Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-28, 10:30   #181
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Według mnie szkoła rodzenia nic nie dała jeśli chodzi o przygotowanie do porodu. Teraz nie szliśmy, bo by nie było z kim starszaka zostawić.

Ja nie karmię od grudnia, ale też nie wiem jak to będzie, bo każde dziecko inne. A początki do łatwych nie należą.

Noc na szczęście dość dobra, tylko pobudki na siku. Obudziłam się niestety z bólem głowy, ale trzeba to jakoś wytrzymać :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 10:37   #182
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Cieszę się że tak sobie fajnie radzicie z maluszkami

U mnie jak zwykle nic się nie dzieje w nocy spać nie mogłam i teraz chodzę jak cień. Ale planuje trochę posprzątać, bo jutro nie będę miała czasu a lubię sobotę spędzać z córka

Czy do was też Co chwile dzwonią albo pisze czy rodZicie? W poprzedniej ciąży było to samo... ja wiem że to z troski, no ale sama bym chciała wiedzieć kiedy to się stanie, no ale to prZecież nie zależy ode mnie, a takie pytania tylko mnie dobijają termin mam za tydzień, więc niech za dwa zaczną się interesować. Nie mówię tu o najbliższych, a bardziej o jakiś znajomych, ciotkach itp

A w ogóle zadzwonili do mnie od mojego gina i mam wizytę jutro zamiast o 20 30 to o 12 40 bardzo się cieszę z tej zmiany

A czy są tu takie ryzykantki jak ja które zamierzają rodzić sn a nie chodziły ba szkole rodzenia?
U mnie codziennie pytania od kilku osób, czy już urodziłam. Fajnie, że się troszczą, ale bez przesady...Zwłaszcza, że sama już bym chciała urodzić
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie codziennie pytania od kilku osób, czy już urodziłam. Fajnie, że się troszczą, ale bez przesady...Zwłaszcza, że sama już bym chciała urodzić
Kurcze mam jakiś problem z wizazem dzisiaj.
mutex/ocfipreoqyfb/mutex
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 10:40   #183
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Najlepsza jest moja mama. Ponieważ powiedziałam jej wprost że wkurza mnie jej dzwonienie i pytania i ze powiem jej dopiero o porodzie jak już urodzę to wymyśliła sobie, że wchodzi na fb i patrzy kiedy ja się ostatnio logowałam i jak zobaczy że kilka godzin mnie nie ma na fb to znaczy że na pewno rodzę 😁
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 10:42   #184
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Migi ale masz nowoczesna mamę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 10:48   #185
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Tak, u mnie jest 7 lat przerwy. Bardzo duzo zapomnialam ale staram sie nie nakręcac. Dwa razy karmilam po półtora roku i mysle ze teraz tez dam rade.

Umylam 3 okna, wywiesilam pranie, poszlabym spac ale po dzieci muszę jechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 10:55   #186
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Ja tak mam jak siedze na kanapie z nogami na kanapie. Dupsko mnie boli tak jakbym miała rwe kulszową trochę ale też przechodzi jak rozchodzę

Mam pytanie do dziewczyn które karmią i karmiły. Przy jednym karmieniu przystawiacie do obu piersi? Czy jedno karmienie jedna pierś, drugie druga? Miałyście jakąś asymetrie piersi po karmieniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na początku byłam zielona i nic nie wiedziałam i przystawiałam do jednej i drugiej i po dwa razy xD jak już wyszłam ze szpitala to w domu jedno karmienie - jedna pierś, jak było mało to druga, kolejne karmienie od drugiej piersi. Poźniej to już czuć, która cięższa ;]

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Cieszę się że tak sobie fajnie radzicie z maluszkami

U mnie jak zwykle nic się nie dzieje w nocy spać nie mogłam i teraz chodzę jak cień. Ale planuje trochę posprzątać, bo jutro nie będę miała czasu a lubię sobotę spędzać z córka

Czy do was też Co chwile dzwonią albo pisze czy rodZicie? W poprzedniej ciąży było to samo... ja wiem że to z troski, no ale sama bym chciała wiedzieć kiedy to się stanie, no ale to prZecież nie zależy ode mnie, a takie pytania tylko mnie dobijają termin mam za tydzień, więc niech za dwa zaczną się interesować. Nie mówię tu o najbliższych, a bardziej o jakiś znajomych, ciotkach itp

