Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek! - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 15:44   #3931
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Postanowiłam miesiąc, no może chociaż dwa tygodnie w ogóle nie malować żeby trochę odpoczęły. Jutro lub dziś kupię tę odżywkę 8w1, mam nadzieję że będzie w "moim" Rossmanie
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 15:47   #3932
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to z prochami idźcie do Redclife, do arla
ja też jeszcze go nie wywołałam, ale mnie kusi i prawdopodobnie to zrobię
Byliśmy.
Kazał zebrać sojuszników.
Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Postanowiłam miesiąc, no może chociaż dwa tygodnie w ogóle nie malować żeby trochę odpoczęły. Jutro lub dziś kupię tę odżywkę 8w1, mam nadzieję że będzie w "moim" Rossmanie
Powinna
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 15:50   #3933
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no pewnie po siostrze

nawet wiem które pewnie będziesz lecieć i go szukać dla siebie
Nie, u mnie nie można jeść z podłogi

Zepsułam się chyba, bo niedawno w Claire's będąc nie kupiłam nic. A wszystkie lakiery po 10zł.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 15:53   #3934
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Postanowiłam miesiąc, no może chociaż dwa tygodnie w ogóle nie malować żeby trochę odpoczęły. Jutro lub dziś kupię tę odżywkę 8w1, mam nadzieję że będzie w "moim" Rossmanie

nie dałabym rady w samej odżywce latać, więc podziwiam
powinna być, w większości drogerii jest


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Byliśmy.
Kazał zebrać sojuszników.

no to wszystko dobrze robicie wiadomo, co gracz to inaczej to wszystko będzie wyglądać
ja teraz utknęłam w ruinach Brecilian, muszę drużynę zmienić i wziąć Wynne, bo jeden z demonów jest zayebiście upierdliwy aa uzdrawianie drużyny się przyda tak czy siak

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie, u mnie nie można jeść z podłogi

Zepsułam się chyba, bo niedawno w Claire's będąc nie kupiłam nic. A wszystkie lakiery po 10zł.

bosz, jak ja mogłam tego nie załapać ale to fakt, tak czysto u mnie jest, że z szafek i podłogi to spokojnie

trzeba Cię naprawić
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 15:59   #3935
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

może jak spiłujesz i je poregenerujesz to będzie lepiej

Spiłowałam na jajeczka, bo nie mogłam patrzeć na 2 zaokrąglone, a resztę kwadratów
Ale jak zregeneruję to pewnie znów wrócę do kwadratów

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dziękuję Dawno tylu komplementów nie zebrałam
W pełni zasłużone!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie dałabym rady w samej odżywce latać, więc podziwiam
powinna być, w większości drogerii jest


U mnie dzisiaj mija tydzień i nie wiem jak ja miesiąc wytrzymam, bo już najchętniej bym pomalowała Pierwszy raz tak długo chodzę w samej odżywce!
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 16:03   #3936
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
bosz, jak ja mogłam tego nie załapać ale to fakt, tak czysto u mnie jest, że z szafek i podłogi to spokojnie

trzeba Cię naprawić
Natury nie oszukasz

Nie trzeba chyba, że najpierw się części pozbędę to może wtedy...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 16:21   #3937
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Spiłowałam na jajeczka, bo nie mogłam patrzeć na 2 zaokrąglone, a resztę kwadratów
Ale jak zregeneruję to pewnie znów wrócę do kwadratów

U mnie dzisiaj mija tydzień i nie wiem jak ja miesiąc wytrzymam, bo już najchętniej bym pomalowała Pierwszy raz tak długo chodzę w samej odżywce!

fatalnie to wygląda, jak każdy paznokieć inaczej wygląda, więc jajeczka to dobra opcja

pozostaje życzyć powodzenia


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Natury nie oszukasz

Nie trzeba chyba, że najpierw się części pozbędę to może wtedy...

coś w tym jest

następna
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 17:28   #3938
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to wszystko dobrze robicie wiadomo, co gracz to inaczej to wszystko będzie wyglądać
ja teraz utknęłam w ruinach Brecilian, muszę drużynę zmienić i wziąć Wynne, bo jeden z demonów jest zayebiście upierdliwy aa uzdrawianie drużyny się przyda tak czy siak :
Uf.
A faktycznie. Było cos tam ciężkiego.
Wynne nie mamy
Ruiny zaliczone
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Spiłowałam na jajeczka, bo nie mogłam patrzeć na 2 zaokrąglone, a resztę kwadratów
Ale jak zregeneruję to pewnie znów wrócę do kwadratów


W pełni zasłużone!

