Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-18, 10:29   #3211
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja właśnie nie wiem jak to będzie. Nie umiem jej wyczuć.
Akurat po rozpoczęciu przedszkola mamy wizytę u psychologa. Zobaczymy jak to będzie.

W pt jedziemy do teściowej na ponad tydzień. O dziwo mam najbardziej wyluzowaNe podejście jak do tej pory. Aczkolwiek juz bym chciała być znowu w domu
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 17:53   #3212
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem jak to będzie. Nie umiem jej wyczuć.
Akurat po rozpoczęciu przedszkola mamy wizytę u psychologa. Zobaczymy jak to będzie.

W pt jedziemy do teściowej na ponad tydzień. O dziwo mam najbardziej wyluzowaNe podejście jak do tej pory. Aczkolwiek juz bym chciała być znowu w domu

no i super, ze jedziesz bez ciśnienia udanego pobytu dla was!

byłam dzisiaj na usg piersi pierwszy raz po porodzie. Torbiele mi zniknęły, także dobra wiadomość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 09:17   #3213
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Super! Mi też po ciąży zniknęły w piersi
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 09:25   #3214
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny a ja mam nie co inny problem... jaki typ bielizny będzie najbezpieczniejszy przy boczkach ? Wszystkie gacie robią mi boczki a bez bielizny aż tak się nie rzucają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 05:14   #3215
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam nie co inny problem... jaki typ bielizny będzie najbezpieczniejszy przy boczkach ? Wszystkie gacie robią mi boczki a bez bielizny aż tak się nie rzucają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

rozmiar większe + z elastyczną bezszwową koronką na górze. Tak samo jak nie chce zeby sie szwy w spodniach odbijały to tez szukam zeby byla koronka z tyłu.

Ja juz nauczylam sie, ze mimo ze spodnie nosze S to majtek szukam M, czasem nawet L.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 06:37   #3216
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Zgadzam się
Rozmiar większe. Ale ja kupuję bezszwowe
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 20:58   #3217
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny, co szykujecie dzieciom do przedszkola? Jakie kapcie? 2 pary? Ja kupiłam slippersy, ale dzis mi przyszło do głowy, ze jedna para to mało. U nas zebranie dopiero w poniedziałek, pozno bardzo, nie wiem czy nic nie pominęłam. Poza tym mam stresa

Co u Was slychac? Ale te wakajki szybko minely, co?!

Morelle, hyundai tucson.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-27, 21:43   #3218
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

U nas właściwie wyprawka jest dosyć mała. Dla leżakujących dzieci - poduszka, kocyk. Kilka par ubrań na przebranie (lżejsze i cieplejsze). Kapcie - jedna para spokojnie wystarczy, ja chyba w ogóle nie kupuje bo Bartek nie chce nawet założyć, w żłobku nigdy nie nosił. Do tego dostaliśmy listę artykułów - bloki rysunkowe, plastelina, klej, kredki, fartuszek itp. Warto tez pomyśleć jak oznaczać ubranka i buty - naklejki, naszywki, pieczątki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 23:49   #3219
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos mega szybko

Czemu jedna para kapci to za mało? Też myślałam o slippersach, ale ostatecznie przeczytałam u nebule o zetpol, mega tanie, wzięłam dla Li&Lu po dwa rozmiary, mam nadzieję że coś będzie dobre. Przez wakacje stopy im bardzo urosły. Poza tym kupiłam cieniutką, letnią kołdrę 140x200 bo taki rozmiar panie preferują (kładą dziecko na połowie, drugą połową przykrywają), pościel (Lu wybrała z psim patrolem), jaśka 40x40 i poszewkę (Lu wybrała z Dorą), piżamkę (psi patrol), worek na ubranka na zmianę (toy story ) i chyba tyle Aaa jeszcze termonaszywki imienne na te rzeczy do leżakowania. Ręczniczki i całą resztę panie kupują. U nas tylko tą pościel się dostarcza, ubranka na zmianę w worku w szatni i segregator z koszulkami, w którym panie zbierają prace dziecka przez wszystkie lata.

