Spn - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-24, 14:19   #121
paulka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Spn?

Ja polecam różowy SPN na którym nigdy się nie zawiodłam!

Edytowane przez paulka007
Czas edycji: 2009-09-24 o 22:45
paulka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 16:51   #122
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Spn?

SPN "różowa" to marka, która jest na rynku od lat. Korzysta z niej wiele stylistek i wszystkie, jak dotąd sa zadowolone
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 22:30   #123
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Spn?

Dziewczyny przestańcie pisać że złoty SPN Nails to podróby bo to najzwyklejsze oszczerstwo.
Był obszerny wątek na wizażu na temat złotego SPNu, właściciel nawet był tak miły żeby porozsyłać nam próbki żebyśmy się przekonały co do jakości.
SPN to skrót od Sylwia Pfajfer Nails jak kiedyś przeczytałam, a SPN Nails to zupełnie odzielnie działająca firma, która nie jest podróbą a indywidualną marką żeli.
Swoją drogą żele fajne, oprócz glosa który nie glosi
Builder Clear jest bardzo fajny jeśli ktoś lubi gęściochy, na prawdę super gęsty, ale w przeciwieństwie do np. Crystal Cleara z PB świetnie się poziomuje. Mogę polecić
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 11:04   #124
majaxflow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Spn

Ja początkowo pracowałam na clear gel spn, ale niestety strasznie podchodziło mi pod niego powietrze nie wiem czemu, ale mi nie przypasował. Później zmieniłam na natural blush gel i ten jest o wiele lepszy. A teraz ciekawi mnie builder pink gel. Co mozecie o nim powiedzieć?
majaxflow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:58   #125
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez majaxflow Pokaż wiadomość
Ja początkowo pracowałam na clear gel spn, ale niestety strasznie podchodziło mi pod niego powietrze nie wiem czemu, ale mi nie przypasował. Później zmieniłam na natural blush gel i ten jest o wiele lepszy. A teraz ciekawi mnie builder pink gel. Co mozecie o nim powiedzieć?
Builder clear jest zelem budujacym i potrzebuje Base gel (nieuzycie base gel powoduje odchodzenie materialu), natural blush jest jednofazowka.
Builder pink jest zelem budujacym o konsystencji galaretki niesamopoziujacym sie (niestety). Builder Clear i builder Pink sa to bardzo mocne i trwale zele
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 07:15   #126
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Spn

Jeżeli do tej pory pracowałaś na clearze i blushu, to możesz mieć problem z pink builderem - pierwsze 2 żele świetnie się poziomują i nie są zbyt gęste, ostatani nic się nie poziomuje i jest strasznie gęsty - gdzie go położysz tam jest, mimo, że zrobisz wszystkie pazurki naraz
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:31   #127
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Spn

witam!
proszę, doradźcie mi bo już nie wiem... którą markę polecacie PB czy SPN? mam zamiar się obkupić w żele którejś z tych firm no i nie wiem... z PB miałam próbki i niby wszystko ładnie pieknie już miałam kupić dopóki nie znajoma... że do PB to ona taka pewna nie jest... że poleca SPN bo sama pracuje... no i teraz nie wiem... poza tym czy SPN ma któryś clear 3-fazowy podobny gęstością do 1-faz od doerka?? a i szukam bieli podobnej konsystencji do PB (perfect white) co poradzicie?? widzę że i SPN i PB wszyscy chwalą...
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 22:20   #128
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Spn

Niestety, nie znam żeli DR, alemoże moglabym Ci jakoś pomóc.
Pytasz sie o żele 3 fazowe- wszystkie żele SPN moga byc uzywane jako jedo, dwu, lub trójfazowe. Zatem masz do wyboru zarówno baaaardzo gęsty nie poziomujący sie builder pink, gęsty i ślicznie sie poziomujący builder gel, czy średniogesty- clear.
Białych mamy obecnie w ofercie 4 - snow white- mocna, kredowa biel- raczej rzadki, soft white- mleczna biel- średniogesy, angel white- piekna elegancka intensywna biel- średniogesty, i builder white- gęsty- mleczno bialy.

Mam nadzieje, ze ciut Ci rozjaśniłam
Z jakiego jesteś miasta? Może warto wybrać sie do dystrybutora SPN osobiście?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 22:28   #129
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Spn