A w ogóle zadzwonili do mnie od mojego gina i mam wizytę jutro zamiast o 20 30 to o 12 40 bardzo się cieszę z tej zmiany

A czy są tu takie ryzykantki jak ja które zamierzają rodzić sn a nie chodziły ba szkole rodzenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja planuje poród sn i nie chodziłam do szkoły rodzenie :P tzn chodziłam przed pierwszą ciążę, ale tylko na teorie, bo później to już mi się nie chciało ;P
Myślę, że trzeba słuchać położnej i tyle
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 11:01   #187
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
To samo mężowi powiedziałam 😂 przyblokowałyśmy dziewczyny do wyjścia 😁
Też taki mialam plan jak wy, żeby zgarnąć jeszcze 100% zasiłku 😄 i u mnie od 1.10 jeszcze zwiększa się suma ubezpieczenia z polisy, więc chyba rzeczywiscie mój babel dba już o rodzinne finanse ☺

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Cieszę się że tak sobie fajnie radzicie z maluszkami

U mnie jak zwykle nic się nie dzieje w nocy spać nie mogłam i teraz chodzę jak cień. Ale planuje trochę posprzątać, bo jutro nie będę miała czasu a lubię sobotę spędzać z córka

Czy do was też Co chwile dzwonią albo pisze czy rodZicie? W poprzedniej ciąży było to samo... ja wiem że to z troski, no ale sama bym chciała wiedzieć kiedy to się stanie, no ale to prZecież nie zależy ode mnie, a takie pytania tylko mnie dobijają termin mam za tydzień, więc niech za dwa zaczną się interesować. Nie mówię tu o najbliższych, a bardziej o jakiś znajomych, ciotkach itp

A w ogóle zadzwonili do mnie od mojego gina i mam wizytę jutro zamiast o 20 30 to o 12 40 bardzo się cieszę z tej zmiany

A czy są tu takie ryzykantki jak ja które zamierzają rodzić sn a nie chodziły ba szkole rodzenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie również już wszyscy się dopytuja czy już urodziłam i są zdziwieni, że jeszcze chodzę w dwupaku 😱

Nie chodziłam na sr i rodzilam sn. Teraz też zamierzam rodzić sn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 11:21   #188
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Przed pytają czy już urodzilysmy, a po nie jest lepiej, wszyscy z gratulacjami.
Mamuśki takich rzeczy jak umiejetnosc karmienia to chyba się nie zapomina. Na pewno sobie poradzicie.
Goslawka czyli praktyka czyni mistrza jak widać na twoim przykładzie
Pomijajac fakt,że nie rodziłam i sn to i tak szkoła rodzenia nie dała by mi wiele. Więc chyba nie ma reguły. I spokojnie podczas porodu dacie radę jeśli będziecie słuchać położnej, tak wiele osób mówi.
Migi mama faktycznie nowoczesna i pomysłowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 11:23   #189
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ja chodziłam na szkołę rodzenia, a nie czuję, jakby to coś mi miało pomóc w porodzie, zwłaszcza że nie mogłam nawet brac udziału w zajęciach z fizjoterapeutą. Jedyny plus to taki, że oswoiłam się jakoś z tematem i szpitalem.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 11:23   #190
weenie
Raczkowanie
 
Avatar weenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Hej, bylam na ktg i pytalam jak to jest z tym ulozeniem posladkowym. Czy jak sie ma planowane cc a okaże sie ze w ostatnim momencie dziecko sie odwróci to co robią. Lekarka powiedziała że raczej tną bo kobiety są nastawione na cc, ale ze to tez od lekarza zależy.
A jechałam w takich nerwach na to ktg jakbym juz miala rodzic. Chyba tak szpitale na mnie dzialają. Dopiero jak mnie po ktg na usg wzieli to.mi nerwy zeszły. Mała jest raczej drobna, lekarka mowi ze 2800 a u mnie jest 38 +5 . No nic, wazne zeby zdrowa była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 11:32   #191
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez aniamelisa Pokaż wiadomość
Tam to co miesiąc jest - 40%😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiedziałam nawet. Na fb mi się wyświetliło.