U mnie dzisiaj mija tydzień i nie wiem jak ja miesiąc wytrzymam, bo już najchętniej bym pomalowała Pierwszy raz tak długo chodzę w samej odżywce!
Ładne jajka nie są złe



Ja bym się nie katowała dla idei
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 17:32   #3939
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Uf.
A faktycznie. Było cos tam ciężkiego.
Wynne nie mamy
Ruiny zaliczone

Wynne było można wciągnąć do swojej drużyny właśnie po Pustce, przygarnęłam ją, bo ma dobre skille i jestem zachwycona Zevranem, pięknie im wyszedł, chyba go wyrwę.. bo Alistaira już zaliczyłam najmniej sympatii mam do Stena, gram kobietą, a on mi wali teksty, że to nie możliwe, że jestem kobietą i jestem wojowniczką.. no wal się Sten
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 18:34   #3940
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cześć dziewczyny
Przychodzę z pewnym zapytaniem, pewnie mnie pamiętacie, a ja pamiętam was i wiem, że tutaj dostanę fachową i rzetelną odpowiedź Mianowicie: co sądzicie o manicure hybrydowym? Niszczy paznokcie, próbowałyście może kiedyś i w jakiej cenie? Wiem, że preferujecie naturalne pazury, ale ostatnimi czasy poważnie zastanawiam się nad pójściem do kosmetyczki, żeby ogarnęła kształt moich paznokci. A te hybrydy to tak jeszcze się zastanawiam, nie jestem do końca przekonana.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 19:23   #3941
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bo top może podpłynąć pod ozdobę tam gdzie zabrakło kleju.
Tak sobie gdybam.
Spróbuję jutro robiąc mani dla Młodej.
Na klej przeżyło spokojnie 4 dni.
tak, to prawda.
Moje trzymają dziś się też.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;49656864]
Pomalowałam GR WOW i nie wiem czy tylko mój jest rzadki czy ogólnie ta seria jest taka.[/QUOTE]

są dość rzadkie, ale nie jakoś dziwnie rzadkie.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pokazuję dzieciaki od Viv
ładne takie
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 19:26   #3942
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Bry


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam piaseczka
oczywiście polecam zdjęcia na blogu, bo tu to masakra jakaś zapewne wyjdzie...
Ojjj cos mi nie halo

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Regeneracja mi nie służy, dzisiaj poszedł róg kwadrata.. Nie szło uratować, więc chyba będę musiała spiłować wszystkie.. A tak dobrze się w nich czuję
Oj

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;49643115]Hej

Umieram,a to dopiero początek za☠☠☠☠☠☠☠u...

Nie wiem co się podziało,ale moje paznokcie rosną jak oszalałe.Zawsze je piłowałam co drugie mani,a teraz przed każdym malowaniem muszę je piłować bo inaczej tracą kształt.[/QUOTE]
Hej
Biedna
Zazdroszczę ale żeby nie było- tak pozytywnie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja też nie bardzo, niehigieniczne to.. chociaż ja jestem zbzikowana na punkcie mycia rąk, niedługo się zrobię, jak Rysiek z Klanu

ja też, ale chyba będzie rozdziewiczanie

pewnie wyczarowałaś coś niesamowitego


rany, ta gównoburza wtedy była nieziemska ale ja nie rozumiem takiego srania, bo jeżeli widać, że coś się dzieje to się odstawia szkodzący produkt, a nie dalej go używa.. czasami aż się pewne epitety cisną na usta
Ja może aż tak nie mam ale denerwuje mnie strasznie jak coś pd pazurami mam a nawet jak wyczyszczę to wydaje mi się, że tam coś siedzi
Wczoraj nic nie zmalowałam, sama odżywkę machnęłam i trochę wyrównałam. Dziś pomalowałam ale dupy nie urywa