Ja też bardzo sobie chwalę SPN Coverki też mają fajne. Cover- pasuje do mojej płytki i jest 100% kryjący różowo beżowy i Baby Blush - mleczny róż jaśniutki też mocno kryjący. Generalnie niezawodne w kryciu
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 08:54   #130
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Spn

ale chyba spn nie ma covera budującego?
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 09:37   #131
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
witam!
proszę, doradźcie mi bo już nie wiem... którą markę polecacie PB czy SPN? mam zamiar się obkupić w żele którejś z tych firm no i nie wiem... z PB miałam próbki i niby wszystko ładnie pieknie już miałam kupić dopóki nie znajoma... że do PB to ona taka pewna nie jest... że poleca SPN bo sama pracuje... no i teraz nie wiem... poza tym czy SPN ma któryś clear 3-fazowy podobny gęstością do 1-faz od doerka?? a i szukam bieli podobnej konsystencji do PB (perfect white) co poradzicie?? widzę że i SPN i PB wszyscy chwalą...
no jak w ogole twoja znajoma moze cos takiego mowic?? Ja pracuje na PB i jest to sama przyjemnosc pracy, zadnych reklamacji, pazurki trzymaja sie nawet poltora miesiaca bez zadnych zastrzezen(mojej mamie nawet dwa m-ce i ona sprzata bez rekawiczek, macza rece w domestosie, roznych chemikalaich itd). Pracuje tez na SF i PL i tez sa godne polecenia. PB wybralam dlatego, ze lubie byc oryginalna, a wiekszosc moich znajomych "po fachu" pracuje na SPNPoza tym, mam wrazenie, ze ekipei SPN troche woda sosowa uderza do glowy i ile razy cos tam chcialam zalatwic to albo zostalam olana, albo traktowano mnie z gory, a w PB rozmawiaja ze mna tak, ze czuje sie naprawde wazna, nawet jak robie zamowienie za 50zl. Nie powiem, moze zrobie zamoewnie z SPN, zwalszcza kolorowe zelki, ale PB jest dla mnie numer jeden
P.S. nie uwazam, ze SPN jest zly, na pewno dla dziewczynm ktore chca pokochac wlasna prace i uwierzyc we wlasne umiejetnosci to firma godna polecenia, tak samo jest z PB...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 12:08   #132
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Spn

Mam nadzieję, że nikt się tutaj nie obrazi, ale zauważyłam że zwykle dziewczyny pracujące na SPNach mają bardzo zawężony punk widzenia. Próbowałam SPNów i na prawdę: są lepsze żele, a w tej cenie to już w ogóle.
Jeśli miała bym wybierac między tymi dwoma firmami: PB ABSILUTNIE.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 12:28   #133
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nikt się tutaj nie obrazi, ale zauważyłam że zwykle dziewczyny pracujące na SPNach mają bardzo zawężony punk widzenia. Próbowałam SPNów i na prawdę: są lepsze żele, a w tej cenie to już w ogóle.
Jeśli miała bym wybierac między tymi dwoma firmami: PB ABSILUTNIE.
ja swojego czasu myslalam nawet, ze jak nie bede pracowac na SPN to bede uwazana za gorsza, ale nie dalam sie
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 12:40   #134
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Spn

to kupię PB przekonałyście mnie trochę jakby żałować na pewno nie będę bo miałam próbki i są świetne no tamta znajoma robi świetne pazurki, bez porównania do moich w ogóle... ale pokaże jej że do końca racji nie ma zauważyłam że ona tylko ta markę chwali. może i ma rację ale skoro mi podpasowały PB to po co mam się zawieśc jak tamte nie będą dla mnie odpowiednie? dostanę kaske i od razu robię zakupy a mieszkam w Świeciu-okolice Bydgoszcy spn to katowice o ile się nie myle... pozdrawiam
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:09   #135
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
to kupię PB przekonałyście mnie trochę jakby żałować na pewno nie będę bo miałam próbki i są świetne no tamta znajoma robi świetne pazurki, bez porównania do moich w ogóle... ale pokaże jej że do końca racji nie ma zauważyłam że ona tylko ta markę chwali. może i ma rację ale skoro mi podpasowały PB to po co mam się zawieśc jak tamte nie będą dla mnie odpowiednie? dostanę kaske i od razu robię zakupy a mieszkam w Świeciu-okolice Bydgoszcy spn to katowice o ile się nie myle... pozdrawiam
glowna siedziba SPN jest (chyba) w lodzi, ale maja swoich dystrybutorow (przedstawicieli) w calej polsce, tak samo jak PB. Wejdz na strone PB, tam bedzie zakladka dystrybutorzy, albo kontakt i zobacz czy w twoim miescie lub okolicach nie ma ich przedstawicieli. Po pierwsze nie placisz za przeslylke, po drugie mozesz zapytac zywej osoby o dany produkt, zobaczyc wszystko na wlasne oczy,czasami moga organizowac warsztaty lub jakies pokazy, na ktorych poznaje sie nowe produkty, techniki itd...Czasami tacy dystrybutorzy nie maja wszystkiego co jest na stronie producenta, ale powinni miec przynajmniej podstawy
Pozdrawiam!
ps. wlasnie sprawdzilam na stronie PB, ze w Bydgoszczy jest osrodek kosmetyczno-szkoleniowy p.Moniki Gollobhttp://www.perfectbeauty.pl/49,Bydgoszcz.htm

