Scent Bat LXII - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-15, 23:41   #1111
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

U mnie wrócili problemy zdrowotne z bebechamy oraz @ co tydzień. . Lekarka a jakże na urlopie. A już było prawie dobrze przez kilka tyg. .

Aaaale żeby nie myśleć o tym tak mocno zachciało mi się Słonia że głowa mała. Tylko że już chyba nie ma go nigdzie? To oczywiście na liście potrzeb pozycja nr 1500 ale poczułam że tego zapachowo pragnę. Tego mi brak. Po wizycie w sephorze i yr zrobiło mi się niedobrze. Słoń byłby odtrutka na ten chemiczny wszechobecny chłam. Oni sobie robią jawne jaja z klienta. Producenci znaczy się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 01:01   #1112
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
U mnie wrócili problemy zdrowotne z bebechamy oraz @ co tydzień. . Lekarka a jakże na urlopie. A już było prawie dobrze przez kilka tyg. .

Aaaale żeby nie myśleć o tym tak mocno zachciało mi się Słonia że głowa mała. Tylko że już chyba nie ma go nigdzie? To oczywiście na liście potrzeb pozycja nr 1500 ale poczułam że tego zapachowo pragnę. Tego mi brak. Po wizycie w sephorze i yr zrobiło mi się niedobrze. Słoń byłby odtrutka na ten chemiczny wszechobecny chłam. Oni sobie robią jawne jaja z klienta. Producenci znaczy się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rachell, Słoń chyba nie znika- na f-b przeczytałam, że niedawno Skarbiątko kupiła sobie flakon.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 10:44   #1113
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Oooo to super bo ostatnio wszystko czego szukam nawet online wycofane foreva. Jak pisałam nie jest to produkt pierwszej potrzeby ale przynajmniej jest szansa że może jakiś uzyw gdzieś się trafi. Pogooglam. Bo wczoraj padłam już po tabsach przeciwbolowych. Na flakony nie mam teraz budżetu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 15:13   #1114
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Kto juz był na Jokerze? Film jest rewelacyjny i smutny
(co nie wyklucza tego, że bohater pod koniec jest dla mnie hot )
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 15:55   #1115
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Kto juz był na Jokerze? Film jest rewelacyjny i smutny
(co nie wyklucza tego, że bohater pod koniec jest dla mnie hot )

Do kina raczej nie dotrę, ale chcę kiedyś obejrzeć. Czaję się jeszcze na Portret kobiety w ogniu (czy jakoś tak), tylko grają go w durnych kinach w durnych godzinach. Tzn. nie po drodze mi
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 16:03   #1116
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Byłam i jestem pod wrazeniem, a dodam ze nie jestem fanka Batmana, a Jokera wprost nie cierpiałam, ale to, jaka kreację stworzył Joaquin i studium rozwoju Jokera jest bezbłędne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 19:38   #1117
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Ja jestem już po trailerach absolutnie porwana. Też nie w kinie ale obejrzę na bank bo to bardzo po mojemu zrobiony klimat. Aktorstwo tudzież osobowość bo ciężko stwierdzić czy on gra Phoenix taki akurat jest po prostu autodestruktywny. No i joker zawsze był w moim guście ' why so serious'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2019-10-16 o 19:39
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 01:21   #1118
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Akurat ten film jest dość "serious" jest ciężki i smutny, w kinie cisza jak nigdy, żadnych śmichów, chichów, nawet nikt nic nie jadł.
Średnio przepadam za Batmanem i jego ziomkami (wyjątek to Michelle Pfeiffer w lateksie ), a Joker kojarzy mi się z walnietym wesolkiem albo anarchista, nigdy jakoś go nie lubiłam mocno. A tutaj jest smutny, niebezpieczny szaleniec w smutnym, okrutnym społeczeństwie. Niesamowity film

Zdjęcia też na medal i ta cudna dolujaca muzyka
Red, czy to wiolonczela?
https://youtu.be/8z5-Wum2enQ
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2019-10-17 o 10:02
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 09:22   #1119
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Zdjęcia też na medal i ta cudna dolujaca muzyka
Red, czy to wiolonczela?
https://youtu.be/8z5-Wum2enQ