Lili kupiłam naklejki na rzeczy typu lunchbox, piórniki, wyposażenie, tornister, zeszyty, dziś odebraliśmy mundurki. Czekamy jeszcze na kapcie, powinny jutro dojść i muszę skoczyć z Lilą do sklepu sportowego po strój na wf, bo nie chciałam online kupować.

Mam mega stresa przed wtorkiem, martwię się o Lu, że nie było żadnego spotkania adaptacyjnego, to będzie dla niej duży szok, nagle sama wśród zupełnie obcych ludzi, płaczących dzieci (a jej bardzo udzielają się emocje innych), po tym siedzeniu z Lilą w domu 24h od lutego. No i jestem rozdarta z którą z nich pójść, ale chyba z Lilą (ma rozpoczęcie roku o 9, potrwa pewnie co najmniej do 11). Lu trzeba odebrać pierwszego dnia ok 11:30, zastanawiam się na którą ma ją mąż (lub ja) zaprowadzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 08:47   #3220
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos - jedna para kapci wystarczy.
Ja ostatnio Klaudii musiałam kupić na szybko bo ze żłobkowych wyrosła. Pojechałyśmy do Decathlonu i tam w koszu blisko lady sklepowej były białe tenisówki na rzepy z bardzo elastyczną podeszwą. No i plus ze grubsza stopa wejdzie, bo jak patrzylam w Smyku jakies befado itp to za wąskie, problematyczne w zakładaniu.

Wczoraj mieliśmy spotkanie w przedszkolu. W planie spotkania był punkt adaptacja dzieci, wiec założyłam, ze to spotkanie bedzie tez z dziećmi, a 95% rodziców przyszła bez dzieci.
Jednak myśle, ze na dobre wyszło, bo Klaudia zobaczyła swoją sale, poznała ciocie. Ciocie super, ciepłe, nawiązywały kontak z Klaudią. Bardzo pozytywne wrażenie na mnie wywarły.
W ogole przed spotkaniem mieliśmy z mezem zwątpienie czy dobrego wyboru dokonaliśmy decydując sie na przedszkole w sąsiedniej wsi a nie w naszej. Klaudia zakolegowała sie w dziewczynką z ulicy ktora idzie do przedszkola w tej naszej wsi, jej brat i inny kolega tez tam chodzą i Klaudia pytala, czy bedzie z nimi chodzic. Musielismy odpowiadac, ze ona do innego. No, ale po spotkaniu widzę, ze warto bo wydaje sie ze nastawienie dyrekcji i pan do dzieci jest naprawde ekstra. W ogole pani dyrektor mowila, ze jest jej bardzo milo, bo jej przedszkole jest tym najbardziej obleganym w calej gminie.
Przez pierwszy tydzien dziecko moze zabierac zabawke z domu, pozniej juz nie ze wzgl na koronawirusa. Na sali pluszaki są schowane.
Dziecko zostawiane jest w drzwiach, odbierane bedzie przez panią pomoc z jej grupy. Tu szkoda, ze do szatni nie mozna wejsc. Na szczescie Klaudia przyzwyczajona do tego, bo w zlobku tez tak jest. Jedynie boje sie, ze bedą dlugie kolejki do wejscia, a jesienią i zimą nieprzyjemnie bedzie stac na dworze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Siilmariien -mysle, ze lepiej u ciebie zeby tata zawiozl Lu. Ona z tobą byla caly czas, a tata wychodzil do pracy i wracal, wiec powinna byc nieco mniej traumatyczna ta pierwsza rozłąka przy tacie niz przy mamie.
No i u nas mamy zaprowadzic na pierwszy dzien max do 8.30 i odebrac po obiedzie, 12.30-13.00, wiec troche dlugo bedzie jak na pierwszy raz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 08:57   #3221
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora tata zdalnie pracował w czasie korony, więc też od lutego z nami w domu Zobaczę, może jeśli zawieziemy ją na śniadanie to ze mną, a jeśli po śniadaniu to z mężem, bo ja wtedy z Lilą będę musiała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-28, 12:04   #3222
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny, dzięki, moze macie rację z tymi kapciami. Zostanę na razie przy tym co mam i zobaczymy jak bedzie. Zasugerowałam się koleżanką, z ktora wczoraj rozmawiałam. Powiedziała, że jej córce zdarzało się posikać(w domu wolała) i wtedy nawet kapcie miała mokre. Amelce w domu się nie zdarza, ale czasem jak się z kimś bawi to na ostatnią chwilę wola, wiec nie wiem jak zachowa się w przedszkolu. Ale w zasadzie, tak jak pisze Agss, nawet jak coś to moze chodzić w skarpetach. Dla mnie to wszystko jest nowością, bo Ami do złobka nie chodziła.