Cytat:
Napisane przez melliss Pokaż wiadomość
Aniamelisa oni maja sliczne rzeczy i nie przeginaja z cenami to najwazniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez aniamelisa Pokaż wiadomość
Tak, mam od nich Kocyk z pomponami😊 fajny bardzo

Która zamawiala kokon z olx? Ile czasu czekalyscie na przesyłkę? Już 9 dzień idzie a kokon wciąż nie wysłany chociaż pisała że do 7 dni😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie kocyków z pomponami nie ma jeśli mówimy o tych samych. Myślałam, że właśnie jakiś kocyk upoluje ale chyba nie..

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
A mnie się ciągle sni, że albo z kimś walczę albo uciekam przed kimś Dzisiaj mi się sniło, że zgubiłam w tramwaju moje buty jesiennie i ten sen mnie bardzo zestresował a co najgorsze wydawał się taki realny

Pochwal się co kupiłaś

U mnie dzisiaj żadnych planów, jedynie przeżyć ten dzien jakoś.Czuję się zaskakująco dobrze i silnie, tylko martwi mnie fakt, że juz nic słodkiego nie mam w szafce, a mąż mi pewnie nie będzie chciał kupić Z domu się nie wybieram nigdzie, bo jakoś boję się. Wczoraj miałam jeden bolesny skurcz i nie chciałabym zeby mnie coś takiego złapało na ulicy.

Cos dziwnego pod spodem mi się wkleja i nie moge skasowac.
mutex/ocfipreoqyfb/mutexmutex/ocfipreoqyfb/mutex
Na Babyssimie zamówiłam:
- kocyk z colorstories,
- termofor Mr.B
- szeleszczące uszy,
- szczotkę z Lullalove w zestawie z myjką,
- tetry

Oprócz tego termometr i kilka rzeczy z alie. Zaraz wrzucę zdjęcia z telefonu - buciki, apaszkę i czapkę .

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja chodziłam na szkołę rodzenia, a nie czuję, jakby to coś mi miało pomóc w porodzie, zwłaszcza że nie mogłam nawet brac udziału w zajęciach z fizjoterapeutą. Jedyny plus to taki, że oswoiłam się jakoś z tematem i szpitalem.
Ja jestem bardzo zadowolona w sumie ze sr. Zajęcia z fizjoterapeutką bardzo fajne- konkretna babka nie owijała w bawełnę, przykładała się do zajęć.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 11:34   #192
aniamelisa
Raczkowanie
 
Avatar aniamelisa
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 130
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

W pierwszej i w drugiej ciąży nie chodziłam do szkoły rodzenia bo i tak cc planowane a jeśli chodzi o opiekę nad maluchem i takie tam to wszystko samo przyszło.

Co do karmienia piersią to karmilam długo bo troszkę ponad rok. Raz z jednej raz z drugiej, jak czułam że drugi cycek robi się pełny to przystawialam i do drugiego zaraz.
A i po zakończeniu karmienia dość długo miałam asymetrie piersi i to było naprawdę widoczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniamelisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 11:37   #193
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Rzeczy z alie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22054521_1850003408360915_1540877703_n.jpg (28,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22053350_1850003401694249_1325665067_n.jpg (24,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22127585_1850003395027583_755318143_n.jpg (26,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22091836_1850003398360916_166380835_n.jpg (53,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22091558_1850003405027582_1258861535_n.jpg (44,1 KB, 74 załadowań)
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 11:46   #194
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Piękne rzeczy😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 11:57   #195
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Maartikrk super rzeczy!! Zaintrygowały mnie szeleszczące uszy
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 12:08   #196
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Maartikrk super rzeczy!! Zaintrygowały mnie szeleszczące uszy


http://babyssima.pl/produkt/szeleszc...-jezyki-szare/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 12:09   #197
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karmelka2017 Pokaż wiadomość
Hej, i ja dzisiaj lepiej się czuję,spalam ciągiem sześć godzin bez budzenia i kręcenia! Może zrobię coś sensownego oprócz zupy którą zaraz Idę pichcic.

Chyba zajrze na small design bo nie mam grubszego kocyka,tylko dwa takie liche.

Buzn super widzisz udalo się😉

Alla jak rafael?

Wiecie coś o letstry?jest z wami na fb?

Po cc kiedy można coś pić?
Hej 20170928_083842.jpg
Tak wyglądam jak mi coś nie pasi 🤣

Generalnie jest ok

W nocy śpimy ładnie. Śpi że mną a raczej z moim cycem. Wstawać nie muszę takze wyspana jestem. Jak się młody naje to go delikatnie odsuwam razem z rożkiem w którym jest zawiniety na bezpieczną odległość. Co bysmy sobie nawzajem nie przeszkadzali.

