Panny Młode 2021 cz. II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-06, 09:38   #2251
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Jak byliśmy na weselu w rodzinie w czerwcu, to w kościele ksiądz nakazał założyć maseczki, chyba że mamy 30 000 żeby dać młodym (na mandat).

Byliśmy wczoraj na pierwszej lekcji tańca. Śmiesznie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-06, 17:29   #2252
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
będzie relacja na grupie?
Wrzuciłam



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-07, 10:50   #2253
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Leille, trzymamy dziś kciuki
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-09, 08:17   #2254
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Sesja na grupie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-09, 10:52   #2255
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja się witam po panieńskim. Powiem Wam, że w sobotę chciałam wszystko odwołać. Nocowałam u siostry, u niej była większość imprezy, miałam wyjść z domu o 11 i spotkanie na mieście na 17. Ja miałam wszystko ustalone, na 12 fryzjerka, a na 14.30 kosmetyczka i próbny makijaż. Ale o 8 rano makijażystka mi napisała , że ma gorączkę, i musi odwołać wizytę. Wyszłam do fryzjerki i dzwoni, że pech, ale musi przełożyć na wtorek. Więc siedziałam na mieście 6 godzin bez celu, rodzice wyjechali, brat pojechał po dziewczynę, i woził zakupy do siostry, dziewczyny wiadomo, czasu nie miały. A ja w białej sukience, w wianku na głowie spacerowałam, ludzie się gapili, kino z letnią przerwą, serio, zrobiłam 12 km spacerem i już uznałam, że najlepiej jechać do domu i iść spać. Ale brat po mnie przyjechał, zawiózł na miejsce zbiórki, tam czekało na mnie 11 dziewczyn, było strzelanie z łuku, wizyta w świetnym pubie, i impreza w domu do 6 rano. Wczoraj byłam nieżywa, dziś w sumie też, ale co jak co, przyjaciółki spisały się na medal!
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-09, 11:32   #2256
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja się witam po panieńskim. Powiem Wam, że w sobotę chciałam wszystko odwołać. Nocowałam u siostry, u niej była większość imprezy, miałam wyjść z domu o 11 i spotkanie na mieście na 17. Ja miałam wszystko ustalone, na 12 fryzjerka, a na 14.30 kosmetyczka i próbny makijaż. Ale o 8 rano makijażystka mi napisała , że ma gorączkę, i musi odwołać wizytę. Wyszłam do fryzjerki i dzwoni, że pech, ale musi przełożyć na wtorek. Więc siedziałam na mieście 6 godzin bez celu, rodzice wyjechali, brat pojechał po dziewczynę, i woził zakupy do siostry, dziewczyny wiadomo, czasu nie miały. A ja w białej sukience, w wianku na głowie spacerowałam, ludzie się gapili, kino z letnią przerwą, serio, zrobiłam 12 km spacerem i już uznałam, że najlepiej jechać do domu i iść spać. Ale brat po mnie przyjechał, zawiózł na miejsce zbiórki, tam czekało na mnie 11 dziewczyn, było strzelanie z łuku, wizyta w świetnym pubie, i impreza w domu do 6 rano. Wczoraj byłam nieżywa, dziś w sumie też, ale co jak co, przyjaciółki spisały się na medal!
O kurde ale lipa z tymi fryzjerkami i makijażami, powinny znaleźć zastępstwo jeśli coś faktycznie im wypadło... Zastanów się dobrze czy z nich nie zrezygnować żeby Ci w dniu ślubu takiego numeru nie wykręciły
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-09, 11:43   #2257
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
O kurde ale lipa z tymi fryzjerkami i makijażami, powinny znaleźć zastępstwo jeśli coś faktycznie im wypadło... Zastanów się dobrze czy z nich nie zrezygnować żeby Ci w dniu ślubu takiego numeru nie wykręciły
Do fryzjerki chodzę 8 lat i to jej pierwsze odwołanie wizyty. W sumie to jak to opowiadałam, to moja kumpela mówi, że ma zamówione u nas w mieście i fryzjerkę i makijażystkę, więc w razie czego mi odstąpi, ale mega pech, że obie jednocześnie.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-09, 12:19   #2258
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Do fryzjerki chodzę 8 lat i to jej pierwsze odwołanie wizyty. W sumie to jak to opowiadałam, to moja kumpela mówi, że ma zamówione u nas w mieście i fryzjerkę i makijażystkę, więc w razie czego mi odstąpi, ale mega pech, że obie jednocześnie.
A, no to dobrze że masz taką opcję
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 10:11   #2259
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Hejka, już się ten temat przewijał ale nie mogę znaleźć.
Ile napoi liczyliście na osobę ?
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 11:10   #2260
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Hejka, już się ten temat przewijał ale nie mogę znaleźć.
Ile napoi liczyliście na osobę ?
chodzi o gazowane? nam pan mówił,żeby tylko do drinków kupić bo z jego doświadczenia wychodzi, że nikt do posiłków nie pije.My mamy bez limitu kawę, herbatę,wodę z miętą i dwa soki. Na 70 osób kupujemy 8 litrów coli i 4 litry toniku, będą tylko na barze stały.
Wczoraj mieliśmy spóźnioną sesję narzeczeńską, i powiem Wam, że będzie czad! To trochę inna sesja niż zwykłe narzeczeńskie, mieliśmy Mustanga, a zdjęcia robiliśmy w Stoczni Cesarskiej w Gdańsku, za tydzień powinny być.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik