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
A czemu? nie widzę różnicy między np takimi jak moje i dłuższymi, tak czy siak coś wejdzie jak się coś robi wiadomo, podstawa to umyć porządnie dłonie przed robotą, ale co ma do tego długość? powiedziałabym, że nawet trudniej doczyścić króciaki, które nie wystają poza opusek, a wolny brzeg jest cofnięty niż długie, które na dodatek mają przyrost na równo z opuszkiem
Ja ja mam odwrotnie im są dłuższe tym więcej barachła się pod nie dostaje i jest problem większy z doczyszczeniem. Może to przez to, że mam słabo przyrośniętą płytkę Bardzo mi się też wszystko przykleja do płytki od spodu Takie zamknięte koło - coś siedzi czyszczę potem dla pewności jeszcze grzebię żeby doczyścić i płytka nie przyrasta

Cytat:
Napisane przez HardFable Pokaż wiadomość
oj jak ja tu dawno nie wchodziłam pozwolę sobie pokazać dość stary, ale jeden z moich ulubionych mani wybaczcie niedociągnięcia, ale robiłam go półtora roku temu
Hej
Fajne malunki ale przy skórkach bałagan

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no cóż, niektórym nawet jakbyś napisała na czerwono, wielkimi literami o szkodliwości to i tak może to nic nie dać

pokazuję dzieciaki od Viv
O to to to
Ale ładności

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie, u mnie nie można jeść z podłogi

Zepsułam się chyba, bo niedawno w Claire's będąc nie kupiłam nic. A wszystkie lakiery po 10zł.
U mnie też nie
Częściej się pokazuj to Cię naprawimy

Ja, tak dla przykładu dziabnęłam nudziaka i taki metaliczny brąz ( będzie do stempelków) z Myio Brać przykład ze starszej
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2015-01-08 o 19:28
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 19:27   #3943
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pokazuję dzieciaki od Viv
Zacne potomstwo
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
są dość rzadkie, ale nie jakoś dziwnie rzadkie.
Ja sobie nim pozalewałam skórki bardziej niż zwykle,ale ja to ja
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 19:31   #3944
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Przychodzę z pewnym zapytaniem, pewnie mnie pamiętacie, a ja pamiętam was i wiem, że tutaj dostanę fachową i rzetelną odpowiedź Mianowicie: co sądzicie o manicure hybrydowym? Niszczy paznokcie, próbowałyście może kiedyś i w jakiej cenie? Wiem, że preferujecie naturalne pazury, ale ostatnimi czasy poważnie zastanawiam się nad pójściem do kosmetyczki, żeby ogarnęła kształt moich paznokci. A te hybrydy to tak jeszcze się zastanawiam, nie jestem do końca przekonana.

Manicure hybrydowy kosztuje około 50 zł (mogą być niewielkie różnice w zależności od salonu). Niszczy płytkę paznokcia i co dla mnie jest irytujące nie jesteś w stanie samodzielnie usunąć lakieru hybrydowego, musi to zrobić kosmetyczka (w każdym razie samodzielnie jest bardzo trudno), a to kolejny wydatek.
Plusem jest to, że lakier trzyma się bez uszkodzeń i odprysków około 2 tygodnie.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 23:37   #3945
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

hej
podczytuję was czasami, oglądam zdjęcia, a wpadłam teraz tylko po to, żeby się z wami czymś podzielić, bo jak tu się nie podzielić takim zjawiskiem natrafiłam na to szukając swatcha jakiegoś lakieru z essie:
http://forum.purseblog.com/attachmen...y-dscf8306.jpg
aż boli, co nie?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 09:13   #3946
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
czy ja wiem, jak miałam w trakcie praktyk krótsze paznokcie to dużo łatwiej mi się ze wszystkim obchodziło. ale z drugiej strony jak nakładasz farsz do pierogów to zazwyczaj robisz to łyżeczką (no przynajmniej ja tak robię, z domu to wyniosłam ), zgniatanie brzegów ciasta przy pierogów to rola opuszków (dlaczego do cholery podkreśla mi to słowo ), a nie paznokci. jedynie mały problem może być przy zagniataniu ciasta, mieszaniu mielonego. ja do doczyszczania paznokci przed i po pracach kuchennych używam zawsze małej szczoteczki do paznokci, żeby mieć pewność, że wszystko jest na tip-top ale ja to mam fiksację na tym punkcie, w miejscach publicznych nienawidzę dotykać wszelkiego rodzaju klamek barierek, etc., jak już gdzieś jestem to staram się znaleźć łazienkę i umyć szybko ręce, tak samo po przyjściu do domu od razu kierunek łazienka i mycie rąk..