Budzi się około 3 razy

W dzień tfu tfu nawet spokojny

Edytowane przez alla83
Czas edycji: 2017-09-28 o 12:33
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 12:11   #198
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karmelka2017 Pokaż wiadomość
Hej, i ja dzisiaj lepiej się czuję,spalam ciągiem sześć godzin bez budzenia i kręcenia! Może zrobię coś sensownego oprócz zupy którą zaraz Idę pichcic.

Chyba zajrze na small design bo nie mam grubszego kocyka,tylko dwa takie liche.

Buzn super widzisz udalo się😉

Alla jak rafael?

Wiecie coś o letstry?jest z wami na fb?

Po cc kiedy można coś pić?
Ach..... tu w uk kilka godzin po cc jadłam normalnie śniadanie obiad kolację.
Na deser miałam do wyboru lody lub rice pudding...😉....wybralam ryż

O picie poprosiłam zaraz po cc bo miałam susze w buzi.

W Polsce jak miałam cc to 24 o niczym zero picia zero jedzenia...tylko zwilzanie ust...i kroplowka
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 12:17   #199
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez dziewoja Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Pracuję w szkole i zastanawiam sie wjaki sposob powinnam poinformowac o porodzie. Tzn czy po wyksciu ze szpitala mąż zawozi akt urodzenia czy trzeba wczesniej? Dyrekcja mowila jakis dwa miesiace temu ze poinformowac niezwlocznie a ja sie zastanawiam czy to znaczy ze mam zadzwonic do niej od razu po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez pracuje w szkole i wczoraj ksiegowa mi mowila zeby od razu po porodzie tż przyniosl zaswiadczenie lekarskie to co dostane w szpitalu a pozniej jak zalatwi to akt urodzenia. Ale najpierw to zaswiadczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 12:18   #200
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 12:20   #201
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karmelka2017 Pokaż wiadomość
Hej, i ja dzisiaj lepiej się czuję,spalam ciągiem sześć godzin bez budzenia i kręcenia! Może zrobię coś sensownego oprócz zupy którą zaraz Idę pichcic.

Chyba zajrze na small design bo nie mam grubszego kocyka,tylko dwa takie liche.

Buzn super widzisz udalo się😉

Alla jak rafael?

Wiecie coś o letstry?jest z wami na fb?

Po cc kiedy można coś pić?
Tak Lestry jest na facebooku z nami
Dzisiaj weszlam do niej na profil i znalazlam jej bloga. Swietnie pisze o Florianku i calym ich nowym zyciu. Łzy mi lecialy ze wzruszenia jak czytalam jej posty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 12:29   #202
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Packa4097 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wy tez miałyście/macie bóle w pośladkach jak leżycie? Czasami to aż muszę wstać w nocy żeby to rozchodzić bo w żadnej pozycji leżącej ból nie ustępuje..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak mi się przypomniało jak napisałaś p posladkach

Na 24 godziny przed porodem miałam właśnie dziwny ból pośladków...tak jakby mi ktoś w każdy po 4 zastrzyki zrobił i tak bolało


Dziwne to było...pamietam jak koleżance mówiłam

Zapomniałabym pewnie o tym ale jak teraz napisałaś ból pośladków to mi się przypomniało

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Ja tak mam jak siedze na kanapie z nogami na kanapie. Dupsko mnie boli tak jakbym miała rwe kulszową trochę ale też przechodzi jak rozchodzę

Mam pytanie do dziewczyn które karmią i karmiły. Przy jednym karmieniu przystawiacie do obu piersi? Czy jedno karmienie jedna pierś, drugie druga? Miałyście jakąś asymetrie piersi po karmieniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W zależności...jal mały marudzi to daje druga pierś...jak dalej marudzi wracam do poprzedniej

Czasami jest tak że się naje jedna i zasypia

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Ja na pierwsze dni karmiłam na obie, by rozkręcić. Dziś np. Karmienie z jednej na zmianę. Mam tu na sali podwójna mamę i ona dużo opowiada i się staram uczyć. I mówi,że z jednej tej która cięższa zaczyna, by zastojów nie było. I jak kończy ok. I jak znowu to z tej samej by ją skończyć, a jak się się nie naje to daje druga. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam. Mamy pewnie wiedza o co chodzi.