Edytowane przez Personal_Jesus
Czas edycji: 2021-08-10 o 11:12
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 16:17   #2261
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U mnie "liczyłam" po litrze gazowanych i litrze soków (ale tych nie musieliśmy kupować bo były od sali zapewnione, tak jak kompot i woda). Także na 62 osoby kupiliśmy chyba 45 butelek litrowych coli i po 30 fanty i Sprite. Na drugi dzień się kapnelam że one mają 0,85 l i dokupowaliamy w marketach. Jeszcze mama mnie opieprzyla, że jest za mało i kupili 1.5 litrowe bo zabraknie i będzie wstyd. I w samochodzie to mieli przy są sali. A okazało się że tych moich zostało 3 opakowania po 15 sztuk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-10, 16:36   #2262
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

my też chyba liczyliśmy po butelce na gościa 0,85 i dużo zostało.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 20:48   #2263
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

dzięki Ja zdecydowałam się w końcu na litr soku i litr coli na głowę, mam nadzieję że wystarczy W sobotę ma być u mnie 30 stopni więc podejrzewam że ludzie będą dużo pić

Dzisiaj odebrałam sukienkę, jest idealna
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2021-08-10 o 20:49
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 21:41   #2264
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A tylko że my drink bar mieliśmy i szły te driny jeden za drugim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 21:49   #2265
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

co do napojów... generalnie zwykle te internetowe przeliczniki się zgadzają. np ten tutaj
http://wesele.plock.pl/wesele-8.html
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 22:54   #2266
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
co do napojów... generalnie zwykle te internetowe przeliczniki się zgadzają. np ten tutaj
http://wesele.plock.pl/wesele-8.html
Haha, szok, wpisałam dane i okazało się że kupiłam prawie dokładnie tyle co mi kalkulator obliczył

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
A tylko że my drink bar mieliśmy i szły te driny jeden za drugim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
noo to jest inna sytuacja jednak trochę, u nas akurat tego nie ma więc goście sami będą musieli sobie montować driny
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 08:01   #2267
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Miesiąc ️ równy miesiąc, ostatni miesiąc czekania i będę żona, dwa lata planowania, i tyle lat marzeń o tym dniu i zostało tak mało czasu, nie dociera to do mnie.. idziemy dzisiaj wybierać garnitur

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 08:19   #2268
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Miesiąc ️ równy miesiąc, ostatni miesiąc czekania i będę żona, dwa lata planowania, i tyle lat marzeń o tym dniu i zostało tak mało czasu, nie dociera to do mnie.. idziemy dzisiaj wybierać garnitur

