ale wcozraj udowodniła, że będzie dobrze, że choć z lękiem, to w zasadzie ją to cieszy.

Teściowie? Uważam, że zareagują pozytywnie, choć mój mąż ma obawy. Ale oni wiedzieli od początku, że nie będziemy mieć własnych dzieci i dlaczego. I wielokrotnie wypuszczałam sondę w sprawie adopcji, domów dziecka i zawsze reakcja była megapozytywna. Ale to się okaże w praktyce...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ukryciorku, masz swoją Marysię...doczekałaś się popłakalam się
Dziękuję Agusiu, dziękuję Słońce
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:49   #749
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukryciorku! Mam ostatnio taki strasznie niepewny, zagoniony okres w zyciu, a ta wiadomość.. przyniosła mi tyle radosci!
Zobacz, jakim wyjatkowym czlowiekiem jest twoja córeczka- lewo co sie pojawiła w Twoim życiu daje tylu obcym ludzi tyle radosci!
Jestem z Toba całym sercem, przez cały ten czas mocno wam kibicowalam i bardzo sie ciesze,ze wasze prosby zostały wysłuchane.
Napewno bedziesz, co ja pisze- jestes! wspaniała mama
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 17:06   #750
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Gratulu je!! Boze, tak sie ciesze Ja rowniez mialam watek w sub i zawsze z nadzieja na niego zagladalam. Naprawde wzruszylam sie jak przeczytalam o TYM telefonie. Wasza wymarzona i wyczekana Marysia bedzie juz niedlugo z Wami
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-30 10:05:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.