pokazuję dzieciaki od Viv
No tak, tu się zgodzę, kwestia wygody, ale nie bardzo rozumiem co to ma do higieny czy raczej jej braku to, że ktoś ma nieestetyczne szpony, nie znaczy, że jest brudasem i nie czyści tych paznokci. Czy krótkie czy długie czyścić przecież trzeba.
Z myciem dłoni to nie tylko Ty tak masz, ale nie widzę tu zbytnio związku do tematu rozmowy...

dzieciaki śliczne

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Przychodzę z pewnym zapytaniem, pewnie mnie pamiętacie, a ja pamiętam was i wiem, że tutaj dostanę fachową i rzetelną odpowiedź Mianowicie: co sądzicie o manicure hybrydowym? Niszczy paznokcie, próbowałyście może kiedyś i w jakiej cenie? Wiem, że preferujecie naturalne pazury, ale ostatnimi czasy poważnie zastanawiam się nad pójściem do kosmetyczki, żeby ogarnęła kształt moich paznokci. A te hybrydy to tak jeszcze się zastanawiam, nie jestem do końca przekonana.
Widziałam dwa przypadki paznokci po ściągniąnych kilkakrotnie hybrydach - opłakany widok. Dodam, że te osoby same sobie zakładały i ściągały. Na pewno ma znaczenie czy ktoś to robi poprawnie itd, no ale jednak wg mnie to na dłuższą metę niszczy paznokcie tak czy siak.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ojjj cos mi nie halo

Ja ja mam odwrotnie im są dłuższe tym więcej barachła się pod nie dostaje i jest problem większy z doczyszczeniem. Może to przez to, że mam słabo przyrośniętą płytkę Bardzo mi się też wszystko przykleja do płytki od spodu Takie zamknięte koło - coś siedzi czyszczę potem dla pewności jeszcze grzebię żeby doczyścić i płytka nie przyrasta
Widzę konktrowersyjny lakier rozumiem

No ok, może Tobie się gorzej czyści, ale może nie każdemu? nie rozumiem czemu osobom z długimi paznokiami wmawia się brak higieny no wiadomo co innego, takie metrowe
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 09:52   #3947
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Bry


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No ok, może Tobie się gorzej czyści, ale może nie każdemu? nie rozumiem czemu osobom z długimi paznokiami wmawia się brak higieny no wiadomo co innego, takie metrowe
Anula właśnie o higienę głównie chodzi, trochę się krępuję .... może inaczej, nie to, że się krępuję, nie chcę być dosłowna w przytaczaniu konkretnego przypadku. Napiszę tylko, że chodzi mi o toaletę.
Nie twierdzę, że ktoś kto ma szponiska jest brudasem tylko wg mnie extremalnie długie pazury są niehigieniczne i coś w tym musi być bo np. wszystkie pielęgniarki- przynajmniej ja z takimi miałam do czynienia, ekspedientki ( to zalecenie Sanepidu) mają krótkie paznokcie. Wiem, że u pielęgniarek to też kwestia praktyczności i bezpieczeństwa - rękawiczki przy długich paznokciach się przedzierają ale u ekspedientek ( np na mięsnym) to już moim zdaniem zasada higieny . Ale to tylko moje odczucia każdy ma inne

Popełniłam mani
Wytargałam z czeluści szufladowych termo. Chyba z rok temu bidulek był w użyciu Mam w planach tuning, zobaczymy jak wyjdzie
Tadam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150109_09_09_40_Pro.jpg (18,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150109_09_22_50_Pro.jpg (25,2 KB, 37 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 10:23   #3948
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Anula właśnie o higienę głównie chodzi, trochę się krępuję .... może inaczej, nie to, że się krępuję, nie chcę być dosłowna w przytaczaniu konkretnego przypadku. Napiszę tylko, że chodzi mi o toaletę.
Nie twierdzę, że ktoś kto ma szponiska jest brudasem tylko wg mnie extremalnie długie pazury są niehigieniczne i coś w tym musi być bo np. wszystkie pielęgniarki- przynajmniej ja z takimi miałam do czynienia, ekspedientki ( to zalecenie Sanepidu) mają krótkie paznokcie. Wiem, że u pielęgniarek to też kwestia praktyczności i bezpieczeństwa - rękawiczki przy długich paznokciach się przedzierają ale u ekspedientek ( np na mięsnym) to już moim zdaniem zasada higieny . Ale to tylko moje odczucia każdy ma inne