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2009-12-15 o 15:12
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:33   #136
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Spn

o dzięki słuchajcie a znacie adres jej strony? często słyszałam jej nazwisko. znalazłam pogaduszki.com.pl ale nie wczytuje mi tej strony... dziwne...
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:45   #137
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Spn

Tak, SPN ma swoich dystrybutorów i instruktorów na terenie całej Polski.można podjechać do najbliższego i się osobiscie wszystkiego wywiedzieć
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 16:40   #138
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
o dzięki słuchajcie a znacie adres jej strony? często słyszałam jej nazwisko. znalazłam pogaduszki.com.pl ale nie wczytuje mi tej strony... dziwne...
wkleilam ci lin odnosnie dystrybucji, jak klikniesz na niego to automatycznie wyswietli ci sie strona z PB, tylko musisz kliknac na strona glowna, sklep i musisz sie zalogowac.. trzymam kciuki
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 17:11   #139
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Spn

nie, nie nie zrozumiałyśmy się chodzi mi o stronkę moniki gllob a nie o PB
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 17:40   #140
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
nie, nie nie zrozumiałyśmy się chodzi mi o stronkę moniki gllob a nie o PB
aaa, sorka ona chyba ma salon "Pogaduszki", ale wpisuje nazwe i nazwisko ale strona nie chce sie wyswietlic - tak jakby juz nie istniala. Ale napisze ci tak - skoro wspolpracuej z PB i jest instruktorka itd to muis byc dobra
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 08:48   #141
Nomihi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Spn

Witam, do tej pory frencha na naturalnej płytce robiłam snow white gel SPN i nic sie nie działo. Robilam wszystko tak jak trzeba kładłam baze, biały i natural nail. wszystko sie pieknie trzymało ale tera końcowkę robię angel white i pękają... czy to wina tego białego żelu? nie wiem co robić, angel dużo lepiej mi się pracuje. poradźcie dziewczyny, nie chce specjalnie do naturalnej płytki kupowac snow white. Czy któraś z Was miała podobną sytuację???
Nomihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 09:39   #142
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Spn

natural nail jest zelem sylikonowym a angel white jest budujacym twardym wiec takie polaczenie zawsze skazane jest na niepowodzenie, ze snow whitem nic sie nie dzialo gdyz jest to rzadki i dosc elastyczny zel.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:07   #143
Nomihi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Spn

dzięki za odpowiedź. dzwoniłam do studia beauty w poznaniu i powiedzieli że pracują prawie tylko na angel white i na naturalnej płytce też i niby nic się nie dzieje...
Nomihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 17:59   #144
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez Nomihi Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź. dzwoniłam do studia beauty w poznaniu i powiedzieli że pracują prawie tylko na angel white i na naturalnej płytce też i niby nic się nie dzieje...
tak, ale pewnie nie używają go z natural nailem -= bo właśnie ta kombinacja nie wychodzi...
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:03   #145
Nomihi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Spn

szkoda... oznacza to że musze kupić żel
Nomihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 07:25   #146
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Spn

Kup sobie najlepiej cleara - to w sumie żel do wszystkiego - na formę, na tips i na naturalkach też się sprawdzi
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 20:08   #147
Nomihi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Spn

przyzwyczaiłam się już do natural nail nigdy nikomu nic się nie dzieje z paznokciami więc nie zamienię go ale dzięki a powiedzcie mi jeszcze jedno... czy mogę pod natural nail kłaść cover? czy tez nie jest na tyle elastyczny???
Nomihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 21:42   #148
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Spn

pod naturalnail nie kladz covera spn, poszukaj covera sylikonowego.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:49   #149
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
pod naturalnail nie kladz covera spn, poszukaj covera sylikonowego.
Cover silikonowy (soak off) jest np. z ImpressioNails. Sama jeszcze nie kupowałam, więc nie wiem jaki ma odcień. Dzwoliłam do sklepu EuroFashion, ale dowiedziałam się tylko, że pudełko ma folijkę ochronną i jeśli chodzi o konsystencję i kolor ... pozostaje mi kupić i samej sprawdzić
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:49   #150
wiktoria0007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Spn

Witajcie
Czytając to forum doszłam do wniosku, że kupię produkty SPN
Zrobiłam sobie listę co kupić. Nie jestem pewna czy dobrze wybrałam żele (mają być do frencha na formie i na tipsach), i czy dobrze dopasowałam płyny (może czegoś brakuje). Wszystko chcę kupić z tej firmy (oprócz pilników itd)
-clean and prep,
-anti fungus
-acid primer,
-clean gel
-soft white gel
-natural blush gel (nie jestem pewna czy ten czy tylko clean gel, a moze oba?)
-uv proctector (ppod to zel nabłyszczający czy niekoniecznie?)
-brush cleaner,
Co o tym zdstawie sadzicie. Może coś zmienić?
wiktoria0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-24 09:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.