Xzora, fajnie, że Klaudia weszła z Tobą do środka, zobaczyła to wszystko, ja się wlasnie boję tego, że przy drzwiach bede musiała Amelkę zostawić i nawet do szatni z nią nie bede mogla wejsc.

Siil, u Ciebie podwójny stres Trzymam podwójne kciuki



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 12:08   #3223
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dzięki Emmos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 09:00   #3224
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Amelka wolała do mnie pod przedszkolem szybciej mamo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 09:21   #3225
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anastazja tez!

Ja wczoraj byłam na spotkaniu w przedszkolu. Pani bardzo fajna. 12 lat pracuje. Poświęciła mi 40 min.
Anastazja dziś była bardzo podekscytowana. Dzieci rozpoczynające edukację oddaje się pojedynczo. Kolejka przed przedszkolem. Pojedynczo wpuszczają z dzieckiem do szatni. Temp. Przyszła od razu pomoc nauczyciela. Fajne podejście do Anstazji. Jej sala jest na 1 piętrze. Wczoraj jej pokazałam zdjęcia sali. Pani mi przesłała. Zdjęcia szatni. Pow jej jaka Pani ją zabierze z szatni. Zaprowadzi po schodach do sali. Pokazałam jej zdjęcie Pani jaka będzie na sali. Była zachwycona. Jest w grupie tęczowe krasnoludki
Także Pani z nią poszła. W ogóle nie płakała. Nie wiem jak dalej. Odbieram ją po obiedzie. Czli 30 min wcześniej niż normalnie.
Było trochę dzieci w szatni, które kurczowo trzymały się mamy za nogę.
Dobrze ze moje chodziły do żłobka. Godziny posiłków tez są praktycznie takie same. Narazie jestem zadowolona. Tylko kuchnia jest zamiast cateringu. Może nie będzie źle.
Aha starsze dzieci wchodzą od tyłu. Przy drzwiach się je oddaje. Nie wchodzą z rodzicem do szatni. Przez koronę. Minus ze nie mogę z wózkiem Borysa wjechać do przedszkola. W szatni nie będę mogła się skupić na niej pilnując jego. Wiec w tym tyg tz go oddaje.
W grupie 25 dzieci. Sala duża.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

A u teściowej standard. Trochę przepychanki, ale i tak było najlepiej ze wszystkich razy. Jedyne co droga dramat. Borys nie lubi jeździć autem. Płakał i krzyczał co godzinę. Anastazja spała całą powrotną drogę. Jednak do Stalowej tez płakała. Nie cierpię jeździć autem. New mogę dojść do siebie po tej podróży. Za dwa lata kolejna. Nie szybciej.


Ps mam nadzieje ze B dziś tez będzie ok. Nie będzie płakał przez inne dzieci.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 14:19   #3226
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

My dzisiaj wspolnie zaprowadziliśmy Klaudię. Na szczęscie akurat nie padało i nie musielismy czekać na wejscie.
Przy drzwiach odebrała Klaudię pomoc nauczyciela, zagadywała ją i zaprowadził do szatni. Klaudia widać, że była zmieszana, ale nie płakała.
Przed 13tą M odebrał Klaudię. Pani ją chwaliła, że wszystko było dobrze i spokojnie. Klaudia mówiła, że w przedszkolu jest fajnie i tylko Maja płakała.
W Klaudii grupie jest część dzieci ktore w poprzednim roku chodziło do tego przedszkola, wiec mysle ze to tez plus ze czesc juz była oswojona.
Cieszę się, że obyło się bez płaczu, bo bałam się tego.

