Przychodnia online - Dimedic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-08, 11:31   #1
alicjainwonderland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1

Przychodnia online - Dimedic


Dzień dobry,
czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tabletkami antykoncepcyjnymi zamówionymi na stronie przychodni Dimedic? Czy tabletki są oryginalne? Czy przesyłka faktycznie przychodni jakoś dyskretnie zapakowana?
Pytam bo zastanawiam się nad tą formą zakupu tabletek.Mój lekarz jakoś niechętnie przepisuje tabletki i zawsze naciąga na kolejne badania., a póki co nie mam czasu na szukanie nowego.
alicjainwonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 12:01   #2
azja1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 9
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

Cytat:
Napisane przez alicjainwonderland Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tabletkami antykoncepcyjnymi zamówionymi na stronie przychodni Dimedic? Czy tabletki są oryginalne? Czy przesyłka faktycznie przychodni jakoś dyskretnie zapakowana?
Pytam bo zastanawiam się nad tą formą zakupu tabletek.Mój lekarz jakoś niechętnie przepisuje tabletki i zawsze naciąga na kolejne badania., a póki co nie mam czasu na szukanie nowego.
Hej, tak, zamawiam od kilku miesięcy Najpierw przechodzisz konsultację medyczną i na jej podstawie lekarz decyduje, czy może Ci wypisać receptę. Jeśli decyzja jest pozytywna, to możesz też upoważnić firmę do realizacji recepty w Twoim imieniu. Ja zawsze dostaję wszystko w białym pudełku. W środku zawsze są leki z receptą z apteki. Ogólnie polecam, jeśli używasz jakieś metody antykoncepcji od dłuższego czasu. Dla mnie naprawdę spoko i meeega ułatwienie
azja1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 12:06   #3
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

Korzystałam dwa razy, wszystko było ok. Pamiętaj jednak, że badania są baaardzo ważne - wypełnienie formularza na stronie nie zastąpi badań. Takze jeśli lekarz na podstawy, by wysyłać Cię na badania, to nie lekceważ tego a Dimedic polecam doraźnie

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 19:39   #4
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

I mi zdarzyło się korzystać z ich usług - zamawiałam tabletki albo samą receptę - jak jest problem z dostaniem się do ginekologa to naprawdę świetna sprawa.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 12:28   #5
kasiapa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 18
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

Korzystam regularnie i jestem zadowolona. Do ginekologa chodzę tylko raz na rok na badania, a później przechodzę już konsultację w Dimedic. Nigdy nie miałam żadnych problemów. Dodatkowo informują mailowo o tym, że kończą Ci się badania, co też jest spoko. Polecam, dla mnie to duża wygoda
kasiapa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 16:45   #6
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

Jesteś pewna, że lekarz naciąga cię na badania?
Cytologia, krzepnięcie krwi, morfologia, usg dopochwowe, próby wątrobowe itp. co najmniej raz w roku trzeba robić.
Ogólnie słyszałam pozytywne opinie o tej przychodni, ale postanowiłam się w to nie bawić, bo wiem, że zaniedbałabym badanie się. Jeśli wiesz, że będziesz się pilnować z badaniami i o nich pamiętać , to działaj tam, a jeśli nie - to lepiej zmień ginekologa na jakiegoś polecanego i niech cię ktoś prowadzi. Ja w ogóle uważam, że powinno się mieć ginekologa, bo zawsze można dużo rzecz skonsultować na żywo. Trochę to inaczej wygląda.
I dlaczego zależy ci, żeby przesyłka była dyskretnie zapakowana? Jakoś wzbudziło to mój niepokój.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 13:09   #7
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

Moja koleżanka kupuje tam tabletki antykoncepcyjne i jest zadowolona.Ma absorbującą, wyjazdową pracę, często trudno jej wcelować w godziny pracy lekarzy a ponieważ używa tabletek już długo , to wie, które są dla niej ok.
Ja się przymierzam do skorzystania z tej przychodni w troszkę innej kwestii, niż antykoncepcja
Oczywiście taka przychodnia nie zastąpi tradycyjnych badań u lekarza ale świetnie się sprawdza jako alternatywa,kiedy się ma wiedzę na temat swoich potrzeb/dolegliwości.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-01, 14:42   #8
staram_sie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

Korzystałam, z tym że ja bralam od nich same recepty. Leki sama kupowałam w aptece.
staram_sie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 02:25   #9
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

