nie jesteś trendy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-14, 20:11   #1
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423

nie jesteś trendy...


Wybaczcie ale od pewnego czasu panują tu jakieś dziwne przekonania "wiekszosci".

Czytając ostatnio wątki łatwo wywnioskować, że aby być na topie i w ogóle to powinno się:

-absolutnie i pod zadnym względem nie opalać- rak murowany na starość, jeśli już wyjść w upał to do kiosku ale tylko pod ochronną kilogramową warstwą filtrów, w kapeluszu, rekawiczkach i innej odzieży zasłaniającej ciało.
Jednym słowem jesteś blada jesteś trendy jeszcze noś zawsze na zakupy ze sobą słowniczek ze składnikami kosmetyków, bedziesz cool

- być właścicielką tylko i wyłącznie płaskiego (a jeszcze lepiej wklęsłego) brzucha, bo przecież ktoś kto już jest bardziej puszysty to nie powinien na plaży sie pokazywac.

-małe jest piękne, czyli najseksowniejsze są piersi, których prawie nie ma (bo pocieszanie sie jest OK-to nic , że nabija się z tych co maja co do stanika włozyć= odrazu obwisły biust, mający wpływ na choroby kręgosłupa, piersi wypadajace ze stroju pod wpływem morskich fal itp innych głupotek przytaczać mi sie nie chce.

Wizaz opanowała dziwna fala. Rozumiem wszystko, ktoś chce być chudy i blady niech będzie ale niech uszanuje poglądy innych i nie pietnuje "solariowych" opalenizn o rubensowskich kształtach bo to ich sprawa jak i w jaki sposób chcą wyglądać!

a swoja drogą nie znam faceta, który nie oglądałby się na ulicy za ładnie opaloną kobietą zwłaszcza z dużym biustem! Nie oszukujcie sie i nie pocieszajacie na siłę , zaakceptujcie sie takie jakie jesteście i nie dokuczajcie przy tym innym. I to nie jest prowokacja ale nawiązanie do kilku ostatnich watków, w których jako mniejszość (=solarium, większy biust, brzuch trochę więcej niz płaski)poczułam sie nieco zniesmaczona.
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:13   #2
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: nie jesteś trendy...

Wszystkie chcą być blade i dlatego się roi od wątków pt.balsam brązujący lub pt.samoopalacz
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:19   #3
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: nie jesteś trendy...

oczywiscie, bo przecież słonce zabija
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:20   #4
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nie jesteś trendy...

E ja tam nie zwracam za bardzo uwagi. Każdy pisze co mu pasi...
Nie opalam się, bo nie mogę, nad czym boleję, bo choć opalanie się jest nudne, to chciałabym...
Filtrów nie używam, bo nieodczuwam potrzeby. Na składach się nie znam... Biust mam!
Nie ma co tragizowac.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:24   #5
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
E ja tam nie zwracam za bardzo uwagi. Każdy pisze co mu pasi...
Nie opalam się, bo nie mogę, nad czym boleję, bo choć opalanie się jest nudne, to chciałabym...
Filtrów nie używam, bo nieodczuwam potrzeby. Na składach się nie znam... Biust mam!
Nie ma co tragizowac.
No to ja w trendy obecne się nie mieszczę .
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:26   #6
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez sylwónia
No to ja w trendy obecne się nie mieszczę .
Jak to?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:26   #7
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: nie jesteś trendy...

Nigdy nie uwazalam siebie za trendy

nie opalam sie bo widzialam twarze osob opalajacych sie i mi sie taki efekt nie podoba,mam na mysli osoby oplajace sie do przesady-na skwarki

mam maly biust bo taki mam i go lubie co nie znaczy ze zazdroszcze innym czy sie pocieszam

notatnik nosze bo na skladach znam sie srednio-duzo musze sie jeszcze nauczyc a nie chce kupowac bubli

co do brzucha to nie mam idealnie plaskiego tzn nie mam miesni bo jestem len i nie cwicze

Oczywiscie ze kobiety z wiekszym biustem tez sa piekne i opalone tez ,niektorzy po prostu lepiej wygladaja z bledsza karnacja
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-14, 20:29   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: nie jesteś trendy...