Kupiłam w Lidlu Klaudii softshell, pewnie zaraz się przyda. Juz dzisiaj poszła w bluzie i kurtce bo było zimno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 15:04   #3227
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Brawo

U nas tak samo. Zero płaczu. Pani mi pow ze wzorowy przedszkolak. Bardzo grzeczna i pomagala sprzątać. Anastazja zachwycona. Jutro też chce iść. W grupie same 3 latki. Grup jest 13. Po 20 i 25 dzieci. Jestem zadowolona.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:13   #3228
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Klaudia tez jutro chce iść


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:21   #3229
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

I ja gdybam nad przedszkolem bo otworzyła się u nas nowa cześć wraz z żłobkiem mam wstępne jakieś informacje na dniach maja otworzyć nowa stronę internetowa to będzie więcej opisane. Dotąd mieliśmy jeden żłobek i ma beznadziejne opinie a teraz otworzył się drugi to mega super pod katem Ali. Teraz bym puściła Amelkę do przedszkola a na przyszły rok Ale do żłobka i byłyby w jednej placówce a nie musiałabym z nimi jeździć po różnych miejscowościach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-02, 14:37   #3230
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

U nas wczoraj Amelka przy wyjsciu plakala, ze nie chce do domu tylko do dzieci Wychodziła o 13:30. Dzis w zwiazku z tym poszłam po nią o 15 i wyszła uśmiechnięta. Jak dotąd jest super. Kocham przedszkole


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 19:31   #3231
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
U nas wczoraj Amelka przy wyjsciu plakala, ze nie chce do domu tylko do dzieci Wychodziła o 13:30. Dzis w zwiazku z tym poszłam po nią o 15 i wyszła uśmiechnięta. Jak dotąd jest super. Kocham przedszkole


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ekstra!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
I ja gdybam nad przedszkolem bo otworzyła się u nas nowa cześć wraz z żłobkiem mam wstępne jakieś informacje na dniach maja otworzyć nowa stronę internetowa to będzie więcej opisane. Dotąd mieliśmy jeden żłobek i ma beznadziejne opinie a teraz otworzył się drugi to mega super pod katem Ali. Teraz bym puściła Amelkę do przedszkola a na przyszły rok Ale do żłobka i byłyby w jednej placówce a nie musiałabym z nimi jeździć po różnych miejscowościach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ja bym sie nie zastanawiala, tylko od razu zapisała córkę
Dla mnie przedszkole ma o wiele wiecej zalet niz siedzenie w domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 20:04   #3232
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Ekstra!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------




ja bym sie nie zastanawiala, tylko od razu zapisała córkę
Dla mnie przedszkole ma o wiele wiecej zalet niz siedzenie w domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No z pewnością i moja psychika by odpoczęła.

Musimy wszystko przeanalizować bo nie ukrywam ze rozchodzi się tez o koszta i to tego typu ze musimy kupić drugi samochód a wiadomo drugi samochód to kolejne koszta. No niestety mieszkamy w takim miejscu ze bez samochodu lipa. Z drugiej strony boje się tez tego jak rozwinie się sytuacja z tym wirusem boje się ze znów będą jakieś obostrzenia zamkną przedszkola a płacić będzie trzeba. Wstępnie dogadaliśmy się ze pożyczymy samochód do czasu kiedy nie wrócę do pracy od teściów bo stoi nieużywany chociaż na ten okres przejściowy ze będę miała pewność ze Amelka będzie na 100% chodzić bo z nią nic nie wiadomo dziś chce a jutro nie. Mam traumę bo gdzie z nią nie pójdę to przez pierwsza godzinę jest super a później dostaje jakiejś histerii i nie można nad nią zapanować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 10:52   #3233
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny szukam czegos takiego. Ktos moze widział?


https://ccc.eu/pl/dzieciece/dziewcze...xoCzzcQAvD_BwE


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 11:02   #3234
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
No z pewnością i moja psychika by odpoczęła.