Po mojemu wiolonczela Brzmi trochę jak jeden utwór z GoT, ten kiedy po długiej nocy palili zmarłych.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 11:43   #1120
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Wiem Maja, wiem. To nigdy nie był radosny śmiech zawsze było gorzko. To była ironia. Zawsze był lustrem społeczeństwa. Teraz również trafia w punkt. Muza obłędna. Mnie wręcz uspokaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2019-10-17 o 11:50
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 12:04   #1121
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Wiem Maja, wiem. To nigdy nie był radosny śmiech zawsze było gorzko. To była ironia. Zawsze był lustrem społeczeństwa. Teraz również trafia w punkt. Muza obłędna. Mnie wręcz uspokaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no jest takim lustrem, że w hameryce protesty i oburzenie, że to realistyczny film o chorym psychicznie terroryście, co bierze broń i idzie strzelać do szkoły/kina/na ulicę... jest dużo porównań do sprawcy masakry w kinie Aurora
No i tak jest doprawdy, ale my w Europie oglądamy to z większym dystansem i współczujemy bohaterowi.
Ja miałam ochotę wrzeszczeć i płakać z radości jak się stał w końcu psycholem Jokerem czy czas zacząć brać leki na głowę?

jeszcze ten utwór lubię:
https://www.youtube.com/watch?v=vrqR_lqNgWo

i to radosne:
https://www.youtube.com/watch?v=bW-O...n_CR9aoLyB9zpo
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2019-10-17 o 17:33
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 16:49   #1122
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Maja - dokładnie tak. Punkt siedzenia wpływa na punkt widzenia. Nie odnosząc się do granic geo można zobaczyć w nim uniwersalny, symboliczny znak czasów tego co się potrafi stać z człowiekiem w dzisiejszym świecie. Taki współczesny ból niestety niejednej istoty. A filmowo tak jak piszesz, to jest smaczek poprzez aktorstwo, muze i zdjęcia. A widziałam tylko fragmenty i cały czas we mnie siedzą i podoba mi się to.

Jaram się bo już mnie ten hollywoodzki chłam tanioszka i tandetka brzydzila że nawet chciałam zbojkotować ostatniego Tarantino. Ale ciekawość chyba wygra i koniec końców zobaczę. Niemniej moje nastawienie na tego typu kino jakie ostatnimi czasy serwuje Hollywood jest na nie. A te wywiady w ramach promo tylko obrzydzają mi je bardziej. Także Joker już mi przywrócił wiarę w jakość i w dojrzalosć kina. I w artyzm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2019-10-17 o 18:53
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 17:32   #1123
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Maja - dokładnie tak. Punkt siedzenia wpływa na punkt widzenia. Nie odnosząc się do granic geo można zobaczyć w nim uniwersalny, symboliczny znak czasów tego co się potrafi stać z człowiekiem w dzisiejszym świecie. Taki współczesny ból niestety niejednej istoty. A filmowo tak jak piszesz, to jest smaczek poprzez aktorstwo, muze i zdjęcia. A widziałam tylko fragmenty i cały czas we mnie siedzą i podoba mi się to.

Jaram się bo już mnie ten hollywoodzki chłam tanioszka i tandetka brzydzila że nawet chciałam zbojkotować ostatniego Tarantino. Ale ciekawość chyba wygra i koniec końców zobaczę. Niemniej moje nastawienie na tego typu kino jakie ostatnimi czasy serwuje Hollywood jest na nie. A te wywiady w ramach promo tylko obrzydzają mi je bardziej. Także Joker już mi przywrócił wiarę w jakość i w dojrzalosć kina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tarantino jest dla mnie nieco przereklamowany, Django i Bekarty były fajne, ale reszta strasznie przegadana zawsze jest

Dla mnie Joker był lepszy niż wszystkie Avengersy razem wzięte oglądałam większość i spoko, ale te bajeczki już mi się nudzą, im wioęcej ich biega na ekranie i wybuchów, tym większy mój ziew
Dobrze, że powstają jeszcze takie piękne filmy, które łapią za trzewia, wyrywają flaki i miażdżą mózg

Tym wiekszy szok, że ten reżyser stworzył wcześniej taki badziew jak Kac Vegas

Btw, Denis Villenevue robi ekranizację Diuny To reżyser, po którym się spodziewam kina, które nie będzie bzdetną przygodówką sf
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2019-10-17 o 17:33
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 20:03   #1124
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Niemniej moje nastawienie na tego typu kino jakie ostatnimi czasy serwuje Hollywood jest na nie.