Kochana Dorix ale przeciez nikt nie narzuca ci co masz robic ,jaki masz miec brzuch i biust czy masz sie opalac czy nie.

masz swój rozum ,rób co chcesz.

akceptuje siebie taka jaką jestem z płaskim brzuchem ,małym biustem i opaleniznom zdobyta bez trudu lezenia plackiem na plazy i nie odbieram wypowiedzi dziewczyn jako narzucanie czegokolwiek.

żyj i daj zyc innym po swojemu.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:31   #9
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: nie jesteś trendy...

Hmm... masz chyba sporo racji w tym, co piszesz. Jeśli chodzi o małe biusty- wydaje mi się, że to czasem bywa obrona przed jakimiś kompleksami. Tak jak ja czasem w żartach mówię do mojej koleżanki, która ma czekoladową skóre po wyjściu na słońce, że opalenizna nie modna- droczę się z nią, bo sama mam bladą skórę i tak naprawdę zazdroszczę dziewczynom z pięknymi, opalonymi ciałami- nie będę ukrywać, że nie.

Jednak zdrowy rozsądek jest wskazany. Trzeba odzielić tutaj krytykę solarium, które (nie oszukujmy się) szkodzi, od krytyki opalenizny.
Mimo tego, że ciągle słyszę "opalenizna nie modna" to obserwuję zupełnie co innego. Tak więc myślę, ze opalenizna zawsze będzie modna, bo po prostu się podoba. Jakby nagle zaczęli krzyczeć, że długie włosy u kobiet sa niemodne, to czy rzeczywiście dziewczyny poddałyby się trendom? Nie sądzę- długie włosy tez zawsze będą się podobać.

Mam nadzieję, że wyraziłam w miarę klarownie o co mi chodzi
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:34   #10
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: nie jesteś trendy...

BTW-przecież Sylwia wyjaśniła po co jej te rękawiczki na łodzi To nie ochrona przed słońcem tylko,żeby jej się lepiej żeglowało .....
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:34   #11
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: nie jesteś trendy...

Paula, wystarczy poczytać w jaki sposób przeciwniczki opalania wyrazają się o tych co uwielbiąją kąpiele słoneczne, własnie TO mi się nie podoba (sama dziś nie dosć ciekawie wyraziłaś sie o swojej koleżance -ale coż właśnie znana jestes z ciętego języka)

i to własnie ja bym chciała byście innym dały życ po swojemu, nic więcej i nie na odwrót...
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-14, 20:37   #12
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: nie jesteś trendy...

rękawiczki jasne niech będą do sterowania do tego sterować sie nie da bez kapelusza , lniach czy płóciennych spodni itd i bluzek z długim rękawem .
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:38   #13
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez Dorixx
Paula, wystarczy poczytać w jaki sposób przeciwniczki opalania wyrazają się o tych co uwielbiąją kąpiele słoneczne, własnie TO mi się nie podoba (sama dziś nie dosć ciekawie wyraziłaś sie o swojej koleżance -ale coż właśnie znana jestes z ciętego języka)

i to własnie ja bym chciała byście innym dały życ po swojemu, nic więcej i nie na odwrót...
Dziś trafiłam na bardzo fajną stronę i chciałam zrobić z tego wątek,ale stwierdziłam,że nie będę śmiecić na forum


Na zakończenie zasady poprawnej komunikacji, czyli złote standardy:
  1. Różnica zdań może być korzystna - oni mają prawo być inni niż my, mogą mieć trochę racji.
  2. Spróbuj przyjąć punkt widzenia oponentów - chwilowa zmiana ról powoduje przyjęcie innej perspektywy, co ułatwia zrozumienie trudności i zbliża stanowiska.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:40   #14
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez sylwónia
No to ja w trendy obecne się nie mieszczę .
No bo się zachowuję podobnie jak Ty
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:41   #15
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez Dorixx
rękawiczki jasne niech będą do sterowania do tego sterować sie nie da bez kapelusza , lniach czy płóciennych spodni itd i bluzek z długim rękawem .
Sylwia już kiedyś pisała,że jej stanowisko z filtrami to m.in. nowotwór skóry w rodzinie,więc to nie jest widzi mi się.Poza tym czy miałaś kiedyś okazję żeglować-obojętnie czy na pełnym morzu czy na jeziorze?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:41   #16
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: nie jesteś trendy...