Musimy wszystko przeanalizować bo nie ukrywam ze rozchodzi się tez o koszta i to tego typu ze musimy kupić drugi samochód a wiadomo drugi samochód to kolejne koszta. No niestety mieszkamy w takim miejscu ze bez samochodu lipa. Z drugiej strony boje się tez tego jak rozwinie się sytuacja z tym wirusem boje się ze znów będą jakieś obostrzenia zamkną przedszkola a płacić będzie trzeba. Wstępnie dogadaliśmy się ze pożyczymy samochód do czasu kiedy nie wrócę do pracy od teściów bo stoi nieużywany chociaż na ten okres przejściowy ze będę miała pewność ze Amelka będzie na 100% chodzić bo z nią nic nie wiadomo dziś chce a jutro nie. Mam traumę bo gdzie z nią nie pójdę to przez pierwsza godzinę jest super a później dostaje jakiejś histerii i nie można nad nią zapanować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie podobnie z dojazdem. Jakoś dajemy radę z 1 autem. Jeżdżę z tz o 5:30 jeśli musze. Teraz nie kupię auta dopóki nie znajdę pracy. Idzie mi to jak krew z nosa.

Weddingtweets tez. Za to na diizzy mamy zlecenia. Urodziny i baby shower.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam czegos takiego. Ktos moze widział?


https://ccc.eu/pl/dzieciece/dziewcze...xoCzzcQAvD_BwE


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja nie pomogę. my mamy ze smyk.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Macie jakieś typy na buty na jesień? Tak myślę czy w ogóle jest sens kupowac w tym roku śniegowe. 2 lata kupowalam i średnio były przydatne.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 11:24   #3235
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie podobnie z dojazdem. Jakoś dajemy radę z 1 autem. Jeżdżę z tz o 5:30 jeśli musze. Teraz nie kupię auta dopóki nie znajdę pracy. Idzie mi to jak krew z nosa.

Weddingtweets tez. Za to na diizzy mamy zlecenia. Urodziny i baby shower.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------



Ja nie pomogę. my mamy ze smyk.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Macie jakieś typy na buty na jesień? Tak myślę czy w ogóle jest sens kupowac w tym roku śniegowe. 2 lata kupowalam i średnio były przydatne.

U mnie dochodzi jeszcze ta kwestia ze mąż wyjeżdża o 4.30 do Warszawy wiec odpada. No i ja będę musiała być ta osoba na zawołanie gdyby coś się działo z dzieciakami bo mąż ma prace zmianowa według grafiku i ciezko mu wsiąść wolne czy się zamienić Wręcz jest to nierealne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie podobnie z dojazdem. Jakoś dajemy radę z 1 autem. Jeżdżę z tz o 5:30 jeśli musze. Teraz nie kupię auta dopóki nie znajdę pracy. Idzie mi to jak krew z nosa.

Weddingtweets tez. Za to na diizzy mamy zlecenia. Urodziny i baby shower.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------



Ja nie pomogę. my mamy ze smyk.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Macie jakieś typy na buty na jesień? Tak myślę czy w ogóle jest sens kupowac w tym roku śniegowe. 2 lata kupowalam i średnio były przydatne.

Ja nie kupuje. W zeszła zimę dobrze ze oddałam primigi bo byśmy ich nie założyły. Jak będzie potrzeba kupię na szybko jakieś niefirmowe typu lidl itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 11:33   #3236
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Właśnie mam ten sam pomysł. Jakie na jesień?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 11:37   #3237
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja kupuje już tylko buty z Żary i jestem bardzo zadowolona. Podobają mi się takie kaloszkowate z minnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 11:41   #3238
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja właśnie ostatnio kupiłam te geoxy sandały. Skończyły w śmietniku. Niestety hamowanie czubkiem buta. Teraz chciałabym porządne na jesień. Bo ma już snikersy z minnie z hm i trampki z zary.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 11:43   #3239
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

No mi właśnie już szkoda bo te czubki to są moment zjechane. Mamy trampki z Żary z minnie i są super teraz widzę ze są przecenione chyba kupię jedne większe na wiosnę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 11:52   #3240
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
No mi właśnie już szkoda bo te czubki to są moment zjechane. Mamy trampki z Żary z minnie i są super teraz widzę ze są przecenione chyba kupię jedne większe na wiosnę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Które? Pokaż.

Miekkie podeszwy i sztywny zapiętek?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.