Popełniłam mani
Wytargałam z czeluści szufladowych termo. Chyba z rok temu bidulek był w użyciu Mam w planach tuning, zobaczymy jak wyjdzie
Tadam
Wiem co masz na myśli, ale ja z doświadczenia mogę napisać, bo przecież miałam naprawdę długaśne paznokcie, że to, dla mnie przynajmniej nie miało znaczenia. Naprawdę nie widzę różnicy między długimi paznokciami i takimi jak mam teraz pod względem higieny Co innego niektóre kwestie manualne, typu zapinanie łańcuszka na szyi, ale i to da się opanować.
Ale masz rację, każdy inaczej obsługuje się długimi paznokciami i ma inne odczucia.
Co do ekspedientki w mięsnym np - mnie w ogóle obrzydza sam fakt, jak sobie pomyślę: ciekawe czy ma czyste ręce jakoś nie przykładam aż takiej uwagi do długości paznokci. Wiadomo w pracy są normy, ale w warunkach domowych to inna sprawa

śliczny jest ten lakier szkoda, że nie kupiłam jak był...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 10:40   #3949
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wiem co masz na myśli, ale ja z doświadczenia mogę napisać, bo przecież miałam naprawdę długaśne paznokcie, że to, dla mnie przynajmniej nie miało znaczenia. Naprawdę nie widzę różnicy między długimi paznokciami i takimi jak mam teraz pod względem higieny Co innego niektóre kwestie manualne, typu zapinanie łańcuszka na szyi, ale i to da się opanować.
Ale masz rację, każdy inaczej obsługuje się długimi paznokciami i ma inne odczucia.
Co do ekspedientki w mięsnym np - mnie w ogóle obrzydza sam fakt, jak sobie pomyślę: ciekawe czy ma czyste ręce jakoś nie przykładam aż takiej uwagi do długości paznokci. Wiadomo w pracy są normy, ale w warunkach domowych to inna sprawa

śliczny jest ten lakier szkoda, że nie kupiłam jak był...
U mnie w sklepie babeczki na mięsnym mają zlew i dozowniki takie bezdotykowe Co prawda używają też rękawiczek ale tylko na dłoni która biorą mięso. Widziałam nie raz jak myją ręce ale zauważyłam, że tylko po podaniu surowego przy wędlinach tego nie robią Trochę to dziwne bo surowe mięso i tak myjesz przed przyrządzeniem. Powinny wg mnie przed dotykaniem wędlin


Anulka on był w promocji na stronie Eclair jeszcze niedawno
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 10:47   #3950
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry


Popełniłam mani
Wytargałam z czeluści szufladowych termo. Chyba z rok temu bidulek był w użyciu Mam w planach tuning, zobaczymy jak wyjdzie
Tadam
Bry

nie przepadam za żółtkami, ale ten jest przyjemny, pamiętam go. ciekawa jestem tuningu
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 12:25   #3951
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49667597]hej
podczytuję was czasami, oglądam zdjęcia, a wpadłam teraz tylko po to, żeby się z wami czymś podzielić, bo jak tu się nie podzielić takim zjawiskiem natrafiłam na to szukając swatcha jakiegoś lakieru z essie:
http://forum.purseblog.com/attachmen...y-dscf8306.jpg
aż boli, co nie? [/QUOTE]

Aż mi słabo

Jakiś czas temu w Rossmanie (tylko rzuciłam okiem bo miałam w planie inne zakupy) lakier który ma dawać efekt żelowych paznokci, niestety nie zwróciłam wtedy uwagi na markę.
Taki w trochę węższej niż zwykle jest buteleczce. Mały wybór kolorów. Czarna nakrętka.
Któraś z Was kojarzy? I na jakiej zasadzie działa to cudo? Warto kupić?
Nie pamiętam firmy, na cenę też nie patrzyłam, ale może ktoś skojarzy.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 14:53   #3952
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
fatalnie to wygląda, jak każdy paznokieć inaczej wygląda, więc jajeczka to dobra opcja

pozostaje życzyć powodzenia
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ładne jajka nie są złe