Moje też, ostatnio bardzo wybiórczo oglądam amerykańskie filmy, szperam w europejskich i azjatyckich.


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Btw, Denis Villenevue robi ekranizację Diuny To reżyser, po którym się spodziewam kina, które nie będzie bzdetną przygodówką sf

O, nie wiedziałam! Co prawda lubię od niego tylko Labirynt i Blade Runnera, ale ma fajny styl i umie stworzyć klimat. Chalamet jako Paul Atryda, no no. Ma chłopak talent więc liczę na coś dobrego.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 21:00   #1125
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Jeszcze Arrival był świetny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 22:50   #1126
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Jeszcze Arrival był świetny

Taki trochę dziwny, podobnie Wróg Sicario mnie ostro wynudziło, a Pogorzelisko miało zbyt niesamowite zbiegi okoliczności żebym je przełknęła. Ale czekam na Dune, czekam
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 23:59   #1127
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Nie znam tego Chalameta

Dopiero dalsze postaci kojarzę
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 00:41   #1128
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Poszalalam z zakupami

Kiecka reserved, koszulka allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg Screenshot_2019-10-24-00-32-33-01.jpeg (82,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2019-10-24-00-37-11.jpg (45,2 KB, 55 załadowań)
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2019-10-24 o 20:35
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 02:42   #1129
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bat LXII

Widziałam Jokera i o ile gra Phoenixa jest genialna, o tyle scenariusz, rozwój wydarzeń znaczy, nie przekonał mnie. Publiczność w kinie, wypełnionym do ostatka, jak zwykle śmiała się nie w tych miejscach np gdy ktoś budzi politowanie i współczucie - śmiech.
Ja też poszalałam Maju odzieżowo : mam płaszcze 2 czerwony i różowy (róż indyjski), jutro kupuję żółty w Reserved. Naprawdę żółty. Jak żółtko.

Jeśli nie widzieliście na blogu, to zajrzyjcie. Relacja z tego, jak mnie napadnięto na spacerze z psem.

Malowanie hula.
Oraz będę mieć wystawę pod pseudonimem. Poznajcie Szejmę Warsz


Mam chrapkę na damski Memoir... ale jest problem. Recenzje wszędzie, że mocarz, a ja go ledwo czuję. Ki diabeł? Dla Was mocny czy nie?



Aaa, i niestety przytyło mi się. Nie mogę powiedzieć, że tyję od widoku jedzenia, bo się przyłozyłam do tego przytycia. 6 kilo na plus, źle mi z tym. Nie ma dramatu, ale mnie wpienia to.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-27, 20:08   #1130
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Matko , Ju , a może jednak wcześniej wychodź na te spacery , co ? :przytul :
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 17:26   #1131
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
U mnie wrócili problemy zdrowotne z bebechamy oraz @ co tydzień. . Lekarka a jakże na urlopie. A już było prawie dobrze przez kilka tyg. .

Aaaale żeby nie myśleć o tym tak mocno zachciało mi się Słonia że głowa mała. Tylko że już chyba nie ma go nigdzie? To oczywiście na liście potrzeb pozycja nr 1500 ale poczułam że tego zapachowo pragnę. Tego mi brak. Po wizycie w sephorze i yr zrobiło mi się niedobrze. Słoń byłby odtrutka na ten chemiczny wszechobecny chłam. Oni sobie robią jawne jaja z klienta. Producenci znaczy się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

rejcz- oproznij skrzynke
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 21:51   #1132
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
rejcz- oproznij skrzynke
Znoooowu kurcze co te skrzynki takie małe.

Sorry. Nie mam ostatnio czasu i głowy nawet maili czytać a tam milion pincet powiadomień. Didek zachorzal na razie przeziębieniowo tfu tfu tfu ale nie śpimy wcale chorobska są najgorsze. No i odmawia procedur leczniczych. Wygląda to jak próby wlania isonasinu do nosa poparzonej pumie. Masakra.