Korzystałam dwa razy. Normalnie wysyłają. Brałam od razu z lekiem,bo jak sprawdzałam cenę leku to jest korzystna, w okolicznych aptekach było drożej i nie musiałam już latać z receptą. Dają kod promocyjny do wykorzystania przez znajomych, wtedy tez dostaje sie zniżke na kolejne zakupy. Kod po ostatnim zakupie: xxx więc kto pierwszy skorzysta to proszę. Trzeba to wpisac w pole "kod" przy realizacji transakcji

---------- Dopisano o 02:25 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
postanowiłam się w to nie bawić, bo wiem, że zaniedbałabym badanie się.
Ja w ogóle takiego podejścia nie uznaję, bo jesteśmy dorosłymi ludzmi i sami za siebie podejmujemy decyzje. jak ktos chce sobie zrobic krzywdę, proszę bardzo, droga wolna. Pchanie na siłę do lekarza to tak jakby recepte wystawiac na noże i sznurki, bo ktoś jeszcze popełni samobójstwo. W stanach wiekszosc wizyt lekarskich zalatwisz online, bez recepty są o wiele silniejsze leki np przeciwbólowe niż u nas. Prawda jest taka, ze te wizyty to jest wlasnie naciąganie. Z a to , ze lekarz zada ci kilka pytan na krzyz ,na ktore mozesz skłamać i efekt bedzie taki sam jak w przychodni online,płacisz 3x więcej kasy

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-03-17 o 21:44 Powód: Reklama.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 11:08   #10
karolaszym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

Szukałam informacji w internecie o Dimedic, tu znalazłam ten wątek, zastanawiam się czy zamówić receptę, bo wszędzie są pozytywne opinie i to mnie cieszy. Spróbuję i chętnie się podzielę z Wami moimi osobistymi doświadczeniami A wy jakie macie doświadczenia?
karolaszym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 10:19   #11
karolaszym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

Cytat:
Napisane przez karolaszym Pokaż wiadomość
Szukałam informacji w internecie o Dimedic, tu znalazłam ten wątek, zastanawiam się czy zamówić receptę, bo wszędzie są pozytywne opinie i to mnie cieszy. Spróbuję i chętnie się podzielę z Wami moimi osobistymi doświadczeniami A wy jakie macie doświadczenia?
Hej, no więc oto moje osobiste doświadczenie : Przeszłam pozytywnie konsultację ,lek zamówiłam bez problemu, myślałam , że może będą jakieś problemy , ale okazało się to bardzo łatwe, przyjemne, bezpieczne. Na bieżąco otrzymywałam wiadomości o statusie mojego zamówienia, a także numer przewozowy do śledzenia mojej przesyłki. Po 4 dniach
(zamawiałam w poniedziałek, przypuszczam , że gdybym zamawiała np. w czwartek to przesyłka by szła do mnie 2 dni dłużej ze względu na weekend ), kurier dostarczył mi przesyłkę do domu. Powiem tak, jestem zadowolona z szybkości realizowania zamówienia, kontakt z Dimedic bezproblemowy. Zaoszczędziłam czas, który jest dla mnie cenny i pieniądze. Z pewnością skorzystam z ich usług ponownie. Polecam.
karolaszym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-15, 11:06   #12
Lublina003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

No właśnie ja zamawiałam z [zxxx] i też byłam zaskoczona że tak to sprawnie i dzie. Tyle się mówi w telewizji o ograniczeniach w pigułkach po itp., a tą receptę na antykoncepcje naprawdę sprawnie można dostać.

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2020-05-15 o 18:05 Powód: Reklama
Lublina003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 14:16   #13
PauloCodehello
Przyczajenie
 
Avatar PauloCodehello
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 16
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

Niby wszystko fajnie, ale takie przychodnie bazują na już posiadanej dokumentacji medycznej pacjentów - co jeśli przychodzę z nową dolegliwością, na którą wcześniej się nie leczyłem? Czy to nie jest okazja do wyłudzeń? Co by było, gdybym chciał zamówić np. medyczną marihuanę? Albo dziecko podwędziło dowód mamie i zamówiło jakieś tabletki?
PauloCodehello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 18:43   #14
Mola867790o
Przyczajenie
 
Avatar Mola867790o
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Przychodnia online - Dimedic

Kilka razy zamawiałam przez Dimedic. Dzisiaj też. Po trzech godzinach recepta była już na moim mailu (polecam receptę online). Na tej recepcie był podany nr PWZ lekarza. Sprawdziłam ten numer online w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP (także polecam). Wszystko było w porządku, lekarz zarejestrowany w PL. Receptę bez problemu zrealizowałam u mnie w aptece. Co może być dla Was ważne - dostaniecie 25 zł zniżki po wpisaniu tego kodu rabatowego: celins5404 Faktycznie kod działa, wypróbowałam i też dostałam zniżkę
Mola867790o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-13 19:43:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.