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja 3 dni i też jeszcze średnio dociera
Dopiero dziś jedziemy kupić wódkę, wczoraj kupiliśmy wina i napoje ale chyba dokupimy jeszcze 10 win bo mamy 20 na 50 osób i boję się że nie starczy. Mojego tż chrzestna brała ślub miesiąc temu i zeszło im 70 win na 50 osób ale to było głównie towarzystwo 50+ więc może dlatego
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 08:44   #2269
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja 3 dni i też jeszcze średnio dociera
Dopiero dziś jedziemy kupić wódkę, wczoraj kupiliśmy wina i napoje ale chyba dokupimy jeszcze 10 win bo mamy 20 na 50 osób i boję się że nie starczy. Mojego tż chrzestna brała ślub miesiąc temu i zeszło im 70 win na 50 osób ale to było głównie towarzystwo 50+ więc może dlatego
U nas były otwarte jedynie dwie butelki wina, a też na 50os. Dużo zależy od rodziny, u nas piła mama tża i jego brat, a że każde przy innym stoliku było, to otworzyli dwie butelki

Dziwnie mi, bo nic się nie zmieniło w sumie oprócz mojego podpisu. Tż mi nawet nie zmienił jeszcze nazwiska u siebie w telefonie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-11, 09:16   #2270
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
U nas były otwarte jedynie dwie butelki wina, a też na 50os. Dużo zależy od rodziny, u nas piła mama tża i jego brat, a że każde przy innym stoliku było, to otworzyli dwie butelki

Dziwnie mi, bo nic się nie zmieniło w sumie oprócz mojego podpisu. Tż mi nawet nie zmienił jeszcze nazwiska u siebie w telefonie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas do obiadu na pewno każdy wypije chociaż po lampce i to już będzie 9 butelek, i właśnie ciężko mi wyczuć kto pójdzie w wino a kto w wódkę. A jak zostanie to też nie problem bo my jesteśmy winopijcami więc się nie zmarnuje
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 09:48   #2271
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas 10 dni Ostatecznie będzie 75 osób, więc wyszło bardzo ok, miało być 80
Wódkę i inne napoje Tż i mój tata kupują w piątek, ja się nie znam na alkoholu i jak dla mnie w ogóle mogłoby go nie być :0
Miałam wczoraj próbną fryzurę i jestem bardzo, bardzo zadowolona!
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 11:03   #2272
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas kupiliśmy chyba coś koło 10 win i nikt nie otworzył. Ale to też dobrze, ja lubię, się wypije kiedyś.

Ja dalej mówię o mężu narzeczony, trudno mi się przestawić, nie mówiąc o podpisach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 12:40   #2273
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
U nas do obiadu na pewno każdy wypije chociaż po lampce i to już będzie 9 butelek, i właśnie ciężko mi wyczuć kto pójdzie w wino a kto w wódkę. A jak zostanie to też nie problem bo my jesteśmy winopijcami więc się nie zmarnuje
my też.
na wódkę mieliśmy przygotowane etykiety dla kierowców i jak sie kończyła impreza i wychodzili, to odrazu rozdawaliśmy flaszki, dla niepijących kierowców do domu.
i tak zostało nam chyba z 6-8 butelek.
ale wino wypijemy. nawet na zaproszeniach poprosiliśmy zamiast kwiatów o wino.
tylko, niech mi się stan błogosławiony skończy
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 13:30   #2274
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
U nas kupiliśmy chyba coś koło 10 win i nikt nie otworzył. Ale to też dobrze, ja lubię, się wypije kiedyś.