Za to ginka mi odpisała i jakoś na szybko zareagowała także chociaż tyle. Ja w ogóle nie wiem jaki jest dzień przez te noce na jawie. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2019-10-30 o 10:48
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 16:18   #1133
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Zarzucę temat ciuchowy, bo niedługo czeka mnie wybór sukienki na chrzciny w grudniu (idę jako gość )
1. nie nazbyt biurwowa?
https://www.orsay.com/pl-pl/sukienka...275526000.html

2. tu nie mam foty, sukienka cała granatowa, krój jak tej
https://cdn.shoplo.com/8750/products...51006501_n.jpg
Ale ma kieszenie zapinane na srebrne suwaki, jak w tej sukience, które odejmują jej z elegancji
https://polki-static.hitraff.pl/uplo...ieszeniami.jpg

3. najbardziej galagancka, ale siostra ma bardzo podobną (i mega obcisłą, a ta trochę jak worek po kartoflach)
https://quiosque.pl/granatowa-sukien...4is001802.html
Chrzciny są tuż po moim powrocie z urlopu, więc będę mieć z 5kg do przodu i muszę przygotować kieckę wcześniej
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2019-10-30 o 16:24
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 22:47   #1134
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Maja - sukienka sukienka ale odpowiedź nasunie się sama jak zobaczysz siebie w każdej. Bo każdy wygląda w czymś innym lepiej. Ta z mohita fajna z kołnierzykiem taka trochę nawet niegrzeczna albo to tylko moje fantazje ale skoro siostra idzie w podobnej to chyba nie ma sensu robić za kopię.

Orsay rzekomo biurowa właśnie bardzo na tak. Jakos tak widzę cię w niej myślę że z tobą w środku tylko zyska na urodzie. Taliowanie i luźny dół robią robotę. Nie wiem jak na tobie leżą dekolty w łódkę i ta długość rękawa czy to ci służy itd. No i też pytanie na jakim stylu ci zależy bo z tego co pamiętam to ta ołowkowe kształty to bardziej twoje klimaty więc może poszukaj czegoś takiego jak 3 tylko bardziej różniącej się od tej siostrzanej. Przymierz i oceń w czym Ci lepiej. Ja obstawiam 3 tylko inny model ewentualnie nr 1 Orsay. Ostatecznie głosuje na coś w typie 3 . .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 00:51   #1135
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

1 jeszcze nie wiem czy siostra idzie w podobnej, a jak wracam to mam 2dni na rozpakowanie, spakowanie, pójście do pracy i dojazd do rodziny, więc już nie będzie kiedy po sklepach latać
2 będę tuż po powrocie z niemal kulinarnego urlopu, więc ołówkowe raczej odpadają nie chcę widzieć swojego wypchanego bebzona zabudowane i lodkowe niekoniecznie moje klimaty, ale na chrzciny nie będę z dekoltem latać. Chcę się skromnie i elegancko wtopic w tłum, żeby mi wszyscy dali spokój 1 jest ok, ale jakaś biurowa mi się zdaje, dla sekretarki
3 ja to bym najchętniej czarna sukienka + czarny żakiet + czarne sznurowane kozaki , ale rodzina się może pultac, że jak na pogrzeb bla bla bla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi to się ta podobała, ale jak ja przymierzylam, to za bardzo dekoltowo- wieczorowa (+kołnierz zwiększający proporcje góry)
https://www.orsay.com/pl-pl/kopertow...022526000.html
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2019-10-31 o 01:56
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 08:00   #1136
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Maja, a mi się widzi 1 albo 2, trójka jak dla recepcjonistki czy coś w tym rodzaju.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 18:41   #1137
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Scent Bat LXII

Mi najbardziej się 3 podoba (i jest akurat promocja :P ).
Najmniej nr 2 .
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 19:46   #1138
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Dzięki

Wyszedł właśnie oficjalny zwiastun Wiedźmina. Taki... hamerykanski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 20:59   #1139
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Wiedźmin taki słodki chłoptaś, bueee
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 21:44   #1140
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Halooooo, jest tu kto?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 14:48:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.