Noc dziś była znośna bardzo, nawet jestem wyspana, bo wczoraj to była tragedia.

Super, muszę się pochwalić( typowa matka się robię) dzieckiem. Dziś od rana karmie na jednej piersi tak długo jak mały chce i jak kończy to odsuwa się i idzie spać. Drugi raz się wybudził druga pierś pojadles odsunął się i poszedł spać. Jedna i druga wysłał jakieś 20 minut.

Mam nadzieję,że nie wychwalilam na zapas://

Alla a co u Ciebie? Jak ty sobie radzisz? Jak wychowanie chłopaka? Pokazuje charakter? Jak dziewczyn y?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo podobny w obsłudze...wygląd od pasa w dół trochę inny 😂...śmieszny taki ten worek i sisiorek 🤣

Nie mamy żadnych kłopotów brzuszkowych...mlody sra jak najęty...zeby nie zapeszyc tfu tfu

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie , ze karmienie Wam wychodzi a maluszki niech wcinaja i rosna a ciocie wygladaja kolejnych zdjec
Ciekawa jestem jak mi pojedzie karmienie po tylu latach. Czasem po prostu mam wrazenie ze ja juz chyba wszystko zapomnialam i bede uczyc sie od nowa.

Ide sie oporzadzic na wizyte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po ilu latach...ze tak zapytam?

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez karmelka2017 Pokaż wiadomość
Little też po sześciu latach przerwy mam wrażenie że nie wiem nic.

Podlinkujcie kocuki jakie macie ( grubsze zimowe ), na small design jednak nic nie ma .
Ja po 12 latach od ostatniego porodu daje radę...takze spoko spoko dziewczyny
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 12:34   #203
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Głowa mnie znowu masakrycznie boli A spacer okupiony leżeniem i bólem krocza. To jest kolejny kiepski dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 12:37   #204
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Alla słodziak , chyba podobny do Ciebie.
U to wy już elegancko funkcjonujecie.

Ma żółtaczkę? Miał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez buzn
Czas edycji: 2017-09-28 o 12:41
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 13:29   #205
karmelka2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 81
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Zapytajcie letstry czy wyraża zgodę na umieszczenie linka do bloga tutaj ?
karmelka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 14:41   #206
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Mam nowy telefon i bez wyczucia jeszcze chwilę będę bo mi się cytowanie wysypało.
Bol pośladków to tak jak leżę na plecach mam. W sumie to kości. Bardzo boli i ciężko się przekręcić nie mówiąc o wstaniu. Tak mam w nocy albo po dłuższym staniu/chodzeniu/siedzeniu.


Ktg dziś ok więc wróciłam szczęśliwa do domu. Przy okazji mcD i nowy lakier do paznokci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 14:46   #207
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

http://przedwczesnie.blogspot.com/?m=1

Lestry wyrazila zgode
Posty są bardzo poruszające,ja czytalam cala zaryczana i zasmarkana. Daje dużo do myślenia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 14:52   #208
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa odnośnie bloga

No i przepraszam, że mnie tu nie ma, ale dni przelatują mi przez palce, ciągle coś się dzieje! Mam nadzieję, że prędzej czy później tu do Was wrócę
letstry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 15:14   #209
karmelka2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 81
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Letstry .. przeczytałam. I się popłakałam. Pięknie piszesz, mało kto ma taki dar ubierania w słowa swoich myśli i uczuć.

Przez was zrobiłam zamówienie na babyssima. Kocyk, uszy i szelescik. Chyba przeziębienie mnie bierze bo mi zimno kicham i leci z nosa.

Idę z młodą"r" ćwiczyć..
karmelka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 15:45   #210
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karmelka2017 Pokaż wiadomość
Letstry .. przeczytałam. I się popłakałam. Pięknie piszesz, mało kto ma taki dar ubierania w słowa swoich myśli i uczuć.

Przez was zrobiłam zamówienie na babyssima. Kocyk, uszy i szelescik. Chyba przeziębienie mnie bierze bo mi zimno kicham i leci z nosa.

Idę z młodą"r" ćwiczyć..


To chyba moja wina :p teraz babyssima ma urodziny wiec codziennie jest rabat na coś innego i darmowa wysyłka ale ja już złożyłam zamówienie i tam nie zaglądam więcej :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-31 08:35:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.