masz racje Nati ale wymienić poglądy trzeba umieć na poziomie a nie ubliżać innym, czego niektórym tutaj często brakuje... cytaty że ktoś jest "głupi" bo robi coś tam sa w porządku?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:43   #17
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez sylwónia
No bo się zachowuję podobnie jak Ty
Ja się też w trendy nie mieszczę-szczególnie z moimi gabarytami i opalonymi w 1/3 udami ale z tego powodu nie mam zamiaru ryczeć,ani też słuchać,że nie jestem trendy
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:43   #18
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: nie jesteś trendy...

Ja sie wpisuje w bycie trendy mam płaski brzuch i jestem prawie płaska - no tu już się średnio cieszę. Co do bladości to też jestem blada, bo nie mam kiedy się nawet opalić, a odpowiadanie na pytanie czy dobrze się czuje już mnie irytuje powoli :/
Filtrów używam tylko w górach lub gdy wystawiam twarz na słońce, inaczej nie używam. Zresztą to jak się będziemy starzeć zalezy od genów, wystarczy spojrzeć na nasze matki Moja nigdy nie używała filtrów, opala sie co roku na ogródku na czekolade i jak na swoje lata bardzo młodo wygląda
Ja pamiętam jak jedna dziewczyna założyła wątek o solarium to pierwsze posty były w stylu "a to ty nie wiesz czym to szkodzi, bla bla bla", ale to już dawno było, bolało mnie w tym fakt, że zamiast porady otrzymała kazanie
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:43   #19
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez sylwónia
No bo się zachowuję podobnie jak Ty
A haha Też nie jestem trendy.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-14, 20:46   #20
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: nie jesteś trendy...

tak żeglowałam na mazurach i w tym czasie wspaniale na łodzi sie opalałam
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:48   #21
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez Dorixx
Wybaczcie ale od pewnego czasu panują tu jakieś dziwne przekonania "wiekszosci".

Czytając ostatnio wątki łatwo wywnioskować, że aby być na topie i w ogóle to powinno się:

-absolutnie i pod zadnym względem nie opalać- rak murowany na starość, jeśli już wyjść w upał to do kiosku ale tylko pod ochronną kilogramową warstwą filtrów, w kapeluszu, rekawiczkach i innej odzieży zasłaniającej ciało.
Jednym słowem jesteś blada jesteś trendy jeszcze noś zawsze na zakupy ze sobą słowniczek ze składnikami kosmetyków, bedziesz cool
Owszem, co do ochronyy słonecznej, daje się łatwo zauważyć, że sporo wizażanek ją propaguje, ale ...co w tym złego? Przemawiają za tym tylko względy zdrowotne, a nie jakiś snobizm. Przynajmniej ja to tak odbieram. Nie ma się czym przejmować. Ja np. stosuję filtry na twarz, choć też nie zawsze... Odpuszczam sobie, gdy wychodzę do sklepu, który jest 5 minut od mojego domu, a ja wiem, że idę tylko tam... Ze słońca staram się korzystać umiarkowanie i nie w godz. od 10 do 15. A poza tym używam samoopalaczy i balsamów brązujących, bo działają na mnie szybciej niż słońce.
A do do słownika składników kosmetycznych, to co w tym złego, że ktoś opracował sobie taki system dokonywania selekcji co kupić, a co nie? Ja nie stosuję takiego sposobu, bo... nie chce mi się.

Cytat:
Napisane przez Dorixx
- być właścicielką tylko i wyłącznie płaskiego (a jeszcze lepiej wklęsłego) brzucha, bo przecież ktoś kto już jest bardziej puszysty to nie powinien na plaży sie pokazywac.
No brzuszek mam płaski, nie powiem. 2 lata temu postanowiłam sobie, że będę ćwiczyć, żeby mieć płaski brzuch, lekko umięśniony, i nie chcę teraz zaprzepaścić tej pracy. Po prostu jest mi z tym dobrze, ale też nie uważam, że osoba z wypukłym brzuszkiem jest bleee....

