Belid SR na włosy i paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-28, 19:02   #1
Pppauliskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 7

Belid SR na włosy i paznokcie


Cześć. Zakładam wątek bo reklama tego produktu wyświetliła mi się na Fb. Czy mogłabym prosić o opinie ma temat tego produktu. Czy biotyna 2,5 mg ma sens skoro np biotebal ma 5? Co to jest powolne uwalnianie tabletek? Ma to jakiś sens?

Będę wdzięczna za pomoc
Pppauliskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 09:55   #2
Karolinakoss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4
Dot.: Belid SR na włosy i paznokcie

Ja biorę Belid od dwóch miesięcy. Jakos 2 lata temu przepisała mi go lekarka jak mocno wypadały mi włosy ale jakos przestałam go brać. Teraz mi się przypomniało bo widziałam go gdzieś w necie. Widzę duża poprawę w kondycji włosów i są jakby bardziej uniesione, zdrowsze. I mniej wypadają. Ja polecam
Karolinakoss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 18:35   #3
Mszewczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 3
Dot.: Belid SR na włosy i paznokcie

Ja biorę Belid i Amocon bo jest konkurs na Insta i postanowiłam, ze przetestuje. Całkiem przyjemna ta kuracja bo jedno jest tabletka a drugie saszetka do rozpuszczenia wiec jednym popijam drugie. Smak saszetki taki sobie ale myśle ze to kwestia gustu. Nie jest napewno niesmaczny. Ale najważniejsze ze po 1.5 miesiącu mam tak mega włosy ze nie mogę się napatrzeć. Biorę dalej a i może coś wygram :P mam tylko nadzieje ze jak przestane brać to się nagle nie pogorszy...

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

A! No i to powolne uwalnianie powoduje lepsze wchłanianie chyba. Na fb jest jakiś wykres na ten temat
Mszewczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 17:45   #4
Pppauliskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 7
Dot.: Belid SR na włosy i paznokcie

Gdyby którejś z Was przyszło do głowy brać jakiś suplement na włosy to z całego serca polecam Belid. Biorę go już trzeci miesiąc i moje włosy chyba oszalały! Tak wiele osób powiedziało mi ze wyjątkowo szynko urosły mi włosy ze jestem w szoku. Paznokcie tez rosną jak szalone i chyba zacznę zmieniać hybrydę co tydzień... Bardzo bardzo polecam!
Pppauliskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-23 18:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.