Ja dalej mówię o mężu narzeczony, trudno mi się przestawić, nie mówiąc o podpisach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serio nikt nie otworzył wina? a to jestem zaskoczona
a miałaś drink bar czy wszyscy pijący gustowali w wódce?
edit: doczytałam że miałaś drink bar. to już nie jestem zaskoczona





u mnie jedyny 'alkohol' jaki poszedł cały to ten bezalkoholowy kupiliśmy ok 25 butelek piwa 0% i 5 win 0% (na 90 osób) - nie zostało nic. mieliśmy z mężem wątpliwości czy kupować coś 0% ale ostatecznie nie żałujemy. karmiące i ciężarne koleżanki były bardzo mile zaskoczone faktem, że mogły sobie sączyć winko czy piwko razem z innymi. najbardziej to się ucieszyła kuzynka, która jeszcze nie chce się chwalić swoją ciążą - wino 0% pomogło ukryć fakt, że nie pije
jakbyście miały wątpliwości czy kupować coś 0% to ja polecam
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 14:08   #2275
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas też były różne piwa 0% i w większości zeszły. Kupiłam jedno wino 0%, ale ktoś tylko jeden kieliszek spróbował, może przez pomyłkę
Ogólnie ciężko mi było kupić wino 0%, bo tylko same złe opinie słyszałam o nich. Może któraś z was jakieś poleca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 14:30   #2276
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Pani_Mada, faktycznie super pomysł z winami O%. Kompletnie o tym zapomniałam
My mieliśmy piwa bezalkoholowe, ale dopiero na poprawinach.
Na weselu % pili wszyscy poza ciężarnymi i żałuję, że nie pomyślałam o tym.

U nas poszło sporo i wina i wódki. Whisky 3 litry i z 3 litry bimbru.


Od 90% gości dostaliśmy alkohol zamiast kwiatów, więc mamy zapas na kilka lat. A mimo to, w podróży poślubnej kupiliśmy 4 butelki wina w winiarni żeby wypić w rocznicę... Na pewno w pierwszą, a dalej to nie wiem, bo zapomnieliśmy zapytać, czy akurat to może leżakować



Plywok, kiedy rodzisz ?


Cieszę się, że większość z nas jest już żonami
Jeszcze kilka wątkowych ślubów przed nami i będzie można ' zamknąć' ten etap


Cały czas jakoś tak mi obco z nowym nazwiskiem. Ciekawe kiedy poczuje z nim jakąś więź




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez Kolorowymaj
Czas edycji: 2021-08-11 o 14:31
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 14:53   #2277
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
U nas też były różne piwa 0% i w większości zeszły. Kupiłam jedno wino 0%, ale ktoś tylko jeden kieliszek spróbował, może przez pomyłkę
Ogólnie ciężko mi było kupić wino 0%, bo tylko same złe opinie słyszałam o nich. Może któraś z was jakieś poleca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to prawda, bardzo ciężko kupić coś sensownego.
my ostatecznie kupiliśmy cin cin 0%
jest całkiem niezłe


Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 16:30   #2278
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mi żadne wino 0 niestety nie smakuje a dużo ich próbowałam jak byłam na diecie
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 17:28   #2279
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A mój tz właśnie nie chce piw 0% 🤦☠♀️ ani na weselu ani na poprawinach..

Kupiliśmy garnitur, ile się naklocilismy przy tym 🤦☠♀️🤣 mój tz to straszna złotówa 🤣 mieliśmy mieć garnitur od sali bo mają szwalnie ale mają beznadziejny wybór... Kupiliśmy w giacomo CONTI za 2650.. garnitur, kamizelka, mucha, koszula i pasek zostały buty .. na pewno jest to wybór inny niż wszystkie bo jest nietypowy góra inna i dół inny ale wygląda w nim jak milion dolców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 17:33   #2280
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja 3 dni i też jeszcze średnio dociera
Dopiero dziś jedziemy kupić wódkę, wczoraj kupiliśmy wina i napoje ale chyba dokupimy jeszcze 10 win bo mamy 20 na 50 osób i boję się że nie starczy. Mojego tż chrzestna brała ślub miesiąc temu i zeszło im 70 win na 50 osób ale to było głównie towarzystwo 50+ więc może dlatego
Do mnie do samego końca nie docierało Dużo zostało wam jeszcze do ogarnięcia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.