Cytat:
Napisane przez Dorixx
-małe jest piękne, czyli najseksowniejsze są piersi, których prawie nie ma (bo pocieszanie sie jest OK-to nic , że nabija się z tych co maja co do stanika włozyć= odrazu obwisły biust, mający wpływ na choroby kręgosłupa, piersi wypadajace ze stroju pod wpływem morskich fal itp innych głupotek przytaczać mi sie nie chce.
A ja otwarcie powiem, że zazdroszczę dziewczynom, które noszą B a jednocześnie są szczupłe.


Cytat:
Napisane przez Dorixx
Wizaz opanowała dziwna fala. Rozumiem wszystko, ktoś chce być chudy i blady niech będzie ale niech uszanuje poglądy innych i nie pietnuje "solariowych" opalenizn o rubensowskich kształtach bo to ich sprawa jak i w jaki sposób chcą wyglądać!
Zgadzam się.


Cytat:
Napisane przez Dorixx
a swoja drogą nie znam faceta, który nie oglądałby się na ulicy za ładnie opaloną kobietą zwłaszcza z dużym biustem!
Dzięki za pocieszenie. Teraz mi zrobiło się niemiło.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:48   #22
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
A haha Też nie jestem trendy.

Pomadka, no to łaaaadnie .teraz no nas wyrzuca z wizażu zobaczysz
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:51   #23
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: nie jesteś trendy...

Jak ktoś chce używać filtrów to pewnie ma jakieś powody: fotowrażliwa skora, plamy, leki, złuszczacze itp itd - mnie żaden z tych powodów nie dotyczy więc się nie katuje
Co do czytania składów to zazdroszcze tej umiejętności, ja wiem tylko co znaczy: aqua, parfum, i różne sulfate , zresztą nic mnie jeszcze nie zapchało wiec pewnie dlatego o to nie dbam, ale rozumiem osoby, które mają z tym problem.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:52   #24
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: nie jesteś trendy...

ja też sie pakuję
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:52   #25
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez sylwónia
Pomadka, no to łaaaadnie .teraz no nas wyrzuca z wizażu zobaczysz
MNie to sie już od dawna zapowiada. I co począć?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:53   #26
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: nie jesteś trendy...

No nic... idę teraz poćwiczyć brzuszki.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:54   #27
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: nie jesteś trendy...

a ja sie nabalsamuję bo mnie solarium dziś wysuszyło
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:56   #28
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: nie jesteś trendy...

Jak do tej pory nie pisalam na wizazu ani o tym czy jestem za czy przeciw opalaniu ani na temat swojego biustu czy brzucha i nie obchodzi mnie jak to jest u innych. Jest naprawde dla mnie tutaj duzo wiecej ciekawszych tematow i kruszenie kopi o poglady tez rozmija sie jakos z celem. Niech sobie kazdy bedzie jaki chce I chyba wcale nie ejst tak do konca, że panuje przekonie "większości", tylko poprostu nie wszystkich wszystkie tamaty interesują przez co sie nie wypowadają. I w tej o to grupie znalazlam sie ja
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:57   #29
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Jak ktoś chce używać filtrów to pewnie ma jakieś powody: fotowrażliwa skora, plamy, leki, złuszczacze itp itd - mnie żaden z tych powodów nie dotyczy więc się nie katuje
Każdy ma jakiś powód,naczytał się fachowych rzeczy i teraz chce tą wiedzę przekazać innym,a zazwyczaj i tak wychodzi na jakąś nienormalnią osobę.

Moja kuzynka,17 lat,opala się non stop,solarium,słonko w kwietniu jak jest już ciepło.Rok temu na wakacjach powiedziała mi,że jej pieprzyki się rozlewają.I co zrobiła?Wziełęła swój olejek do opalania 2 i poszła na 5 h na plażę oczywiście w godzinach 10-15 Ona wie,że sobie szkodzi,ale opalenizna jest WAŻNIEJSZA

Wg mnie najważniejsza jest profilaktyka,bo taniej wyjdzie zapobieganie niż potem leczenie skutków.Uważam,że mniejszy koszt teraz wydawać pieniądze na filtry niż potem na kremy przeciwzmarczkowe czy też na operacje plastyczne.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:57   #30
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
MNie to sie już od dawna zapowiada. I co począć?
A nic... W razie czego będziemy pisac odwolania
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.