Ja bym się nie katowała dla idei


W sumie to pewna forma zakładu Chłopak rzuca palenie, więc też chciałam zrobić coś dla siebie i zregenerować paznokcie, ale nikt nie wierzy, że mi się uda nie malować
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


Oj
Mam nadzieję że szybko dojdą do siebie!
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Popełniłam mani
Wytargałam z czeluści szufladowych termo. Chyba z rok temu bidulek był w użyciu Mam w planach tuning, zobaczymy jak wyjdzie
Tadam
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 15:07   #3953
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

przyszłam napisać, że.. R.I.P. migdałki
borze, ale jestem wściekła
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 15:19   #3954
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
udaję, że nie widziałam tego posta
cholera, nie działa
nie działa kurde a miałam na co innego zbierać kasę, a teraz nie wiem co wybrać hmmmm xD

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Rozdziewiczam intensywnie, aż się lakier leje MissX 249. Na blogu też jest. Polecam oglądać foto na blogu, bo tu jakość jest fatalna :/
piękny jest

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane w Nowym Roku!
Wszystkiego najlakierowańszego Ale mam troszkę wkupnych pazurków.
Niektóre kontrowersyjne.

Na pierwszy ogień te wigilijne.
Pazury na zero, zmasakrowane skórki ratowane jak się da i mani na szybcika.
Byfa.
GR 309 + maksiowy FF

Załącznik 5878438
hej Tobie też wszystkiego naj

najlepsze są te z kamieniami no cudne reszta mani też mega piękna

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
No niestety to moje "ogryzki" :
no bidnie wyglądają, ale wyzdrowieją

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mani z wczoraj mam Skróciłam trochę paznokcie gdyż wskazówka już niebezpiecznie zaczynała się wyginać, dłuższe paznokcie chyba nie są mi pisane
świetne mani

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam piaseczka
oczywiście polecam zdjęcia na blogu, bo tu to masakra jakaś zapewne wyjdzie...
mi piaseczek bardzo się podoba

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Popełniłam mani
Wytargałam z czeluści szufladowych termo. Chyba z rok temu bidulek był w użyciu Mam w planach tuning, zobaczymy jak wyjdzie
Tadam
cudnie, a pazurki wymiatają

Mgiełko Twoje mani też bomba a makijaż to w klubie pochwaliłam

mam nadzieję, że nikogo nie ominęłam, bo Mgiełkę mi ucięło
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 15:55   #3955
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
przyszłam napisać, że.. R.I.P. migdałki
borze, ale jestem wściekła
oj
czyli powrót do kwadratów?
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 15:57   #3956
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
przyszłam napisać, że.. R.I.P. migdałki
borze, ale jestem wściekła

Eeee, ale pamiętasz, że co złego to nie ja?
Co im zrobiłaś?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 15:59   #3957
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
oj
czyli powrót do kwadratów?

chwilowy tak, właśnie piłuję paznokcie na prawej dłoni i klnę jak szewc
myślę, że jak uda mi się je trochę zapuścić to będę się migdalić, bo było mi bardzo wygodnie w migdałkach. planowałam powrót do kwadratów, ale kuwa.. nie tak szybko
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 16:02   #3958
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
chwilowy tak, właśnie piłuję paznokcie na prawej dłoni i klnę jak szewc
myślę, że jak uda mi się je trochę zapuścić to będę się migdalić, bo było mi bardzo wygodnie w migdałkach. planowałam powrót do kwadratów, ale kuwa.. nie tak szybko
Odrosną! Pokaż jak spiłujesz
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 16:04   #3959
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Eeee, ale pamiętasz, że co złego to nie ja?
Co im zrobiłaś?

jasne, tak mi pozazdrościłaś, że je straciłam mówiłam Ci, że to się tak skończy, dzięki Ania, dzięki (easy, easy, joke )
złamałam malucha wyciągając wtyczkę z kontaktu poszedł na mięsie i nie było szansy, żebym go mogła podkleić na torebkę od herbaty, więc stwierdziłam, że opitolę wszystkie. teraz mi tak strasznie łyso

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Odrosną! Pokaż jak spiłujesz

szczerze mówiąc to nie mam ich ochoty teraz nawet malować, wyglądają gówniano
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 16:12   #3960
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość




szczerze mówiąc to nie mam ich ochoty teraz nawet malować, wyglądają gówniano
To tak jak moje
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-12 20:40:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.